Autor Tema: The Walking Dead  (Posjeta: 537856 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1800 : 18.02.2014. 00:02:23 »
Još jedna do bola dosadna epizoda. Ovo kao da ide unazad. Sve se ponavlja i sve je gore.

Offline Konjokradica

  • Novi član
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1801 : 19.02.2014. 19:39:16 »
meni jedna od boljih u zadnjih par sezona.
ovo nisam skužio, što su pjesnici željeli reć:
Spoiler for Hiden:

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1802 : 20.02.2014. 11:11:58 »
meni jedna od boljih u zadnjih par sezona.
ovo nisam skužio, što su pjesnici željeli reć:
Spoiler for Hiden:
Spoiler for Hiden:
da ona je plakala jer je mislila da su pojeli decu, a koliko se secam mala nije ni izgubila cipelu...

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1803 : 20.02.2014. 11:33:05 »
Ma nemaju ni oni pojma šta je zašta. Serija je maksimalno neinteligentna.

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1804 : 20.02.2014. 14:01:57 »
Dok postoji premotavanje, ovo sranje se gleda. Mogu po epizodi odvojiti 15ak minuta vremena.

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1805 : 20.02.2014. 14:04:42 »
Ili raditi nešto drugo na kompu dok u pozadini slušaš glupo cmizdrenje svako 5 minuta.

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1806 : 20.02.2014. 14:25:48 »
serija mi je sve manje zanimljiva.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1807 : 20.02.2014. 18:44:22 »
da definitivno je opao kvalitet... ali posto sam veliki fan stripa verovatno cu gledati i dalje  ;D

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1808 : 20.02.2014. 22:08:56 »
da definitivno je opao kvalitet... ali posto sam veliki fan stripa verovatno cu gledati i dalje  ;D
ne kazem da necu gledati i dalje, pogotovo sto nema serija ove tematike, nego mi je dosta slabije, sve vrte jedno te isto

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1809 : 22.02.2014. 01:56:37 »
Vređa inteligenciju u nekim scenama. Loša ova sezona.

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1810 : 22.02.2014. 11:38:36 »
Sve je losija serija. Ponavlja se iznova i iznova slicne radnje sa drugim pejzazima. Besmisleno postaje ovo, tumaraju za nijasnu smisljenije od zombija. E te super mega osobine su mi se odavno popele na q. i bezbroj nelogicnosti a pogotovo naivne pogidbije. Mada i dalje ima tu neku dozu zanimljivosti, verovatno zato sto je jedina novija serija na ovu tematiku.

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1811 : 22.02.2014. 11:55:33 »
Prošla epizoda gdje je malac bio u fokusu je nešto najgluplje ikad snimljeno na TV-u. Posebno ona scena kad ne može da probudi svog taju i umjesto da pokuša nešto, da mu da vode ili bilo šta, mali se izviče na njega i ode da jede puding.  :facepalm

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1812 : 22.02.2014. 21:38:53 »
Prošla epizoda gdje je malac bio u fokusu je nešto najgluplje ikad snimljeno na TV-u. Posebno ona scena kad ne može da probudi svog taju i umjesto da pokuša nešto, da mu da vode ili bilo šta, mali se izviče na njega i ode da jede puding.  :facepalm

Prepuno glupih scena, izgleda da oni ne gledaju šta prave. Scene kada zombiji ujedaju ljude su u rangu sa filmovima iz B produkcije.

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1813 : 22.02.2014. 23:01:37 »
Meni to ništa nije problem samo da serija nije toliko popularna, toliko jebeno nezasluženo popularna.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1814 : 23.02.2014. 11:00:38 »
Meni to ništa nije problem samo da serija nije toliko popularna, toliko jebeno nezasluženo popularna.
sto se popularnosti tice to su posebne price za sebe ljudi se na nesto prime i kraj.... pogledaj Game of trons meni je ta serija uzas... i knjiga je uzas pa kad sam cuo da serija krece poradovao sam se da ce biti bolje a ono haos.... a walking sigurno dobrim delom drzi popularnos jer je jedina zombi serija...

Offline pele

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 295
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1815 : 23.02.2014. 11:17:59 »
pretpostavljam da je silnoj mladjariji ok i glasaju/gledaju.I meni je bezveze,ali odavno nisam "mladjarija",pa mozda zato.

Offline aleksa71

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1816 : 24.02.2014. 11:18:11 »
Zanimljiva 11-ta ep... Iliti, poslednji pokušaj brice, da od guzice napravi lice  :facepalm
If you want to fuck the sky, learn your dick to fly!

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1817 : 24.02.2014. 14:31:55 »
iskreno dobra ep... meni se svidela... plus prati lepo strip...

Offline damba100

  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1818 : 24.02.2014. 15:33:47 »
Najbolje za ove kritičare da prvo pročitaju strip pa neka onda kritiziraju : kao sporo je a koliko ima scena nasilja u ostalim serijama ( puno manje ) evo zadnja ima bar 10 minuta borbe sa zombijima. Neki bi vjerovatno 45 minuta borbe sa zombijima i tako iz epizode u epizodu. Meni osobno je serija zbog koje se čeka početak radnog tjedna

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1819 : 24.02.2014. 15:43:32 »
Ti očigledno nisi pročitao komentare tih što kritikuju, među kojima sam i ja. Ne radi se o tome da li ima dovoljno akcije u seriji, čak je ta borba sa zombijima što je spominješ postala jako glupa i iritantna, vrlo dosadna jer se ponavljaju iste scene, i još, što je neko ranije ovdje napisao dobro, glavni likovi se jedva spretnije kreću od samih zombija. Serija je glupa, a to što bismo svi mi željeli da gledamo neku seriju sa tematikom zombija, to ne znači da je odmah prva takva što se pojavi dobra. A što se stripa tiče, nisam ga čitao i ne interesuje me jer ne upoređujem ga sa njim uopšte.


Nisam još odgledao 11, ne mogu da se nakanim. Gledam Hell on Wheels 3. sezonu, a poređenja radi, HoW je daleko bolja serija od TWD, a daleko nepopularnija.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1820 : 24.02.2014. 17:14:53 »
dobro ne mozes bas da poredis Hell on Wheels i walking... jednostavno totalno dva razlicita sveta.... ja volim da gledam da li neki film ili serija verno prate knjigu ili strip... kod knjige je malo teze jer ti u tvojoj glavi zamislis ono kako ti to vidis... i stvano su retki filmovi koji su bolji od knjige ali ih ima... sto se tice stripa tu je sve nacrtano i ne treba da zamisljas.... sto se tice walkinga i pracenja price u stripu je po mojoj proceni 90% i tu im stvarno skidam kapu i to je super... da je bilo par smorenih epizoda i da su neke scene iz stripa izbacili jesu ali moram da potsetim ljude koji nisu citali strip da je on vrlo krvav i ne moze sad sve to da ide na TV... setimo se samo serije Masters of horor koja je bila otkazana zbog gadnih scena...
u svakom slucaj poslednja ep sad kad mi se malo slegla je odlicna i jedva cekam sledecu... :D

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1821 : 24.02.2014. 21:04:58 »
Ti očigledno nisi pročitao komentare tih što kritikuju, među kojima sam i ja. Ne radi se o tome da li ima dovoljno akcije u seriji, čak je ta borba sa zombijima što je spominješ postala jako glupa i iritantna, vrlo dosadna jer se ponavljaju iste scene, i još, što je neko ranije ovdje napisao dobro, glavni likovi se jedva spretnije kreću od samih zombija. Serija je glupa, a to što bismo svi mi željeli da gledamo neku seriju sa tematikom zombija, to ne znači da je odmah prva takva što se pojavi dobra. A što se stripa tiče, nisam ga čitao i ne interesuje me jer ne upoređujem ga sa njim uopšte.


Slazem se u potpunosti. I bilo bi bolje da ima manje borba sa zombijima ili da bar budu indeticne kao ona iz zatvora kada su se vrteli po hodnicima. Bilo je i ranije dobrih ali cak ni to vise ne znaju da prikazu dosledno.

A drugo zasto bi mi sto nismo citali strip morali isti da citamo da shvatimo neku visu dimenziju "dubine" serije? Pazi kroz strip da shvatimo  u_jeeeeeeeeee da je knjiga pa ajde a i da jeste knjiga opet reziser mora da preslika dovoljno dobro i kvalitetno da ljudima bude jasno i mimo knjige.
Imaju fin budzet, imaju gledanost, imaju izvor materijala (strip), imaju razradjene (prosecne) glumce, a nemaju ideje vise da isprate to kako treba i naprave i odrze seriju na nivou. Ovo je sprdacina postala (novu cu veceras da gledam) ali generalno serija opada u kvalitetu progresivno. Hocu da gledam ljude od krvi i mesa kako prezivljavaju i bore se za zivot gde zive od danas do sutra a ne Marvelove super junake bez kostima a zatim sa druge strane teletabise koji ne znaju ni u krug da se vrte kojima se zombiji prisunjaju sa ledja.
O tome nas par kritikujemo.

Offline dejaspo

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 853
  • Spol: Muški
  • C'est pas moi, c'est ma Schauma!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1822 : 24.02.2014. 21:48:13 »
Ova je bila dobra teletabis epizoda  rofl  rofl  rofl

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1823 : 24.02.2014. 23:27:53 »
Ti očigledno nisi pročitao komentare tih što kritikuju, među kojima sam i ja. Ne radi se o tome da li ima dovoljno akcije u seriji, čak je ta borba sa zombijima što je spominješ postala jako glupa i iritantna, vrlo dosadna jer se ponavljaju iste scene, i još, što je neko ranije ovdje napisao dobro, glavni likovi se jedva spretnije kreću od samih zombija. Serija je glupa, a to što bismo svi mi željeli da gledamo neku seriju sa tematikom zombija, to ne znači da je odmah prva takva što se pojavi dobra. A što se stripa tiče, nisam ga čitao i ne interesuje me jer ne upoređujem ga sa njim uopšte.


Slazem se u potpunosti. I bilo bi bolje da ima manje borba sa zombijima ili da bar budu indeticne kao ona iz zatvora kada su se vrteli po hodnicima. Bilo je i ranije dobrih ali cak ni to vise ne znaju da prikazu dosledno.

A drugo zasto bi mi sto nismo citali strip morali isti da citamo da shvatimo neku visu dimenziju "dubine" serije? Pazi kroz strip da shvatimo  u_jeeeeeeeeee da je knjiga pa ajde a i da jeste knjiga opet reziser mora da preslika dovoljno dobro i kvalitetno da ljudima bude jasno i mimo knjige.
Imaju fin budzet, imaju gledanost, imaju izvor materijala (strip), imaju razradjene (prosecne) glumce, a nemaju ideje vise da isprate to kako treba i naprave i odrze seriju na nivou. Ovo je sprdacina postala (novu cu veceras da gledam) ali generalno serija opada u kvalitetu progresivno. Hocu da gledam ljude od krvi i mesa kako prezivljavaju i bore se za zivot gde zive od danas do sutra a ne Marvelove super junake bez kostima a zatim sa druge strane teletabise koji ne znaju ni u krug da se vrte kojima se zombiji prisunjaju sa ledja.
O tome nas par kritikujemo.
Potpuno te razume da su zombiji pametniji od njih i da se vrte u krug to stoji... ali mozda zato sto sam ja seriju u startu doziveo u fazonu ne moze nista strip da mi zameni ali cu da gledam i nisam ocekivao bog zna sta i tako da mi kvalitet nije bitan toliko nego me cisto zanima kako ce neke scene iz stripa da prikazu, recimo kao sto je bilo sad u ovoj poslednjoj ep.
isto kao sto dosta ljudi pljuje po supernaturalu da je losa kopija x filesa a ja kao jedan od najvecih fanova x failsa im govorim da nije tako.... mislim da neke serije je tesko kritikovati jer zavisi iz kakvog ugla ko gleda... ako bi gledali iz profesionalnog ugla onda da naravno da se vrte u krug... ali sta nas briga nismo profesionalci. :D

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1824 : 25.02.2014. 00:41:35 »
Dopala mi se ova zadnja epizoda. Shvatam da mi vise lezi to tumaranje, istrazivanje, pretrazivanje i odlaskom ka nekom cilju a zombiji su vise tu kao (ne)opasna smetala.
Veruje za vas, koji ste citali i citate i dalje strip, ima neku svoju draz da vidite radnju i te likove pretoceno na male ekrane. Dok mi drugi pokusavamo da se uklopimo u tu atmosferu.

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1825 : 25.02.2014. 02:44:25 »
Volim da gledam ovu seriju, ali je radnja katastrofa.. Dodje mi kao vodic za zombije.. previse je djetinjasto, a vrhunac svega sto je malac poceo mutirati pa sad ga je jos veci smor slusati.
Takodjer, najvise me nervira sto se moraju traziti po 5 epizoda..

Offline Baltazar

  • Novi član
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1826 : 06.03.2014. 10:34:45 »
udavili su sa ovom 12. epizodom  :zzz

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1827 : 08.03.2014. 21:36:19 »
U seriji je i dalje jedino vrijedno spomena- najavna spica.

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1828 : 08.03.2014. 21:57:49 »
 ;D

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1829 : 11.03.2014. 00:20:26 »
ova serija jednostavno više nema smisla