Autor Tema: Vaterpolo  (Posjeta: 47749 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Captain America

  • Novi član
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
Re: Vaterpolo
« Odgovor #120 : 13.09.2010. 16:14:05 »
Captain America, raspored natjecanja određuje organizator (LEN), a ne domaćin natjecanja. I to unaprijed. Tako je u svim sportovima.
Ta ti teza nema blage veze. To mozda FIFA na svetskom prvenstvu u fudbalu moze da napravi ustupke prema pojedinim jacim reprezentacijama zbog razlike u vremenskim zonama, pa da bi se utakmice pojedinih reprezentacija igrale u vreme koje odgovara nekom jakom sponzoru. U ovim ostalim sportovima gde nema toliko novca uvek se pita neki lokalni mocnik i podilazi se njegovoj volji, a te ljude iz organizacija malo ko i primecuje.

Volim kad omalovažavaju naše uspjehe, a svoje dižu u nebesa. Ja ne mislim da pričaš gluposti, nego da si nasjeo na psihološki rat koji je vaš izbornik pokrenuo prije četvrtfinala i počeo si raditi alibije. Istina je da ste igrali u tim terminima, ali s protivnicima koje snage? To su vam bili kao treninzi. A to da su se razbolili jer su igrali ujutro...? Ali tko gubi, ima pravo da se ljuti.

I nismo Srbiju doživljavali kao glavnog konkurenta, nego Crnu Goru. Tek toliko da znaš.
Crnogorce ste dozivljavali kao najvece konkurente? U redu, mozda je tako, ali ja ako se dobro secam Srbija je Hrvatsku mesec dana pre Zagreba dobila 3 puta zaredom, od toga poslednji put u Rumunji duplom razlikom.

Ja uopste ne omalovazavam vas uspeh vec jednostavno imam drugacije misljenje. Nisam naseo na nikakvu Udovicicevu pricu i psiholoski rat jer sve sto je rekao ima smisla. Ja ako te bas zanima poznajem nekolicinu tih vaterpolista, Nikola Radjen mi je cak i rod i znam da su svi do jednog momci na mestu. Zato nemam ni najmanjeg razloga da im ne verujem kad kazu da nisu imali tretman kakav objektivno zavredjuju.

A ti ako mislis da je u septembru vreme isto ko i u julu, onda svaka cast. Ti kralju onda slobodno se narednih nekoliko dana kupaj izutra u 10 na otvorenom. Samo mi onda za mesec dana javi u kojoj si bolnici i na kojem odeljenju da ti posaljem kivi i banane.


Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Re: Vaterpolo
« Odgovor #121 : 13.09.2010. 16:33:21 »
Ta ti teza nema blage veze. To mozda FIFA na svetskom prvenstvu u fudbalu moze da napravi ustupke prema pojedinim jacim reprezentacijama zbog razlike u vremenskim zonama, pa da bi se utakmice pojedinih reprezentacija igrale u vreme koje odgovara nekom jakom sponzoru. U ovim ostalim sportovima gde nema toliko novca uvek se pita neki lokalni mocnik i podilazi se njegovoj volji, a te ljude iz organizacija malo ko i primecuje.

Jedini ustupak koji domaćin dobija po tom pitanju je mogućnost biranja svojih termina i lokacija na kojima će se igrati, ako ih ima više. Nitko u Hrvatskoj nije
mogao "srediti" da Srbija igra isključivo jutarnje termine. Ti stvarno misliš da jedan Milan Bandić (zagrebački gradonačelnik) može toliko utjecati na LEN?
Uostalom, kakve su to "igrali smo ujutro pa smo zato izgubili" gluposti? Malo jadna isprika. Na svakom natjecanju se igra i ujutro i popodne i navečer
i igrači su naviknuti na to. Ovaj put je Hrvatska za dlaku dobila jer je vrhunska ekipa, jer je imala više sreće, koncentracije, mirnoće. Drugi put će možda
Srbija dobiti zbog istih tih razloga, a ne zato jer su joj se protivnici nekoliko dana zaredom rano budili.

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Re: Vaterpolo
« Odgovor #122 : 13.09.2010. 16:37:36 »
moram i ja nesto da kazem. hehe
evropski prvaci ste zasluzeno.
Samo ne mogu da se setim ko su aktuelni svetski prvaci? ;D :P ;D

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Re: Vaterpolo
« Odgovor #123 : 13.09.2010. 17:40:14 »
Captain America, raspored natjecanja određuje organizator (LEN), a ne domaćin natjecanja. I to unaprijed. Tako je u svim sportovima.
Ta ti teza nema blage veze. To mozda FIFA na svetskom prvenstvu u fudbalu moze da napravi ustupke prema pojedinim jacim reprezentacijama zbog razlike u vremenskim zonama, pa da bi se utakmice pojedinih reprezentacija igrale u vreme koje odgovara nekom jakom sponzoru. U ovim ostalim sportovima gde nema toliko novca uvek se pita neki lokalni mocnik i podilazi se njegovoj volji, a te ljude iz organizacija malo ko i primecuje.

Volim kad omalovažavaju naše uspjehe, a svoje dižu u nebesa. Ja ne mislim da pričaš gluposti, nego da si nasjeo na psihološki rat koji je vaš izbornik pokrenuo prije četvrtfinala i počeo si raditi alibije. Istina je da ste igrali u tim terminima, ali s protivnicima koje snage? To su vam bili kao treninzi. A to da su se razbolili jer su igrali ujutro...? Ali tko gubi, ima pravo da se ljuti.

I nismo Srbiju doživljavali kao glavnog konkurenta, nego Crnu Goru. Tek toliko da znaš.
Crnogorce ste dozivljavali kao najvece konkurente? U redu, mozda je tako, ali ja ako se dobro secam Srbija je Hrvatsku mesec dana pre Zagreba dobila 3 puta zaredom, od toga poslednji put u Rumunji duplom razlikom.

Ja uopste ne omalovazavam vas uspeh vec jednostavno imam drugacije misljenje. Nisam naseo na nikakvu Udovicicevu pricu i psiholoski rat jer sve sto je rekao ima smisla. Ja ako te bas zanima poznajem nekolicinu tih vaterpolista, Nikola Radjen mi je cak i rod i znam da su svi do jednog momci na mestu. Zato nemam ni najmanjeg razloga da im ne verujem kad kazu da nisu imali tretman kakav objektivno zavredjuju.

A ti ako mislis da je u septembru vreme isto ko i u julu, onda svaka cast. Ti kralju onda slobodno se narednih nekoliko dana kupaj izutra u 10 na otvorenom. Samo mi onda za mesec dana javi u kojoj si bolnici i na kojem odeljenju da ti posaljem kivi i banane.


Kralj?! Al mi dade titulu. Da su se manje "kupali", a više igrali vaterpolo, možda bi bilo bolje. Ovo kako su "momci na mestu" ne kužim kakve veze ima?! Tko je rekao da nisu na mjestu?! Pobijedili nas jeste u nekim puno manje bitnim  utakmicama, mi vas u polufinalu i kraj. Plači, traži razloge, pravdaj ih... Tvoja stvar. Ali omalovažavati hrvatski uspjeh, malo mi je smiješno. Tko je kriv kada ste izgubili od nas u Australiji u polufinalu, a mi postali Svjetski prvaci? Bilo toplo, nismo bili domaćini, nismo imali veću pomoć publike... Ili je i tada bilo nezasluženo?! Ne služi ti ova priča na čast, kralju! Budi velik i u porazu.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Vaterpolo
« Odgovor #124 : 13.09.2010. 17:44:32 »
Pljoska, ti si svoje rekao onomad na temi Svetsko prvenstvo Južna Afrika 2010, tako da bih te zamolio da više ne pominješ srpske sportiste. Hvala.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: Vaterpolo
« Odgovor #125 : 13.09.2010. 17:52:23 »
Pljoska, ti si svoje rekao onomad na temi Svetsko prvenstvo Južna Afrika 2010, tako da bih te zamolio da više ne pominješ srpske sportiste. Hvala.

+1

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21889
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: Vaterpolo
« Odgovor #126 : 13.09.2010. 18:06:43 »
Ovako, stvarno ne znate podnijeti poraz i omalovažavate tuđu pobjedu, a volite se rugati tuđim porazima. To sam primijetio u temama iz raznih sportova, ne samo iz ove.
Želite biti najbolji u svemu? To shvaćam. Ali razmišljanje da ste najbolji u svemu i da su svi protiv vas? To ne shvaćam. Na žalost mislio sam da takva razmišljanja neću vidjeti na ovom forumu, ali gadno sam se prevario. Ja sam vam prvi čestitao na svakoj pobjedi i priznao sam da ste bili bolji u košarci. Tužan sam i vrlo razočaran.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Re: Vaterpolo
« Odgovor #127 : 13.09.2010. 18:12:20 »
Pa niko ovde ne spori uspeh hrvatske ali nemože se pobeći od toga da su nam nameštani termini u 10 ujutru. Po meni to nije uticalo na konkretan poraz od hrvatske gde su hrvati bili bolji. E sad ko je nameštao termine svetskom prvaku u 10 ujutru to je jako veliki problem. Kakav odnos Len ima prema Srbiji vec duži niz godina je takođe problem. I onda kad se Hrvatima da sramno mala kazna za Kranj, kada se dešavaju ovakvi detalji ko na ovom prvenstvu zapita se čovek.

Ali nema veze, nama su ovi vaterpolisti heroji i da su ispali u grupi, a da li su vama vaši i bez zlata to vi znate.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21889
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: Vaterpolo
« Odgovor #128 : 13.09.2010. 18:22:00 »
Da, teorija zavjere u svemu...
Jebe mi se oće li pobjedit moji ili neće, volim kad pobjede, ali da mi život ovisi o tome hoće li pobjedit, e ne ovisi mi. Važnije mi je da mi dica nisu gola bosa i gladna....

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Re: Vaterpolo
« Odgovor #129 : 13.09.2010. 18:25:57 »
Pa ti onda nisi pročitao šta sam napisao. Ja lepo kažem da su meni ovi vaterpolisti najmiliji i dao bi svakom sestru da mi jebe da imam sestru i mi bi ih voleli i da su pukli posle grupe. Mi tih medalja u tom sportu imamo na izvoz.

A ovo za Len sam napisao i nevezano za ovo takmičenje.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Vaterpolo
« Odgovor #130 : 13.09.2010. 19:13:28 »
Ja tvrdim da su sudije u polufinalu vukle na vodenicu Hrvatske, ali to ne menja činjenicu da ste pobedili, da ste u toj utakmici bili bolji. Samo što vam nisu bila potrebna još 2 igrača van terena. Lepo je rekao Udovičić posle utakmice "Ne pamtim kad je dosuđen peterac u polufinalu pri nerešenom rezultatu". To je isti kurac kao što nama nije suđen penal protiv Australije na SP. Možete vi da se smejete kad neko od nas iznese ovakvu "teoriju", ali pošto ne pratite našu reprezentaciju (cele utakmice) ne možete imati ideju o tome kako se sudije ponašaju prema nama.

I da, jebu nas sudije u (skoro) svakom sportu.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Captain America

  • Novi član
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
Re: Vaterpolo
« Odgovor #131 : 13.09.2010. 20:51:06 »
Ovako, stvarno ne znate podnijeti poraz i omalovažavate tuđu pobjedu, a volite se rugati tuđim porazima. To sam primijetio u temama iz raznih sportova, ne samo iz ove.
Želite biti najbolji u svemu? To shvaćam. Ali razmišljanje da ste najbolji u svemu i da su svi protiv vas? To ne shvaćam. Na žalost mislio sam da takva razmišljanja neću vidjeti na ovom forumu, ali gadno sam se prevario. Ja sam vam prvi čestitao na svakoj pobjedi i priznao sam da ste bili bolji u košarci. Tužan sam i vrlo razočaran.
U kosarci je bila losa igra sa obe strane i ako si cestitao onda si trebao cestitati to sto smo bili manje losi.

Ja sam samo rekao da to sa terminima nije bilo slucajno i da nemam razloga da ne verujem nasim vaterpolistima kad kazu da nisu imali tretman kakav realno zasluzuju, a onda su se svi zapalili da na taj nacin obezvredjujem vasu zlatnu medalju. Da se ne lazemo, nasi vaterpolisti nisi isto sto i nasi fudbaleri i za razliku od tih manekena njima nacija veruje i vidi ih kao heroje, tako da im nikakav jeftin marketing ne treba. Da su fudbaleri izjavili nesto slicno niko im normalan ne bi poverovao i svi bismo mi znali da lazu i traze jedno u gomili opravdanja za po ko zna koji neuspeh.

Ono sto je losa stvar u celoj prici je to sto niko nece olako preci preko ovog zakidanja vaterplista i u buducnosti ce sigurno biti revansizma. Za 2 godine ce u Srbiji biti odrzano evropsko prvenstvo u rukometu i nemoj biti iznenadjen ako bude bilo zakidanja hrvatskih rukometasa po slicnom principu. Tako se moze desiti da Hrvatska koja je u rukometu medju najacim reprezentacijama dozivi neuspeh jer ce je organizatori "kao slucajno" rasporediti da umesto u Vrscu ili Novom Sadu igra u Nisu ili Cacku, sredinama gde su mnogo vece tenzije i uzavrelija atmosfera. Tako ce hrvatski rukometasi ni krivi ni duzni doci u situaciju da u utakmici protiv npr. Danske pored jakog protivnika na terenu protiv sebe imaju i punu halu navijaca koji nece navijati za Dansku, ali ce navijati protiv Hrvatske.

E to je vidis najgore u celoj prici. Umesto da se tenzije smiruju zbog takvih jeftinih ispada se produbljuju. Sta je falilo organizatorima u Zagrebu da uzmu najbolji zlatni termin za sebe, a Srbiji daju eto ne mora drugi, ali treci najbolji termin? Zar je morao bas taj matine termin da bude? Pa velika vecina ljudi u Srbiji nije mogla da gleda utakmice reprezentacije zbog posla, faksa, skole,


Kralj?! Al mi dade titulu. Da su se manje "kupali", a više igrali vaterpolo, možda bi bilo bolje. Ovo kako su "momci na mestu" ne kužim kakve veze ima?! Tko je rekao da nisu na mjestu?! Pobijedili nas jeste u nekim puno manje bitnim  utakmicama, mi vas u polufinalu i kraj. Plači, traži razloge, pravdaj ih... Tvoja stvar. Ali omalovažavati hrvatski uspjeh, malo mi je smiješno. Tko je kriv kada ste izgubili od nas u Australiji u polufinalu, a mi postali Svjetski prvaci? Bilo toplo, nismo bili domaćini, nismo imali veću pomoć publike... Ili je i tada bilo nezasluženo?! Ne služi ti ova priča na čast, kralju! Budi velik i u porazu.
Ja sam ne svojom voljom bivsi sportista i znam kako da podnesem poraz isto kao sto znam kako da se radujem pobedi. Necemo o tome ko je koga pobedio pre koju godinu, pricamo o onome sto je sad. Partizan je recimo svima u regionu ogadio kosarku i nabio komplekse samo takve, pa meni ne pada napamet da nikome vadim zivce zbog toga.

A ovo kralju, care, izvini ako sam te na bilo koji nacin uvredio. To sam mislio u fazonu ortak, drugar, nista drugo.

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Re: Vaterpolo
« Odgovor #132 : 13.09.2010. 21:31:34 »
Ovako, sa svima ću raspravljat o sportu. Argumentima. Na nikoga se neću naljutiti, niti ću pokušati išta drugo nego svoje stajalište potkrijepit činjenicama. Tako da mi ovaj razgovor s tobom Capitain, uopće nije mrzak. Ali zamoljavam Superserba, kao što sam zamolio i LazuVr (i on se toga već određeno vrijeme drži), da mi se ne obraća. Ne zanima me mišljenje nekoga tko je pokazao da kada ostane bez argumenata, počinje vrijeđati. A i premladi ste da bi razumjeli neke stvari. U temi o Svjetskom prvenstvu ja nikoga nisam vrijeđao, nego su vrijeđali mene. Neću se vraćati na to. Razumijem što je mlada i uzavrela krv, ali mene ne dirajte. Ako i u jednoj mojoj poruci nađeš vrijeđanje ili mržnju, neka me doživotno baniraju. Ali da ću pustiti da se ti i par tvojih frendova iživljava ovdje, nema šanse. Po cijenu bana.

Sada se obraćam tebi, Capitain. Mogu shvatiti da si razočaran postupkom LEN-a prema vašoj reprezentaciji, ali to što stalno spominješ Srbija je bolja i samo da je ovo ili ono... Ja ne poznam ni jednog našeg reprezentativca, ali znam da su isto svi dečki na mjestu. Počeli su s pripremama polovicom 6. mjeseca. Dakle, 3 mjeseca su se patili, bili bez obitelji, vrijedno trenirali. I postali europski prvaci. I sada netko omalovažava taj njihov uspjeh. Pa naravno da mi smeta. I mene je bolio prekršaj u košarci sekundu prije kraja, pa tko me pitao?! Otišao sam na podforum košarka i čestitao vam. Nisam se pravio pametan i tražio razloge poraza u ne znam čemu. Bili ste bolji taj dan. Imali više sreće. Nebitno. Pobijedili ste. I samo se to pamti. Ne znam što hoćeš dokazati. Da je Srbija bolja u vaterpolu?
« Zadnja izmjena: 13.09.2010. 21:33:54 pljoska »

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Re: Vaterpolo
« Odgovor #133 : 13.09.2010. 21:39:52 »
Predlažem da se ova bespredmetna diskusija prekine zarad mira na forumu. Hrvatska je prva, Srbija je treća i to će ostati tako bez obzira šta vi pisali ovde. Jedino što može da se dogodi je da prilično dobri odnosi na forumu budu pokvareni ovakvim glupostima koje ne trebaju nikome.
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Re: Vaterpolo
« Odgovor #134 : 13.09.2010. 22:27:49 »
Predlažem da se ova bespredmetna diskusija prekine zarad mira na forumu. Hrvatska je prva, Srbija je treća i to će ostati tako bez obzira šta vi pisali ovde. Jedino što može da se dogodi je da prilično dobri odnosi na forumu budu pokvareni ovakvim glupostima koje ne trebaju nikome.
Slažem se  smileyNO1

Offline Captain America

  • Novi član
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
Re: Vaterpolo
« Odgovor #135 : 13.09.2010. 22:30:51 »
Predlažem da se ova bespredmetna diskusija prekine zarad mira na forumu. Hrvatska je prva, Srbija je treća i to će ostati tako bez obzira šta vi pisali ovde. Jedino što može da se dogodi je da prilično dobri odnosi na forumu budu pokvareni ovakvim glupostima koje ne trebaju nikome.
Jos ovaj post i ja necu vise reci ni rec do sledeceg takmicenja. Mislim da nema potrebe za tim prekidanjem jer niko nikome ne zeli neko zlo, vec samo razlicito gledamo na neke stvari. A forum i postoji da bi se sucelila razlicita misljenja.

@pljoska

Ja te nijednom svojom recju nisam vredjao, niti sam ti rekao nesto na nekoj drugoj osnovi osim vaterpola. Ne zelim da dokazem da je Srbija bolja, vec sam samo skrenuo paznju na to podvajivanje oko termina i na cinjenicu da ce zbog toga glupog poteza organizatora verovatno ispastati vasi rukometasi za 2 godine. E tad sta treba, da se ti bunis, a ja da se pravim tosa i govorim da tako i treba da bude.

Usput ako te zanima dok sam igrao hokej stekao sam dosta prijatelja, pre svega hokejasa u Hrvatskoj. Jedan od njih danas igra za Medvescak i ja navijam za njega isto koliko i ti, mozda cak i vise.

I ne znam za tvoje razmirice sa ljudima sa foruma koje si pomenuo jer ih i ne poznajem i jedina zajednicka stvar sa njima je sto smo iz Srbije i sto mozda navijamo za Partizan? Tu se sva prica zavrsava.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Vaterpolo
« Odgovor #136 : 13.09.2010. 23:02:20 »
Raspravljati o sportu ciji je najveci faktor sudija, je neverovatno. Nikada nisam ovaj sport voleo samo zbog njih. Cak sam i samo jednom isao na vaterpolo utakmicu. Odvratan je.

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Re: Vaterpolo
« Odgovor #137 : 13.09.2010. 23:12:48 »
Predlažem da se ova bespredmetna diskusija prekine zarad mira na forumu. Hrvatska je prva, Srbija je treća i to će ostati tako bez obzira šta vi pisali ovde. Jedino što može da se dogodi je da prilično dobri odnosi na forumu budu pokvareni ovakvim glupostima koje ne trebaju nikome.
Jos ovaj post i ja necu vise reci ni rec do sledeceg takmicenja. Mislim da nema potrebe za tim prekidanjem jer niko nikome ne zeli neko zlo, vec samo razlicito gledamo na neke stvari. A forum i postoji da bi se sucelila razlicita misljenja.

@pljoska

Ja te nijednom svojom recju nisam vredjao, niti sam ti rekao nesto na nekoj drugoj osnovi osim vaterpola. Ne zelim da dokazem da je Srbija bolja, vec sam samo skrenuo paznju na to podvajivanje oko termina i na cinjenicu da ce zbog toga glupog poteza organizatora verovatno ispastati vasi rukometasi za 2 godine. E tad sta treba, da se ti bunis, a ja da se pravim tosa i govorim da tako i treba da bude.

Usput ako te zanima dok sam igrao hokej stekao sam dosta prijatelja, pre svega hokejasa u Hrvatskoj. Jedan od njih danas igra za Medvescak i ja navijam za njega isto koliko i ti, mozda cak i vise.

I ne znam za tvoje razmirice sa ljudima sa foruma koje si pomenuo jer ih i ne poznajem i jedina zajednicka stvar sa njima je sto smo iz Srbije i sto mozda navijamo za Partizan? Tu se sva prica zavrsava.

Nisam ni rekao da si me vrijeđao (zna onaj na koga se to odnosilo). Sve 5. Ali da za Medvešćak navijaš više od mene?! Neće ići  :P

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Vaterpolo
« Odgovor #138 : 09.04.2011. 20:07:22 »
http://www.mondo.rs/s202778/Sport/Ostali_sportovi/VATERPOLO-_Partizan_-_ZvezdaOcekivano.html

"Zanimljiv detalj na meču dogodio se kada je vaterpolista Zvezde Boris Popović dao autogol."

rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Vaterpolo
« Odgovor #139 : 03.06.2011. 22:51:17 »
Partizan pobedio Mladost 12:9 i plasirao se u finale Evrolige!

http://www.mondo.rs/s208097/Ostali%20sportovi/Ostali_sportovi/VATERPOLO-_Partizane_bravo_bravo.html

Idemo da osvojimo Evropu !

PS. Ne mogu da verujem da RTS nije prenosio polufinale evrolige u vaterpolu. Sramota!
Svi su kao odjednom postali ljubitelji i poznavaoci tenisa.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Vaterpolo
« Odgovor #140 : 04.06.2011. 22:25:31 »
clapp clapp clapp clapp clapp clapp clapp clapp clapp clapp clapp clapp clapp clapp clapp

« Zadnja izmjena: 04.06.2011. 22:31:29 heller »

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Vaterpolo
« Odgovor #141 : 04.06.2011. 22:41:52 »
PARTIZAN

Pokorili smo Evropu!  ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Nextt

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 315
  • Spol: Muški
Odg: Vaterpolo
« Odgovor #142 : 05.06.2011. 11:50:15 »
Svaka čast Partizanu. Što je Mesi u fudbalu to je Vladimir Vujasinović u Vaterpolu. Čovek sa svojih 38 godina igra kao u najboljim danima. Bravo kaptenu clapp clapp clapp
Njegove oči boje meda, modre i zelene, nosile su sav moj bol s vetrom uz lice. U samo par godina za nas dao nam je ljubav, zemlju, krug, novac u rukama. Rekao je budi sam na ulici, pored mene dok sanjam sarajevo kristalna sećanja.

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Vaterpolo
« Odgovor #143 : 26.06.2011. 12:39:33 »
Nocas finale Svetske Lige sa Italijanima
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline Nextt

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 315
  • Spol: Muški
Odg: Vaterpolo
« Odgovor #144 : 27.06.2011. 10:34:19 »
Potopljeni su i Italijani  clapp clapp clapp
Njegove oči boje meda, modre i zelene, nosile su sav moj bol s vetrom uz lice. U samo par godina za nas dao nam je ljubav, zemlju, krug, novac u rukama. Rekao je budi sam na ulici, pored mene dok sanjam sarajevo kristalna sećanja.

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Vaterpolo
« Odgovor #145 : 26.07.2011. 16:34:43 »
Potopljeni su i Njemci, bravo!  :)

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Vaterpolo
« Odgovor #146 : 27.07.2011. 00:45:56 »
Pi đe oćeraste onoga pendreka od Šefika! Kakva je ono budaletina pa sve je smiješno!
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Vaterpolo
« Odgovor #147 : 27.07.2011. 00:55:17 »
Pa takav ti je on uvek bio, a i ostaće. Kada se razbrani ne možeš mu ništa, ali ako ga na početku iznerviraš ne može da se sastavi...  ;D

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Vaterpolo
« Odgovor #148 : 27.07.2011. 15:31:49 »
Crnogorci ispali  :P

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Vaterpolo
« Odgovor #149 : 27.07.2011. 19:42:20 »
Auuu, šmrčo, jadni ne bili..
iShare, noProfit


Tags: