Autor Tema: Buffy the Vampire Slayer  (Posjeta: 23016 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Buffy The Vampire Slayer
« Odgovor #30 : 23.07.2009. 21:45:44 »
Hvala za to. Baš sam hteo ovo da svučem sa neta.
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline klio

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 100
  • Spol: Ženski
Odg: Buffy The Vampire Slayer
« Odgovor #31 : 23.07.2009. 22:19:21 »
Sredila sam postojeće prevode Buffy za 4,5,6 sezonu, s tim da sam pored sinhronizacije još spojila i redove koji su prekratko trajali i time epizodu od nekih 700-800 redova svela na 500-600. Ostalo mi je samo da vratim ime prevodioca, i da uploadujem. Nisam imala vremena za to, jer sam prevodila sedmu sezonu. Iz sedme sezone ostalo mi je da prevedem još samo 18,19,20 i da stavim kvačice na poslednje dve epizode. Mislila sam da sve to odjednom okačim na sajt nakon što pogledam epizode i proverim titlove, što bi bilo za nekih nedelju-dve. Ko ne može da sačeka, neka slobodno sređuje ;D
Ako neko želi da pomogne sa ove tri epizode, nek s javi, pa da podelimo i tu siću što je ostala.

Prevodi su za devederiip od 350 MB(valjda od fov grupe) s tima da odgovaraju i .mkv verzijama od 450MB.

Nadam se da će nekom da koristi, da se ne muči kao što sam ja. :(

Offline LoGy

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Buffy The Vampire Slayer
« Odgovor #32 : 25.07.2009. 01:03:56 »
ok, hvala za sinkronizaciju 4,5 i 6 sezone, znači da ja ne moram dalje sinkronizirati, provjerio sam tvoje titlove i slažu se s mojim dvdripom

Offline -=QuadDamage=-

  • Prevodilac
  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1081
  • Spol: Muški
Odg: Buffy The Vampire Slayer
« Odgovor #33 : 25.07.2009. 13:36:23 »
Hvala vam oboma, oslobodili ste mi oko 30-tak GB na hardu  drinks

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Buffy The Vampire Slayer
« Odgovor #34 : 25.07.2009. 13:40:09 »
 talasi

Offline klio

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 100
  • Spol: Ženski
Odg: Buffy The Vampire Slayer
« Odgovor #35 : 25.07.2009. 14:14:48 »
Nema na čemu, biće uskoro i cela sedma sezona :)

Offline LoGy

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Buffy The Vampire Slayer
« Odgovor #36 : 30.07.2009. 13:30:42 »
Počeo sam prevoditi 7. sezonu. Uploadat ću gore epizodu po epizodu kako prevodim.
Bit će sinkronizirano na 350MB dvdrip

Offline -=QuadDamage=-

  • Prevodilac
  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1081
  • Spol: Muški
Odg: Buffy The Vampire Slayer
« Odgovor #37 : 30.07.2009. 13:35:59 »
Počeo sam prevoditi 7. sezonu. Uploadat ću gore epizodu po epizodu kako prevodim.
Bit će sinkronizirano na 350MB devederiip

Baci pogled na post iznad tvog. Klio je javila da će prevoditi. Preporučujem vam da se čujete najpre da ne radite dupli posao, bolje da ga podelite.
Samo preporuka...

Offline klio

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 100
  • Spol: Ženski
Odg: Buffy The Vampire Slayer
« Odgovor #38 : 30.07.2009. 19:41:26 »
Pošto sam se već dogovorila sa LoGy-em da mu pošaljem 7. sezonu, onda bih mogla da je i okačim. Nisam još proverila prevode za neke veće greške, ali pošto znam kako je kad ti treba prevod, onda evo gruba verzija, pa ako bude nekih većih grešaka, okačiću ispravljene prevode ponovo.

I ovim je Buffy konačno završena :D

Offline miroslavR

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 117
  • Spol: Muški
Odg: Buffy The Vampire Slayer
« Odgovor #39 : 30.07.2009. 20:52:25 »
 clapp
a super.....čast svaka...

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Odg: Buffy The Vampire Slayer
« Odgovor #40 : 30.07.2009. 20:53:36 »
 talasi

Offline -=QuadDamage=-

  • Prevodilac
  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1081
  • Spol: Muški
Odg: Buffy The Vampire Slayer
« Odgovor #41 : 30.07.2009. 21:18:32 »
Svaka čast, i mnogo hvala na prevodima.  clapp clapp
Ubacio sam sve na sajt, ako budeš nešto dorađivala, zamenićemo epizode i gotovo.  Smajlicvece

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Buffy The Vampire Slayer
« Odgovor #42 : 23.01.2010. 18:48:04 »
Može li neko ko je sve odgledao da mi napiše za koje su verzije rađeni prevodi po sezonama?
Hvala unapred.

Offline kristian 89

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
Re: Buffy The Vampire Slayer
« Odgovor #43 : 24.06.2010. 22:30:40 »
Može li neko ko je sve odgledao da mi napiše za koje su verzije rađeni prevodi po sezonama?
Hvala unapred.
recite mi jeste preveli Unaired Buffy the Vampire Slayer pilot?znam da postoji ta epizoda

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Re: Buffy The Vampire Slayer
« Odgovor #44 : 24.06.2010. 22:34:06 »
Ako je nema u popisu, a nema, znači da nije.

Offline kristian 89

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
Re: Buffy The Vampire Slayer
« Odgovor #45 : 25.06.2010. 21:32:19 »
Ako je nema u popisu, a nema, znači da nije.
ok a bilo bi lepo da se prevede al ok nema veze nije vazna epizoda :)

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Re: Buffy The Vampire Slayer
« Odgovor #46 : 25.06.2010. 21:53:52 »
Da, bilo bi lipo da se prevede, ali pošto se nitko ne javlja da želi prevesti, mi ne možemo ništa
osim sami uzeti tipkovnicu i kuckati. A zabranjeno je tražiti od drugih da prevode, tako da...

Offline kristian 89

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
Re: Buffy The Vampire Slayer
« Odgovor #47 : 27.06.2010. 00:47:39 »
Da, bilo bi lipo da se prevede, ali pošto se nitko ne javlja da želi prevesti, mi ne možemo ništa
osim sami uzeti tipkovnicu i kuckati. A zabranjeno je tražiti od drugih da prevode, tako da...
ok

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Re: Buffy The Vampire Slayer
« Odgovor #48 : 01.11.2010. 12:19:44 »
Postavljen prevod za S03E08... Falio je prevod... :mjuza

Offline Coach Taylor

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 52
  • Spol: Muški
Odg: Buffy The Vampire Slayer
« Odgovor #49 : 14.12.2010. 01:51:22 »
Ljudi,za koji dvdrip odgovaraju titlovi za treću i petu sezonu? Za S3 dvdrip-vexen i za S5 dvdrip-fov ne odgovaraju. Probao sam sve moguće titlove,nije da mi trebaju za gledanje,ali bi mi bilo drago da u kolekciji imam Buffy sa domaćim titlom. Unapred hvala.

Offline Levine

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 124
Odg: Buffy the Vampire Slayer
« Odgovor #50 : 23.09.2012. 01:10:34 »
imam isti problem sa petom sezonom, skidao sam fov verziju ali nijedan prevod sa sajta ne odgovara. jel moze neko da mi kaze sta da skinem?

Offline master

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1822
  • Spol: Muški
Odg: Buffy the Vampire Slayer
« Odgovor #51 : 23.09.2012. 07:33:39 »
imam isti problem sa petom sezonom, skidao sam fov verziju ali nijedan prevod sa sajta ne odgovara. jel moze neko da mi kaze sta da skinem?

Zar nije jednostavnije uzeti te prijevode i uskladiti ih za fov verziju nego skidati nove verzije?

Upute za usklađivanje titlova

Offline Levine

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 124
Odg: Buffy the Vampire Slayer
« Odgovor #52 : 23.09.2012. 12:27:19 »
iskreno lakse bi mi bilo da skidam opet :D vec sam probao preko toga pre i nisam uspeo ;)

Offline Levine

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 124
Odg: Buffy the Vampire Slayer
« Odgovor #53 : 23.09.2012. 15:38:13 »
evo opet sam probao preko tog programa i nisam uspeo. :(

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Buffy the Vampire Slayer
« Odgovor #54 : 08.09.2013. 22:37:13 »
Zanimljivo, u temi ima 2 strane, a niko nije ništa konkretno rekao o seriji.  u_jeeeeeeeeee
Kako god, uskoro kreće gledanje ove serije, pa će detaljna analiza posle završene prve epizode(sezone).

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Buffy the Vampire Slayer
« Odgovor #55 : 09.09.2013. 12:21:09 »
I ja sam sinoć krenula sa gledanjem, gledala sam ranije na TVu ali svaku 10. epku  ;D

A sad sam rešila da gledam Angela pa rekoh ajd prvo ću Buffy kako bih mogla sve pohvatati u Angelu  ;D ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Buffy the Vampire Slayer
« Odgovor #56 : 09.09.2013. 14:21:56 »
Zanimljivo, u temi ima 2 strane, a niko nije ništa konkretno rekao o seriji.  u_jeeeeeeeeee
Kako god, uskoro kreće gledanje ove serije, pa će detaljna analiza posle završene prve epizode(sezone).
Rekao sam ti na chatu da je važno kako uspiješ pogledati prvu sezonu koja je dosta slaba. A od druge se sve mijenja. U prvoj nema toliko pamtljivih villaina, nema neke prevelike mitologije i nema ono zbog čega Buffy ima lojalni ženski fandom, romansu. I glumci se još upoznavaju.

Druga i treća sezona su mi najbolje. Angel u najboljem izdanju, puno odličnih humorističnih epizoda i mitologija je izvrsna. Četvrta sezona mi je slaba, peta dobra, a šesta i sedma ok. Puno loših i filler epizoda. I te sezone imaju izvrsne epizode, ali nemaju konstantu.

Najbolje epizode su mi Hush aka The Gentlemen. Genijalan koncept i dosta jezivo. The Body i The Gift su izvrnse i tužne epizode
Spoiler for Hiden:
jer umiru dosta drage osobe.

Becoming je najbolje finale Buffy. I nikako ne treba zaboraviti na Once More, With Feeling  ;D

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Buffy the Vampire Slayer
« Odgovor #57 : 09.09.2013. 14:46:47 »
meni su Buffy i Angel bile odlične serije i ostale su mi u ljepom sjećanju. al uopće nemam želju da ih ponovno gledam  :ne-zna

Offline Levine

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 124
Odg: Buffy the Vampire Slayer
« Odgovor #58 : 10.09.2013. 23:42:36 »
Zanimljivo, u temi ima 2 strane, a niko nije ništa konkretno rekao o seriji.  u_jeeeeeeeeee
Kako god, uskoro kreće gledanje ove serije, pa će detaljna analiza posle završene prve epizode(sezone).
Rekao sam ti na chatu da je važno kako uspiješ pogledati prvu sezonu koja je dosta slaba. A od druge se sve mijenja. U prvoj nema toliko pamtljivih villaina, nema neke prevelike mitologije i nema ono zbog čega Buffy ima lojalni ženski fandom, romansu. I glumci se još upoznavaju.

Druga i treća sezona su mi najbolje. Angel u najboljem izdanju, puno odličnih humorističnih epizoda i mitologija je izvrsna. Četvrta sezona mi je slaba, peta dobra, a šesta i sedma ok. Puno loših i filler epizoda. I te sezone imaju izvrsne epizode, ali nemaju konstantu.

Najbolje epizode su mi Hush aka The Gentlemen. Genijalan koncept i dosta jezivo. The Body i The Gift su izvrnse i tužne epizode
Spoiler for Hiden:
jer umiru dosta drage osobe.

Becoming je najbolje finale Buffy. I nikako ne treba zaboraviti na Once More, With Feeling  ;D

ja sam pre dve godine mozda odgledao obe serije jednu za drugom i bas sam bio odusevljen, jasno mi je sto su toliko kultne
ali iskreno vise mi se svidela Angel serija, i citao sam na netu i uglavnom oni koji su gledali obe vise vole Angel-a :D

i meni je Hush najbolja epizoda, druga i treca sezona su najkultnije i to je ona Buffy koju svet zna, ali meni je peta sezona najbolja. Glavna prica je bila vrh, plus ono sa Down, wow sad sam se opet najezio kad sam se setio te epizode. To je nesto najbolje sto sam video da s ubacili u neku seriju

a Angel sezone 2, 3 i 4 su kao celine vrh, prva je hit and miss a peta je totalni preokret da nisam znao koju seriju gledam kad sam je krenuo, nema serija puno outstanding epizoda tipa Hush, The Body itd ali su sezone konstantnije i svaa je razlicita od prethodne, steta sto nije bilo vise sezona, kad se setim kraja :(

najbolja epizoda mi je ona u petoj sezoni sa Cordelijom

i to mi je uz Hush najbolja epizoda tog Buffyuniverzuma
« Zadnja izmjena: 10.09.2013. 23:44:08 Levine »

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Buffy the Vampire Slayer
« Odgovor #59 : 20.09.2013. 15:06:17 »
Ja danas završavam 3. sezonu i nastavljam dalje, sviđa mi se ovo što do sada videh  smileyNO1

Tags: