Autor Tema: Pomoć u vezi IE 8  (Posjeta: 1926 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Pomoć u vezi IE 8
« : 28.03.2010. 16:01:06 »
Od kako sam instalirao IE 8 imam problem kada kucam postove na forumima. Sve je u redu dok ne popunim ovaj prozorčić za kucanje sa tekstom, ali onda što god je duži post, stalno mi "pogled" vraća na sredinu posta tako da u stvari ne vidim kursor za tekst koji se nalazi na kraju teksta, već stalno moram mišem pomjerati klizač na dolje da bih vidio zadnju rečenicu. Ovo me užasno nervira, pa vas molim da mi kažete kako da ovo riješim? Unaprijed hvala.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline strahinjaworld

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 812
  • Spol: Muški
  • ER ekspert
Re: Pomoć u vezi IE 8
« Odgovor #1 : 28.03.2010. 16:10:29 »
Od kako sam instalirao IE 8 imam problem kada kucam postove na forumima. Sve je u redu dok ne popunim ovaj prozorčić za kucanje sa tekstom, ali onda što god je duži post, stalno mi "pogled" vraća na sredinu posta tako da u stvari ne vidim kursor za tekst koji se nalazi na kraju teksta, već stalno moram mišem pomjerati klizač na dolje da bih vidio zadnju rečenicu. Ovo me užasno nervira, pa vas molim da mi kažete kako da ovo riješim? Unaprijed hvala.

POZDRAV

Najbolje rešenje je da uopšte i ne koristiš IE8! Najiskrenije! :)

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: Pomoć u vezi IE 8
« Odgovor #2 : 29.03.2010. 23:31:29 »
I meni se to dešavalo, ali nisam uspio da riješim. Ali nijestalno samo ponekad. Od kad koristim FF nemam tih problema. A dešavalo mi se kad oću da ukucam "brzi odgovor" ako bi normalno nije bilo toga.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline giza

  • Old staff
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 497
  • Spol: Muški
Re: Pomoć u vezi IE 8
« Odgovor #3 : 30.03.2010. 00:17:27 »
Od kako sam instalirao IE 8 imam problem kada kucam postove na forumima. Sve je u redu dok ne popunim ovaj prozorčić za kucanje sa tekstom, ali onda što god je duži post, stalno mi "pogled" vraća na sredinu posta tako da u stvari ne vidim kursor za tekst koji se nalazi na kraju teksta, već stalno moram mišem pomjerati klizač na dolje da bih vidio zadnju rečenicu. Ovo me užasno nervira, pa vas molim da mi kažete kako da ovo riješim? Unaprijed hvala.

POZDRAV
ne bih znao točno...al pogledaj u postavke...nešto sa scrolanjem....
u mozilli to ovak izgleda:

vjerovatno ovaj search text il neš od toga....ebga potraži u postavkama ie pa vidi...
al ko još koristi ie
krivi smajl loooool al nek ostane sad rofl

Tags: