Razno > Sport

Olimpijske Igre (Beijing 2008)

<< < (2/30) > >>

EROS:

--- Citat: Šimac - 04.08.2008. 10:37:11 ---Ma dobro taj romin ronaldo, a pogledajte nasu prvu i drugu postavu igraju svi u najboljim euro klubovima, a pogledajte sad iza eura kako ih traze, a posebno Da Silva u Arsenala, pocea je igrat i zabijat golove nebi da igra tu vec 10 godina, a evo i jucer Olic zabija 2 gola juventusu i potopili ih 3:0, Niko Kranjcar(meni najdrazi igrac) za njih je sve klasa u Portsmoutha a ko bi reka! Evo modrić doša u Tottenhama i vec zabija gol! IGRAČINE! A da još ne nabrajam ostale...

--- Kraj citata ---

Sve, sve, ali jedan je Davor Šuker!

Što se tice OI, mislim da Hrvatska vec ima jedno garantovano zlato pre nego što su igre i pocele, jer mi je prosto nemoguce poverovati da neko može da preskoci Blanku! Samo se nadam i da ce usput srušit WR!  8)

Goya:

--- Citat: Šimac - 04.08.2008. 10:37:11 ---Ma dobro taj romin ronaldo, a pogledajte nasu prvu i drugu postavu igraju svi u najboljim euro klubovima, a pogledajte sad iza eura kako ih traze, a posebno Da Silva u Arsenala, pocea je igrat i zabijat golove nebi da igra tu vec 10 godina, a evo i jucer Olic zabija 2 gola juventusu i potopili ih 3:0, Niko Kranjcar(meni najdrazi igrac) za njih je sve klasa u Portsmoutha a ko bi reka! Evo modrić doša u Tottenhama i vec zabija gol! IGRAČINE! A da još ne nabrajam ostale...

--- Kraj citata ---
Ada necemo sad o Hrvatima svi dobro znamo ko ste i sto ste,spadate medju 10 najacih reprezetacija svijeta.Svi znamo kako ste ispali od Brazila 2:1 na svetsko i od Turske  na Evropsko gol u 0.100s ???.A sto se tice vase 2 postave vidjeli smo da svako moze igrati u prve! A mi jedna mala Crna Gora,sto bi se reklo jedan grad :) 600 000 stanovnika imamo takve igrace tipa Vukcevic-Vucunic-Jovetic napad boli glava :o.E sad ovaj ostali dio je prosjek eto ocekujemo nesto od odbrane:Fatic(Inter),Lakicevic(Leverkuzen),Basa(le Mans) i od novog sada cuda od djeteta Batrovic(napadac) za koga je zaintersovana Barselona,Real,Atletiko Madrid(najblizi),Ajaks,PSV.... Sve u svemu od jednog Grada kakva je Crna Gora za mene je to dovoljno!
A Jovetic vec postaje idol Fiorentine posle sjajne igre protiv Barsehttp://www.efluxmedia.com/event_details_9046_2008_Soccer_ACF_Fiorentina_vs_FC_Barcelona_1_3_July_30_20.html.

Parazit:
u zadnjih 18 godina u pet najačih sportova( nogomet.košarka, vaterpolo rukomet i odbojka) druga reprezentacija svijeta(nakon španjolske- bilo je gusto) u broju osvojenih medalja - HRVATSKA

Goya:
Ebg ex-Yu skola 8) Mi smo za te sportove rodjeni :)

simac:

--- Citat: Goya - 04.08.2008. 17:24:33 ---Ebg ex-Yu skola 8) Mi smo za te sportove rodjeni :)

--- Kraj citata ---

Ma mi smo bolesni... ;D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju