Autor Tema: Game of Thrones  (Posjeta: 764070 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3570 : 03.09.2017. 21:13:36 »
Shit. Sad se jedino bojim da će mi biti spoilano prije nego što uopće počne.

Offline jmarkovic92

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3571 : 03.09.2017. 22:11:14 »
Procitao sam. Mislim da je fake, kao i poslednji deo hari potera koji je kao bio procureo, a ustvari ga je napisao i prodavao neki lik.

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3572 : 04.09.2017. 01:48:39 »
ako su spojleri istina onda mi je denerisov storyline nesto najjace sto se pojavilo u svim serijama/knjigama/filmovima ikad rofl

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3573 : 04.09.2017. 08:29:15 »

Offline belpH.77

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
  • Spol: Muški
  • sta te interesuje, a ti pitaj :)
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3574 : 04.09.2017. 14:21:17 »
zanimljivo:

Spoiler for Hiden:
4a epizoda:
Juron Grejdžoj stiže u Hrid, preti Teonu da će zaklati Jaru. Utvare su stigle i tamo, i Jara uspeva da pobegne brodićem, ali njen brat izvlači deblji kraj u borbi sa stricem prsa u prsa i umire.

6a epizoda:
U Zmajkamenu, Jara i Teon javljaju Tirionu da su i Džon i Džejmi poginuli. U Kraljevoj luci, Arja i Nimerija ukrcavaju se na brod.

znaci ili je ovo sve glupost ili je Teon nekako vaskrsao...nadam se da nije bas ovako, mada, nista me ne bi zacudilo...
> dum spiro spero <

Offline d0N

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3575 : 04.09.2017. 15:52:55 »
Spoiler for Hiden:
U samom tekstu u startu pise da ima puno nelogicnosti, cas je neko mrtav cas ne.. Ja ipak verujem da ce neki deo ovoga biti tacan..

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3576 : 04.09.2017. 19:10:30 »
Sada na ovom forumu ne smijem otvarati nijedan "Spoiler" do kraja osme sezone. U ***** ********. Oh, well.

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3577 : 04.09.2017. 19:35:14 »
Prije mislim da će promijeniti neke stvari sad kad je sve poznato.

Potpuno se slažem s tobom. Ne bi me začudilo da je odgoda zadnje sezone za 2019. godinu zbog toga što će pisati nova scenarija za 8. sezonu.
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline oswajac

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 130
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3578 : 05.09.2017. 11:55:19 »
Taj scenario je potekao sa redita, neka Freefolk podgrupa. Troluju malo ljudi a nasi  novinari se upecali ko som na bucku.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3579 : 05.09.2017. 12:29:02 »
Taj scenario je potekao sa redita, neka Freefolk podgrupa. Troluju malo ljudi a nasi  novinari se upecali ko som na bucku.
Netačno. Na reditu ima dosta istintih stvari, i prošli put kad je procurelo par scena (od istog izvora) za sedmu sezonu, desilo se baš tako. Ne kažem da je ovo 100% tačno, možda i nije, al' na reddit ima dosta korisnih informacija.

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3580 : 09.09.2017. 12:34:54 »
Ja preskacem otvaranje spojlera  :-X

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Mrzim lopatare i limune

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3582 : 20.09.2017. 01:45:36 »
‘Game Of Thrones’ Characters Ordered From Smallest To Tallest May Surprise You
https://www.boredpanda.com/game-of-thrones-actors-height/?page_numb=1
« Zadnja izmjena: 20.09.2017. 08:08:29 petko »

Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5319
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3583 : 20.09.2017. 08:09:40 »
 :o

Spoiler for Hiden:
Dinklidž najniži?! Wow ;D




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3584 : 20.09.2017. 08:18:29 »
Mislim da je ipak on najniži.

Mrzim lopatare i limune

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3585 : 06.11.2017. 14:08:02 »
pogledao sinoć prve četiri epizode nove sezone. podosta sam razočaran. imali smo 6 sezona razvlačenja i sporohodne radnje, a sad je sve tako ubrzano (ne kažem da je to loše) da mi više i nije stalo do većine likova. a i to ubrzano se može prepričati u par rečenica.

možda sam se zasitio serija.

najbolje mi je bilo kad je Arija srela
Spoiler for Hiden:
Nimeriju... ajme, skoro sam se rasplakao kad joj je pas okrenuo leđa i otišao  :(

tako-tako bitka u 4. epizodi. Bitka u Bacačevoj hridi je bila kriminalno loša i kratka. nadam se da će se nešto dogoditi u preostale 3 epizode. znam da hoće, uvijek tako bude.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3586 : 07.11.2017. 22:41:03 »
nadam se da će se nešto dogoditi u preostale 3 epizode. znam da hoće, uvijek tako bude.

pa, i nije se baš nešto naročito dogodilo. vrlo loša sezona za mene, najgora dosad. jako mi je sad smetalo što svi skaču s mjesta na mjesto dok trepneš uhom, a prije su cijelu sezonu putovali. golemi svijet koji su gradili šest sezona sad su sveli na teleportiranje. prije sam uvijek gledao na karti gdje je koje mjesto u odnosu na druga. sad mi je bilo svejedno.
nikakvu napetost nisam osjećao, nikakvu povezanost s likovima (životinje i zmajeve ne računam).

realno
Spoiler for Hiden:
koga boli kuki što je Jon 'zakoniti nasljednik Željenog prijestolja'? šta bi sad svi trebali stati i pokloniti mu se, svi ratovi prestati? e, pa neće to tako. bit će ko što je i dosad bilo, netko će (o)stati uz njega, drugi će biti protiv. kovat će se zavjere i svatko će svakoga htjeti ubiti, kao i zadnjih tisuću godina. tako da me taj momenat uopće nije šokirao - dobro, to se valjda i prepostavljalo, ali svejedno.

očekivao sam bar jednu spektakularnu bitku, a bilo je 4-5 prosječnih i kratkih. dalo bi se jednu dobru epizodu složiti od njih. najpamtljivij će mi ostati ona između Euronove i Jarine flote.

i dalje me jako živcira
Spoiler for Hiden:
što se u seriji razmeću velikim brojkama (vojnici, brodovi) i velikim bitkama, ali i dalje nemam osjećaj da se događa nešto veliko i bitno. kaže Deneris da je vidjela 100.000 bijelih hodača -
 moš mislit što ih je vidjela. pokažu ih u zadnjih pet minuta finala i onda će ih u prvoj epizodi 8.
 sezone biti par tisuća maximum jer neće imat para da naprave nešto tipa Bitke na Pelenorskom polju (Gospodar prstenova). tako je bilo i na kraju šeste (?) sezone, kada Deny kreće s ogromnom flotom prema Westerosu... ta flota je nestala u prepričavanju bitaka koje nismo ni vidjeli u ovoj sezoni.
još nešto. koliko se 'velikih' bitaka dosad odvilo u ovih 7 sezona?
 pa sigurno je pomrla hrpetina ljudi. odakle onda stalno dovlače vojnike? najjače mi sad što je Cersei kupila 20.000 plaćenika iz Esosa. baš se razbacuju brojkama.

finalna epizoda jedno veliko ništa. trla baba proso da joj prođe poso. drago mi je što si je Noćni kralj
Spoiler for Hiden:
nabavio novu letjelicu. očekujem da u osmoj sezoni pomru svi zmajevi. bolje bi im bilo.

ovaj moj komentar nije pljuvanje po seriji jer i dalje ima kvalitetu i snagu, nego razočaranje zbog neispunjenih mojih, očito nerealnih, očekivanja.

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3587 : 08.11.2017. 17:24:39 »
nadam se da će se nešto dogoditi u preostale 3 epizode. znam da hoće, uvijek tako bude.

pa, i nije se baš nešto naročito dogodilo. vrlo loša sezona za mene, najgora dosad. jako mi je sad smetalo što svi skaču s mjesta na mjesto dok trepneš uhom, a prije su cijelu sezonu putovali. golemi svijet koji su gradili šest sezona sad su sveli na teleportiranje. prije sam uvijek gledao na karti gdje je koje mjesto u odnosu na druga. sad mi je bilo svejedno.
nikakvu napetost nisam osjećao, nikakvu povezanost s likovima (životinje i zmajeve ne računam).

realno
Spoiler for Hiden:
koga boli kuki što je Jon 'zakoniti nasljednik Željenog prijestolja'? šta bi sad svi trebali stati i pokloniti mu se, svi ratovi prestati? e, pa neće to tako. bit će ko što je i dosad bilo, netko će (o)stati uz njega, drugi će biti protiv. kovat će se zavjere i svatko će svakoga htjeti ubiti, kao i zadnjih tisuću godina. tako da me taj momenat uopće nije šokirao - dobro, to se valjda i prepostavljalo, ali svejedno.

očekivao sam bar jednu spektakularnu bitku, a bilo je 4-5 prosječnih i kratkih. dalo bi se jednu dobru epizodu složiti od njih. najpamtljivij će mi ostati ona između Euronove i Jarine flote.

i dalje me jako živcira
Spoiler for Hiden:
što se u seriji razmeću velikim brojkama (vojnici, brodovi) i velikim bitkama, ali i dalje nemam osjećaj da se događa nešto veliko i bitno. kaže Deneris da je vidjela 100.000 bijelih hodača -
 moš mislit što ih je vidjela. pokažu ih u zadnjih pet minuta finala i onda će ih u prvoj epizodi 8.
 sezone biti par tisuća maximum jer neće imat para da naprave nešto tipa Bitke na Pelenorskom polju (Gospodar prstenova). tako je bilo i na kraju šeste (?) sezone, kada Deny kreće s ogromnom flotom prema Westerosu... ta flota je nestala u prepričavanju bitaka koje nismo ni vidjeli u ovoj sezoni.
još nešto. koliko se 'velikih' bitaka dosad odvilo u ovih 7 sezona?
 pa sigurno je pomrla hrpetina ljudi. odakle onda stalno dovlače vojnike? najjače mi sad što je Cersei kupila 20.000 plaćenika iz Esosa. baš se razbacuju brojkama.

finalna epizoda jedno veliko ništa. trla baba proso da joj prođe poso. drago mi je što si je Noćni kralj
Spoiler for Hiden:
nabavio novu letjelicu. očekujem da u osmoj sezoni pomru svi zmajevi. bolje bi im bilo.

ovaj moj komentar nije pljuvanje po seriji jer i dalje ima kvalitetu i snagu, nego razočaranje zbog neispunjenih mojih, očito nerealnih, očekivanja.

dopušteni je pljuvati na ovom forumu ( osim kad je nazi administrator na straži )

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3589 : 04.12.2017. 13:11:48 »
ahahhahahahahahahahahha!
i'm beautiful.
hahahahahahahaha!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3590 : 11.12.2017. 15:50:22 »
Sofi Tarner (Sophie Turner), glumica koja u “Igri prijestola” (“Game of Thrones”) ima ulogu Sanse Stark, potvrdila je da sljedeće godine nećemo gledati spletke u Vesterosu, već da osma i posljednja sezona “Igre prijestola” stiže tek 2019. godine.

Tarner je u intervjuu za Variety kazala da će posljednja sezona “Dark Phoenix” biti emitovana tek u novembru 2019. godine, a da je ona producent u svom sljedećem filmu i da se raduje onome što je očekuje u budućnosti.

Posljednja sezona imaće svega sedam epizoda, za razliku od prvih šest koje su imale po 10 epizoda. Međutim, epizode osme sezone trajaće znatno duže, u prosjeku po 80-90 minuta.

Produkcija osme sezone počela je u oktobru, a već ranije su tvorci serije Dejvid Beniof (David Benioff) i Den Vajs (Dan Weiss) za Entertainment Weekly najavili da namjeravaju na posljednjoj sezoni raditi godinu i po. Snimanje će trajati do kraja ljeta, nakon čega slijedi postprodukcija, stoga je nemoguće da sezona bude pripremljena do kraja 2018. godine.

“Igra prijestola” je trenutno najpopularnija HBO serija do sada snimljena, a osvojila je Zlatni globus i 38 nagrada Emmy, čime je postala najjnagrađivanija serija u istoriji ove nagrade.
Mrzim lopatare i limune

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3591 : 11.12.2017. 18:59:18 »
pametno. HBO će stvarati hajp za Westworld, koji će biti uvod za hajp za GoT. Onda još tri sezone WW-a pa odvojak GoT-a 2020.-21.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3593 : 30.06.2018. 02:09:51 »
« Zadnja izmjena: 30.06.2018. 08:14:36 zkarlov »

Offline amko_sa

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3594 : 20.08.2018. 10:03:55 »

Game of Thrones  8 sezona pocinje u prvoj polovini 2019 godine

Offline Winchester01

  • Član
  • ***
  • Postova: 507
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3595 : 27.10.2018. 09:02:06 »
Gledam šestu na hrt-u, četvrta i peta su bile veoma dobre ali ova je stvarno spora sezona zasad. Povratak korijenima :\)

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3596 : 31.10.2018. 21:44:16 »
Otkriveni naslov prequela, u cast se uključuju Naomi Watts i Josh Whitehouse (Poldark)

https://www.nme.com/news/tv/naomi-watts-joins-game-of-thrones-prequel-series-2395315


Gledam šestu na hrt-u, četvrta i peta su bile veoma dobre ali ova je stvarno spora sezona zasad. Povratak korijenima :\)
Osobno moja najdraža sezona. Do osme epizode, izuzev druge i pete, možda nije toliko dinamično, ali se zadnje dvije epizode dokažu kao među najčvršćim stupovima serije te opravdavaju moju tvrdnju.

Offline DJ DEDO

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • Call me if you need me :D
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3597 : 10.01.2019. 23:03:02 »

Offline DJ DEDO

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • Call me if you need me :D
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3598 : 14.01.2019. 03:06:07 »
April 14. #ForTheThrone

Offline DeRadicci

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3599 : 14.01.2019. 17:13:30 »