Autor Tema: Nove stvari i funkcije  (Posjeta: 132355 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Nove stvari i funkcije
« Odgovor #450 : 11.02.2014. 09:19:38 »
jasno. Hvala! Mozda da pored toga staviti i neku ocenu serije...mala preporuka. npr sa nekog sajta gde ima ili da bude ocenjivanje...

Klikneš na imdb link od serije, pa vidiš ocenu, pogledaš na našem forumu šta ljudi misle...

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Nove stvari i funkcije
« Odgovor #451 : 11.02.2014. 11:01:14 »
Ukusi su toliko različiti da bi ta prosječna ocjena bila potpuno nerelevantna.
Ipak, rezultati sa sajtova gdje ima mnogo glasača su mrvicu relevantniji tako da bi možda bilo dobro prikazati ocjenu sa poznatijih sajtova.
Srećom, sad postoje linkovi do tih sajtova pa može da se skokne tamo i pogleda.

Offline kingmax

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 203
  • Spol: Muški
Odg: Nove stvari i funkcije
« Odgovor #452 : 20.02.2014. 21:59:07 »
Je li tko razmišljao o uvođenju nekakve dokumentacijske licence za titlove? Mislim, nisam ni za ni protiv, ali nije toliko loša ideja za autorske titlove.
R.I.P.  morfoos  (1987 - 2011)

Offline Bruno

  • Administrator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1930
  • Spol: Muški
    • Prijevodi Online
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Nove stvari i funkcije
« Odgovor #453 : 02.10.2014. 21:37:34 »
promijenio sam neke stvaru u pozadini rezervacija, datuma prikazivanja i kalendara pa ako ima kakva greska, javite...

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Nove stvari i funkcije
« Odgovor #454 : 13.02.2015. 14:07:23 »
Novo: Spisak prevedenih filmova i na sajtu. Isto kao na serijama, liste po početnom slovu, s tim da link filma vodi do teme na forumu odakle se može skinuti prevod.



Pretraga na sajtu sad pretražuje i filmove pa se lakše može doći do prevoda za njih.

« Zadnja izmjena: 13.02.2015. 14:33:49 MilanRS »

Offline djm-x

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
    • PROTEKT
Odg: Nove stvari i funkcije
« Odgovor #455 : 17.11.2015. 22:35:18 »
Jedno pitanjce. ???
Da li je moguće da se na kraju popisa serija, stavi menu sa abecedom i brojevima?

top    nove    #    a    b    c    d    e    f    g    h    i    j    k    l    m    n    o    p    q    r    s    t    u    v    w    x    y    z
ili
1  2  3   4   5  6  7  .....

Ili da se stavi na kraju funkacija "NA VRH"

Svi koji pretražuju npr serije koje su gotove, kad dođu do kraja, moraju se vračati na početak, a popis je bogme dug i dug i dug!  :o
Pa sad ti skrolaj opet gore navrh. :dash
E hebi ga! Već me prst boli, a i štakora trebam drugog, jer mu kotačić ne radi od skrolanja  :)

 :volim

Offline Dobrica Legenda

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 239
Odg: Nove stvari i funkcije
« Odgovor #456 : 22.08.2016. 16:07:11 »
Izvinjavam se ako je bilo ovo pitanje, ja nisam pronašao, ili ako je postavljeno na pogrešnoj temi. Da li za prijevodi-online ima napravljen add-on za Kodi, tj. da se online mogu izabrati titlovi sa ovog sajta? Pitanje je ponajprije upućeno dečkima koji rade develpment sajta.
Vjerujem da Kodi (bivši XBMC) multimedijalni software za Windows, Linux, Android i iOS već dosta ljudi koristi i da ga ne treba nešto predstavljati, jer ojačan raznim add-on - ima (dodacima) zaista predstavlja moćnu platformu.

Offline Dobrica Legenda

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 239
Odg: Nove stvari i funkcije
« Odgovor #457 : 23.08.2016. 10:18:05 »
Kako nema edit posta, moram dodati drugi. Ok, kasnije sam vidio diskusiju na ovu temu na drugom mjestu i vidio da prijevodi-online nisu zainteresovani za ovako nešto, po meni iz totalno pogrešnog razloga, ali to je to.
Po mom mišljenju, osim kvalitetnih prijevoda za serije, ovo je najbolji ex-YU forum sa diskusijama na temu TV serija. Ali očito statistički nedovoljno dobro posjećen - s obzirom na zvanični stav u vezi Kodi add-ona.

Offline AlejaSerija

  • Novi član
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • Bitorrent Sync Forum, 8 terabajta Tv Serija
    • AlejaSerija
Odg: Nove stvari i funkcije
« Odgovor #458 : 26.08.2016. 10:05:53 »
Izvinjavam se ako je bilo ovo pitanje, ja nisam pronašao, ili ako je postavljeno na pogrešnoj temi. Da li za prijevodi-online ima napravljen add-on za Kodi, tj. da se online mogu izabrati titlovi sa ovog sajta? Pitanje je ponajprije upućeno dečkima koji rade develpment sajta.
Vjerujem da Kodi (bivši XBMC) multimedijalni software za Windows, Linux, Android i iOS već dosta ljudi koristi i da ga ne treba nešto predstavljati, jer ojačan raznim add-on - ima (dodacima) zaista predstavlja moćnu platformu.

imaš Gom Player sam pokupi titlove ako ih ima

Offline AlejaSerija

  • Novi član
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • Bitorrent Sync Forum, 8 terabajta Tv Serija
    • AlejaSerija
Odg: Nove stvari i funkcije
« Odgovor #459 : 26.08.2016. 10:09:42 »

Offline ivancar

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
Odg: Nove stvari i funkcije
« Odgovor #460 : 26.08.2016. 11:00:48 »


imaš Gom Player sam pokupi titlove ako ih ima
[/quote]

Da ali nemaš titlove sa ovog sajta.

Offline AlejaSerija

  • Novi član
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • Bitorrent Sync Forum, 8 terabajta Tv Serija
    • AlejaSerija
Odg: Nove stvari i funkcije
« Odgovor #461 : 26.08.2016. 12:17:22 »
e to nemam pojma nisam obraćao pažnju.

Offline Ilija Ikic

  • Novi član
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
Odg: Nove stvari i funkcije
« Odgovor #462 : 08.11.2021. 09:56:44 »
Nisam znao gde bih postavio ovo pitanje, pa pokušavam ovde. Volim da gledam domaće serije (Iz Srbije, Hrvatske , BiH). Međutim, veliki problem je ton. Prvo mnogi glumci bi trebalo da idu kod logopeda a ne pred kamere i drugo snimanje tona je često veoma loše. Stoga sledi pitanje da li postoji titl na nekom meni razumljivom jeziku (bosanski, crnogorski, hrvatski, srpski) koji bi mi omogućio da gledam ove serije i iz toga pitanje da li neko uopšte pravi takve titlove. Usput: ne mogu da verujem da se pišu salve pohvala glumcu koji ne ume da izgovara reči, guta glasove, mumla, šušti, krklja i sl. i kako već reditelj ne shvati da tog glumca  niko ne razume šta priča.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Nove stvari i funkcije
« Odgovor #463 : 08.11.2021. 11:33:36 »
Na žalost, nismo dosad imali praksu postavljati titlove za domaće serije. Što ne znači da ih ne bismo postavili na sajt ako bi netko imao volje to odraditi.  drinks

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Tags: