Autor Tema: The Walking Dead  (Posjeta: 537460 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline dejaspo

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 853
  • Spol: Muški
  • C'est pas moi, c'est ma Schauma!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1590 : 02.04.2013. 02:29:23 »
Spoiler for Hiden:
Šta, ovo je bilo finale?  rofl  rofl  rofl
Stvarno razočarenje...

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1591 : 02.04.2013. 08:43:45 »
Loše finale.

Spoiler for Hiden:
Sva ta borba je jako loše izvedena. A tek Guverner i još onih dvoje su ga pratili.

Jedino mi se Carl sviđa. Identičan kao iz stripova. A četvrta sezona bi trebala biti sa Neganom i njegovom grupom.

Zar nemislis da je prerano za Negana? Koliko znam, on je sada aktuelan u stripu, tako da je rano za njega. :)

Offline mmmnnn

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 731
  • Spol: Muški
  • Playlife
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1592 : 02.04.2013. 12:14:21 »
ni ja nisam zadovoljan sa završetkom sezone.
Trebali su i mogli bolje

Offline aleksa71

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1593 : 02.04.2013. 12:55:47 »
 a pile of shit  :ccc:
If you want to fuck the sky, learn your dick to fly!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1594 : 02.04.2013. 13:39:04 »
Loše finale.

Spoiler for Hiden:
Sva ta borba je jako loše izvedena. A tek Guverner i još onih dvoje su ga pratili.

Jedino mi se Carl sviđa. Identičan kao iz stripova. A četvrta sezona bi trebala biti sa Neganom i njegovom grupom.

Zar nemislis da je prerano za Negana? Koliko znam, on je sada aktuelan u stripu, tako da je rano za njega. :)
Tako su scenaristi spominjali da će u četvrtoj sezoni biti svačega. Totalno drugačije će biti od treće sezone i onda su spominjali nove likove.

"I don't want to do the bad things I do. I only do them to set boundaries, to make people aware of the consequences of their actions. I take no joy in those deeds."
—Negan talking to Rick.

Spoiler for Hiden:
Guvernera su možda ostavili kao uvod u Negana.

Offline Winchester01

  • Član
  • ***
  • Postova: 507
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1595 : 03.04.2013. 01:05:02 »
Hahahaha... serija je spala na nivo  wc1

Spoiler for Hiden:
Jedino sta je pozitivno je sto je porucana ona kravetina .
Spoiler for Hiden:
I to totalno glupo i neuvjerljivo. Glumila je tamo neku opasnu frajericu koja zna pucati i sve, poklala brdo zombija sa svim i svačim da bi je na kraju sredio jedan jedini zombi. Pa što mu nije zabila ona kliješta u oko, gurnula ga nogom??? A Guverner puca svima u glavu i baš onda kad dođe do one žive onda stane...
Jedino je mali bio dobar u epizodi, ispade pametniji od svih njih zajedno. Na Guvernerov napad na zatvor neću ni trošiti puno riči, ono je toliko glupo da nije normalno.

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1596 : 03.04.2013. 01:20:57 »
Spoiler for Hiden:
Baš tako. Jedino gluma malog je vredela kao i lik Mišon. Ona Guvernerova rečenica je takođe vredela u ovom finalu, ništa više. You kill or you die or you die and you kill.

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1597 : 03.04.2013. 01:25:40 »
Loše finale.

Spoiler for Hiden:
Sva ta borba je jako loše izvedena. A tek Guverner i još onih dvoje su ga pratili.

Jedino mi se Carl sviđa. Identičan kao iz stripova. A četvrta sezona bi trebala biti sa Neganom i njegovom grupom.

Zar nemislis da je prerano za Negana? Koliko znam, on je sada aktuelan u stripu, tako da je rano za njega. :)
Tako su scenaristi spominjali da će u četvrtoj sezoni biti svačega. Totalno drugačije će biti od treće sezone i onda su spominjali nove likove.

"I don't want to do the bad things I do. I only do them to set boundaries, to make people aware of the consequences of their actions. I take no joy in those deeds."
—Negan talking to Rick.

Spoiler for Hiden:
Guvernera su možda ostavili kao uvod u Negana.

Spoiler for Hiden:
Moje misljenje: Sledi nam teska drama zbog toga sto sada ima mnogo ljudi u zatvoru. Guverner je jos uvek ziv. Mislim da bi trebalo da naprave neku pauzu, bez "zlikovca".
P.S.: Sta mislis o kanibalima? :)
http://walkingdead.wikia.com/wiki/The_Hunters

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1598 : 03.04.2013. 01:48:42 »
I jos jedna zamjerka . Zasto su replike oruzja onako lose  :facepalm Ono je katastrofalno . Em nedosljedno originalu , em lagano i lose obojeno , a i vidi se iz aviona da je plasticno . Smjehotresno je kad Guverner mlatara onom automatskom puskom , kao da je cackalica .

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1599 : 03.04.2013. 02:39:10 »
Loše finale.

Spoiler for Hiden:
Sva ta borba je jako loše izvedena. A tek Guverner i još onih dvoje su ga pratili.

Jedino mi se Carl sviđa. Identičan kao iz stripova. A četvrta sezona bi trebala biti sa Neganom i njegovom grupom.

Zar nemislis da je prerano za Negana? Koliko znam, on je sada aktuelan u stripu, tako da je rano za njega. :)
Tako su scenaristi spominjali da će u četvrtoj sezoni biti svačega. Totalno drugačije će biti od treće sezone i onda su spominjali nove likove.

"I don't want to do the bad things I do. I only do them to set boundaries, to make people aware of the consequences of their actions. I take no joy in those deeds."
—Negan talking to Rick.

Spoiler for Hiden:
Guvernera su možda ostavili kao uvod u Negana.

Spoiler for Hiden:
Moje misljenje: Sledi nam teska drama zbog toga sto sada ima mnogo ljudi u zatvoru. Guverner je jos uvek ziv. Mislim da bi trebalo da naprave neku pauzu, bez "zlikovca".
P.S.: Sta mislis o kanibalima? :)
http://walkingdead.wikia.com/wiki/The_Hunters
Volio bih da se oni pojave, ali negdje na sredini sezone. Uvijek na sredini se tempo smiri i pretvori u sapunicu. Oni bi tada jako dobro došli. To bi bilo brutalno. Nisu oni za cijelu jednu sezonu. Zato se nadam da ćemo imati malo različitih negativaca  :)

Offline Winchester01

  • Član
  • ***
  • Postova: 507
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1600 : 03.04.2013. 13:01:50 »
Spoiler for Hiden:
Da, sad ih je više, i to sve samo starci, žene i djeca a kako znamo da su u seriji svi ženski likovi (osim Michonne) totalno glupi ovo bi se lako moglo pretvoriti u totalnu katastrofu od serije. Još će i Carl tamo naći neku curu pa će biti još više prenemaganja. rofl :\) Jedino ako Guverner ne dođe odma u prvoj epizodi i ne pobije bar 3/4 tih ljudi.  :P

Offline dejaspo

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 853
  • Spol: Muški
  • C'est pas moi, c'est ma Schauma!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1601 : 03.04.2013. 15:41:19 »
Spoiler for Hiden:
Ne znam da li mi se čini, ali rekao bih, da su zombići ubili najmanji broj ljudi u čitavoj seriji do sada. Nasuprot tome, Guverner ispade faca koja je poubijala, najviše i zombija i ljudi. To bi nekako i odgovaralo (čitajući komentare o njemu; kakav je lik u stripu), ali meni bi se više dopalo da je bilo malo više agilnijih zombija. Malo više "kidanja mesa sa kostiju". Nadam se da će nova sezona biti, u tom smislu, "krvavija"
« Zadnja izmjena: 04.04.2013. 00:07:36 dejaspo »

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1602 : 03.04.2013. 18:43:05 »
A dobar je fazon  :\) da od tolke prakse headshot-ova nisu u stanju da se izrokaju kada dodje do medjusobnog gadjanja. Nego fijucu meci okolo a ni jedan metak ni da rani.
A sto se tice zombija meni bi mnogo bolje bilo da kada su 'svezi' tj. tek preobraceni da su mnogo brzi i jaci. Ovako su jako spori,  jako krhki  i slabi . Time bi dobili na dinamicnosti i uzbudljivosti kod publike a ovako su samo leva smetala koja po potrebi, u nekim glupim trenucima i ideje sta sa nekim karakterom raditi, ga daju zombijima da ga izjedu.
Serija je dobra zbog teme koju obradjuje i sto je jedina postapokalipticna. Prva naredna, sa ozbiljnim reziserom i scenaristom pa makar i slicnim budzetom, i te kako ce brzo i lako poslati TWD na prosecnu seriju. 

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1603 : 04.04.2013. 17:39:34 »
Finale trece sezone ukratko:


Offline srki13

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1604 : 05.04.2013. 18:57:54 »
Spoiler for Hiden:
i mene je finale malo razocaralo... sam napad na zatvor je glupo odradjen, nacin na koji su ih naterali u beg bezveze, najgluplje mi je kada su guverneru spustene ruke a onaj lik ga drzi na nisanu onda guverner podize oruzje a ovaj ne puca...  :facepalm i naravno guverner ga ubija... od celog grada ostase samo sacica ljudi sto izadjose iz busa... nije mi jasno zasto se guverner sa onom dvojicom nije vratio u vudberi...  ??? Sada ce zatvor da lici na staracki dom  rofl  rofl  rofl

Offline dejaspo

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 853
  • Spol: Muški
  • C'est pas moi, c'est ma Schauma!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1605 : 06.04.2013. 20:45:23 »
Upravo sam na Titlovima video paket prevoda za treću sezonu, na srpskom jeziku. Rokijevi i moji prevodi. Žestoko sam popizdeo, jer ti moji titlovi više ni na šta ne liče...

Offline Sarabi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 363
  • Spol: Ženski
  • The Bunk is strictly a suit-and-tie motherfucker.
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1606 : 10.04.2013. 11:38:38 »
Pitanje za ljude koji su čitali strip: da li je tamo objašnjeno zašto je izbio taj zombi virus?

Spoiler for Hiden:
Mislim da će odgovor biti kao u Utopiji - prenaseljenost planete. Zombiji su nastali da bi se proredila populacija. Ali onda je nešto pošlo naopako, čim su svi ljudi zaraženi, što znači da će za kratko vreme potpuno da nestanu. Osim ako ne postoji neki lek.

Offline damilica

  • E ako sam ja početnik, onda stvarno...
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 580
  • Spol: Muški
  • Muß ich denn sterben, ... Um zu leben?
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1607 : 14.04.2013. 10:21:33 »
Tek sam sad pogledao poslednju epizodu.
Bruka...

Spoiler for Hiden:
Gde li će svi ti ljudi stati u taj zatvor u sledećoj sezoni!?

Offline Winchester01

  • Član
  • ***
  • Postova: 507
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1608 : 14.04.2013. 12:07:25 »
Tek sam sad pogledao poslednju epizodu.
Bruka...

Spoiler for Hiden:
Gde li će svi ti ljudi stati u taj zatvor u sledećoj sezoni!?
Spoiler for Hiden:
Imam ja teoriju, možda san je već reka. Doći će Guverner u prvoj epizodi, zapaliti zatvor (more i neka druga metoda) i skoro svih poubijati da se to malo prorijedi.
dobar-poso

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1609 : 17.05.2013. 00:52:58 »

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1610 : 04.06.2013. 22:45:43 »
Odvalio sam se.. danas sam pogledao 12 epizoda iz druge sezone, u komadu. Sutra ima da hodam kao zombi. Idem da probam još jednu iz treće sezone da uhvatim, posle mi kreće Sookie na TV.
iShare, noProfit


Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1611 : 04.06.2013. 23:08:12 »
I ja sam počeo isto, trenutno sam na sredini druge, super serija. Hvala na prevodima, Zile. :)

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1612 : 11.06.2013. 01:46:03 »
Glumica iz “Walking Deada” htjela otrovati Obamu

Da su SAD malo čudna zemlja, znano nam je svima. Kopaju atomska skloništa u dvorištima, naoružani su do zuba i gaje neobičnu želju za širenjem demokracije u svaki kutak planete. Pošast koja je u zadnje vrijeme uzela maha jest post-apokalipsa, pa svako malo izroni kakav prigodan film ili serija.

Shannon Richardson, glumica koja se pojavila u svima nam znanoj post-apokaliptičnoj seriji “Walking Dead”, malo je preozbiljno shvatila priču o propasti civilizacije, pa je poduzela drastične korake u tom pravcu. Kako piše Variety, Richardsonova je predsjedniku SAD-a, Baracku Obami, i gradonačelniku New Yorka, Mikeu Bloombergu, poslala pisma natopljena otrovom ricinom. Nakon dvotjedne istrage, uhitio ju je FBI pod optužbom za pokušaj ubojstva. Inače, trenutno je trudna sa svojim petim djetetom, a aktualni suprug, četvrti po redu, zatražio je rastavu braka.


http://sfcentar.geek.hr/glumica-iz-walking-deada-poslala-pismo-s-otrovom-obami/

Offline srki13

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1613 : 18.06.2013. 22:13:17 »
to sto kopaju atomska sklonista verovatno znaju nesto sto mi ne znamo...  :\)

Offline dejaspo

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 853
  • Spol: Muški
  • C'est pas moi, c'est ma Schauma!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1614 : 19.06.2013. 10:07:10 »
Ili su (očigledno) mnogo veći paranoici od nas  ;)

Offline Praetorian

  • Novi član
  • *
  • Postova: 48
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1615 : 25.06.2013. 16:09:42 »
Krenuo i ja gledat seriju (dvije epizode sam pogledao). Zasad mi je serija dobra, atmosfera mi je super pogođena. Fokus je na preživljavanju. Nadam se samo da će takva atmosfera ostat i dalje. Inače me filmovi s zombijima od nikad nisu baš oduševili, uvijek mi je nešto falilo, al ova serija je izgleda pun pogodatk za mene.

Offline cedomirovic

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • Volim šlag.

Offline Silvio

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 545
  • Spol: Muški
  • Wubba lubba dub-dub!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1617 : 20.07.2013. 02:43:21 »
4. sezona počinje 13.10.2013. Izvor

Imat će 16 epizoda u 2 dijela, 8 prije Nove Godine i 8 iza. Dakle, isto kao i 3. sezona.

Season 4 Trailer
http://www.spoilertv.com/2013/07/the-walking-dead-season-4-comic-con_19.html
idx/sub format titla podržavaju gotovo svi noviji dvd i bluray playeri, kao i playeri na vašem PC-ju.

Offline sacha018

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1618 : 21.07.2013. 16:13:36 »

Svi pravi fanovi su verovatno već videli ovaj trejler koji se pojavio na netu pre dva dana. Meni je trebalo malo vremena da nađem HD snimak trejlera, da ga prevedem i titlujem, tako da vam donosim titlovani  trejler ove serije. Premijera četvrte sezone serije je 13/10/2013. Enjoy!

Naravno, preporučujem vam full screen i HD (720) rezoluciju da odgledate trejler u najboljoj varijanti.

http://www.dailymotion.com/video/x124w15_okruzen-mrtvima-the-walking-dead-titlovani-trejler-sezona-4_shortfilms

Citat:
Preživeli iz Atlante kao da su konačno našli mesto u kome mogu da se skrase - zatvor. Ali, kada je gomila očajnih i sluđenih ljudi zatvorena u četiri zida, moguće su strašne stvari... i glavni problem nisu zombiji, već sami preživeli.
Legendarni serijal Roberta Kirkmana, koji je postigao planetarni uspeh i pre nego što je po njemu počela da se snima jedna od trenutno najgledanijih TV serijal - konačno se vraća na naše tržište...



Naravno ovaj strip možete naručiti ili kupiti u striparnici Južni Darkwood u Nišu.  O prethodnim izdanjima pročitajte više ovde i ovde. Dok ne počne emitovanje četvrte sezone serije izaći i 4-ti  strip album koji će dostići radnju tv serije.

Dopala vam se muzika iz trejlera? Možete je preslušati ovde:


Evo i tri naslovnice za magazin Entertainment weekly posvećen ovoj tv seriji:








Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1619 : 25.07.2013. 15:58:57 »
Novi trejler za sezonu 4