Autor Tema: Nikita  (Posjeta: 135379 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Nikita
« : 20.05.2010. 22:42:09 »

Opis:
Kao problematičnu tinejdžericu, Nikitu je od čekanja smrtne kazne spasila tajna američka agencija zvana Odjel, koja je lažirala njenu egzekuciju i rekli joj da je dobila drugu priliku započeti novi život i služiti svojoj zemlji. No, nisu joj rekli da će je trenirati za špijuna i ubojicu. Na kraju, Nikita su izdali i srušili joj snove jedini ljudi kojima je mislila da može vjerovati. Sada, nakon godina skrivanja, Nikita traži odmazdu i daje jasno do znanja bivšim šefovima da neće prezati ni pred čim kako bi razotkrila i uništila njihove tajne operacije.
Za sada, Odjel nastavlja vrbovati i trenirati mlade ljude, brišući sve dokaze o njihovim prošlim životima i pretvarajući ih u hladne i efikasne ubojice. Jedna od tih novaka, Alex, tek počinje shvaćati što je pred njom i zašto je legendarna Nikita odlučila pobjeći.

Žanr: kriminalistička, akcija

IMDb
TVDb
Wikipedia

Titlovi

« Zadnja izmjena: 12.11.2015. 11:44:50 maksi »

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Re: Nikita 2010
« Odgovor #1 : 20.05.2010. 23:01:42 »
Njam, njam. Teško da će biti dobra kao originalna, ali dajemo šansu. :)
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Re: Nikita 2010
« Odgovor #2 : 21.05.2010. 03:11:52 »
peta wilson .. ima nocne more
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Re: Nikita 2010
« Odgovor #3 : 23.05.2010. 22:32:32 »
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Re: Nikita 2010
« Odgovor #4 : 24.05.2010. 00:53:01 »
Oficijalni:
http://www.formulatv.com/videos/1929
izgleda odlicno, od onu stariju verziju sam pogledao 3-4 epizoda i nije mi nesto, dok ova ce biti modernija(u opremu) i jedva cekam da krene ;D

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Nikita 2010
« Odgovor #5 : 24.05.2010. 00:55:55 »
Nikita je zakon, obavezno odgledaj.

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Re: Nikita 2010
« Odgovor #6 : 24.05.2010. 06:29:52 »
Meni ovo ne izgleda dobro. :( Ne dopada mi se glumačka postava... Ali nema veze. Svejedno ću gledati, tj. dati ovome šansu. Ali, ne očekujem mnogo. Od originala ne može biti bolje, ali mi se čini i da će biti mnogo drugačije. U svakom slučaju, jedva čekam. Baš me zanima kako će ispasti. :) ;D
« Zadnja izmjena: 24.05.2010. 06:32:11 spico »
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Marco

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 68
Re: Nikita 2010
« Odgovor #7 : 25.05.2010. 13:41:30 »
Ma, gde bolje..., original je najbolji.  :) Ova kineskinja, da glumi Nikitu! Give me a break!  :\) rofl Za Majkla, necu ni da pricam. smileyNO1

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Re: Nikita 2010
« Odgovor #8 : 25.05.2010. 13:56:54 »
Što, šta joj fali. Pogledaj joj triceps ;D
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Online petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5318
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Re: Nikita 2010
« Odgovor #9 : 25.05.2010. 14:36:48 »
Nije Kineskinja već gemišt, pola SAD, pola Vijetnam i prilično je prijatna oku :)




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline Marco

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 68
Re: Nikita 2010
« Odgovor #10 : 25.05.2010. 15:58:35 »
Ma, dajte..., nije samo u tome stvar..., nego i u tome, ko pravi ovu seriju!?  :) Originalnu Nikitu, je radio: Warner Bros..., jedna od najboljih filmskih kuca, uz Universal, Miramax....  :) Ovo, ko zna ko radi!?  :\) Cak se i po ovim slikama, naslucuje, da je to neka nisko budzetna kompanija.  :\)

Offline Marco

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 68
Re: Nikita 2010
« Odgovor #11 : 25.05.2010. 16:03:53 »
Evo ga....  rofl

http://www.imdb.com/title/tt1592154/

Nema skoro nista, o seriji..., skoro nikakve informacije, a pocela je da se emituje..., to samo govori, koliko je popularna!  :\)

Uzgred..., nasao sam kompaniju, koja radi, ovu seriju.  :)


"Wonderland Sound and Vision"..., strasno!  ;D Cisti amateri!  :\)

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Nikita 2010
« Odgovor #12 : 25.05.2010. 16:11:43 »
Ti onda nemoj da gledaš, niko te ne tera.

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Re: Nikita 2010
« Odgovor #13 : 25.05.2010. 16:19:18 »
ti nisi upućen pogledaj ovo i pogledaj pod Production company sa desne strane
http://en.wikipedia.org/wiki/Nikita_%282010_TV_series%29
a i ako mozda nisi znao televizija na kojoj se prikazuje je the CW sto je zajednicka tv od CBS i Warner Brosa


ja ne kažem da ću da je gledam ali ipak nemoj da širiš dezinformacije


edit
http://en.wikipedia.org/wiki/Wonderland_Sound_and_Vision
radi supernatural i chuck a ako je to amatersko sranje  ruskirulet
« Zadnja izmjena: 25.05.2010. 16:22:47 stefan87 »

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: Nikita 2010
« Odgovor #14 : 25.05.2010. 18:13:40 »
Evo piše da će Xander Berkeley glumiti u seriji. Ako bude u više epizoda (više od jedne) seriju sigurno gledam, jer glumca baš volim. Predobar je!
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Marco

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 68
Re: Nikita 2010
« Odgovor #15 : 25.05.2010. 19:25:40 »
Dakle, po tebi..., supernatural i chuck, su serije, prve klase..., da se tako izrazim!  u_jeeeeeeeeee Koliko ste vi ljudi, odgledali serija, u zivotu!!??

Prvoklasne su serije, tipa..., simpsonovi, dosije x, milenium, dynasty, er, miami vice, csi......


Ova serija, je amaterska i to se vidi, po glumcima i po slikama!!! Isto tako, primetio sam, da je serija NCIS Los Angeles, vrlo popularna, na nasim prostorima..., inace, serija koja ima katastrofalnu gledanost!!! To niko ne gleda, u inostranstvu!

Dovoljno je, samo pogledati i otici, na IMDB..., i ukucati tu vasu nikitu i onda se dobije ovo:

http://www.imdb.com/title/tt1592154/

Nikakvih skoro podataka nema, ni o epizodama, cak nema..., nikakve ocene...., toliko, od mene.  :)


Neka me niko, pogresno ne shvati. Ukusi su razliciti.  :) Pozz..., svima!  smileyNO1

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Re: Nikita 2010
« Odgovor #16 : 25.05.2010. 19:31:08 »
Ukusi se razlikuju, definitivno, ali ne možeš pljuvati po serijama koje tebi
ne odgovaraju, ili ih omalovažavati. Jednostavno ih ne gledaj, i stvar riješena.

Offline Marco

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 68
Re: Nikita 2010
« Odgovor #17 : 25.05.2010. 19:33:28 »
Slazem se.  :) Ne pljujem ih..., samo je pocela rasprava, oko toga, koja je bolja Nikita..., stara ili nova..., izneo sam svoje misljenje i rekao, ono sto vecina fanova, stare Nikite i Pete Wilson, misli.  :) To je to, od mene. Pozz svima.  smileyNO1

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: Nikita 2010
« Odgovor #18 : 25.05.2010. 19:36:47 »
Dynasty vrhunska serija???? Puka i osta živ. rofl

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Re: Nikita 2010
« Odgovor #19 : 25.05.2010. 19:37:11 »
Citat:
Nikakvih skoro podataka nema, ni o epizodama, cak nema..., nikakve ocene....
Ova ti je najjača u celoj temi..
iShare, noProfit


Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Re: Nikita 2010
« Odgovor #20 : 25.05.2010. 19:40:29 »
Nema skoro nista, o seriji..., skoro nikakve informacije, a pocela je da se emituje..., to samo govori, koliko je popularna!  :\)
A čega bi trebalo biti o seriji koja s emitiranjem počinje na jesen? Sve što je dosad bilo viđeno je jedan jedini trejler za oglašivače.

Bilo kakva rasprava o seriji je trenutno prilično akademske naravi. I nema smisla preuranjeno razglabati o kvaliteti.
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Re: Nikita 2010
« Odgovor #21 : 25.05.2010. 19:54:57 »
Nema svrhe raspravljati se koja je bolja, kad ova nije ni počela. :) Međutim, po meni od originala nikako ne može biti bolja. Ja jednostavno ne mogu zamisliti druge glumce u tim ulogama. Pogotovo ne zamenu za Majkla i Nikitu. Sem toga, Nikita je serija koja ima jednu posebnu atmosferu i ton. Teško da će to moći da ponove.
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Marco

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 68
Re: Nikita 2010
« Odgovor #22 : 25.05.2010. 20:13:25 »
Bravo..., Spico.  :)

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Re: Nikita 2010
« Odgovor #23 : 26.05.2010. 11:38:33 »
u_jeeeeeeeeee Koliko ste vi ljudi, odgledali serija, u zivotu!!??

Isto tako, primetio sam, da je serija NCIS Los Angeles, vrlo popularna, na nasim prostorima..., inace, serija koja ima katastrofalnu gledanost!!! To niko ne gleda, u inostranstvu!
Gledali smo mnooooogo serija brate, za mene da ne pricam rofl

slika kaze sve, da ne idem mnogo u offtopic, ncis i ncis la imaju odlicnu gledanost ;D
ima film Nikita http://www.imdb.com/title/tt0100263/ jel ima nesto slicno(isto) kao u seriji ili? Jel vredi?

Offline Ziledin

  • Pretender
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2751
  • Spol: Muški
  • GET TO DA CHOPPA!
Re: Nikita 2010
« Odgovor #24 : 26.05.2010. 12:24:17 »
ima film Nikita http://www.imdb.com/title/tt0100263/ jel ima nesto slicno(isto) kao u seriji ili? Jel vredi?

Francuski film je odličan. Jeste malo stariji, ali vredan gledanja. Iz ovog filma je proizašla serija. smileyNO1
Takođe, imaš američku verziju, Point of No Return... ali nije to to. :)
Ima i kineska, ali sam zaboravio naslov filma. ;D

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Re: Nikita 2010
« Odgovor #25 : 26.05.2010. 14:29:35 »
Da, francuski film je super. Ali meni se sviđa i ova američka verzija, a verujem da će se tebi verovatno i više dopasti od francuske. I da, ima sličnosti sa serijom naravno.
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Marco

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 68
Re: Nikita 2010
« Odgovor #26 : 26.05.2010. 22:10:22 »
Tacnije, imaju dve americke verzije, filma Nikita.  :) O tim podacima, sto si izneo..., no comment. Ako si dovoljno inteligentan i sam treba, da znas, da svaka serija, koja ima dvocifren broj sezona..., spada medju najbolje serije, svih vremena!  :) Cist primer, je serija: "Law & Order"..., 20 sezona, a jos uvek se prikazuje...., a ocena joj malo jaca, od 8..., http://www.imdb.com/title/tt0098844/. Dakle to, u milionima gledanosti, cisto zavisi, od broja zemalja, u svetu, koje prikazuju, neku odredjenu seriju, a ne o kvalitetu!!! Za "NCIS"..., nemam primedbe, ali "NCIS LA"..., ako ta serija bude imala, vise od 5 sezona..., odoh na Brankov most.  :) Kao sto rekoh, ne bih da neko pomisli, da omalovazavam seriju, ali to je cista objektivnost!  ;)

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: Nikita 2010
« Odgovor #27 : 26.05.2010. 22:16:25 »
Po tebi je znači Santa Barbara jedna od najboljih serija svih vremena? :\)
Kakve ima veze koliko serija ima sezona?

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Marco

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 68
Re: Nikita 2010
« Odgovor #28 : 26.05.2010. 22:38:00 »
Ja iskreno..., kada bih odgledao, tu seriju, bila bi mi odvratna!  ;D Ali, nije poenta, da se te neke serije, tebi i meni svide! Mozda, tu seriju gleda, svaka zenska osoba! I te kakve, veze ima!!! Pa, nisu oni ludi, da bacaju pare, na snimanje sezona..., ako nema rezultata!!!  :)

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: Nikita 2010
« Odgovor #29 : 26.05.2010. 22:43:35 »
Tako je, ne bi snimali da nema rezultata, znači da ima stalne gledaoce, ka šta moja baba gleda ovu našu sapunicu... ne znam kako se zove. Ali onda ne možeš reći da takve serije spadaju među najbolje svih vremena.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Tags: