Autor Tema: The Walking Dead  (Posjeta: 538131 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #420 : 18.10.2011. 10:29:40 »
Hvala Žile!

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #421 : 18.10.2011. 12:24:08 »
uh, večeras će biti fešta

hvala Zile  clapp

i ljenom na web-syncu  ;)
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline Johny

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 259
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #422 : 18.10.2011. 12:37:17 »
Zna li neko kakva je bila gledanost na Fox Crimeu? Po celom gradu su izlepljeni bilbordi, a video sam i par reklama po novinama, i mislim da su ove godine imali jaču reklamnu kampanju nego prošle.

Tako je i za Game of Thrones bila ogromna reklamna kampanja, veća i od ove sad za TWD i uspela je, mnogo je ljudi gledalo GoT

Offline Doggy

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 77
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #423 : 18.10.2011. 13:29:27 »
http://www.serijala.com/fantastika/the-walking-dead-obara-rekorde-gledanosti-kabelske-televizije/

nego, zast i dalje onaj ko prevodi, prevodi naslov "okruzen mrtvima" ak se serija zove "hodajuci mrtvaci"... kuzil bi da prevode oni koji prevode za hrt, rtl i novu...

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #424 : 18.10.2011. 13:33:45 »
U Srbiji je to prevod naslova na kablovskoj, a Ziledin je to samo preuzeo.
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Doggy

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 77
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #425 : 18.10.2011. 13:43:21 »
znaci, ljudi koji znaju prevodit uzimaju prijevode od onih koji neznaju...  rofl

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #426 : 18.10.2011. 14:07:59 »
Ima, ima...

The.Walking.Dead.S02E01.720p.WEB-DL.AAC2.0.H.264-CtrlHD


Ja ovo skidam

The.Walking.Dead.S02E01.720p.HDTV.x264-IMMERSE

Jel mu to dodje na isto?


Jel moze neko da mi odgovori na ovo? Koja je razlika? Ovo sto sam ja skinuo je oko 1.4GB



Inace dobar pocetak sezone. Samo sam skoro sve pozaboravljao sta je bilo u prvoj sezoni. Katak im je ovaj podsetnik bio na pocetku epizode.

Offline DevilMayCry

  • Novi član
  • *
  • Postova: 26
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #427 : 18.10.2011. 14:56:17 »
Ima, ima...

The.Walking.Dead.S02E01.720p.WEB-DL.AAC2.0.H.264-CtrlHD


Ja ovo skidam

The.Walking.Dead.S02E01.720p.HDTV.x264-IMMERSE

Jel mu to dodje na isto?


Jel moze neko da mi odgovori na ovo? Koja je razlika? Ovo sto sam ja skinuo je oko 1.4GB



Inace dobar pocetak sezone. Samo sam skoro sve pozaboravljao sta je bilo u prvoj sezoni. Katak im je ovaj podsetnik bio na pocetku epizode.

Nije isto... The.Walking.Dead.S02E01.720p.HDTV.x264-IMMERSE je rip sa televizije...

The.Walking.Dead.S02E01.720p.WEB-DL.AAC2.0.H.264-CtrlHD je rip sa weba kao sto i stoji u nazivu WEB-DL...

Sansa da jedan prevod odgovara za obe verzije je mala....

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #428 : 18.10.2011. 15:28:41 »
Odličan početak..Jako mi se svidio...Pogledao sam nastavak u jednom dahu.... smileyNO1

Zile hvala na prijevodu clapp  clapp

lijeni hvala za 720 web... clapp

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #429 : 18.10.2011. 17:19:34 »
Odlican pocetak  clapp Kako je smorila ona glupa plavusa sa dramom  :facepalm


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #430 : 18.10.2011. 18:20:27 »
Hvala na brzom prijevodu  clapp gleda se noćas

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #431 : 19.10.2011. 11:04:41 »
Ima, ima...

The.Walking.Dead.S02E01.720p.WEB-DL.AAC2.0.H.264-CtrlHD


Ja ovo skidam

The.Walking.Dead.S02E01.720p.HDTV.x264-IMMERSE

Jel mu to dodje na isto?


Jel moze neko da mi odgovori na ovo? Koja je razlika? Ovo sto sam ja skinuo je oko 1.4GB



Inace dobar pocetak sezone. Samo sam skoro sve pozaboravljao sta je bilo u prvoj sezoni. Katak im je ovaj podsetnik bio na pocetku epizode.

Nije isto... The.Walking.Dead.S02E01.720p.HDTV.x264-IMMERSE je rip sa televizije...

The.Walking.Dead.S02E01.720p.WEB-DL.AAC2.0.H.264-CtrlHD je rip sa weba kao sto i stoji u nazivu WEB-DL...

Sansa da jedan prevod odgovara za obe verzije je mala....

Thx. Odgovarao je titl ovaj put ali cu ubuduce web-dl skidati.

Offline levian

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #432 : 19.10.2011. 11:45:10 »
Spoiler for Hiden:
Znali se u stripu kako su se pojavili zombiji tj sta je bio uzrok? :)

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #433 : 19.10.2011. 14:34:58 »
Spoiler for Hiden:
Ko je citao neka napise da se zna u stripu ili ne. Ne bi da otvorim spojler i da vidim uzrok zasto su se pojavili ili jednostavno napomenite posebno za Leviana

Offline NamelessOne

  • What can change the nature of a man?
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 966
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #434 : 19.10.2011. 15:48:47 »
http://www.serijala.com/fantastika/the-walking-dead-obara-rekorde-gledanosti-kabelske-televizije/

nego, zast i dalje onaj ko prevodi, prevodi naslov "okruzen mrtvima" ak se serija zove "hodajuci mrtvaci"... kuzil bi da prevode oni koji prevode za hrt, rtl i novu...

"Okružen mrtvima" je bio i službeni prevod naslova stripa pa su i na TV-u preuzeli taj naslov.

Odgovor na ono pitanje o pojavi zombija u stripu, ne.

EDIT:
Zaboravih reći da sam pogledao prvu epizodu. Vidim da je Kirkman preuzeo na sebe da je malo oživi, ali mu izgleda nije pošlo za rukom. Htio sam ugasiti nakon 15 minuta. Ako nastavi ovako, ovo se definitivno više ne gleda.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #435 : 19.10.2011. 17:55:46 »
Hvala na prijevodu  clapp

Uz pilot ovo je najbolja epizoda dosad. Prezadovoljan sam, odlična, napeta od početka do kraja. Kraj me oduševio, nisam to očekivao. Najbolja je scena kada
Spoiler for Hiden:
raspore onaj leš  ;D
. Vidio sam za iduću epizodu par scena i po svemu sudeći čeka nas još više napetosti.  :)

Sada imamo AHS i TWD kao jako dobre predstavnike horor žanra. Ajd, i Supernatural je tu, ali on je dosta opao kvalitetom

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #436 : 19.10.2011. 18:05:51 »
http://www.serijala.com/fantastika/the-walking-dead-obara-rekorde-gledanosti-kabelske-televizije/

nego, zast i dalje onaj ko prevodi, prevodi naslov "okruzen mrtvima" ak se serija zove "hodajuci mrtvaci"... kuzil bi da prevode oni koji prevode za hrt, rtl i novu...

"Okružen mrtvima" je bio i službeni prevod naslova stripa pa su i na TV-u preuzeli taj naslov.

Odgovor na ono pitanje o pojavi zombija u stripu, ne.

EDIT:
Zaboravih reći da sam pogledao prvu epizodu. Vidim da je Kirkman preuzeo na sebe da je malo oživi, ali mu izgleda nije pošlo za rukom. Htio sam ugasiti nakon 15 minuta. Ako nastavi ovako, ovo se definitivno više ne gleda.

ja ugasio bas nakon 15 min, nakon takvog pocetka nisam imo volje vise gledat...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #437 : 19.10.2011. 18:20:15 »
http://www.serijala.com/fantastika/the-walking-dead-obara-rekorde-gledanosti-kabelske-televizije/

nego, zast i dalje onaj ko prevodi, prevodi naslov "okruzen mrtvima" ak se serija zove "hodajuci mrtvaci"... kuzil bi da prevode oni koji prevode za hrt, rtl i novu...

"Okružen mrtvima" je bio i službeni prevod naslova stripa pa su i na TV-u preuzeli taj naslov.

Odgovor na ono pitanje o pojavi zombija u stripu, ne.

EDIT:
Zaboravih reći da sam pogledao prvu epizodu. Vidim da je Kirkman preuzeo na sebe da je malo oživi, ali mu izgleda nije pošlo za rukom. Htio sam ugasiti nakon 15 minuta. Ako nastavi ovako, ovo se definitivno više ne gleda.
Misliš na pilot ili početak druge sezone? Ako je početak druge sezone, kladim se da ti je zasmetalo
Spoiler for Hiden:
ona ženska u kombiju kada je ubila zombija te se poprskala s  njegovom krvlju te onih dvoje, crnac i onaj lovac kada su ubili zombije i pokrili se s njima? Ili nešto drugo  ;D

Offline vrd

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 396
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #438 : 19.10.2011. 18:57:33 »
Ako je početak druge sezone, kladim se da ti je zasmetalo
Spoiler for Hiden:
ona ženska u kombiju kada je ubila zombija te se poprskala s  njegovom krvlju te onih dvoje, crnac i onaj lovac kada su ubili zombije i pokrili se s njima? Ili nešto drugo  ;D


Meni takve stvari užasno smetaju, a i
Spoiler for Hiden:
kad stari na kamperu skuži zombije koje dolaze, onda ih gleda lik kroz snajper, a oni udaljeni 30 metara. Na onoj ravnici bi ih mogli uočiti na kilometar - dva udaljenosti, pogotovo što ih je cijelo "krdo".
Onda ideja da sjedne na prsa zombija i kamenom mu razmrska glavu, krv šprica na sve strane, ali eto, to nije važno.
Rasparanje zombija s onakvim nabijanjem noža, turanje ruku u njegovu utrobu, sve to nema baš nikakvog, ali doslovno nikakvog smisla.
Općenito je posvećenost detaljima u ovoj seriji jako loša, tj. nema je.

Offline NamelessOne

  • What can change the nature of a man?
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 966
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #439 : 19.10.2011. 19:12:41 »
Kolega vrd je u pravu. Pažnja koja je posvećena detaljima je  thumb-down U prvoj sezoni su se držali tih nekih nepisanih zombi pravila, ali ovdje su ga baš pretjerali, iako je Kirkman pisao epizodu. Pazi molim te,
Spoiler for Hiden:
zombi se podvlači pod auto da uhvati curicu, zombi ulazi u kombi i razgleda po njemu, zombiji trče za Rickom i curicom da bi već u sljedećem trenutku bili "preumorni" pa im on onako, nonšalantno, razbuca glavurde kamenom.
Dajte Romeru da radi ovu seriju  ;D Opet forsiraju taj sapunjarski odnos što mi je fuj. Krajem su se donekle vratili stripu, ali sve u svemu, od mene ima gledanje još jedne epizode i ako tu fule, ovo se više ne gleda.
« Zadnja izmjena: 19.10.2011. 19:47:08 MilanRS »

Offline elys

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 277
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #440 : 19.10.2011. 19:23:19 »
Kolega vrd je u pravu. Pažnja koja je posvećena detaljima je  thumb-down U prvoj sezoni su se držali tih nekih nepisanih zombi pravila, ali ovdje su ga baš pretjerali, iako je Kirkman pisao epizodu. Pazi molim te,
Spoiler for Hiden:
zombi se podvlači pod auto da uhvati curicu, zombi ulazi u kombi i razgleda po njemu, zombiji trče za Rickom i curicom da bi već u sljedećem trenutku bili "preumorni" pa im on onako, nonšalantno, razbuca glavurde kamenom.
Dajte Romeru da radi ovu seriju  ;D Opet forsiraju taj sapunjarski odnos što mi je fuj. Krajem su se donekle vratili stripu, ali sve u svemu, od mene ima gledanje još jedne epizode i ako tu fule, ovo se više ne gleda.
Slazem se,iako nastavljam sa gledanjem,ali mi nije jasno kako ih
Spoiler for Hiden:
zombiji neprimjecuju,zar u prvoj sezoni ih nisu nekako registrovali po mirisu,a ne sad oni kao cucnu ispod auta i od gomile zombija niko ih ne primjeti,a i ono za onog zombaca u RVu stvarno koma,to je bio kao neki inteligentni zombi...
« Zadnja izmjena: 19.10.2011. 19:47:26 MilanRS »

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #441 : 19.10.2011. 19:40:33 »
^Stavi to u spoiler ;)

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #442 : 19.10.2011. 19:48:20 »
Eto, ubacih spojlere. To što ja nisam još gledao a pročitah sve to, nema veze.  ;D

Zaboraviću do vremena kad počnem gledati.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #443 : 19.10.2011. 19:52:45 »
Eto, ubacih spojlere. To što ja nisam još gledao a pročitah sve to, nema veze.  ;D

Zaboraviću do vremena kad počnem gledati.

 smileyNO1

Ja kad tako pročitam neku informaciju, ne mogu je izbiti iz glave...I pokvari mi gledanje...Zato se strahom ulazim u teme od serija koje nisam gledao ;D

Offline SreckoS

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 379
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #444 : 19.10.2011. 19:56:58 »
Ja ne mogu vjerovat, kako je ova serija dobila ovako veliku pažnju?  :-\

Dosadna je do bola.

NamelessOne i vrd, su rekli sve. +

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #445 : 19.10.2011. 19:59:45 »
Hvala Ziletu na prevodu  drinks

Kolega vrd je u pravu. Pažnja koja je posvećena detaljima je  thumb-down U prvoj sezoni su se držali tih nekih nepisanih zombi pravila, ali ovdje su ga baš pretjerali, iako je Kirkman pisao epizodu. Pazi molim te,
Spoiler for Hiden:
zombi se podvlači pod auto da uhvati curicu, zombi ulazi u kombi i razgleda po njemu, zombiji trče za Rickom i curicom da bi već u sljedećem trenutku bili "preumorni" pa im on onako, nonšalantno, razbuca glavurde kamenom.
Dajte Romeru da radi ovu seriju  ;D Opet forsiraju taj sapunjarski odnos što mi je fuj. Krajem su se donekle vratili stripu, ali sve u svemu, od mene ima gledanje još jedne epizode i ako tu fule, ovo se više ne gleda.

Sa ovim bih se potpuno slozio...poceo sinoc da gledam i posle desetak minuta zaspem...sad sam nastavio i opet mi se prispavalo.
Koliko sam video u tim delovima iz sledece epizode, nece se tu nesto mnogo popraviti...a bas sam se nadao da ce sad podici malo kvalitet, al' jbg  :-\

HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #446 : 19.10.2011. 20:04:35 »
Ne znam za vas ali meni je ovo fino leglo, tih pedesetak minuta mi proleti veoma brzo. :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #447 : 19.10.2011. 20:24:07 »
Ne znam za vas ali meni je ovo fino leglo, tih pedesetak minuta mi proleti veoma brzo. :)
Slažem se, meni je odličan početak i radujem se drugom nastavku  :)

Offline elys

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 277
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #448 : 19.10.2011. 21:32:16 »
Pardon na spojleru,odnosno na NEspojleru,jebi ga omaklo se  Smajlicvece

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #449 : 19.10.2011. 21:37:01 »
Spoiler for Hiden:
A kao što sam već napisao, od ove sezone imamo i zombije vernike.