Serije > O dokumentarcima

Man vs Wild

(1/18) > >>

_modular_:

Opis:
Bear Grils je iskusni avanturista koji je služio u SAS-u, (Special Air Service) britanskim specijalnim snagama, gdje je obučen za preživljavanje. U njegovom iskustvu se uključuje penjanje na Mt. Everest, prelazak zamrznutog Arktika, kao i penjanje na Himalajima. Bio je na mjestima i radio je stvari koje ne bi mogla da uspije nijedna normalna osoba. Ali sada je suočen s nečim sasvim drugačijim.
U svakoj epizodi "Rođen da preživi" Bear stavlja sebe u poziciji izgubljenog turiste. Pored toga što on pronalazi put do civilizacije, on pokazuje tehnike preživljavanja, uključujući izbavljanje iz živog pijeska u pustinji Moab, kretanje po opasnim džunglama Kostarike, prelazak klanaca na Alpama i preživljavanje napada ajkula na Havajima.

Žanr: dokumentarna
Kanal: Discovery
Godina: 2006.

IMDb
TVDb
Wikipedia

Titlovi




Pripremio: Red Dragon

Makishon:
Jako zanimljiva i poučna serija, i jako bih volela kada bi neko mogao da je prevede  :(

radrad:
Jako zanimljivo i poucno mi zvuci ideja da sve clanice foruma posalju svoje golisave slike i jako bih voleo kada bi se to desilo...

zizu1109:
@radrad

 mudro zboris, sinak.... words of pure wisdom, mate  :'(

radrad-a za preCednika!  pionir

Makishon:
Toliko toga je do sada prevedeno, pa mislim da moja želja nije baš tako neostvarljiva kao tvoja Redrad ;)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju