Autor Tema: The Walking Dead  (Posjeta: 538165 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #750 : 14.02.2012. 11:36:12 »
Nisu ni svi slasheri maloumni. Za ljubitelje drame Walking Dead i nije loš, ali zombi fanovi ispaštaju.  cry1

Ne znam, da li pratiš onaj talk show The TALKING DEAD ( zabavna emisija, gdje uvik imaju po dva gosta: netko iz produkcije i netko kao fan serije ), te je preksinoć TWD producent obećao kako će biti i obračuna sa živim leševima, no prvo se moraju obračunati i sa živim negativcima >:dj

Iskreno, meni ne nedostaju toliko zombie, premda tempo radnje jest malo sporiji, od uobičajenog.

Onda su trebali promijenit seriju iz korijena. Da stave neku vremensku nepogodu umjesto zombija   ;)
Ime serije nema nikave veze sa radnjom iste  :facepalm

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #751 : 14.02.2012. 11:37:43 »
Ja sam procitao 50-tak brojeva stripa tako da sam sto se tice serije, dobar za sledecih 5-6 sezona ako se nastavi ovim tempom. -.-

A sto se tice spore radnje, neznam da li sam ja jedini koji je primetio da je za seriju odgovoran AMC, cije su (skoro) sve serije spore...

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #752 : 14.02.2012. 11:43:13 »
Ime serije nema nikave veze sa radnjom iste  :facepalm

Jesi li siguran u to?   Stavicu u spojler da ne bi nekoga rasplakao zbog spojlera.  ;D
Spoiler for Hiden:
The Walking Dead, iliti Hodajuci Mrtvi, se odnosi na PREZIVELE, jer su oni u sustini Dead Men Walking, samo je pitanje vremena kada ce poginuti, a sam virus se prenosi vazduhom, a ne ujedom kako svi misle, ujed samo ubrzava pretvaranje u zombija, svi su vec zarazeni....naprimer, kada bi se svi medjusobno poubijali u sledecoj epizodi, nakon nekog vremena bi se digli kao zombiji.
Znaci kako god da okrenu, vec su mrtvi, stoga i naziv stripa/serije, The Walking Dead.

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #753 : 14.02.2012. 11:53:24 »
Da se nadovežem na ovaj VAŽNI spoiler:

Spoiler for Hiden:
Znači, o tome je govorio onaj producent u talk showu, kada se poteglo pitanje oko one cure BETH i je li se virus prenosi zrakom, o čemu će biti više u nastavku sezone.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #754 : 14.02.2012. 17:06:26 »
Dosta slab nastavak, jako spor i dosadan... Ali bar promo za sljedeći nastavak izgleda zanimljiviji..

Spoiler for Hiden:

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #755 : 14.02.2012. 17:41:24 »
Valjda će biti bolje, ovaj nastavak je bio stvarno slab.

Offline NamelessOne

  • What can change the nature of a man?
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 966
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #756 : 14.02.2012. 17:50:00 »
Dosta slab nastavak, jako spor i dosadan... Ali bar promo za sljedeći nastavak izgleda zanimljiviji..

Zar može biti sporije i dosadnije od ostatka druge sezone  rofl

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #757 : 14.02.2012. 18:42:05 »
Spoiler for Hiden:
Ja samo ne vidim poentu da Skofildova riba krene u grad po ovu trojicu. Mislim... naduvajte se, smislite bolji scenario.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #758 : 14.02.2012. 19:00:02 »
Dosta slab nastavak, jako spor i dosadan... Ali bar promo za sljedeći nastavak izgleda zanimljiviji..

Zar može biti sporije i dosadnije od ostatka druge sezone  rofl

Iznenadio bi se, ali može :facepalm ;D Prvih pola sata ovog nastavka, moja reakcija =  :zzz ... Ali još je ostao trunak nade u meni da će ova serija početi ponovo biti zanimljiva, e sad do kad će ta nada trajati :ceska:

Dacia, to je još jedna rupa u moru rupa koje ima ova 2 sezona :facepalm

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #759 : 14.02.2012. 19:14:01 »
@outside
Spoiler for Hiden:
Pa ne, mislim ako vam treba neka komplikacija IMATE JEBENE ZOMBIJE, ne mora trudnoća da se iskomplikuje zbog nepotrebne saobraćajke.

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #760 : 15.02.2012. 02:15:15 »
Gordone hvala za WEB DL, idem gledati :)

Offline Master_Chief

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #761 : 15.02.2012. 03:06:02 »
Stvarno fascinantno sto je serija sve gora i gora, gledanost je sve bolja i bolja.To moze samo u Americi.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #762 : 15.02.2012. 04:38:38 »
Gledanost nema veze s kvalitetom serije. Makar, ima i serija koje su dosta gledane, a odlične se. Isto vrijedi i obrnuto.

Jedino što je dobro u novoj epizodi je zadnjih 5 minuta. Ostalo sapunica, ali iskren da budem, ne smeta mi. Jednostavno mozak na pašu i gledam, ionako je zarazno  ;D tako da se veselim idućoj epizodi

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #763 : 15.02.2012. 13:20:44 »
Pogledao, može da prođe, hvala Ziledine za titl  :majstore

Offline Winchester01

  • Član
  • ***
  • Postova: 507
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #764 : 17.02.2012. 12:08:27 »
rodjo hvala na prijevodu ;)

Spoiler for Hiden:
A serija je sve gluplja i gluplja. :facepalm Idu u grad po Hershela i kažu "dolazimo čim prije", i onda je ona krava za pola ure pošla za njima kako bi im rekla da dođu što brže?! Pa di je tu logika? Kakvi su im ono dijalozi uopće?
1/10. Ja nisan moga virovati koje su to debilane, smija san se skoro cijelo vrime. :facepalm :facepalm rofl
« Zadnja izmjena: 17.02.2012. 12:34:21 Winchester01 »

Offline srki13

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #765 : 17.02.2012. 17:16:20 »
rodjo hvala na prijevodu ;)

Spoiler for Hiden:
A serija je sve gluplja i gluplja. :facepalm Idu u grad po Hershela i kažu "dolazimo čim prije", i onda je ona krava za pola ure pošla za njima kako bi im rekla da dođu što brže?! Pa di je tu logika? Kakvi su im ono dijalozi uopće?
1/10. Ja nisan moga virovati koje su to debilane, smija san se skoro cijelo vrime. :facepalm :facepalm rofl


Spoiler for Hiden:
slazem se, jos tera derila da on ide  :dash pa sta ima oni da idu ako su ona dvojica vec otisla to mi je glupo... i kao nisu znali da je devojcica u ambaru a hranili ih, valjda bi je videli...  :facepalm  thumb-down

Offline Winchester01

  • Član
  • ***
  • Postova: 507
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #766 : 17.02.2012. 17:41:56 »
rodjo hvala na prijevodu ;)

Spoiler for Hiden:
A serija je sve gluplja i gluplja. :facepalm Idu u grad po Hershela i kažu "dolazimo čim prije", i onda je ona krava za pola ure pošla za njima kako bi im rekla da dođu što brže?! Pa di je tu logika? Kakvi su im ono dijalozi uopće?
1/10. Ja nisan moga virovati koje su to debilane, smija san se skoro cijelo vrime. :facepalm :facepalm rofl


Spoiler for Hiden:
slazem se, jos tera derila da on ide  :dash pa sta ima oni da idu ako su ona dvojica vec otisla to mi je glupo... i kao nisu znali da je devojcica u ambaru a hranili ih, valjda bi je videli...  :facepalm  thumb-down
Spoiler for Hiden:
Možda ona kod sebe ima uređaj za teleportiranje pa bi im tako omogućila da se brže vrate. rofl

Offline jopps

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 58
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #767 : 18.02.2012. 04:21:03 »
rodjo hvala na prijevodu ;)

Spoiler for Hiden:
A serija je sve gluplja i gluplja. :facepalm Idu u grad po Hershela i kažu "dolazimo čim prije", i onda je ona krava za pola ure pošla za njima kako bi im rekla da dođu što brže?! Pa di je tu logika? Kakvi su im ono dijalozi uopće?
1/10. Ja nisan moga virovati koje su to debilane, smija san se skoro cijelo vrime. :facepalm :facepalm rofl


Spoiler for Hiden:
slazem se, jos tera derila da on ide  :dash pa sta ima oni da idu ako su ona dvojica vec otisla to mi je glupo... i kao nisu znali da je devojcica u ambaru a hranili ih, valjda bi je videli...  :facepalm  thumb-down
Spoiler for Hiden:
Možda ona kod sebe ima uređaj za teleportiranje pa bi im tako omogućila da se brže vrate. rofl


Eeeeee dečki moji. Pa vi uopće ne kužite draž sapunice, znaš da će to napravit, ona napravi to, znaš da će završit tragično, završi tragično, ti u transu od živaca.

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #768 : 18.02.2012. 04:41:21 »
Mogu slobodno da predpostavim da ce se ovo desiti za neke....2-3 sezone?  (budimo optimisticni, shall we?)

Spoiler for Hiden:

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #769 : 18.02.2012. 04:44:22 »
 rofl rofl rofl rofl

Offline srki13

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #770 : 18.02.2012. 19:09:30 »
rodjo hvala na prijevodu ;)

Spoiler for Hiden:
A serija je sve gluplja i gluplja. :facepalm Idu u grad po Hershela i kažu "dolazimo čim prije", i onda je ona krava za pola ure pošla za njima kako bi im rekla da dođu što brže?! Pa di je tu logika? Kakvi su im ono dijalozi uopće?
1/10. Ja nisan moga virovati koje su to debilane, smija san se skoro cijelo vrime. :facepalm :facepalm rofl


Spoiler for Hiden:
slazem se, jos tera derila da on ide  :dash pa sta ima oni da idu ako su ona dvojica vec otisla to mi je glupo... i kao nisu znali da je devojcica u ambaru a hranili ih, valjda bi je videli...  :facepalm  thumb-down
Spoiler for Hiden:
Možda ona kod sebe ima uređaj za teleportiranje pa bi im tako omogućila da se brže vrate. rofl

Spoiler for Hiden:
ma da, najbolje da se vrate kroz vreme i sprece zarazu, to bi bio preokret...  ;D  znam morali su tako da naprave da bi ona izgubila bebu...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #771 : 20.02.2012. 11:37:29 »
 ;D


Offline Nesius

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #772 : 20.02.2012. 12:27:39 »
"Tko izgubi dobitak, dobije gubitak!!!"
                 Grunf

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #773 : 20.02.2012. 12:47:19 »
1‚

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #774 : 20.02.2012. 14:40:23 »


E nazdravlje, da vidimo i ovo čudo!  ;D

Offline jopps

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 58
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #775 : 20.02.2012. 15:20:11 »
;D



Hahahahhahahahahha Bravo clapp clapp clapp


Offline levian

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #776 : 20.02.2012. 15:30:27 »


E nazdravlje, da vidimo i ovo čudo!  ;D

Previse dobro izgleda da bi bilo realno :D
Ovo mora da su scene sa kraja epizode :D
Ovih zadnjih par epizoda sve gledam ubrzano za duplo.

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #777 : 20.02.2012. 15:36:36 »


E nazdravlje, da vidimo i ovo čudo!  ;D

Previse dobro izgleda da bi bilo realno :D
Ovo mora da su scene sa kraja epizode :D
Ovih zadnjih par epizoda sve gledam ubrzano za duplo.

Ja nisam ni poceo da gledam ove nove epke od pauze, sacekacu jos par nedelja, nije strasno.  ;D

Offline Rancher

  • Član plus
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 396
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #778 : 21.02.2012. 03:10:02 »
Morao sam da vidim o čemu se ovde radi, pa sam vas stigao za nekih nedelju dana. Prva sezona je bila mnogo napetija i zanimljivija. Sada kô bućkuriš, ali ipak gledljivo. Hvala Ziledinu na titlovima, ali i drugima. smileyNO1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #779 : 21.02.2012. 04:00:15 »
Pogledana deveta epizoda. Napokon brža i nešto bolja, ali opet toliko glupavih poteza pojedinih likova. Onaj Dale na naporan lik  :dash