Autor Tema: The Walking Dead  (Posjeta: 537979 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2790 : 22.03.2017. 23:28:10 »
Uspavljajuća epizoda koja ne otkriva ništa. Svaka epizoda je ista u ovoj sezoni ili barem većina. Ovi dolaze i odlaze. Ovi se pripremaju i to je to. Tu i tam se dogodi nešto novo, ali sve je priprema za grande finale  rofl rofl

Offline toshiro75

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 169
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2791 : 23.03.2017. 08:04:12 »
Uspavljajuća epizoda koja ne otkriva ništa. Svaka epizoda je ista u ovoj sezoni ili barem većina. Ovi dolaze i odlaze. Ovi se pripremaju i to je to. Tu i tam se dogodi nešto novo, ali sve je priprema za grande finale  rofl rofl

Koje ćemo vidjeti vjerojatno tek u narednoj sezoni  ;D

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2792 : 23.03.2017. 19:38:25 »
imaju 2 epizode još, ovi iz alexandrije nisu još dali oružje smetlarima, vjerovatno će prvo morat ić kod one ženske ekipe,  pa onda još ovo sa sashom, pa sad ovo sa dwightom na kraju...taj rat ćemo vidit u ovoj sezoni jedino ako finale bude trajalo 2 sata
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline Sizif

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2793 : 23.03.2017. 19:51:11 »
ne verujem nešto u to, nek me neko podseti, odavno sam čitao strip al čini mi se da je tamo rat trajao celih 10 broja
seriju ne gledam ima 2 sezone već ali prema vašim upisima imam utisak da je to baš razvučeno

bacio sam malo pogled na ovu poslednju sezonu i čini mi se kao da se uopšte ne trude da to naprave kako valja , neke epizode su baš totalni promašaj, arkovi van stripa van svake pameti a bogami pojedine scene su na nivou nekih filmova c produkcije

bio sam voljan da nastavim ali čini mi se da nema više vajde, ostaje samo strip onda

Offline DJ DEDO

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • Call me if you need me :D
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2794 : 23.03.2017. 21:55:07 »
Ovi razvlace toliko da je ne gledljivo.

Ne zasluzuje svatko od prvobitnih glumaca svoju posebnu epizodu.. Ova zadnja je dno dna.. U kojoj se nista apsolutno nista ne desava.

Fajt protiv negana ovim tempom stize za KRAJ iduce sezone.. Upropastili su seriju nepotrebnim dodavanjima i klisejima.

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2795 : 23.03.2017. 22:37:11 »
rat uopste nije bitan.. radnja je takva da se ni djeca ne mogu primiti.. i sad ce posegnuti za oprobanim receptom, ubice michone, derila, carol, morgana i sl. i opet izmanipulisati gledatelje

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2796 : 27.03.2017. 17:01:38 »
Napokon dobra epizoda, mislim da će se izvuć iz sranja ako ovaj tjedan objave da će finale trajat sat i pol, oću vidit neki rat i neko klanje jebem ga.
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline Dzi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 173
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2797 : 27.03.2017. 21:13:05 »
Pa mora biti sat i po i da ubrzaju radnju, u suprotnom pisi propalo... Sve su nabili u to finale.

Spoiler for Hiden:
Iskreno se nadam da ce konacno da sjebu Nigana, iako imam osjecaj da ce biti suprotno.

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2798 : 27.03.2017. 21:39:18 »
Ja navijam da radnjom prestignu strip jer ih vidno gusi, al sumnjam da ce se to dogodit
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2799 : 28.03.2017. 03:22:30 »
Pogledana 15.  :)

I nakon 7 sezona, nisu još uspijeli nam prezentirati sve likove sa kojima ćemo i žaliti. Ima ih svega par do kojih ti je stalo. Zato me i boli briga što će biti s njima. Iako će biti sat i pol finale, ne vjerujem da će napraviti nešto bolje. Ova 15. epizoda je nešto bolja od prijašnjih, ali toliko su toga zasrali ove sezone da se ne može popravit ono što je zasrano još prijašnjih sezona.

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2800 : 03.04.2017. 18:03:03 »
Hvala Zoki za sve  clapp clapp clapp !!!

Offline DJ DEDO

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • Call me if you need me :D
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2801 : 03.04.2017. 20:21:49 »
Vjerojatno
Spoiler for Hiden:
najlošiji kraj neke sezone u povijesti svih serija... Toliko nelogičnosti da ne mogu vjerovat.
Ovi sa smetlišta ih izdali.. iako sam odmah posumnjao kad su rekli bar dva puta kao mi pobjedujemo.. Rosita (vojni stručnjak ne primjeti naravno da su ovi precvikali kabal da ne dodje do eksplozije? )   A tko će drugi nego jednooki Carl da započne rat  :dash
 U svom tom pucanju (a smetlarci ih sve držali na nišanu) i nikog ne ubiju??? Negan smotljo nekako preživi Sashu(koja je u kovčegu mrtva) čudnovato padne baš na njega i kao ju odguruje..a kad ga onaj lik spasi odma ga ugrize??   Naravno Negan i njegov govor da je Rick pičkica i tako to.. taman da konačno Carl padne dole ulijeće ni manje ni više tigar ... Di gledaju ovi iz Negan tima ili sa smetlišta? Nitko da ga nije vidio?? Na koji način onaj kralj je pokazao tigru baš koga da napadne??
Stiže pomoć Ricku od dvije preostale grupe. Prikazali su maksimalno 20-ak ljudi. Pa kud onda Negan i ovi bježe??? Ima ih opet više od ovih??????????   :dash :dash
 Dimne bombe?? hahahah Mischone preživi silno lupanje glavom o pod...Pa dok se Michone tukla sa tom drugom ženskom - ova ju drži za vrat i gura da padne a ova kao govori mi čemo pobijediti? Pa koja budala bi uopće govorila išta osim da se koncentriraš na borbu??

A uvjerljivo najgore od svega je da su bar petinu epizode potrošili na Sashino prikazivanje sa zamišljenim Abrahamom..


Ps još vjerujem da je Dwight na strani Ricka i da će im pomoć u idućoj epizodi.

Da ne bude da samo blatim seriju..

Spoiler for Hiden:
Ima ljudi koji vole gledat krš serije i filmove i ja sam jedan od njih al brate mili zar je teško bil barem malo normalan i razmislit o svim tim stvarima?? 
Z nation i fear the walking dead su višestuko bolje serije od ovoga..

Čekamo znalca o serijama Muldera da kaže koju na sve ovo :D

Offline DJ DEDO

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • Call me if you need me :D
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2802 : 03.04.2017. 20:23:30 »
Naravno Hvala za prijevode zoki!

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2683
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2803 : 03.04.2017. 22:07:25 »
DJ DEDO, ja sam odavno prestao da tražim logičnost u filmovima i serijama. To može da se nađe samo kad se izađe napolju, sve na ekranu je fantazija i šarena laža.  ;D

Zeznuo sam se i pre neki dan gledao klipove o stripu tako da sam znao do detalja šta će da se dogodi.  :-X Onako bih sigurno uživao do maksimuma, tj. koliko je mogla da pruži epizoda.
Spoiler for Hiden:
Dugo sam bio ubeđen da neće doći do glavne bitke u ovoj epizodi, ali došlo je, ako može ono da se nazove tako. Sad su bile tri male grupice protiv dve, tek će da se makljaju kad okupe društvo.  ;D Za šaptače (whisperers) ne znam kad će, možda budu i u devetoj sezoni ako ovo razvuku na celu osmu.  :D

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2804 : 03.04.2017. 22:25:42 »
Dobra epizoda, bila bi odlična da nije bilo onog Abraham-Sasha trakeljanja. Vidli smo bar neku akciju, kraj sezone obećava.

btw. odličan je bio Maggien naratorski dio, naježih se.
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2805 : 03.04.2017. 23:50:25 »
Prvoklasna pizdarija, steta sto jos nekog nisu skratili za zivot. sad idemo svi na zasluzeni odmor od ove smaracine  drinks

Offline Shoxi

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2806 : 04.04.2017. 01:51:08 »
Meni ok epizoda, samo što su mi akcijske scene bile dosta neuvjerljive u_jeeeeeeeeee, moglo je biti bolje odrađeno.

Hvala za prijevode smileyNO1

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2807 : 04.04.2017. 12:15:32 »
Kada se ova agonija od serije zavrsi pravim zurku, bicete svi pozvani  ;D

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2808 : 04.04.2017. 13:10:46 »
samo sam čekao kad će početi:"...we few, we happy few, we band of brothers..."

Offline Dzi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 173
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2809 : 04.04.2017. 17:41:25 »
Previse ''rupa'' u finalu...

Spoiler for Hiden:
Kako je Rik izdrzao onoliko dugo da ne iskrvari???

I kad su dosli ljudi iz kraljevstva, glupo je ispalo kako su se svi razbjezali kao da ih 120 a ne 20-ak....A Rik ustaje sa zemlje, uzima pusku u pobije sve oko njega, mogli su ga ubiti nekoliko puta lagano...

Sasha iskace iz onog sanduka, svi gledaju zbunjenog dok ih mali Carl reseta sa jednim okom...

Nigan bjezi i baca neke fazone na kraju, niti jedan metak da ga okrzne...I dok su bjezali sa kamionom, toliko metaka ispaljeno u njih a on lagano pokazuje srednji prst.  ;D

Da ne idem dalje, najgore od svega sto su Sasha i Abraham uzeli pola finala na one besmislene scene... Jako skromna polusezona, nastavicu da gledam jer ima materijala za dobro rokanje u nastavku, ali ne ocekujem da ce ga iskoristiti kako treba.

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2810 : 04.04.2017. 18:28:46 »
Spoiler for Hiden:
imali su tigra, ko ne bi pobjegao  ;D
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline wlaky

  • PO moderator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2811 : 04.04.2017. 19:09:07 »
Kada se ova agonija od serije zavrsi pravim zurku, bicete svi pozvani  ;D

izem ti seriju u kojoj valjaju samo uvodna epizoda sezone, i zadnja. Slažem se sa tobom. Jedna velika "agonija," od serije... :volim :)

Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo će da te spusti na svoj nivo, a onda će da te dobije na iskustvo!

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2812 : 04.04.2017. 22:21:22 »
Kada se ova agonija od serije zavrsi pravim zurku, bicete svi pozvani  ;D

Prvi ce Rick okrenuti janje kad se okocna agonija koje se prihvatio prije 7 godina :D

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2813 : 05.04.2017. 13:48:08 »
Kada se ova agonija od serije zavrsi pravim zurku, bicete svi pozvani  ;D

Prvi ce Rick okrenuti janje kad se okocna agonija koje se prihvatio prije 7 godina :D

Noge mu se iskrivile od muke. U svakoj sezoni noge sumu  sve više u O, kao da jaše bure u pauzama snimanja.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2814 : 06.04.2017. 00:47:05 »
Pogledano finale.

Ako ništa drugo, barem je bila dinamična epizoda. Al ne ozbiljno, što je ovo bilo? Znate ono kad smo bili klinci pa smo se igrali sa vojnicima i osmišljavlai najbanalnija rješenja i taktike jer smo jebiga bili klinci. Nismo mogli smisliti nešto preinteligentno. E takva je ova epizoda bila. Kao da ju je napisao neki klinac iz osnovne škole
Spoiler for Hiden:
smetlari zeznu Ricka, Negan surađuje s njima. I u zadnji trenutak Kingdom spašava stvar. Onak, oooukej.

I koja je stvar sa Sashom i sličnim likovima. Doslovno nikoga nije briga za takve likove. Ja ne znam jel ti scenaristi gledaju to što su napisali, jel vide te propuste kako su nam neki likovi slabo predstavljeni. Što će biti u novoj sezoni ne zanima me.

Offline Sturmgewehr

  • Novi član
  • *
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2815 : 06.04.2017. 14:40:36 »
Dobra epizoda, bila bi odlična da nije bilo onog Abraham-Sasha trakeljanja. Vidli smo bar neku akciju, kraj sezone obećava.

btw. odličan je bio Maggien naratorski dio, naježih se.
kako mislis kraj sezone obecava, pa zar ova 16 epizoda nije kraj sezone? Ili mislis ovaj kraj obecava dobru sljedecu sezonu :D

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2816 : 06.04.2017. 14:58:02 »
Dobro finale, bilo bi bolje da je trajalo 90 min. Onaj dio kad je uletio tigrić mi je najbolji, nisam primijetio da je bilo CGI-a, znači da su to dobro napravili. Znači sad kad je ova zombificirana, dobivamo dogodine nekog novog bitnog lika da ga mogu ubiti u nekoj bitci.
Mrzim lopatare i limune

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2817 : 06.04.2017. 20:26:50 »
Dobra epizoda, bila bi odlična da nije bilo onog Abraham-Sasha trakeljanja. Vidli smo bar neku akciju, kraj sezone obećava.

btw. odličan je bio Maggien naratorski dio, naježih se.
kako mislis kraj sezone obecava, pa zar ova 16 epizoda nije kraj sezone? Ili mislis ovaj kraj obecava dobru sljedecu sezonu :D
Pa kraj ove sezone obecava dobru osmu sezonu, ako ne zaseru...U prve tri epizode rijesit rat...Ko u 5 sezoni kad su kanibale poklali, mada Saviorse nece tako lako.
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2818 : 06.04.2017. 21:20:46 »
nama ništa od ove serije
producenti ne smiju staviti sve "glavne" glumce u epizodu, jer poskupljuju produkciju do neisplativosti, tako da imamo ova sranja od 1 epizoda 1 - 1 glumac.
( samo konstatiram što je netko već postavio kao teoriju na ovom forumu )
u početku sretni što imaju posao,...

producenti bi se trebali poslužiti taktikom iz oza: tko traži povišicu, zakasni na stage, šušne, piskutne, zakoluta očima: bude ubijen u sljedećoj sceni!!!!

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2819 : 06.04.2017. 22:37:59 »
Dobra epizoda, bila bi odlična da nije bilo onog Abraham-Sasha trakeljanja. Vidli smo bar neku akciju, kraj sezone obećava.

btw. odličan je bio Maggien naratorski dio, naježih se.
kako mislis kraj sezone obecava, pa zar ova 16 epizoda nije kraj sezone? Ili mislis ovaj kraj obecava dobru sljedecu sezonu :D
Pa kraj ove sezone obecava dobru osmu sezonu, ako ne zaseru...U prve tri epizode rijesit rat...Ko u 5 sezoni kad su kanibale poklali, mada Saviorse nece tako lako.
Brijem da će osma sezona imati dobru prvu epizodu, 10 sporih, kasnije nabildavanje za finale i na kraju obračun. Vjerojatno će tad smaknuti Negana.
Mrzim lopatare i limune