Općenito > Općenito

Nove stvari i funkcije

<< < (92/93) > >>

djm-x:
Jedno pitanjce. ???
Da li je moguće da se na kraju popisa serija, stavi menu sa abecedom i brojevima?

top    nove    #    a    b    c    d    e    f    g    h    i    j    k    l    m    n    o    p    q    r    s    t    u    v    w    x    y    z
ili
1  2  3   4   5  6  7  .....

Ili da se stavi na kraju funkacija "NA VRH"

Svi koji pretražuju npr serije koje su gotove, kad dođu do kraja, moraju se vračati na početak, a popis je bogme dug i dug i dug!  :o
Pa sad ti skrolaj opet gore navrh. :dash
E hebi ga! Već me prst boli, a i štakora trebam drugog, jer mu kotačić ne radi od skrolanja  :)

 :volim

Dobrica Legenda:
Izvinjavam se ako je bilo ovo pitanje, ja nisam pronašao, ili ako je postavljeno na pogrešnoj temi. Da li za prijevodi-online ima napravljen add-on za Kodi, tj. da se online mogu izabrati titlovi sa ovog sajta? Pitanje je ponajprije upućeno dečkima koji rade develpment sajta.
Vjerujem da Kodi (bivši XBMC) multimedijalni software za Windows, Linux, Android i iOS već dosta ljudi koristi i da ga ne treba nešto predstavljati, jer ojačan raznim add-on - ima (dodacima) zaista predstavlja moćnu platformu.

Dobrica Legenda:
Kako nema edit posta, moram dodati drugi. Ok, kasnije sam vidio diskusiju na ovu temu na drugom mjestu i vidio da prijevodi-online nisu zainteresovani za ovako nešto, po meni iz totalno pogrešnog razloga, ali to je to.
Po mom mišljenju, osim kvalitetnih prijevoda za serije, ovo je najbolji ex-YU forum sa diskusijama na temu TV serija. Ali očito statistički nedovoljno dobro posjećen - s obzirom na zvanični stav u vezi Kodi add-ona.

AlejaSerija:

--- Citat: Dobrica Legenda - 22.08.2016. 16:07:11 ---Izvinjavam se ako je bilo ovo pitanje, ja nisam pronašao, ili ako je postavljeno na pogrešnoj temi. Da li za prijevodi-online ima napravljen add-on za Kodi, tj. da se online mogu izabrati titlovi sa ovog sajta? Pitanje je ponajprije upućeno dečkima koji rade develpment sajta.
Vjerujem da Kodi (bivši XBMC) multimedijalni software za Windows, Linux, Android i iOS već dosta ljudi koristi i da ga ne treba nešto predstavljati, jer ojačan raznim add-on - ima (dodacima) zaista predstavlja moćnu platformu.

--- Kraj citata ---

imaš Gom Player sam pokupi titlove ako ih ima

AlejaSerija:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju