Razno > Offtopic

Pomoc ako moze ?!

(1/15) > >>

Goya:
Imam problem sa konekcijom na iternetu koristim wireless,e sada kad god pokusavam da se konektujem ne moze :( e kad izgasim Firewall zone alarm e tada hoce ???! E sad dali moze ko da mi objasni sta treba da nastelujem na tom Firewall-u da bi mi pustio konekciju jer mi inace kaze kad god pokusam da popravim konekciju(kad mi je firewall zone alarm upaljen) pise da blokiranje veze moze biti zbog tog zastitnog zida
Pomoc:(

simac:
Probaj nac u opcijama da dozovlis konekciju, znaci negdi di imas za allow programe pa nadi net konekciju.
Ili jednostavno izbrisi taj zone alarm jer nevalja nista i instaliraj COMODO! :)

Goya:
Simac moze jedna private za taj Comodo?
 :\)
I hvala na odgovoru !

simac:
Stiže.

Inace ja iman 3 antivirusa i 3 firewalla i nisan vidija virusa u kompu vec puuuno puuuno miseci! :D
(kazu ljudi da ih nevalja imat puno, ma sta nevalja rade ka ludi al morate imat dobar komp da to sve ide :))

Parazit:
Ja san već godinu i po bez antivirusnog programa i Firewalla, samo jedan spyboot (u opcijama mu je izgašeno stalno skeniranje)
Instaliran svakih 3 miseca  NOD - odvrtin ga i izbrišen, nije naša u godinu i po ništa
BOJ SE VUKA, BOJ SE LISICE
P.S. Download se  skoro i ne gasi. Ne skidat s neprovjerenih stranica.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju