Autor Tema: UFC - Ultimate Fighting Championship  (Posjeta: 39926 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: UFC - Ultimate Fighting Championship
« Odgovor #150 : 03.02.2013. 22:49:45 »
Poraz Fedora od Silve mi je jedan od najtužnijih trenutaka u mma-u... Kad se samo sjetim, najdraži borac onako istučen... Ta borba i ona kad je Gonzaga uništio Mirka... :(

Slažem se s Mirkom... smileyNO1





Skužite razliku ;D

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: UFC - Ultimate Fighting Championship
« Odgovor #151 : 03.02.2013. 23:42:46 »
Silva vs. Overeem, odmah posle prve runde sam provalio Silvinu taktiku. Jbte, svaka mu čast da ga onako nasamari :o Dve runde  prošle, nije bilo noauta, Overem crko, samo je ostalo da ga Bigfoot dokrajči. Ostali ishodi borbi očekivani
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: UFC - Ultimate Fighting Championship
« Odgovor #152 : 03.02.2013. 23:46:02 »
Tako je Ali dobio Foremana. Samo što je tu bilo puno više rundi  ;D još ga Ali cijelo vrijeme provocira, vrijeđa  rofl i zvijer kakav je bio Formean se prvo trebao umoriti, a za to treba određeno vrijeme, ali Aliev rad nogu i brzina ga je spasila. Kasnije samo završio posao. Takvu taktiku je imao Silva.

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: UFC - Ultimate Fighting Championship
« Odgovor #153 : 03.02.2013. 23:59:49 »
Ja sam mislio da Silva neće izdržat drugu rundu, pogotovo na podu nakon onog silnog mlaćenja u glavu.
Brate kako je samo pucalo na 5.1 suround sistem rofl
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: UFC - Ultimate Fighting Championship
« Odgovor #154 : 05.02.2013. 14:16:48 »
Aldo vs. Pettis službeno objavljeno!  navijacica talasi notworthy

Kakva će to biti luda borba, jedva čekam. Navijat ću naravno za Pettisa, koji mi je jedan od najboljih boraca...

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: UFC - Ultimate Fighting Championship
« Odgovor #155 : 06.02.2013. 13:08:46 »
Kakav nokaut u novom nastavku TUF-a! :o






Offline edo6

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 283
  • Spol: Muški
Odg: UFC - Ultimate Fighting Championship
« Odgovor #156 : 12.02.2013. 12:47:48 »
Evo samo da se pohvalim kolegom  drinks

Ovo je s Hrvatske MMA lige, ovog vikenda  smileyNO1

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: UFC - Ultimate Fighting Championship
« Odgovor #157 : 14.02.2013. 15:52:22 »
Cain vs Bigfoot i Overem vs JDS za UFC 160
 :o
« Zadnja izmjena: 14.02.2013. 15:54:23 delrey »
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: UFC - Ultimate Fighting Championship
« Odgovor #158 : 04.03.2013. 22:05:10 »

 ;D
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: UFC - Ultimate Fighting Championship
« Odgovor #159 : 04.03.2013. 22:08:21 »
To je bila odlična borba...

Jesi vidio kako je Hunt strgao čeljust Struveu..




Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: UFC - Ultimate Fighting Championship
« Odgovor #160 : 04.03.2013. 22:19:08 »
Prosto neverovatno. Kao da ga je udario maljem  :D
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline DreamOn

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 79
Odg: UFC - Ultimate Fighting Championship
« Odgovor #161 : 05.03.2013. 03:42:20 »
Ali kako mi je drago zbog Silve. Istina i Stan mi je drag, ali ipak Wand me asocira na stara dobra vremena kada je Pride postojao. Strašni sportsmeni, borci u pravom smislu te reči... Kod njih nema lajanja, strategija, odmicanja, cuvanja i slicnih fora nego napred pa ko bude bolji.


 :naklon: :naklon: :naklon:

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: UFC - Ultimate Fighting Championship
« Odgovor #162 : 05.03.2013. 10:34:43 »
Prosto neverovatno. Kao da ga je udario maljem  :D

Da... Hunt je razbijač!




Najbolje je kako zna da je protivnik gotov i ne nastavlja ga udarati, već odlazi od njega uzdignute ruke...  :naklon: smileyNO1


Ali kako mi je drago zbog Silve. Istina i Stan mi je drag, ali ipak Wand me asocira na stara dobra vremena kada je Pride postojao. Strašni sportsmeni, borci u pravom smislu te reči... Kod njih nema lajanja, strategija, odmicanja, cuvanja i slicnih fora nego napred pa ko bude bolji.


 :naklon: :naklon: :naklon:

I meni je drago zbog Silve, jer mnogi su ga otpisivali još ranije... Kao i Hunta...  Također mi je i Stann super, tako da u toj borbi ko god da je pobijedio bilo bi mi drago...





Kakva borba! clapp

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: UFC - Ultimate Fighting Championship
« Odgovor #163 : 05.03.2013. 12:03:53 »
Silva - Stann je bila izvrsna borba. Odlična prva runda. Druga nije bila na razini vjerojatno zbog prve i brzog tempa. Hookovi i uppercuti iz klinča lete na sve strane, iako je Stann djelovao uvjerljivije u prvoj rundi, mislim da je pogriješio s tako agresivnim pristupom.

Drago mi je radi Hunta, praktički jedan od rijetkih Pride-ovaca koji je ovdje uspio nešto napraviti (sad već povezati 4 pobjede u nizu), a kad se samo sjetimo da je u prvom Ufc meču izgubio od McCorklea.


Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: UFC - Ultimate Fighting Championship
« Odgovor #164 : 07.03.2013. 11:07:07 »
Overem vs JDS za UFC 160
 :o

Overeem se ozlijedio..  thumb-down Ako UFC ponudi borbu Huntu, on uskače... Idemo Hunt! talasi

Izjava Hunta:
"If I get the call for the fight, I'm there, of course, and the fans are crazy for it, so it's good.
 I'm always down for a battle. I was born down. You know this."


 :naklon:



Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: UFC - Ultimate Fighting Championship
« Odgovor #165 : 07.03.2013. 20:52:26 »
Sad pročitah na mmamaniju, odloženo za jul
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: UFC - Ultimate Fighting Championship
« Odgovor #166 : 15.03.2013. 13:46:06 »
Jel veceras K1 u Zagrebu? Hoce prenositi neka Hrvatska TV-ja? Ako ne jel znate za neki stream gde ce moci da se prati?

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: UFC - Ultimate Fighting Championship
« Odgovor #167 : 15.03.2013. 14:16:25 »
Jel veceras K1 u Zagrebu? Hoce prenositi neka Hrvatska TV-ja? Ako ne jel znate za neki stream gde ce moci da se prati?

 :aha:

Prenosi Nova tv... Jedva čekam... kokicekola

Što mislite tko osvaja K1?

A sutra ufc 158... clapp2
« Zadnja izmjena: 15.03.2013. 14:19:28 outside »

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: UFC - Ultimate Fighting Championship
« Odgovor #168 : 15.03.2013. 14:22:58 »
Kao i po obicaju Nova ali moj kablovski operater KDS vise nema Novu na spisku  thumb-down
Aj zamolio bi nekog ako nadje neki stream prenos da ostavi link, potrazicu i ja veceras pa ako nadjem ostavicu.


Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: UFC - Ultimate Fighting Championship
« Odgovor #170 : 15.03.2013. 21:01:07 »
Evo link, ako netko ne može gledati na novoj tv.

http://www.youtube.com/user/k1globalholdings?v=_8R0T5UPAFs

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: UFC - Ultimate Fighting Championship
« Odgovor #171 : 16.03.2013. 00:04:25 »
Moze mi neko potvrditi da budem siguran sta mi to gledamo neki na Novi a drugi na YT live kanalu?  :neverovatno:
Znaci bruuuuuuuuuuuuuuuuuukaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ne pamtim kada sam zadnji put gledao neki event jer sam odavno prestao da pratim mma, k1, kick-box, boks tj. samo iscitam jednom u mesec, dva dana da vidim sta se desava sa nekim borcima koje sam ranije voleo da pratim i odlucim se zbog Mirka da gledam veceras ovo da bas vidim kolko je uspeo da se pripremi i da se jednom oprostim od njega.
Gledao sam bolje meceve koji su bili organizovani u skolskim salama. Sem Badrija, koji se verovatno vraca u zatvor ubrzo, ove ostale nemam pojma ko su, ok ne pratim vise i nisam u toku ali po mecevima i onim mecevima koje pamtim od pre par godina i sa pocetkom 2000-te nema veze ovo sa K-1 i K-1 je prestao da postoji od kako je nezvanicno propao pre par god. A ovako nesto da se organizuje samo sa jednom namerom koju cemo docekati ubrzo me JAKO, JAKO, JAKO razocaralo.
Mirko za mene ima zvanicno najbolje mesto drugo protiv Ernesta, ovo ne prihvatam prvo jer organizacija ne postoji vise i iz tog razloga pod tim imenom moze da se uradi nesto ovako sto ce se veceras uraditi, drugo sto nema vise borca za ovakvu manefistaciju koja je nakada bila pojam.


----------

I aj da prognoziram finale. "Nokaut" u drugoj rundi da bude sto stvarniji i realniji ishod, jer 'taj' ko ce zadati 'nokaut' nece imati snage za 3 a kamoli da izgura 5 rundi.
« Zadnja izmjena: 16.03.2013. 00:26:48 Perkone »

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: UFC - Ultimate Fighting Championship
« Odgovor #172 : 16.03.2013. 01:09:50 »
Potrosni crnja je dobio signal u drugoj rundi da ustane pa neka ide do kraja mec. Damn you nigga.


------

A Badri kao slomio nogu, ali opet je imao manjak ponosa da prihvatim nepristojnu ponudu jer u ovom sportu je kratko vreme bilo para a pogotovo ne sada i vise ga nece ni biti. Idealan nacin da se izbegne jer on kakav je njega mozes samo slomiti u ringu jer ide do kraja.





« Zadnja izmjena: 16.03.2013. 01:19:32 Perkone »

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: UFC - Ultimate Fighting Championship
« Odgovor #173 : 16.03.2013. 12:12:01 »
Nikad se u sport nisam razocarao kao sinoc.Gledam i navijam 3 sata za Marakonca koji mi je sinoc bio ubjedljivo najkompletniji borac i onda objava da je povredio stopalo.Bosanac sam ali kad sam cuo da ce ga zamjeniti Poturak samo sam televizor ugasio.Od pocetka sam sumljam da je sve nastimao samo kako bi Cro Cap dobio titulu.Mislim da bi ga Marokanac poslao u nosilima van ringa.Za mene jedino kvalitetno takmicenje sto se tice borbe je MMA ovo ostalo vise necu da gledam.

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: UFC - Ultimate Fighting Championship
« Odgovor #174 : 16.03.2013. 12:14:23 »
@Perkone

Čemu takve ružne riječi  :o

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: UFC - Ultimate Fighting Championship
« Odgovor #175 : 16.03.2013. 12:41:26 »
"Poturak" rofl
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: UFC - Ultimate Fighting Championship
« Odgovor #176 : 16.03.2013. 14:17:39 »
@Perkone

Čemu takve ružne riječi  :o

Za cega konkretno? Izneo sam svoje vidjenje a kao sto mozes videti i vreme pisanja i pre samog finala sam rekao sta ce se dogoditi.
Ja sam Mirka oduvek i voleo, gledao ga u K-1 a zbog njega sam i poceo da pratim Pride. Svako mora jednog dana da se pomiri sa cinjenicom da ne moze nesto da radi kao sto je radio dok je bio mladji pun entuzijazma, snage, volje, zelje, kada se ruse sve granice i one nemoguce. Tada dodje vrhunac, zadrzi se neko vreme na njemu i krece sve strmoglavo da pada. To je tezak emotivan udarac ne samo za sportistu nego za svakog, isto kao i neko ko radi 40 god. ode u penziju i shvati da je do juce imao veliku vrednost, doprinosio je necemu, gledao je svoj licni napredak, napredak svog okruzenja jer je i on dobar u tome da krece da se odrazava i na radno mesto, okolinu i onda samo STOP, svemu.
Mirko je davno stao ali trebao je davnih dana da i sebi kaze kada je dosta, razumem da mu je u krvi ovaj sport, ok neka se bori ali ovo nisam ocekivao da ce se dogoditi tj. sumljao sam kada sam video "dvostruki san" da ce se dogodi.
Mada kada razmislim K-1 ne postoji, postoji ime i disciplina, vise nije prestiz, uspesnim kik-boxerima vise nije to krajnji cilj kao sto je nekada bio nije vise ni i u Japanu kao ni u decembru da se odigrava kada je bio rezervisan termin spektakularnim mecevima gde je jedan mec meni bio ravan jednom UFC highlights-u jednog njihovog event-a (stand-up-u).
Ne kazem da nije bio odlicnih uspeha i sampionskih neko ko ima 38 god. ali cim se ovako prodje kroz borbe, a uz to ni druge borbe nisu nista narocito se Bedrijevih koje su bile ok to govori da ovaj turnir nema vise onu tezinu koju je nekada imao i da moze da se manipulise u njemu. Ovo su prosecni borci bili kao i mecevi i jos na ovakvom dogadju se videlo da nisu davali sve od sebe sem Mirko sto je probao pa da budu neki dzinglovi tipa - road to the title. Sem onog pripremljenog high kick-a nije bilo nista vise vredno spominjanja. A to cim neko vidi ko nije video videce kolko nema vise tu ekplozivnost kao nekada kada zavrne pa daluje kao da je udario sa cetiri noge a ne sa jednom.
Gledanje ovoga sam definitivno stavio tacku.
« Zadnja izmjena: 16.03.2013. 14:20:48 Perkone »

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: UFC - Ultimate Fighting Championship
« Odgovor #177 : 23.03.2013. 12:31:41 »
[ Invalid YouTube link ]

Predobro! ;D He's so boring he made Machida fall asleep rofl rofl rofl

Sonnen! clapp2

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: UFC - Ultimate Fighting Championship
« Odgovor #178 : 31.03.2013. 21:42:40 »
Gustafson se povredio. I da ga sad neko zameni, sad card nema smisla :facepalm
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline cain

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
Odg: UFC - Ultimate Fighting Championship
« Odgovor #179 : 29.04.2013. 15:27:55 »

Tags: