Autor Tema: The Walking Dead  (Posjeta: 537400 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Doggy

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 77
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1110 : 17.10.2012. 20:05:02 »
Spoiler for Hiden:
kakva je to magija na 1:02, rofl... klinac jednostavno nestane kad ovaj prodje pored njega, lol rofl i kaj je najbolje, vidi mu se sjena na zidu...  :naklon:

isuse boze dragi, koja jebena debilana, pa ja to ne vjerujem... prvo to kaj klinac nestane, pa besmislena koljaza, pa oklopljeni zombiji koje ovi neznaju kak ubiti (a dovoljno su usporeni da im se skine cijelo odijelo i zakolje ih se, a ne samo kaciga)... pa "ste vidli to" i onda svi znaju kak ih ubit... pa poslje toga dok ju pregledava dal ima oziljke, a na kraju prve sezone su zakljucili da su svi zarazeni... omg, nekak mislim da ovo prestajem gledat ak ovak nastave... em jos 2-3 minute kad zenska pjeva, pa opet muzika kad se konacno smijeste, lol... ma kaos rofl, onda jos ovog napadne zombi iz zasjede, pa mu ovaj sa sjekirom pocijepa nogu, koja je ko s laserom odrezana, ahahahaha
« Zadnja izmjena: 17.10.2012. 20:59:18 Doggy »

Offline Adriano

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 117
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1111 : 18.10.2012. 13:00:03 »
Prebrzo mi je prosla epizoda..

Koliko ste zavikali ja sam stvarno mislio da epizoda razvaljuje, a ono blago razocaranje..
@Doggy
Spoiler for Hiden:
zaboravio si kad Carl dodje da vidi da li je Betty sigurna
rofl

Rick i Deril su carevi, ostali su bas antipaticni i nadam se da niko nece prezivjeti, pogotovo Lori..

Offline Gavri

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1112 : 18.10.2012. 13:51:10 »
Cisto da pitam nesto.Jel se to poboljsao kvalitet serije nakon nikakve 1.sezone posto vidim da je na IMDB drasticno povecana ocena seriji?

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1113 : 18.10.2012. 18:28:06 »
Drasticno opada kvalitet u drugoj sezoni. A za trecu cemo da vidimo...

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1114 : 18.10.2012. 18:33:09 »
je, nisu se baš trudili
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline Gavri

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1115 : 18.10.2012. 19:15:54 »
Pa kako su onda nabili 8,7 ocenu na imdb-u :ceska:

Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1116 : 18.10.2012. 19:20:41 »
Meni su i prva i druga sezona bile odlicne, mada sam ih odgledao u komadu bez pauza.
I pocetak trece dosta obecava, bice i ovo jako dobra sezona.

Offline Fica990

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1117 : 18.10.2012. 19:54:04 »
Pozdrav svima!

Meni se svidja serija, sve je OK, mada me jedino nervira kako su svi strava precizni, i jos nema nikakvog trzaja dok pucaju. Nervira me to kad god vidim da pucaju... Ako budu pratili desavanja iz stripa i za Governor-a, bice mocno, i pomalo morbidno... Mada, verujem da se vecina ne bi slozila da Rick-u u seriji uradi isto sto je uradio u stripu...   ;D
Up the irons ! ! !

Offline Adriano

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 117
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1118 : 18.10.2012. 21:38:25 »
da serija je na foru call of duty waw zombie mod, samo sto koriste norecoil  rofl

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1119 : 18.10.2012. 22:56:26 »
Kolko se prica o tom guverneru. Pa aj valjda cu ga docekati da vidim o kome se radi i zasto se tolko prica o njemu.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1120 : 18.10.2012. 23:20:36 »
Kolko se prica o tom guverneru. Pa aj valjda cu ga docekati da vidim o kome se radi i zasto se tolko prica o njemu.
Ako se budu drzali stripa imaces sta da vidis ;) I sta on radi i sta se njemu radi.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1121 : 18.10.2012. 23:39:34 »
Ne drže se stripa odavno. Dosta su se odmakli, ali guverner će doći. Bit će u ovoj sezoni. Već ima slika sa seta  ;D jedva čekam.


Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1122 : 18.10.2012. 23:54:25 »
Ma znam da se ne drze stripa, ali ako se budu drzali dijela sto se tice guvernera, onda ce biti zanimljivo  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1123 : 19.10.2012. 00:01:08 »
Nadam se da budu jer želim vidjeti istog luđaka kao je u stripu  ;D

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1124 : 19.10.2012. 01:39:51 »
Skoro sam siguran da ce ovo preskociti. Stranica iz stripa koja se tice Guvernera i Rika...
Bilo bi veoma zanimljivo da se ovoga pridrze, mada cisto sumnjam. Ovo je jedan od retkih delova koje bih i ja preskocio.  ;D

Spoiler for Hiden:

Offline Fica990

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1125 : 19.10.2012. 20:40:48 »
Skoro sam siguran da ce ovo preskociti. Stranica iz stripa koja se tice Guvernera i Rika...
Bilo bi veoma zanimljivo da se ovoga pridrze, mada cisto sumnjam. Ovo je jedan od retkih delova koje bih i ja preskocio.  ;D

Spoiler for Hiden:

Da, da, na to sam i ja mislio, ali ne verujem da ce to da urade. A i ja ne bih bas voleo...
A, ono sa njegovom malom cerkom...? Moguce...  :mafija
Up the irons ! ! !

Offline Dzoole

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 215
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1126 : 20.10.2012. 18:43:35 »
Preveo sam ovih novi webisodes Cold Storage, ali zaglavio sam kod neke recenice, pa ako neko ih gledao, moze mala pomoc. Radio sam po sluhu, pa zato i ne razumem sta kaze kod te delove.
Prva epizoda Hide and Seek, minut  1:26 - 1:30
Treca epizoda The Chosen Ones 4:24 -4:41

Edit: Postavjleni titlovi na makedonski za The Walking Dead-Webisodes:Cold Storage (2012), hvala Ziledin na pomoc. drinks

Offline Darnell

  • Novi član
  • *
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
  • Always on the move ...Searching for the unknown..
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1127 : 21.10.2012. 20:21:44 »
Moze li mi neko reci gde mogu naci ove Webepisodes da skinem? :)

Offline Dzoole

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 215
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1128 : 21.10.2012. 20:54:47 »
Ja sam ih postavio na torrenthr. Zanima me, onih koji su citale strip mozda zna, dali ovih likove iz webisodes od prve i od druge webisodes, se uklucuje u glavnoj prici ili nema nikakve veze sa stripom?
« Zadnja izmjena: 22.10.2012. 15:29:16 Dzoole »

Offline Maj Moon

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 135
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1129 : 22.10.2012. 14:54:46 »
hvala aleksa71  :majstore

najjači si  ;D

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1130 : 22.10.2012. 14:59:12 »
Dobro je što prevodi izlaze dosta brzo, ali opet nije loše prekontrolisati prevod još jednom pri gledanju i tek ga onda postaviti.
Gledao sam prošle nedelje prvu epizodu sa prevodom od Alekse71 i neke rečenice su bile pogrešno prevedene, dosta linija je trebalo pospajati itd. Samo dobronamerna kritika.

Ziledin je radio to odlično u prve dve sezone dok je prevodio.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1131 : 22.10.2012. 15:04:37 »
Ma vazno je da ima prevod a ono sto fali po sluhu i sliki se da naslutiti o cemu se radi,hvala na prevodu aleksa  :rose:

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1132 : 22.10.2012. 15:08:29 »
Citat:
Ma vazno je da ima prevod


 :-X

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1133 : 22.10.2012. 15:15:31 »
Ma vazno je da ima prevod

Jebena katastrofa od komentara! Užas! Tu si mjesecima i ništa nisi naučio do sada. :facepalm

Offline Maj Moon

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 135
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1134 : 22.10.2012. 15:23:38 »
...

ups  :-[

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1135 : 22.10.2012. 15:50:36 »
Mislim da me bas niste dobro razumjeli ili ce biti da se ja nisam dobro izrazio...mislio sam na titl koji je na cekanju i nije provjeren pa je za prvo gledanje sasvim dovoljan da se epizoda pregleda bez obzira sto fali nekoliko recenica dovoljan je za pregled epizode... bleh

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1136 : 22.10.2012. 15:54:34 »
Mislim da me bas niste dobro razumjeli ili ce biti da se ja nisam dobro izrazio...mislio sam na titl koji je na cekanju i nije provjeren pa je za prvo gledanje sasvim dovoljan da se epizoda pregleda bez obzira sto fali nekoliko recenica dovoljan je za pregled epizode... bleh

Biće da se nisi opet dobro izrazio. :P  Kad se prevodi proveravaju, gleda se da li ispunjavaju uslove sajta.

A po tvome možemo u notepadu zapisati najvažnije rečenice i postaviti, jer ipak je to dovoljno da se epizoda pogleda.

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1137 : 22.10.2012. 16:01:09 »
Mislim da me bas niste dobro razumjeli ili ce biti da se ja nisam dobro izrazio...mislio sam na titl koji je na cekanju i nije provjeren pa je za prvo gledanje sasvim dovoljan da se epizoda pregleda bez obzira sto fali nekoliko recenica dovoljan je za pregled epizode... bleh

Biće da se nisi opet dobro izrazio. :P  Kad se prevodi proveravaju, gleda se da li ispunjavaju uslove sajta.

A po tvome možemo u notepadu zapisati najvažnije rečenice i postaviti, jer ipak je to dovoljno da se epizoda pogleda.

Jbg sad,najbolje da usutim i da ne komentarisem vise nista  ;D  da prepustim vama da radite svoj posao  :rose:

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1138 : 22.10.2012. 16:02:09 »
Preko 95% posto svih titlova koje imamo na sajtu u svom su izvornom obliku. Neki su dobri, neki su loši, a neki su grozote. Poanta je da će ovaj titl, ma kakav bio (ne znam kakav je jer ga nisam pogledao), najvjerojatnije trajno ostati u ovom obliku na sajtu. Ako je Posthuman u pravu i ako je taj titl stvarno loš (ponavljam, ne znam je li tako), ti si upravo motivirao prevoditelja da još brže i lošije napravi sljedeći ovim glupim komentarom i tako zajebao samoga sebe i sve one koji žele gledati i uživati u gledanju serije.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1139 : 22.10.2012. 16:16:20 »
Ako je Posthuman u pravu i ako je taj titl stvarno loš (ponavljam, ne znam je li tako)

Kao što sam rekao u titlu ima nekoliko pogrešno prevedenih rečenica, linije je trebalo pospajati i ima još par nekih sitnih grešaka.
Da je proveo još malo vremena u doterivanju titla i gledanju epizode sa njim, verovatno bi prevodilac ove greške primetio i ispravio. Mislim da je najveća greška što se titl tako brzo postavlja, pa se dosta grešaka podkrade.
All work and no play makes Jack a dull boy.