Općenito > Pomoć

Full HD, HD Ready, LCD, Plasma...

<< < (138/139) > >>

Lepi Dzoni:
 ???
Ja imam LA660 (nešto noviji) i guta apsolutno sve bez problema. Da ti naslov nije predugačak?

Commandoguru:
Ja imam dva Samsunga doma i na oba dva mi nije htjelo vrtiti 5, 9 i 10 epizodu Bosha, one Esc verzije.
Kad sam gledao razlike u tome kako su iskodirani fileovi nisam mogao otkriti u čemu je problem no pretpostavljam da je tu negdje caka.
Dogodilo mi se to nekih 5-6 puta zadnjih mjeseci...

Možda je i kod tebe nešto takvo.

daxdavor:

--- Citat: Lepi Dzoni - 25.03.2015. 09:01:38 --- ???
Ja imam LA660 (nešto noviji) i guta apsolutno sve bez problema. Da ti naslov nije predugačak?

--- Kraj citata ---
Možda, ali ne vjerujem, nije posebno dug naslov.


--- Citat: Commandoguru - 25.03.2015. 10:04:07 ---Ja imam dva Samsunga doma i na oba dva mi nije htjelo vrtiti 5, 9 i 10 epizodu Bosha, one Esc verzije.
Kad sam gledao razlike u tome kako su iskodirani fileovi nisam mogao otkriti u čemu je problem no pretpostavljam da je tu negdje caka.
Dogodilo mi se to nekih 5-6 puta zadnjih mjeseci...

Možda je i kod tebe nešto takvo.

--- Kraj citata ---
I meni se čini da je u tome caka. Samo bih htio znati točno u čemu je problem da više ne skidam takve ripove.

amiS:
ima li netko problema s digitalnim signalom ovih dana? zadnjih tjedan dana stalno mi se kida slika na hrt1, 2, rtl-ovima i novoj. hrt 3 i 4 rade bez problema. tv je LG s ugrađenim dvb-t retriverom.

to mi se već događalo prije i najednom je prestalo. sad je opet počelo zafrkavati.


zvao Odašiljače i veze u petak. kažu, nema to veze š njima, antena je vjerojatno u pitanju. ništa nisam dirao, a evoj jučer se sve vratilo u normalu  :ne-zna

groznim84:
Mama moja dobila na nekoj nagradnoj igri Panasonic LED TV VIERA TX-42AS600E i sad odmah bacila stari LG 32 i odusevljena ovim novim tv-om :D (kako ja nikad ne dobijem nista) ali sad kad sam joj doneo sveze serije i filmove da gleda smorila se kaze titl je jako mali i ne moze da se poveca. dok na LG-u starom je bio sasvim odlicne velicine... Da li neko mozda zna kako se povecava titl na ovom tv kada se pusta sa HDD? u samim opcijama tv nema nigde a fizicki sam povecavao titl u SW posle i u notepadu ali to nepije vodu...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju