Razno > Sport

UFC - Ultimate Fighting Championship

<< < (2/38) > >>

outside:
hehe,ajde da napokon imam s kim rapravljati o ovome sportu.. smileyNO1

da u subotu je strikeforce,zanimljive će biti borbe,,da napokon vidim overrema,nakon što je 2 godine bježao iz strikeforca,ali borba rogers-overrem nema baš smisla,jer je overrem prvak,i trebao bi se boriti protiv fedora,al dobro strikeforce i nije neka organizacija....

a nakon tog eventa,dolazi ufc 114,jedva čekam..da vidim tko će pobijediti rashad ili rampage

delrey:
Kimbo Slice je najjači lik ;D

outside:
hahaha,,je je....nakon minute ostao bez daha,i onda se pretvorio u vreću za udaranje... ;D

cain:

--- Citat: outside - 14.05.2010. 15:50:03 ---hahaha,,je je....nakon minute ostao bez daha,i onda se pretvorio u vreću za udaranje... ;D

--- Kraj citata ---
baš tako.
A što se tiče Daleya žao mi je jer je zbog gluposti ostao bez dobre love i daljnjih borbi u UFC-u.
a znaš da je Paul Daley potpisao za Impact FC. I eto ode dobar borac.

outside:
da daley je odličan borac,ali ono je stvarno glupo što je napravio...ma da koscheck je stvarno lik koji može iživcirati,pa me nije iznenadilo kad ga je spucao...trebao je jače,da ga nokautira,kad je već išao udarati ;D

nisam znao da je potpisao za Impact Fighting Championships,kakva je to uopće organizacija?..ja sam mislio da će on i kimbo u strikeforce

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju