Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 134624 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline LeeLoo

• Prevoditelj
  • Mlađi član
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2010 : 17.02.2020. 23:16:49 »
 ;D ;D

Toliko kultnih igrača. Moram da priznam da nisam oduševljena sto je Edge of Extinction u igri, ali valjda je to način da duže gledamo te likove koje je publika htela opet da vidi, umesto da ih izglasaju i to je to.

Offline Novak Vujovic

• Mlađi član
  • **
  • Spol: Muški
« Odgovor #2011 : 17.02.2020. 23:29:01 »
Da najvise zbog toga je,ma meni nije problem jer ocu da ih vidim sve sto duze vremena.
A sta mislis o Davidu iz AU All Stars?Po mom misljenu mozda i najbolji lik/igrac u poslednjih 4 5 godina.

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

Offline LeeLoo

• Prevoditelj
  • Mlađi član
« Odgovor #2012 : 18.02.2020. 11:35:16 »
Da najvise zbog toga je,ma meni nije problem jer ocu da ih vidim sve sto duze vremena.
A sta mislis o Davidu iz AU All Stars?Po mom misljenu mozda i najbolji lik/igrac u poslednjih 4 5 godina.

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

Obožavam Dejva, on mi je favorit. Volim mnogo likova iz AllStars (Harryja, Shonee...), ali Dejv je jednostavno sve ono što želiš od igrača u Survivoru kao gledalac. Dobar u izazovima, dobar socijalno, dobar starteški, ne boji se rizika koji mogu dobro da se isplate, presmešan u izlaganjima 1 na 1 sa kamerom, pomalo zloća i naravno, kapira igru Survivora. On je, što bi rekli stranci ''a good TV''.

Offline la leCi

• Novi član
  • *
« Odgovor #2013 : 19.02.2020. 18:02:37 »
Cao ljudi.Pratim i ja aktuelnu sezonu Americkog Survivor-a.Zapravo strastveni sam ljubitelj Survivor-a ali do sada nisam bio ovde na forumu u svojstvu komentatora.Sta kazete za sezonu na osnovu jedne epizode?

Offline LeeLoo

• Prevoditelj
  • Mlađi član
« Odgovor #2014 : 20.02.2020. 09:59:35 »
Cao ljudi.Pratim i ja aktuelnu sezonu Americkog Survivor-a.Zapravo strastveni sam ljubitelj Survivor-a ali do sada nisam bio ovde na forumu u svojstvu komentatora.Sta kazete za sezonu na osnovu jedne epizode?

;D ;D

Prva epizoda mi je bila pomalo uvrnuto iskustvo jer dosta njih izgleda starije, drugačije, a ponovo ih gledamo u istoj ulozi, u izazovima, sa maramama i očekujemo iste stvari, iste fore, da zablistaju strateški ili socijalno na isti način.

-zasad mi je super interesantna dinamika koju gura Boston Rob- stariji protiv novih pobednika jer je to jedan o načina da ujediniš ljude koji su po defaultu tu ušli na osnovu karakteristike koja ih individualizuje u igriu Survivora- to što su pobedili. Rob i Parvati imaju reputaciju kao najbolji igrači i, još iz HvV znamo da to nekom hrabrom igraču može biti samo podstrek da gleda da ih izbaci, a ova sezona je puna takvih.
-kad sam već kod Roba, ne znam zašto, ali nešto mi je čitava priča oko Sandrine ljutnje što nije znala da Rob i Amber igraju i njegova kao osveta u sledećoj epizodi super isforsirana. Deluje mi kao skriptovan konflikt. Možda grešim, ali ne deluje mi super ubedljivo.
-Sandra je presmešna i totalno mi je bila njena vintage fora kad je prišla Toniju i rekla: ''they want to vote you out.'' i on se odmah zapalio. Samo se setim Coacha i Rusella. Ona i Ciri imaju tu sposobnost da se ljudima uvuku u glavu.
-Yul izgleda isto, razmišlja isto i zvuči isto. Ja obožavam njegovo rezonovanje, ali mu je rookie potez što je rekao Tysonu da ih brine to što su Rob, Kim i on igrali poker. Bilo bi bolje da je ćutao, gurao tu priču ostalima kao razlog da ih izglasaju i pusto ih da skontaju na plemencu.
-Ne znam šta da mislim o fire tokenima. Nadam se da će to imati smisla kasnije u sezoni.

Offline la leCi

• Novi član
  • *
« Odgovor #2015 : 22.02.2020. 04:11:11 »
Dosta slojevita sezona(na osnovu dve epizode) gledano u svakom aspektu do sada.Nmg da dokucim da li su ovi totalni idioti kada ostavljaju Roba i Parvati u igri a izbacuju Danni ili ih cuvaju za kasnije kao lake mete vodjeni time sto su legendarni igraci.Nmg da se otmem utisku da ce se Natali ispadanje na samom pocetku dobro isplatiti i da ce biti vracena u igru...hmmm.?Licno bih to voleo.Takodje mi je delovalo kao da je Rob zeleo da izgube borbu za imunitet kako bi svojoj zeni na ostrvo poslao laksu konkurenciju.Jeremy mi je u odlicnoj poziciji za sada iako mi kao igrac ne lezi.Takodje Sophie mi je u odlicnoj poziciji.Ne svidja mi se sto Sandra ima tajni i voleo bih da je zeznu zesce.Sledece epizode ocekujem ispadanje jednog muskarca i to neko neocekivano ispadanje.

Tags: