Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226096 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2010 : 17.02.2020. 23:16:49 »
 ;D ;D

Toliko kultnih igrača. Moram da priznam da nisam oduševljena sto je Edge of Extinction u igri, ali valjda je to način da duže gledamo te likove koje je publika htela opet da vidi, umesto da ih izglasaju i to je to.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2011 : 17.02.2020. 23:29:01 »
Da najvise zbog toga je,ma meni nije problem jer ocu da ih vidim sve sto duze vremena.
A sta mislis o Davidu iz AU All Stars?Po mom misljenu mozda i najbolji lik/igrac u poslednjih 4 5 godina.

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока


Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2012 : 18.02.2020. 11:35:16 »
Da najvise zbog toga je,ma meni nije problem jer ocu da ih vidim sve sto duze vremena.
A sta mislis o Davidu iz AU All Stars?Po mom misljenu mozda i najbolji lik/igrac u poslednjih 4 5 godina.

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

Obožavam Dejva, on mi je favorit. Volim mnogo likova iz AllStars (Harryja, Shonee...), ali Dejv je jednostavno sve ono što želiš od igrača u Survivoru kao gledalac. Dobar u izazovima, dobar socijalno, dobar starteški, ne boji se rizika koji mogu dobro da se isplate, presmešan u izlaganjima 1 na 1 sa kamerom, pomalo zloća i naravno, kapira igru Survivora. On je, što bi rekli stranci ''a good TV''.


Offline la leCi

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2013 : 19.02.2020. 18:02:37 »
Cao ljudi.Pratim i ja aktuelnu sezonu Americkog Survivor-a.Zapravo strastveni sam ljubitelj Survivor-a ali do sada nisam bio ovde na forumu u svojstvu komentatora.Sta kazete za sezonu na osnovu jedne epizode?

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2014 : 20.02.2020. 09:59:35 »
Cao ljudi.Pratim i ja aktuelnu sezonu Americkog Survivor-a.Zapravo strastveni sam ljubitelj Survivor-a ali do sada nisam bio ovde na forumu u svojstvu komentatora.Sta kazete za sezonu na osnovu jedne epizode?



 ;D ;D

Prva epizoda mi je bila pomalo uvrnuto iskustvo jer dosta njih izgleda starije, drugačije, a ponovo ih gledamo u istoj ulozi, u izazovima, sa maramama i očekujemo iste stvari, iste fore, da zablistaju strateški ili socijalno na isti način.

-zasad mi je super interesantna dinamika koju gura Boston Rob- stariji protiv novih pobednika jer je to jedan o načina da ujediniš ljude koji su po defaultu tu ušli na osnovu karakteristike koja ih individualizuje u igriu Survivora- to što su pobedili. Rob i Parvati imaju reputaciju kao najbolji igrači i, još iz HvV znamo da to nekom hrabrom igraču može biti samo podstrek da gleda da ih izbaci, a ova sezona je puna takvih.
-kad sam već kod Roba, ne znam zašto, ali nešto mi je čitava priča oko Sandrine ljutnje što nije znala da Rob i Amber igraju i njegova kao osveta u sledećoj epizodi super isforsirana. Deluje mi kao skriptovan konflikt. Možda grešim, ali ne deluje mi super ubedljivo.
-Sandra je presmešna i totalno mi je bila njena vintage fora kad je prišla Toniju i rekla: ''they want to vote you out.'' i on se odmah zapalio. Samo se setim Coacha i Rusella. Ona i Ciri imaju tu sposobnost da se ljudima uvuku u glavu.
-Yul izgleda isto, razmišlja isto i zvuči isto. Ja obožavam njegovo rezonovanje, ali mu je rookie potez što je rekao Tysonu da ih brine to što su Rob, Kim i on igrali poker. Bilo bi bolje da je ćutao, gurao tu priču ostalima kao razlog da ih izglasaju i pusto ih da skontaju na plemencu.
-Ne znam šta da mislim o fire tokenima. Nadam se da će to imati smisla kasnije u sezoni.

Offline la leCi

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2015 : 22.02.2020. 04:11:11 »
Dosta slojevita sezona(na osnovu dve epizode) gledano u svakom aspektu do sada.Nmg da dokucim da li su ovi totalni idioti kada ostavljaju Roba i Parvati u igri a izbacuju Danni ili ih cuvaju za kasnije kao lake mete vodjeni time sto su legendarni igraci.Nmg da se otmem utisku da ce se Natali ispadanje na samom pocetku dobro isplatiti i da ce biti vracena u igru...hmmm.?Licno bih to voleo.Takodje mi je delovalo kao da je Rob zeleo da izgube borbu za imunitet kako bi svojoj zeni na ostrvo poslao laksu konkurenciju.Jeremy mi je u odlicnoj poziciji za sada iako mi kao igrac ne lezi.Takodje Sophie mi je u odlicnoj poziciji.Ne svidja mi se sto Sandra ima tajni i voleo bih da je zeznu zesce.Sledece epizode ocekujem ispadanje jednog muskarca i to neko neocekivano ispadanje.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2016 : 23.04.2020. 13:23:37 »
Moram samo reci da je vrhunska ova sezona,toliko pamtljivih scena,ova poslednja 11. epizoda je najbolja u poslednjih par godina.Ovaj potez je bio tipa Rob iz 22.sezone kada je izglasao Matta.

Spoiler for Hiden:
Tony je ovaj potez odradio maestralno,navijam za njega od kada sam cuo da ce biti u ovoj sezoni i nadam se da ce pobjediti.Pa kako ih je sve nasamario,to su ipak pobjednici i niko pojma nije imao,idemo Tony legendo clapp clapp clapp . Ovu nas je epizodu i zabavio maksimalno i po previewu za sledecu epizodu cini mi se da nas ceka jos jedna luda epizoda.Sto se tice ostalih igraca,dosta njih igra vrlo dobro,Jeremy,Kim,Denice,Michelle,Ben,Sarah ali Tony nije mogao izdrzati da ne prednjaci.Ima veliku metu ali vjerujem da ce se izvuci.

Survivor AU

Spoiler for Hiden:
Sto se tice pobjednika Australije zadovoljan sam jer je Dejv vrhunski igrac a sezona kao sezona je imala par dobrih epizoda i to je to ali nadam se da cemo Dejva opet gledati pa mozda cak i u Americkom Survivoru.Ima dosta dobrih igraca koji su se pokazali i mislim da ce AU rasti iz godine u godinu.

Offline Mak

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2017 : 23.04.2020. 16:14:40 »
Slažem se, S40E11 možda i najzabavnija epizoda od svih koje sam gledao u 40 sezona.
Sometimes we take for granted, the little things like food, like freedom.

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2018 : 24.04.2020. 15:28:41 »
U ovakvoj sezoni izvesti takav potez, toliko izdominirati i preuzeti potpunu kontrolu nad svačijom igrom je za  :naklon:

Spoiler for Hiden:
-Kako je pametno sklopio novi savez ljudi oko sebe. Umesto da se prikloni jednoj ili drugoj grupi, on ih je raskantao. Uzeo je Nicka iz grupe oko Sare, Sophie i Bena, a Michelle i Jeremija iz druge ekipe. Taman toliko njih da sami nemaju brojeve da ga izostave iz bilo koje kombinacije. Moraju da rade s njim.
-Ovo je drugi put da Tony sjebava Sarinu igru. On je njen kriptonit.
-Nedostajao mi je ovako potpuni, brutalan blindside. Niko nije znao šta se dešava osim četvorke koja je glasala.
-Tony je naučio iz grešaka zbog kojih je izbačen iz Game-changersa i po meni na osnovu dosad viđenog zaslužuje da pobedi.
-Slažem se s Novakom da je Survivor AU bio onako, ali navijala sam za Dejva. Drugi rezultat bi sezonu potpuno ukanalio.
-Retko kad onaj igrač koji je najupadljiviji, koji igra tako žestoko, stigne do kraja i osvoji titulu. To se desilo u Australiji sad, da li se možemo nadati da opet jedan tako dominantan igrač uzme titulu i u US?  :)

Offline Mak

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2019 : 01.05.2020. 12:51:42 »
S40E11 još jedna odlična. Ostale još samo dve epizode do kraja, 6. i 13. maj, već me hvata post survivor depresija ;D

Razočaran sam sa
Spoiler for Hiden:
Sarinom igrom i nezrelim ponašanjem. Kakva kraljica drame, ljuta što joj je oborena igra u igri zvana Survivor (!), neće biti srećna ako je izbace, zahteva da neko drugi igra idola za njeno dupe bla bla. Šteta što nije izbačena u ovom krugu, za razliku od Kim koja je opak igrač. Jednostavno nedostojna igre, mentalno nedorasla situaciji, ne znam ni kako je uspela da pobedi u svojoj sezoni.

Sad kad sam se istreso ;D i pošto imamo još dve epizode do kraja, a sledeća je ključna ;D nije loše potsetiti se ko ima koliko fire tokena na EoE (izvor: https://survivor.fandom.com/wiki/Fire_Token):

Natali 8 komada + kupljen idol ako se vrati u igru
Parvati 4 (imala 6, ali kupila dva pota po teglu kikirik putera (nije prikazano u ovim regularnim epizodama))
Yul 2
Wendel 2
Sofi 2
Tajson 2
Rob 0 + kupljen idol ako se vrati u igru
ostali 0

Šta može da se kupi na EoE za te pare:
- prednost u izazovu za povratak košta 1FT
- idol 3FT
- hrana (pica, kikiriki puter, vino, pivo) ili ležaljka sve košta po 1FT

Biće zanimljivo u sledećoj epizodi  clapp
Sometimes we take for granted, the little things like food, like freedom.

Offline HeisenbergNS

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2020 : 11.05.2020. 23:28:59 »
Meni je australijski mnogo bolji. Ovde se sve prebrzo dešava i pojma nemam šta rade zapravo ovi ljudi, sem par figura i ludaka koji se mogu pročitati. Australijski mi je odličan bio u poslednjoj sezoni, iako su moji favoriti poispadali odavno, bilo je zanimljivo videti da neka ideja ume da opstane i u takvoj igri, ranije je umelo da bude i dosadnjikavo u nekim segmentima, ali sam sad uživao u svakoj epizodi. Ne zamaram se koliko je igra nameštena, iscenirana i sl, ali je isuviše dobrih kadrova u američkom da bi se snimili tek tako, bez grešaka, upada, ljudskosti kao što je slučaj sa AU. Pogotovo što mnoge ljude prvi put vidim, pratim od 16. sezone ili tako nešto.  ;D

Offline maroni

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 85
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2021 : 12.05.2020. 09:53:40 »
Meni je australijski mnogo bolji. Ovde se sve prebrzo dešava i pojma nemam šta rade zapravo ovi ljudi, sem par figura i ludaka koji se mogu pročitati. Australijski mi je odličan bio u poslednjoj sezoni, iako su moji favoriti poispadali odavno, bilo je zanimljivo videti da neka ideja ume da opstane i u takvoj igri, ranije je umelo da bude i dosadnjikavo u nekim segmentima, ali sam sad uživao u svakoj epizodi. Ne zamaram se koliko je igra nameštena, iscenirana i sl, ali je isuviše dobrih kadrova u američkom da bi se snimili tek tako, bez grešaka, upada, ljudskosti kao što je slučaj sa AU. Pogotovo što mnoge ljude prvi put vidim, pratim od 16. sezone ili tako nešto.  ;D

Takođe, ja sam američki prestao da gledam, postao je previše skriptovan za moj ukus.

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2022 : 12.05.2020. 10:08:29 »
Meni je australijski mnogo bolji. Ovde se sve prebrzo dešava i pojma nemam šta rade zapravo ovi ljudi, sem par figura i ludaka koji se mogu pročitati. Australijski mi je odličan bio u poslednjoj sezoni, iako su moji favoriti poispadali odavno, bilo je zanimljivo videti da neka ideja ume da opstane i u takvoj igri, ranije je umelo da bude i dosadnjikavo u nekim segmentima, ali sam sad uživao u svakoj epizodi. Ne zamaram se koliko je igra nameštena, iscenirana i sl, ali je isuviše dobrih kadrova u američkom da bi se snimili tek tako, bez grešaka, upada, ljudskosti kao što je slučaj sa AU. Pogotovo što mnoge ljude prvi put vidim, pratim od 16. sezone ili tako nešto.  ;D

Ah, pa da... Nama je kultno, tipa, što Parvati i Rob sede zajedno na plaži.  ;D

Iskreno, teško je u ovoj sezoni američkog Survivor-a i naći spontanost kod igrača. Ono što je meni zapalo za oko jeste da sa osvajanjem survivora dolazi doza samouverenosti tako da i kod onih igrača koji prethodno nisu pokazivali toliko da su glavom samo u igri to dolazi do izražaja sada. S druge strane, oni koji su uvek bili u igri kao Tony nisu to promenili, samo su promenili pristup.  Teško je naći i jedan potez koji kasnije nisu u razgovoru s kamerom 1 na 1 to nazvali socijalnim kapitalom. Sećaš se kad je Sarah dala Nicku nagradu zbog rođendana? Niko joj nije poverovao, toliko je njima to nepojmljivo jer oni samo igraju igru.
Australija ima super casting i generalno su opušteniji. Jeff na CBS ne bi mogao imati dvosmislene izjave poput Jonathana ("And Harry finally found his balls." itd.)

Meni je nekako ova 40. sezona proletela, i kao da bi trebala imati neki momenat koji ću pamtiti, ali... nema. Mislim da je vrlo jasno ko ima put do pobede, zasluženo bez pogovora. Ali HvV je meni lično bila bolja sezona.

Offline Mak

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2023 : 13.05.2020. 19:54:57 »
Noćas se završava priča, nadam se pobedi sad već favorita većine nas ovde, ali očekujem da mu nož u leđa zabije partnerka i tako naplati ono što joj je on uradio pre 6 godina. Ako bi se to desilo sigrno bi to pokušala da kapitalizuje kao BIG MOVE u finalu pred porotom. Ako se nešto tako i desi, voleo bih da Natali uzme titulu pod uslovom da prođe izazov za povratak u igru i uđe u finale, naravno. Prema svim ostalima sam prilično ravnodušan što se tiče osvajanje prvog mesta.
Sometimes we take for granted, the little things like food, like freedom.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2024 : 14.05.2020. 12:52:13 »
Vrhunska sezona,vrhunski pobjednik,potpuno zasluzeno.Pobjednik je odradio pa skoro savrsenu igru i u ovakvoj sezoni ne dobiti nijedan glas protiv sebe je stvarno nevjerovatno.Jedino sto mi je zao je to sto Michele nije dobila makar jedan glas jer je zasluzila i ona par glasova.Ne znam zasto vecina ljudi stavlja ovu sezonu van Top10,meni je sigurno u Top5.

Zadovoljan sam prikazanim i jedva cekam novu sezonu.

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока


Offline DJ DEDO

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • Call me if you need me :D
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2025 : 14.05.2020. 17:35:06 »
Vjerojatno najzasluznijih top 3 igraca  ikad u showu. Po meni Natali je bila najbolja , Michele pa Tony. Nemojte se cudit sto nitko prije nije glasao za Tonija jer od prije svi znaju da on stalno trazi imunityje, kad kad god moze. A i uvijek je imao vise glasova protiv drugih. Michele je uvijek bila na ivici da ispadne al eto nije. Cak i pobjedila par puta na challengu. Natali najbolja igra.. Prva izbacena, istrazila otok da zna di se sta nalazi, token igra odlicna,  prepoznala ko je najveca prijetnja , dosla do samog kraja.
Inace sam uvijek za one "slabije" ili koje se prerano "izbaci". 

Potez sezone a mozda i svih mi je Denisovo izbacivanje " kraljice"... To nisam nikako ocekivao. 
Ceka se nova sezona.

Ps ehh.. Da nam je Mulder tu da napise i on pokoju... Se zna di je on nestao?

Offline la leCi

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2026 : 14.05.2020. 23:03:49 »
Vrhunska sezona.Nisam zadovoljan apsolutno pobednikom.Ne moze me niko ubediti da Toni i Sara ne dele lovu.Odlicno je on igrao ali ali ali.Po mom misljenju Natali je kompletniji igrac i najvise je zasluzila pobedu.Najvecu gresku su ona i Misel napravile kod izbacivanja Denis.Da su tu prilikom ponovljenog glasanja glasale za Saru 100% bi Sara i izgubila od Denis u celendzu sa vatrom i sledeci plemenski lagono izvode Tonija iz igre vani,i onda vode Bena sa njima u finale kao najmanju pretnju.

Offline Mak

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2027 : 15.05.2020. 13:10:51 »
Kako je bilo nekad, u nekom trenutku (najzabavniji deo kreće od 1:45) :)

Sometimes we take for granted, the little things like food, like freedom.

Offline Mak

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2028 : 23.09.2021. 13:58:28 »
Počela sezona 41, svratite do vašeg omiljenog torent pretraživača!  ;D
Sometimes we take for granted, the little things like food, like freedom.

Offline Mak

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2029 : 23.09.2021. 14:07:57 »
Sad vidim da je i osma sezona Australije završena prošli mesec, eto materijala za uživanje ko je bio poput mene neinformisan!  8)
Sometimes we take for granted, the little things like food, like freedom.

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2030 : 15.10.2021. 09:27:56 »
Idemooo  :neverovatno:

https://nova.rs/survivor/pocinje-potraga-za-ucesnicima-show-programa-survivor/

Samo se nadam da ce kasting da bude dobar. Valjda nece da odaberu samo sirovine koji nemaju pojma o igri.

Trebaju nam pravi fanovi, mozda nekog sa ovog thred-a  :u-lala
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Tags: