Autor Tema: The Walking Dead  (Posjeta: 537936 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline caligula

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 254
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #720 : 01.12.2011. 13:26:03 »
Ova serija je postala tesko sr*nje.

Offline NamelessOne

  • What can change the nature of a man?
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 966
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #721 : 01.12.2011. 17:11:26 »
Vidim dobili smo novih budala u klubu. Dobrodošli  ;D Nemanja ima da odlijepi kad vidi da gubi istomišljenike  rofl

Offline elys

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 277
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #722 : 01.12.2011. 21:59:33 »
 A NMO,vjeruj da ima i dosta vise "budala" koji se ni ne javljaju tu,a da su odustali,ja iskreno gledam seriju,ali cu dobro razmisliti dal da nastavim poslije ove pauze,mozda da pogledam ovu narednu,jer eto bila je zadnja kao i  zanimljiva,ali tesko da ce se ovo ista popraviti..(P.S.sad ce mi neki reci kako ovo nije akociona nego drama,ali ovo je sranje i za dramu,i to zesce)

Offline Zeusplus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 129
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #723 : 01.12.2011. 22:07:17 »
A pogledaćemo i nastavak za odustajanje uvek ima vremena.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #724 : 01.12.2011. 22:27:22 »
Meni je svejedno, odgledam epz izbrišem sa harda i ćao, idem na sledeću :).
Opao kvalitet ali je još uvijek gledljiva, barem meni.

Spoiler for Hiden:
Konačno malo akcije, ona zadnja scena je bila dobra, i naravno Šejn ispraši plavušu, još sad samo Rikovu ženu koji put... Esmeralda treba da rodi dijete Rodrigovo ili Emanuelovo još se ne zna. Ali, za divno čudo i za vrijeme apokalipse preživi piš-test  ti_si_Bog... ček ČAK i kondom,i  ipak Kasandra provede ljubav sa svojim radnikom sa imanja (čitaj: azijatom) Naravno tu je i Orlando prekorni, arogantni starac koji kroti ostatak buntovnika koji, očigledno zajebali i Foke i SAS itd itd. Tuga...

Offline srki13

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #725 : 02.12.2011. 00:40:38 »
neverovatno kako je Rik odreagovao
Spoiler for Hiden:
tj. nije kada mu je zena rekla da je bila sa Shane-om... ocekivao sam da ce da bude besan da ga napadne udari ili tako nesto a on u fazonu toliko mi je dobar prijatelj moze i zenu da mi kresne nema veze  ???  :o   rofl   ako je mislila da je Rik mrtav to ne znaci da odma treba da se kresne sa nekim nije ga ni oplakala kako treba... sada je najveca polemika cije je dete a od zombija nema nista...  :facepalm
« Zadnja izmjena: 02.12.2011. 13:16:53 zkarlov »

Offline NemanjaGranger

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 182
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #726 : 02.12.2011. 12:41:34 »
Vidim dobili smo novih budala u klubu. Dobrodošli  ;D Nemanja ima da odlijepi kad vidi da gubi istomišljenike  rofl

Vi jos o tome...  :( Zasto vam je toliko bitno sta je neki skroz nebitan lik rekao?  :ne-zna

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #727 : 02.12.2011. 17:38:01 »
Zato sto je njemu bilo bitno sta su neki nebitni likovi pisali o seriji...i to do te mere da je krenuo da vredja.  :no-no
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline vrd

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 396
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #728 : 02.12.2011. 19:06:16 »
Zato sto je njemu bilo bitno sta su neki nebitni likovi pisali o seriji...i to do te mere da je krenuo da vredja.  :no-no
Dobar odgovor.

Offline ciprijani

  • Novi član
  • *
  • Postova: 33
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #729 : 05.12.2011. 16:39:10 »
hebala ih ova pauza, danas bi gledali novu epizodu.... :(

Offline Ivan787

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #730 : 07.12.2011. 20:25:36 »
Meni samo nije jasno ove što toliko hvale strip, a govore za seriju da je totalno sranje i sprdaju se s njom.

Pa evo ja sam pročitao sve stripove i pogledao sve epizode ove serije i 90% stvari iz stripa je u seriji.


Meni je svejedno, odgledam epz izbrišem sa harda i ćao, idem na sledeću :).
Opao kvalitet ali je još uvijek gledljiva, barem meni.

Spoiler for Hiden:
Konačno malo akcije, ona zadnja scena je bila dobra, i naravno Šejn ispraši plavušu, još sad samo Rikovu ženu koji put... Esmeralda treba da rodi dijete Rodrigovo ili Emanuelovo još se ne zna. Ali, za divno čudo i za vrijeme apokalipse preživi piš-test  ti_si_Bog... ček ČAK i kondom,i  ipak Kasandra provede ljubav sa svojim radnikom sa imanja (čitaj: azijatom) Naravno tu je i Orlando prekorni, arogantni starac koji kroti ostatak buntovnika koji, očigledno zajebali i Foke i SAS itd itd. Tuga...

Spoiler for Hiden:
I u stripu Rikova žena bude trudna i u stripu se nezna čije je dijete. Također i u stripu se provodi ljubav između Glenna i one njegove ženske. Svi ovi razgovori koji su vama očajni nalaze se i u stripu, samo naravno tamo imaš 1-2 stranice pročitaš i ajmo dalje. U seriji to ne može tako brzo.

Da se razumijemo i meni se strip puno bolji. Serija nije nešto posebno. Po meni prosjek, solidna serija koja se isplati pogledati tko voli zombije i to je to. Ipak ovoliko pljuvanja nije zaslužila. Uostalom ako vam se ne sviđa serija, zašto jednostavno ne prestanete gledati ili volite sami sebe kažnjavati pa gledate dalje? Nije mi jasno  :ne-zna

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #731 : 13.12.2011. 17:00:19 »
S02

Spoiler for Hiden:

Offline Silvio

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 545
  • Spol: Muški
  • Wubba lubba dub-dub!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #732 : 18.12.2011. 00:31:17 »
Evo tu sam napisao o neviđeno dobroj gledanosti The Walking Dead u USA.
http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,4521.msg233593.html#msg233593

To sad ne znači da je The Walking Dead najgledanija emisija na kabelskoj  - ima gledanijeg sporta, crtića, jednokratnih specijala ... ali znači da je daleko najgledanija kabelska serija i isto tako puno gledanija od svih osim jednog kabelskog reality-ja.

Ako neko uspoređuje brojeve koje sam napisao u ovom topicu i uoči razliku s onima u drugom topicu, to je zato sto su neki podaci za ukupni broj gledatelja, a neki samo za starost 18 do 49 godina. I nekad su za Live + SD (uživo i s videorekordera unutar 24 sata), a nekad Live + 7 (uživo i s videorekordera unutar 7 dana). Konkretni podaci (prosječno po epizodi) su:
Isti dan i s videorekordera unutar 24 sata: ukupno oko 6.5 milijuna gledatelja, od čega u najvažnijoj grupi 18-49 oko 4.3 milijuna.
Isti dan i s videorekordera unutar 7 dana: ukupno oko 8.9 milijuna gledatelja, od čega u najvažnijoj grupi 18-49 oko 6.0 milijuna.

Onaj broj 4.3 milijuna je najmanji, ali najvažniji: na osnovu njega se dobija prihod od reklame. To je rejting 3.4 koji je visok i za "zemaljske" američke televizije, a fenomenalan za kabelske. Računao sam prosjeke za velike kompanije (ABC, CBS, FOX i NBC) i od drama u ovoj sezoni (9. mjesec nadalje) samo "NCIS", "Criminal Minds", "Grey's Anatomy" i "Once Upon A Time" imaju veći rating. TWD je 5. najgledanija drama u USA iako je s kabelske televizije !

EDIT:
Samo mali ispravak
TWD je 5. drama po broju gledatelja unutar 18 do 49 godina (Live +SD) računajući i kabelske i "zemaljske" mreže, i zapravo to mjesto dijeli s "NCIS Los Angeles".
Po ukupnom broju gledatelja (Live +SD) ima (po mojim izračunima) 26 "zemaljskih" drama s više gledatelja, a i kabelski "The Closer" im je vrlo blizu.

To jest nije 5. najgledanija drama, nego 5. najgledanija u ključnoj dobnoj skupini 18-49.

« Zadnja izmjena: 18.12.2011. 00:46:14 Silvio »
idx/sub format titla podržavaju gotovo svi noviji dvd i bluray playeri, kao i playeri na vašem PC-ju.

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #733 : 26.12.2011. 19:43:51 »
Samo jedno mi nije jasno...

Spoiler for Hiden:
Zašto AMC TOLIKO pojačava pozadinske zvukove, jebem im sve!  :dash  :)

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški

Offline Kounan

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #735 : 26.01.2012. 19:09:18 »
Meni je sjajna serija i stvarno ne znam radi čega je postala "teško s*anje".

OK, možda je ova sezona malo opala, ali ne strašno. Recimo prva mi je epizoda bila strašna, a zadnja je također dobra bila. Ove između su bile i više nego OK. Volio bih da odu dalje sa one farme, ali je definitivno zanimljiva serija.

Naravno, govorim o svom mišljenje.

PS
Strip nisam gledao, tako da da bih možda drugačije mislio da sam strip čitao, ali nisam, pa nemogu upoređivati.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #736 : 12.02.2012. 00:27:59 »
Sutra izlazi nova epizoda http://www.imdb.com/title/tt1804272/  :)

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #737 : 12.02.2012. 01:03:45 »
Spoiler for Hiden:
Mislim da je zavrsena radnja na farmi. Mozda samo ova nova ep bude jos na farmi i onda lako moze da se desi invazija zombija pred kraj epizode  gde ce ekipu put odvesti na neku drugu stranu.

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #738 : 13.02.2012. 22:48:31 »
Pa zar nije do sad išlo na Fox Crimeu u 22:30. Sad krenuo da gledam a ono epizoda već na pola....  :facepalm

Offline rodjocousin

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 502
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #739 : 13.02.2012. 23:35:47 »
Da se okušam i ja u ovoj seriji... ;D

Uploadana ep 2x8.
Uživajte!
 8)

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #740 : 13.02.2012. 23:41:15 »
hvala rodjo, WEB-DL postavljen
« Zadnja izmjena: 13.02.2012. 23:57:11 lijencina »

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #741 : 13.02.2012. 23:57:59 »
Hvala rođo i lijenčina. clapp :majstore

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #742 : 14.02.2012. 02:56:53 »
Vidim da nema svrhe više ni da pričamo o ovoj seriji  :facepalm

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #743 : 14.02.2012. 03:34:03 »
Hvala na prijevodu  smileyNO1  clapp

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #744 : 14.02.2012. 08:29:55 »
Meni je i dalje zanimljiva, pogotovo što nema zombieja u glavnim ulogama, već živih ljudi  ;D

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #745 : 14.02.2012. 09:00:42 »
Hvala rođo na prijevodu clapp clapp, lijencina hvala za web clapp

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #746 : 14.02.2012. 09:21:39 »
Meni je i dalje zanimljiva, pogotovo što nema zombieja u glavnim ulogama, već živih ljudi  ;D

Onda bi ti turske serije bile izuzetno zanimljive.  rofl rofl rofl rofl rofl

Hvala na prevodu, a serija je

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #747 : 14.02.2012. 09:24:14 »
Meni je i dalje zanimljiva, pogotovo što nema zombieja u glavnim ulogama, već živih ljudi  ;D

Onda bi ti turske serije bile izuzetno zanimljive.  rofl rofl rofl rofl rofl

Hvala na prevodu, a serija je

Pa, nisan gleda ni jednu ( a doista san planirao EZEL ), no ako ti kažeš, možda bi treba pokušati. Ja tebi isto tako toplo preporučavam slasher filmove, di se samo kokaju i di uopće nije potrebna radnja i smisleni razgovori...zahtijeva manji napor kod praćenja radnje  rofl

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #748 : 14.02.2012. 09:47:21 »
Nisu ni svi slasheri maloumni. Za ljubitelje drame Walking Dead i nije loš, ali zombi fanovi ispaštaju.  cry1

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #749 : 14.02.2012. 10:36:28 »
Nisu ni svi slasheri maloumni. Za ljubitelje drame Walking Dead i nije loš, ali zombi fanovi ispaštaju.  cry1

Ne znam, da li pratiš onaj talk show The TALKING DEAD ( zabavna emisija, gdje uvik imaju po dva gosta: netko iz produkcije i netko kao fan serije ), te je preksinoć TWD producent obećao kako će biti i obračuna sa živim leševima, no prvo se moraju obračunati i sa živim negativcima >:dj

Iskreno, meni ne nedostaju toliko zombie, premda tempo radnje jest malo sporiji, od uobičajenog.