Autor Tema: The Gates  (Posjeta: 29794 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gentlehouse

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
Re: The Gates
« Odgovor #30 : 17.07.2010. 21:10:20 »
Vidim da se kolega gentlehouse zatrpava s rezervacijama, a prijevodi ne ispadaju. Stvarno ne kužim, ja sam prevodio ovu seriju i izbacivao sam titl za dan do dva nakon izlaska epizode. I onda mi spomenuti kolega javi da je on sada  rezervirao cijelu seriju i da je to sad njegovo (čak mi je htio preuzeti i drugu epizodu koju sam ja bio rezervirao), ali rezultata nema. Da netko ne bi pogrešno shvatio od admina, ne žicam ja prijevod jer sve gledam s engleskim titlovima, ako nema naših, tako da meni ne smeta, ali čemu rezervacija nečega što netko drugi prevodi? Ja sam rezervirao epizodu po epizodu, nisam htio cijelu seriju odmah zauzeti i kolega je to iskoristio. Vidim da je rezervirao 4 serije i super što prevodi, ali još jednom, zašto uzimati nešto što je netko ionako već prevodio? Bez veze se zatrpava pa ne može stići. Možda griješim, ali malo solidarnosti bi bilo bolje za sve.

28.06. nestade mi internet. Offline. Bio sam na Moja TV paketu Bihnet mreže, u Bosni naravno. Do srijede četrnaestog sedmog ja nisam imao internet. Živ sam se pojeo, zvao ih, ludio od muke. S toga izvinjavam se što sam ga kasno izbacio.

Sviđa mi se The Gates. Pljoska, lijepo sam te pitao u privatnoj poruci da li mogu preuzeti seriju ako ti ne želiš čitavu prevoditi. Tvoji su prijevodi Pljoska iznenađujuće dobri, a i brz si. Izvini ako sam te nenamjerno uvrijedio što sam preuzeo seriju. The Gates mi je od sada prioritet!

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Re: The Gates
« Odgovor #31 : 17.07.2010. 23:11:52 »
Vidim da se kolega gentlehouse zatrpava s rezervacijama, a prijevodi ne ispadaju. Stvarno ne kužim, ja sam prevodio ovu seriju i izbacivao sam titl za dan do dva nakon izlaska epizode. I onda mi spomenuti kolega javi da je on sada  rezervirao cijelu seriju i da je to sad njegovo (čak mi je htio preuzeti i drugu epizodu koju sam ja bio rezervirao), ali rezultata nema. Da netko ne bi pogrešno shvatio od admina, ne žicam ja prijevod jer sve gledam s engleskim titlovima, ako nema naših, tako da meni ne smeta, ali čemu rezervacija nečega što netko drugi prevodi? Ja sam rezervirao epizodu po epizodu, nisam htio cijelu seriju odmah zauzeti i kolega je to iskoristio. Vidim da je rezervirao 4 serije i super što prevodi, ali još jednom, zašto uzimati nešto što je netko ionako već prevodio? Bez veze se zatrpava pa ne može stići. Možda griješim, ali malo solidarnosti bi bilo bolje za sve.

28.06. nestade mi internet. Offline. Bio sam na Moja TV paketu Bihnet mreže, u Bosni naravno. Do srijede četrnaestog sedmog ja nisam imao internet. Živ sam se pojeo, zvao ih, ludio od muke. S toga izvinjavam se što sam ga kasno izbacio.

Sviđa mi se The Gates. Pljoska, lijepo sam te pitao u privatnoj poruci da li mogu preuzeti seriju ako ti ne želiš čitavu prevoditi. Tvoji su prijevodi Pljoska iznenađujuće dobri, a i brz si. Izvini ako sam te nenamjerno uvrijedio što sam preuzeo seriju. The Gates mi je od sada prioritet!

Kao prvo, nisi me pitao nego si me izvjestio da si ju ti sada rezervirao i da ćeš ti to raditi (mislim da nije dozvoljeno postavljati privatne poruke pa neću). Pitao si me samo za drugu epizodu koju sam ja već bio rezervirao. Ali nema veze. Ne moraš se ti meni ispričavati niti sam ja ljut na tebe, ali mi nije jasno što uzimaš nešto što netko već prevodi, a uz to uzmeš još 4 serije, pa ne možeš stići? Samo mi to malo nije jasno. Da je The gates stajao nepreveden, razumio bih. Da si ga ti preveo, razumio bih. Ovako... Ajde, sve u redu. Radi kako stigneš.

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Re: The Gates
« Odgovor #32 : 17.07.2010. 23:28:13 »
Ja ne vidim potrebu da netko uhvati prevoditi seriju koja već ima prevoditelja
pored toliko serija koje su neprevedene.
Probajte se dogovoriti svaki po jednu epizodu, tako ćete si olakšati i imati vremena
za prevođenje drugih serija. Moj prijedlog.

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline gentlehouse

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
Re: The Gates
« Odgovor #33 : 18.07.2010. 04:58:49 »
dođe pljoska, nađe me vrijeđat i požurivat iako je to striktno zabranjeno, umjesto da dobije opomenu ili ban - njemu se pridruže i moderatori u tome

to je baš bio razlog zašto sam se uvijek klonio foruma kojekakvih, zar s ljudima imat posla? pa lakše je sa svinjama radit. i rekoh - hajd ovaj je drugačiji...malo morgen

Offline miroslavR

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 117
  • Spol: Muški
Re: The Gates
« Odgovor #34 : 18.07.2010. 05:36:59 »
mashala    LOL

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Re: The Gates
« Odgovor #35 : 18.07.2010. 07:33:44 »
A kako ste svi malo prebrzi na okidaču...
Katastrofa!

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: The Gates
« Odgovor #36 : 18.07.2010. 09:08:42 »
dođe pljoska, nađe me vrijeđat i požurivat iako je to striktno zabranjeno, umjesto da dobije opomenu ili ban - njemu se pridruže i moderatori u tome

to je baš bio razlog zašto sam se uvijek klonio foruma kojekakvih, zar s ljudima imat posla? pa lakše je sa svinjama radit. i rekoh - hajd ovaj je drugačiji...malo morgen

Žao mi je što tako misliš, ovakvo mišljenje o ovom forumu još nisam čuo.
Mi iz staffa se nalazimo u nezavidnom položaju, jer ne smijemo stati na nečiju stranu.
Želiš prevoditi tu seriju? To ti nitko ne može zabraniti, ali malo kolegijalnosti ti ne bi bilo na odmet.
Ljudi su se ovdje naučili dogovarati i u tome je ljepota ovog foruma, naravno uvijek ima iznimaka.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline gentlehouse

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
Re: The Gates
« Odgovor #37 : 18.07.2010. 11:49:53 »
Htio sam prevodit Persons Unknown, javi mi se Wennen i kaže: "To ja prevodim i prevodit ću i dalje ako mi se serija svidi" - iako nije ništa rezervirao do tad. Uredno, čovjek mi je javio da je njegova serija, nema problema, sve super.

Ali ja sam htio neku seriju da prevodim koja je u toku sad. Ugledam The Good Guys da stoji prazno, rezerviram - javi mi se Debeloguzi Diktator da bi on neparne epizode, nema problema, riješeno.

Ugledam da je The Gates rezervirao Pljoska za samo dvije epizode. Rezerviram ga. Sad me svi optužuju za krivokletstvo. Ne žalim nit povlačim išta šta sam reko.

Prevedem 600 linija za 2 sata. 3 serije mi nije puno za nedjelju dana. Cut me some slack

Na osnovu činjenica, nemate me pravo kritizirat, ni pljoska ni ostali. Ali neka, eto ZKarlov, ja sam smeće ovdje, izuzetak, idiot koji krade drugima serije, s kojim se ništa ne može dogovorit
« Zadnja izmjena: 18.07.2010. 11:58:27 gentlehouse »

Offline gentlehouse

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
Re: The Gates
« Odgovor #38 : 18.07.2010. 12:04:34 »
Citat:
Žao mi je što tako misliš, ovakvo mišljenje o ovom forumu još nisam čuo.
Mi iz staffa se nalazimo u nezavidnom položaju, jer ne smijemo stati na nečiju stranu.
Želiš prevoditi tu seriju? To ti nitko ne može zabraniti, ali malo kolegijalnosti ti ne bi bilo na odmet.
Ljudi su se ovdje naučili dogovarati i u tome je ljepota ovog foruma, naravno uvijek ima iznimaka.

Daj mi pojasni tu kolegijalnost. Šta sam trebao uradit?

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Re: The Gates
« Odgovor #39 : 18.07.2010. 12:06:11 »
Htio sam prevodit Persons Unknown, javi mi se Wennen i kaže: "To ja prevodim i prevodit ću i dalje ako mi se serija svidi" - iako nije ništa rezervirao do tad. Uredno, čovjek mi je javio da je njegova serija, nema problema, sve super.

Ali ja sam htio neku seriju da prevodim koja je u toku sad. Ugledam The Good Guys da stoji prazno, rezerviram - javi mi se Debeloguzi Diktator da bi on neparne epizode, nema problema, riješeno.

Ugledam da je The Gates rezervirao Pljoska za samo dvije epizode. Rezerviram ga. Sad me svi optužuju za krivokletstvo. Ne žalim nit povlačim išta šta sam reko.

Prevedem 600 linija za 2 sata. 3 serije mi nije puno za nedjelju dana. Cut me some slack

Na osnovu činjenica, nemate me pravo kritizirat, ni pljoska ni ostali. Ali neka, eto ZKarlov, ja sam smeće ovdje, izuzetak, idiot koji krade drugima serije, s kojim se ništa ne može dogovorit

covece daj nemoj da lupas, niko ti ovde nije reko nista, ljudi ti samo kazu jer bi se duplirali prevodi, uostalom prevodi sta zelis i to je to

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Re: The Gates
« Odgovor #40 : 18.07.2010. 12:07:37 »
Htio sam prevodit Persons Unknown, javi mi se Wennen i kaže:
"To ja prevodim i prevodit ću i dalje ako mi se serija svidi"
- iako nije ništa rezervirao do tad.

Šta priča bre ovaj? ;D
Ništa od ovoga nisam rekao, to si ti sanjao nešto... ;D ;D

Spoiler for Hiden:
Tad je to igniss prevodio, tako da nisam mogao da ti kažem da "to ja prevodim"
a još manje da ću "prevoditi dalje ako mi se svidi", jer evo prevodim dalje, a ne sviđa mi se...

 :)

Izvinjavam se na offu
« Zadnja izmjena: 18.07.2010. 12:14:08 Wennen »

Offline gentlehouse

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
Re: The Gates
« Odgovor #41 : 18.07.2010. 12:26:08 »
Htio sam prevodit Persons Unknown, javi mi se Wennen i kaže:
"To ja prevodim i prevodit ću i dalje ako mi se serija svidi"
- iako nije ništa rezervirao do tad.

Šta priča bre ovaj? ;D
Ništa od ovoga nisam rekao, to si ti sanjao nešto... ;D ;D

Spoiler for Hiden:
Tad je to igniss prevodio, tako da nisam mogao da ti kažem da "to ja prevodim"
a još manje da ću "prevoditi dalje ako mi se svidi", jer evo prevodim dalje, a ne sviđa mi se...

 :)

Izvinjavam se na offu

A ti ili igniss, ne znam više, ima par mjeseci, tako je bilo

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Re: The Gates
« Odgovor #42 : 18.07.2010. 12:35:28 »
Gentlehouse, tko ti je rekao da si smeće? Svaka čast na 600 redova za 2 sata, ali sada si malo previše zabrijao. I tko te požuruje? Jel ja sad trebam prepričati 3. epizodu da bi ti ipak shvatio da gledam s engleskim titlovima, ako nema naših i da uopće ne čekam tvoje titlove?! Zazivaš mi ban?! Samo mi jedno odgovori i budi iskren, jesi ti mene pitao da li ću ja dalje prevoditi seriju ili dali mi se možeš pridružiti ili si mi samo javio da je to sad tvoje jer si ti to sad rezervirao? Iskren odgovor te molim. I što se mene tiče, nema potrebe za svađom. Jedno je kritika, drugo svađa.

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Re: The Gates
« Odgovor #43 : 18.07.2010. 12:37:31 »
Napunili ste temu postovima pa će neko pomisliti da je ovo vrhunska serija  :P

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Re: The Gates
« Odgovor #44 : 18.07.2010. 12:42:07 »


Ali ja sam htio neku seriju da prevodim koja je u toku sad. Ugledam The Good Guys da stoji prazno, rezerviram - javi mi se Debeloguzi Diktator da bi on neparne epizode, nema problema, riješeno.

Serije koje se trenutno prikazuju, a nitko ne prevodi: Meamphis beat, Rookie blue, Louie...

Offline gentlehouse

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
Re: The Gates
« Odgovor #45 : 18.07.2010. 12:44:37 »
Imo sam nesreću da mi nestane interneta 15 dana, odjednom padnem pod kritike čitavog foruma. Nitko mi nije pružio razumijevanje, nit me je itko pohvalio što prevodim 4 serije, što se trudim za ovaj sajt, umjesto toga sam pao pod kritike što nisam preveo epizodu u roku dan-dva. Još me optužiše što sam rezervirao ostatak serije koji nije bio rezerviran. Jel' ima negdje pravilo koje je nagnalo vas moderatore da me zbog toga kritikujete? Za Pljosku vidim imate razumijevanja.

Da je bar itko stao na moju stranu pa hajde, ali nitko. Zato ja ljudi odoh odavde. Šta ću tamo gdje nisam dobro doš'o?
Prevest ću još Rev. jer ste već napravili stranicu za tu seriju radi mene, prevodit ću je dokle god bude engleskog titla i prostora na stranici da postavim titl.

et sretno vam i eto vam vaš Pljoska

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Re: The Gates
« Odgovor #46 : 18.07.2010. 12:52:18 »
Imo sam nesreću da mi nestane interneta 15 dana, odjednom padnem pod kritike čitavog foruma. Nitko mi nije pružio razumijevanje, nit me je itko pohvalio što prevodim 4 serije, što se trudim za ovaj sajt, umjesto toga sam pao pod kritike što nisam preveo epizodu u roku dan-dva. Još me optužiše što sam rezervirao ostatak serije koji nije bio rezerviran. Jel' ima negdje pravilo koje je nagnalo vas moderatore da me zbog toga kritikujete? Za Pljosku vidim imate razumijevanja.

Da je bar itko stao na moju stranu pa hajde, ali nitko. Zato ja ljudi odoh odavde. Šta ću tamo gdje nisam dobro doš'o?
Prevest ću još Rev. jer ste već napravili stranicu za tu seriju radi mene, prevodit ću je dokle god bude engleskog titla i prostora na stranici da postavim titl.

et sretno vam i eto vam vaš Pljoska
Definitivno nisi fer. Nemoj zbog mene ići sa stranice. Nitko nije stao na moju stranu, pogledaj malo što su pisali, da se probamo dogovoriti. Ne diži nos bez veze i stvarno malo kolegijalnosti ti ne bi škodilo.

Offline miroslavR

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 117
  • Spol: Muški
Re: The Gates
« Odgovor #47 : 18.07.2010. 13:40:54 »
 katanaz
« Zadnja izmjena: 18.07.2010. 15:32:14 miroslavR »

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: The Gates
« Odgovor #48 : 18.07.2010. 13:48:14 »
Još nisam vidio da je netko opterećen teorijama zavjere protiv sebe kao ti gentlehouse, možda samo u serijama i filmovima. Ne znam gdje si ti to vidio da netko od nas drži stranu pljoski, mi smo vam samo ukazali da postoji nešto što se zove dogovor, ali ti očito to ne vidiš tako.
Onaj jutrošnji post od gentlehousa je izbrisan zato jer je krajnje bezobrazan i prema pljoski i prema nama iz staffa. Ja, na primjer, bez obzira koliko mi netko digao živac na forumu ne bih nikad mogao napisati nešto takvo. Žao mi je što ne vidiš da griješiš, ali to je već tvoj problem, a ne naš.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Re: The Gates
« Odgovor #49 : 18.07.2010. 14:00:48 »
Ja nisam vidio taj post što je izbrisan. Iskreno, ja bih volio da čovjek ostane na stranici. Ima volje za prevođenjem i sve super. Možda se nije mogao suzdržat i treba ga razumjeti. Iako vrijeđanju ne smije biti mjesta nigdje, pa ni na forumima.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: The Gates
« Odgovor #50 : 18.07.2010. 14:14:31 »
Nitko ga ne tjera... naprotiv.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: The Gates
« Odgovor #51 : 18.07.2010. 15:00:48 »
gentlehouse hvala za prevode   smileyNO1

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Re: The Gates
« Odgovor #52 : 19.07.2010. 21:20:39 »
Ova 3. epizoda je bila najbolja do sad, ali jednom rečju prosek, daću seriji još koju epizodu onda ću suditi.
Više mi serija vuče na neki krimi, potraga za ubicom  8), vampire i vukodlake su tek onako ubacili, radi popularnosti.

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Re: The Gates
« Odgovor #53 : 19.07.2010. 21:41:42 »
Ova 3. epizoda je bila najbolja do sad, ali jednom rečju prosek, daću seriji još koju epizodu onda ću suditi.
Više mi serija vuče na neki krimi, potraga za ubicom  8), vampire i vukodlake su tek onako ubacili, radi popularnosti.
Ja sam danas pogledao i 4. Ima velikih iznenađenja, vidjet ćeš.

Offline bokiroki

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 176
  • Spol: Muški
Re: The Gates
« Odgovor #54 : 19.07.2010. 21:44:19 »
Zelim da se zahvalim pljoski i gentlehousu na prevodima.  smileyNO1
I da pitam, sta fali da serija ima dva prevoda, od viska glava ne boli
Vas dvoje ste kolege, umesto da se dogovorite i podelite posao
Vi se svadjate, i spamujete temu..

Inace o seriji da kazem... odlicna.

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Re: The Gates
« Odgovor #55 : 19.07.2010. 21:50:15 »
Zelim da se zahvalim pljoski i gentlehousu na prevodima.  smileyNO1
I da pitam, sta fali da serija ima dva prevoda, od viska glava ne boli
Vas dvoje ste kolege, umesto da se dogovorite i podelite posao
Vi se svadjate, i spamujete temu..

Inace o seriji da kazem... odlicna.
Neću se vraćat na to, ne možeš se dogovorit s nekim tko ni ne nudi dogovor. I ja sam preveo obje prevedene epizode. On  nije stigao nijednu prije nego se naljutio.

Offline mmmnnn

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 731
  • Spol: Muški
  • Playlife
Re: The Gates
« Odgovor #56 : 21.07.2010. 02:16:47 »
meni se čini da serija ima potencijala.

što se tiče ove rasprave mislim da je nepotrebna.

Vjerujem da će gentlehouse nakon što ban istekne doći na forum ponovo i nastaviti prevoditi jer očito ima volje za prevođenjem, a takvih ljudi uvijek treba ovom siteu.

Isto tako želim zahvaliti obojici na kvalitetnim prijevodima.

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Re: The Gates
« Odgovor #57 : 25.07.2010. 22:31:26 »
I ja se nadam da će se vratiti. Podesio sam njegov prijevod (720) 3. epizode za Xvid verziju i pospajao linije.

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Re: The Gates
« Odgovor #58 : 26.07.2010. 01:25:50 »
Hvala pljoska, ja zaboravio, a hteo sam da uskladim!  ;D clapp

Offline piter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • dipl.mag.inz.dr.nauka
Re: The Gates
« Odgovor #59 : 28.07.2010. 14:32:09 »
serija je odlicna hvala za prevode... clapp clapp clapp clapp
...so say we all...

Tags: