Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226411 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1980 : 20.04.2018. 18:18:32 »
Svaka sezona sve gora i gora i sve vise i vise nebitnih igraca. Michael bezveze igrac skroz, ne znam cemu divljenje. Svaka cast za HII i pricu u plemenima kad je izvadio, ali posle toga nista konkretno nije napravio. Niti jednu alijansu, jbt. top10 a on na dnu vec 5-6 epizoda i nista da pokusa. Evo sad momak izvadi HII i ne uspe da okrene 2-3 ljudi, da im kaze da ima HII i da mogu bilindsidovati nekoga po izboru, tako bi i stvorio neku alijansu i poverenje. Ovako samo potrosio HII i opet na dnu ceka sledeci tribal i nada se da ce se neko poklati izmedju sebe i da ce on pasti u drugi plan i posluziti kao jeftin glas.


Domenick uzima ili Vendel ako se ne napravi ovaj zenski klan i poizbacuje ih sve redom, a uopste nije nemoguce da Kelin to iskreira, nije glupa.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1981 : 20.04.2018. 21:43:28 »
Još jedna dobra epizoda.

Napokon izazov koji sam čekao. Šteta što je ovca poput Angele osvojila. Katastrofalna igračica. Michael bio blizu. Nevjerojatno je kako se svi žele riješiti njega jer znaju da bi pokupio svaki glas jer je svima simpa. Oraktički igra savršenu igru od početka. Cijelo vrijeme na dnu, ali se izvlači i uspijeva mu. Lijepo pogodio sa idolom. Ostali igrači su glupi osim Doma i Wendella. Jednostavno im Michael govori da naprave blindside, ali nitko ništa. Kakvi papci. Ono što me fascinira kod Michaela je kako igra s 18 godina. Nevjerojatan je analitičar. Uvijek smiren i sve promatra pozorno. Fascinantno je pomsiliti da će tek za 10 godina imati 28 godina i biti u tom nekom primeu. Apsolutno potencijalni GOAT a siguran sam da će se pojavljivati u sezonama sa povratničkim igračima. Nažalost, ispast će prije jer ga ntiko ne želi dvoest u finale, a to značida bi on trebao pobijediti svaki izazov. Jako jako teško. Šteta, ali eto Dom i Wendell su isto dobri igrači, ali ovo što Michael radi ove sezone je nestvarno što je sve preživio. Kakva klasa i pravi užitak gledati. Čast mi je.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1982 : 27.04.2018. 01:24:13 »
Nije losa epizoda, dobra ideja Dez, Survivor potez


Spoiler for Hiden:
Medjutim pogresnim ljudima je verovala i nije naslutila da se Laurel drzi alijanse sa Vendelom, Domenikom i Donatanom. I nerealno da drugi ne kopiraju da ce njih cetvoro ici do kraja, a Dom je svesno pustio Kelin da misli kako je ona glavna, a sklonice je kad mu se ukaze prilika.


Nerealno kakvi igraci su u top10


Spoiler for Hiden:
Sebastiana ni u kadrovima nema. Mislim potpuno nebitan igrac, ali bas potpuno. Jenna isto kao da je nema... Michael nebitan, Angela nebitnija od svih njih...


Spoiler for Hiden:
Dom i Vendel imaju svoje, Laurel prati i ne bih se iznenadio da ona pokusa nesto u top 6-7, kapiram da joj je to plan jer je dovoljno pametna da zna da ne moze nista sa njima u finalu. Donatan nebitan igrac, tu je cisto da bude tu. Samo je pitanje koga ce ujebati sa HII sada, mozda i sebe. Celsi nije glupa devojka, pustila je sada Dez da odigra umesto nje, sad videcemo kako ce se pozicionirati u narednoj epizodi jer je jedina glasa sa Dez sada. I tu jos imamo Kelin koja je dobro ovo odigrala, mada morace doci do tog duela sa Domenikom i videcemo ko ce tu izaci kao pobednik. Po meni, uz Vendela, tri glavna favorita za pobedu.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1983 : 03.05.2018. 15:50:21 »
Kakva glupaca Jenna...


Kakav glupan Michael...


Spoiler for Hiden:
Ej zamisli koliko glup moras biti da prodajes onakvu pricu Kellyn i onda glasas za Wendella za kojeg znas da niko drugi nece glasati.  rofl rofl Da je malo razmislio i glasao za Laurel, ostao bi u igri, ovako...


Koliko glup igrac Donathan...


Koliko nebitan igrac Sebastian kao i Angela...




Sve se svodi na kraju ko ce ga pre sjebati, a mislim da ce ipak Domenick da sjebe Wendella. Mada i dalje navijam za Chelsea, kraljica je  srcesmajli

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1984 : 05.05.2018. 02:21:35 »
Ovo što je Michael odigrao je vrh  clapp

Da se malo prate intervjui poslije Survivora znalo bi se
Spoiler for Hiden:
da su se oni dogovorili da glasuju za Wendella, ali Kellyn na kraju nije glasala a to se dogovorila sa njim. Isto tako, Michael nije glasao za Lauren jer nije znao da ova ima extra vote. Ali opet kakvu pomutnju je napravio nevjerojatno sa 18 godina tako igrati.

Apsolutni all timer od igrača već sa 18 godina. Dovoljno govori činjenica da su ga svi zagrlili jer je igrao najbolju igru cijele sezone. Sad ćemo vidjeti kako dalje, ali svi su loši igrači pogotovo Lauren i Chelsea koja nije napravila ništa. A koliko je Chelsea zanimljiva dovoljno govori činjenica da je imala samo tri confessionalsa. Jacob je imao više  rofl rofl Dom i Wendell ovo osvajaju. Imaju takav editing vidjet ćemo ali sve upućuje na to. Ali Michael jednostavno nevjerojatno je koliko je uspio izdržati a stalno na dnu od početka. Velikan.

Recap sa Tysonom.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1985 : 10.05.2018. 16:06:05 »
Koliko su losi igraci ispali Laurel i Donathan, smejurija.


Spoiler for Hiden:
Kapiram da im je plan bio da prepadnu Wendella i flashuju HII, a on bi ga verovatno i odigrao da su bili smireni. Ovako je znao da Laurel zna za njegov HII i da ce igrati i da nece rizikovati. Hrabar potez sa njegove strane, ali isplatio se. Po meni licno, Vendel za nijansu bolju igru odigrao do sada od Domenika, hladniju.


Angela i Sebastian su toliko nebitni igraci da je jednostavno plac majke Bozije da su oni u top7.


Sto se tice Wendella i Domenicka


Spoiler for Hiden:
Imaju komotnu situaciju, obojica po jedan HII, Sebastiana kao glas i tesko da nece iskontrolisati ovu situaciju. Ako eliminisu Kelin sledecu, nemaju ni pretnje vise.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1986 : 24.05.2018. 13:23:32 »
Zavrsi smor od sezone


Ocekivao sam da


Spoiler for Hiden:
Dom dobije, ali mi drago zbog Vendela


Ne obecava najava sledece sezone, a generalno su poceli birati glupe igrace. U F6 ove godine igrala samo dva i po igraca sa mozgom.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1987 : 24.05.2018. 14:07:58 »
Finale je bilo odlično ali na kraju razočaravajuća sezona.
Spoiler for Hiden:
Šteta zbog Doma, bio je bolji od njega taman koliko je trebalo i još neke stvari i porota potvrdi i još Wendell imao stvarno užasan govor na završnom TC-u i pobijedi. Je simpatičan pa... ustvari i nije kako je sezona odmicala. Baš fejk osoba i ne baš tako bistar koliko sam vidio na završnom tc-u.

Zadnje dvije sezone Survivora
Spoiler for Hiden:
trebao Dom pobijediti i Chrissy.

No dobro, Michael se pojavio u ovoj sezoni, nevjerojatan igrač kojeg ćemo viđati u narednim godinama. 40. sezona će biti winner edition.

Offline Ilideon

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1988 : 06.08.2018. 10:38:21 »
Moze li neko da mi posalje link gde bih mogao da skinem kompletan survivor, imam neki stari torrent ali vise nije u funkciji  :\)

Offline Peter_Petrelli

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 246
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1989 : 06.08.2018. 14:08:05 »
Zna li neko imaju li engleski titlovi za 36 sezonu?
Ogluviću koliko sam pojačao  ;D

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1990 : 06.08.2018. 15:03:26 »
Ja sam onaj pravi Survivor zavisnik i teško mi padaju pauze između sezona. Iako sam bila skeptična, rešila sam da pogledam i poznatije sezone koje potiču sa drugog engleskog govornog područja, pa ako nekoga zanima, da napišem par reči o mojim utiscima.  :)
Kao igra, kao socijalni eksperiment, kao zabava- razlike zaista nema. Ali vrlo je interesantno kad uporedite dva Survivora i vidite koliko su recimo Amerikanci drugačiji od Australijanaca u kulturološkom i socijalnom smislu.
Da se ne lažemo, ono na šta je svima najteže da se naviknu jeste voditelj. Jeff Probst je sinonim za Survivor i njegove uzrečice su nešto na šta se prosto toliko navikneš da ti para uši kad čuješ nešto drugo. Međutim, ono što sam ja shvatila upoređujući sa drugima jeste da je možda najbolja Probstova strana to što ume da pita dobra pitanja, prava pitanja na plemencima, da navede igrače da kažu nešto, ali ne previše što bi recimo upropastilo planirani blindside. Nikad nije previše intruzivan, ali zna šta da pita da sve zaintrigira. Zato, mislim da je bitno kakav posao su odradili voditelji, pa ću se malo pozabaviti i njima.

Survivor Australia: - Iako zvanično ovaj Survivor ima 5 sezona (5. počinje sa emitovanjem uskoro), mi se bavimo ovde samo sezonama 3. i 4. Naime, franšiza je imala dupli pokušaj na teritorji Australije uz katastrofalne rezultate (prvi put 2002. g. i drugi 2006.g. ), kako zbog loše produkcije tako i zbog sukoba oko toga da li se kosi sa emitovanjem američkog Survivora sve dok emisija nije ponovo oživljena 2016. godine i uz novi koncept dobila novo ruho i popularnost. Zato iako su tehnički u pitanju 3. i 4. sezona, nećete pogrešiti ako ih shvatite kao prvu i drugu i ni ne tražite prethodne.
Australijski Survivor vodi Jonathan LaPaglia. Njegov rođeni brat je prilično poznat glumac Anthony LaPaglia ( https://www.prijevodi-online.org/serije/view/101/without-a-trace), tako da ako vam čovek deluje poznato, to je zato što njih dvojica prilično liče.



Jonathan apsolutno pokušava verno da prenese Jeffa na ekran- od izgleda, preko odeće, pa sve do uzrečica, ali mu je trebala koja sezona da uđe u štos sa plemencima. Jednostavno, Jeff je malo spretniji u tome. Najbolja strana ovog Survivora jesu ljudi. Imaju neverovatan casting i učesnici su svi interesantni za gledanje. I raznovrsni i smešni i fizički spremni i dobri ljudi, ali dovoljno podmukli da igraju ovu igru. Loša strana je to što imaju duplo više epizoda po sezoni, pa ponekad gledate i neke obične, svakodnevne stvari i mnogo više interakcije među učesnicima, ali definitivno nije dosadno jer, ponavljam, likovi su interesantni.

Australian Survivor season 3. - već pomenuti odličan casting vadi ovu sezonu iako ona upada u onu zamku survivora gde je jedno pleme i jedan savez mnogo nadmoćnije od ostalih. Imate i one smaračke igrače ( 'I want to play with honour.'  :\) ) ali imate i pokoju zloću. Ali, ono zbog čega vredi pogledati jeste neverovatan rasplet događaja sa jednom od najuzbudljivijih završnica ikada. Epski izazov i završni plemenac gde je pobednik apsolutno pokidao. Filmski kraj ovu sezonu vadi, iako se vidi da je produkcija malo lošija od američke (oni čak i nemaju uživo proglašenje u studiju uz publiku), ali može se primetiti potencijal.

Australian Survivor season 4. - ako ćete nešto rešiti da pogledati, uzmite ovu sezonu. Ekipa za pamćenje, preokreti za pamćenje, presmešni likovi koje i dan danas volim da citiram. Čak i kad pomislite da Vam je neko od učenika dosadan i ni ne znate kako se zove, to je samo zato što još nisu dobili priliku da zasijaju i nisu imali komentar nasamo s kamerom. Ovo je meni u rangu prvih 5 sezona svih survivora koje sam odgledala, ali #2 od Survivora koji nisu američki. Ovaj put su dobili mnogo više para, tako da je završnica u studiju.

I to nas dovodi do sezone #5 koja je nazvana:

Australian Survivor: Champions vs Conetenders - Prva epizoda je emitovana 1. avgusta ove godine u Australiji. Kako je objašnjeno, tema sezone jeste mali, običan čovek protiv ljudi koji su nešto postigli u životu. U tom smislu, u ulozi šampiona su se našli astrofizičar, olimpijci  i jedno, nama jako, jako poznato lice:

Spoiler for Hiden:

 ;D Ko još gleda sa mnom?
 *******************************************************************************************
Survivor New Zealand - Najveći problem novozelandskog survivora jeste to što Novozelanđani nisu baš narod koji igra ovu igru onako kako mi to volimo da gledamo- da ih baš briga, da budu okrutni i da lažu k'o psi ako će im to doneti nagradu. Oni su svi čojstvo i junaštvo i reč, tako da je ovo više za one koji vole kad stvarno predobri i jako fini likovi pobede. Moj najveći problem sa ovim Survivorom je u početku bio voditelj.



Matt Chisholm ili postavi loše pitanje na plemencu ili nekako izbegne da pita ono što gledaoce najviše zanima.

Survivor NZ: Nicaragua - prva sezona novozelandskog Surviora je spoooora. Em što su ljudi jako fini, pa osuđuju igrače koji su bezobzirniji, ova sezona je inkorporisala najgori deo američkog survivora: Redemption Island. Ne pomaže ni veliki broj epizoda kojima se samo razvlači priča. Ali, vredi pogledati jer sezona ima solidnu produkciju kao i: "uspavanog džina" ' igrača koji se naknadno u igru budi i povlači neočekivani potez, jedno od najsmešnijih izbacivanja ikada i igrača koji toliko razbija u izazovima da ga se svi boje.

Survivor NZ: Thailand - da se da naučiti iz prethodnih grešaka, pokazala je druga sezona Surviora: NZ. Nema Redemption Island, i broj epizoda je bitno smanjen, voditelj se popravio i konačno su ubacili skrivenog idola. Značajno poboljšanje obećava i ja ću svakako pogledati i naredne.

****************************************************************

Survivor South Africa:- Ko je ovo očekivao? Ni ja nisam znala da ovaj Survivor postoji, ali su me vesti o jednoj sezoni ubedile da obratim pažnju, pa sam krenula iz početka. Prva sezona Surviora: SA je prikazana 2006. godine, a ukupno ima 5 završenih sezona i finale 6. koje će biti prikazano 16. avgusta ove godine. Prve 3 sezone je moguće pogledati online na yt (ali ne očekujte neke kvalitetne snimke), a četvrtu nije moguće naći, a kako sam pročitala i nije vredna traženja. Ono što odlikuje ovaj survivor jeste to što je nekako najviše podseća na američki po tome kakve igrače možete da vidite. Prve dve sezone vodio je Mark Bayley, da bi ga kasnije zamenio Nico Panagio kad je Mark dobio novi posao.



Obojica su dobri frajeri ( :-[) , ali prednost dajem Nicu jer Mark i pored magičnog, sexy dubokog glasa nema tu opštenost koju ima Nico. Nico ne imitira Jeffa, on vodi survivor na svoj način, a opet da ostane veran formatu.

Survivor South Africa: Panama - da ne obilazim oko rude, ova sezona je bila lepa na oko jer su učenike birali po fizičkom izgledu, a oni koji nisu bili lepi su opet nekako upadali u oči po izgledu. Mali broj učesnika, i prilično izjednačena plemena, sa potpuno drugačijem pristupu igru. Meni najinteresantnija stvar definitivno izazovi koji su bitno drugačiji od američkog i nekako kao da koriste celo ostrvo,a  ne samo plaže. Pobednik donekle razočaravujuć, ali samo zato što ljudi nisu bili spremni da cene strategiju.

Survivor South Africa:Malaysia- ništa posebno. Likovi nisu tako ineteresantni kao u prvoj sezoni. Možete da preskočite.

Survivor South Africa: Santa Carolina- ovo je celebrity edition i začuđujuće je dobra sezona, naročito posle spajanja plemena, što je retko za survivor.

Survivor South Africa: Champions- slušajte, kada poznati blogovi za ljubitelje survivora pišu razloge zbog koje vredi pogledati ovu sezonu, morate joj dati šansu. Ova sezona je pravi pokazatelj kako neko može da uzme neku ideju i nadogradi je u svakom smislu. Oni su ubacili sopstvei tvist na temu time što dve plemena imaju kapitene koji su sportske legende koji ne učestvuju u trci za milion, ali glasaju, učestvuju u borbama i žive sa ostalim učenicim. Po spajanju plemena, njihova uloga se ne završava, ali ne bih to da spojlujem. Šta se sve ne može videti u ovoj sezoni? Imate skrivene idole. Odlične izazove. Brojne blindsidove. Imate igrača koji je apsoltni starteg, mastermind koji predobro čita ljude. Imate pravu malu zlicu koji mrzite, ali obožavate da gledate. Imate lika koji preživljava uprkos svemu što je protiv njega, smešne ikonske scene, final 3 gde svi imaju šansu za pobedu, a opet mislim da ćete biti iznenađeni. Nema ogorčene porote i svi imaju apsolutno poštovanje za igru. Meni je u top 3 omiljenih sezona survivora ikada i to samo zato što pokazuje kako igra može da evoluira. Jeff i cbs stalno pokušavaju da ubace nešto novo i mislim da bi komotno mogli da isprobaju nešto slično kao Survivor SA: Champions.

Poslednju sezonu još nisam počela da gledam, ali hoću, taman da je uskladim sa novom australijskom, a kad se ona završi počinje i nova američka. Lepo oni to iskombinuju.

Dakle, ako volite Survivor, i ovo deluje interesantno, svaka preporuka.   ;)

« Zadnja izmjena: 06.08.2018. 15:06:09 LeeLoo »

Offline Pejko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 184
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1991 : 28.08.2018. 21:53:19 »
18 Sezona,koacno dosla nad red...i jed tip koji mi je na pocetku delovao kao neki kreten,mi polako izlasta u omiljenog clana u sivom plemenu.



I situacija koja me je nasmejala do suza... :vid-ga: rofl


Offline Mak

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1992 : 04.09.2018. 11:57:31 »
Krenula 5. sezona Australia još pre mesec dana, već su dogurali do polovine. Sinoć počeo da gledam prvu epizodu i oduševim se jer su doveli jednog od meni (a siguran sam i ne samo meni) omiljenih igrača iz USA Survivora. Ostaviću mu sličicu dole u spojleru, ali preporuka da krenete sa gledanjem i da se iznenadite. Inače potpisujem sve što je LeeLoo gore napisala, a 3. i 4. sezona Australije su ble fenomenalne, tako da puno očekujem i od ove. Prošla je trajala 55 dana, imala 26 epizoda, nagrada pola miliona AUS dolara, to je oko 360 hiljada USD, tako je i sada (samo su skratili na 50 dana). Preporuka, velika očekivanja!

Spoiler for Hiden:
Sometimes we take for granted, the little things like food, like freedom.

Offline Mak

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1993 : 04.09.2018. 15:13:11 »
U svom oduševljenju sa početkom 5. sezone AUS prevideo sam da je LeeLoo već pomenula našeg starog poznanika iz USA u prethodnom komentaru  :-[ ;D
Sometimes we take for granted, the little things like food, like freedom.

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1994 : 04.09.2018. 22:36:25 »
@Mak- yay, još neko je pogledao druge Survivore!
Ja se kao trudim da iskuliram, da sačekam da izađe što više epizoda, ali prema prvih 10min prve epizode nove sezone, deluje uzbudljivo. Oni stvarno imaju dobar casting...

Moja najiskrenija preporuka za Novi Zeland sezonu #2 i Južnu Afriku 4. i 5. U rangu najboljih američkih, po mom skromnom mišljenju. Tamo se dešavaju stvarno neke lude situacije
Spoiler for Hiden:
tipa, u NZ #2 se ispostavilo da su učesnici dva dečka koji su prijatelji od detinjstva i produkcija to nije uhvatila pre početka. <--- nije spoiler jer to odmah pokažu u 1. epki. Nemaš pojma koliko je to uticalo na celu igru...


Sutra će biti predstavljena i ekipa nove sezone američkog survivora, David vs. Goliath.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1995 : 08.03.2019. 07:21:04 »
Ova tema umrla... Niko nije komentarisao proslu sezonu uopste, gde je Mulder kako njega nema?

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1996 : 09.03.2019. 00:56:37 »
Ja sam prestao da pisem kad i ostali otprilike,inace pratim sve redovno.Steta sto se ugasilo.Muldera nema nidje cini mi se vise od godinu dana,cudi me da ne pise nidje.Inace 37 je bila topp :D

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока


Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1997 : 10.03.2019. 05:33:05 »
Meni je prosla sezona bila tako-tako. Nick je imao winner editing od pocetka ko je blize pratio. Generalno su mi sva tri finalista bila bezveze.


Davidi imali zicer kad su izbacili Dana, pa posle i Aleca i onda samoubistvo u reziji Christiana koji je po meni ispao choker sezone, on i Gabby. Najvise mi je zao zbog Daviea koji je po meni odigrao bolju sezonu od Nicka ali spletom okolnosti nije dosao do kraja. Po meni najbolji igrac u sezoni.




Ova mi je isto sporo krenulo, uopste mi se niko ne svidja ovako na prvu, mada ovo drugo pleme jos nismo dobro videli, a i necemo jer je switch u sledecoj.

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1998 : 16.03.2019. 16:00:41 »
Prošla sezona je bila super. Toliko likova, fora, blindsaidova... Ni posle 4 epizode nove sezone još uvek ne kapiram šta je to tako sjajno u twistu sa izbacivanjem. Nova ekipa mi nije nešto toliko super interesantana, ali pola njih još nismo ni upoznali. I dalje najviše gotovim Davida koji mi je bio car i u Millenials v. Gen X i to samo zato što za razliku od ostalih povratnika njegovo ime niko nije pomenuo za izbacivanje. Radio voditelj (Rick) ima dobar smisao za humor.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1999 : 04.04.2019. 18:34:27 »
Mnogo mi se dopada ova trojka, na celu sa Viktorijom  ;D ;D Ozbiljan potencijal, navijam za nju. Oprosticemo joj onaj gaf sa Joeom na startu sezone.


Ni ovo dvoje sa njom ne zaostaje sa zeljom da igraju sto su sada i pokazali, bez previse razmisljanja cini mi se.


Spoiler for Hiden:
I svaka cast Wardogu, jeste da je odvratan i sve, ali on je okrenuo pricu, kapira igru, samo nije dovoljno pametan da vuce konce.

Offline Mak

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2000 : 04.05.2019. 11:53:16 »
Još neko ima utisak da se u ovoj 38. sezoni (upravo prikazana 11. epizoda) nekom "stimuliše prolaz do finala" (čitaj namešta pobeda :) ) od strane produkcije? Mislim nemam ništa protiv, od svih koji su ostali taj igrač je nekako ostavio najbolji utisak (eh ta montaža, ko je ne zna...), mada mi nije još uvek jasan tvist sa ovim izgnanicima, kada i koliko ih ubacuju, koliko ostaje u poroti itd. Sve mi se čini da ni oni nemaju to striktno definisano već od razvoja situacije kod ovih aktivnih će odlučiti kada će i kako dozirati izgnanike. Što se mene tiče i to je ok, bitno da bude što zanimljivije do kraja i da to lepo izmontiraju da kad neko pobedi ja lično budem zadovoljan i kažem ma da, e neka je, taj mi je bio favorit, kao da sam ja pobedio!  rofl Obično tako i bude, mada moram da priznam da sam par puta ušao u finale i izgubio, baš loš osećaj bio!  rofl :dash Par puta nisam ni do finala stigao! rofl u_jeeeeeeeeee
Sometimes we take for granted, the little things like food, like freedom.

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2001 : 09.05.2019. 20:56:24 »
Kakva ludačka epizoda, verovatno je do produkcije i samog editovanja epizode, ali stvarno mi se čini da

Spoiler for Hiden:
se idoli jako lako nalaze, jer mi je jako čudno da se u prvih 5 minuta epizode koja sledi nakon iskorišćenog idola na council-u nađe novi idol, i to manje ni više od strane iste osobe. Možda sada više pije vodu teorija koju je Mak naveo da se "namešta" pobeda jednom igraču.

Meni je ovo jako zanimljivo, jer deluje da sada
Spoiler for Hiden:
mora doći do "klanja" u većinskoj alijansi.

Jedini wild card vidim u jednoj osobi koja će se vratiti sa izgnanstva i potencijalno pomrsiti račune svima. Kad smo već kod toga, šta mislite ko će se vratiti u igru?

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2002 : 22.05.2019. 22:28:45 »
40. sezona Survivor-a je upravo počela sa snimanjem i za tu sezonu su spremili nešto posebno:

Spoiler for Hiden:

Ovo su učesnici:



Svi su bivši pobednici. Parvati! Yul!


Offline Mak

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2003 : 23.05.2019. 18:34:32 »
Spoiler for Hiden:
Danni Boatwright srcesmajli :najbolja: :rose:
Sometimes we take for granted, the little things like food, like freedom.

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2004 : 23.05.2019. 20:03:11 »
@Mak  ;D ;D

-ajde da kazem koju o tek zavrsenoj sezoni: sto je vreme vise prolazilo, vise mi se ekipa dopadala. Devens je bio prezabavan za gledanje jer je bas umeo da troluje preostale igrace. No, za pobednika nemam nista lose da kazem. Pametno je odigrao: jedino sto je mogao s obzirom na situaciju,a ostali finalisti jednostavno nisu grizli koliko i on na zavrsnom plemencu. Like a boss.  :naklon:

-Sto se tice koncepta sezone... i dalje ne kapiram po cemu se razlikuje u odnosu na redemption (u smislu igre). Taj aspekt samospoznaje koji je Jeff gurao kao temu, sustinu, neku vrstu pobede za ucesnike koji su ziveli na Edge of Extinction meni jednostavno ne pije vodu. Vole ponekad da guraju te chessy momente, ne vredi. Mislim da bi oni svi vise voleli milionce nego ~iskustvo.

-Najbolji deo sezone je trocasovno izlaganje koje je Christian Hubicki imao kod Cesternina o sezoni. Kakav je on car. 3h i on je komotno mogao jos da prica.

-Sledeca sezona sa Sandrom i Boston Robom- na trenutak sam se ponadala da su Amerikanci pogledali juznije i resili da inkorporisu ideju iz juznoafrickog survivora (ko nije  gledao, najozbiljnija preporuka), ali ne bih rekla po onome sto je receno. Realno, manje me briga za to kad znam sta nas ceka u 40.  ;D
 
« Zadnja izmjena: 23.05.2019. 20:07:23 LeeLoo »

Offline Mak

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2005 : 24.09.2019. 20:50:18 »
Pratim ovih dana šestu sezonu Survivor Australia i uživam u svakoj epizodi. Već ih ima preko 20, možda su i završili, ali ja sam na pola i neću da čačkam mnogo po netu da mi ne istrči neki spojler :) Preporuka za sve ljubitelje Survivor-a, ovakve sezone kakve radi Australija ne može ni USA da odradi. Odabir takmičara, izazovi, fazoni u toku same igre sa idolima i na plemenskim savetima, svaka im čast, nemam reči hvale. Gledao sam treću, četvrtu i petu sezonu i svaka je bila odlična, a ova šesta još bolja. Nikako ne propuštajte ako ste ljubitelj.
Sometimes we take for granted, the little things like food, like freedom.

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2006 : 25.09.2019. 19:10:23 »
@Mak-  drinks

6. sezona Australije je bila fenomenalna. :najbolja: Bila je toliko gledana da su i oni presli na format od 2 sezone godisnje. Pocetkom sledece godine ide All stars sezona, tako da ces opet imati prilike da vidis likove iz prethodnih. Novi Zeland je otkazan. Juzna Afrika poslednja sezona je pomalo podbacila, ali samo zato sto je bila jako predvidljiva, sa igracem koji ej bio mnogo dominantniji od ostalih.

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2007 : 10.02.2020. 18:07:03 »
Australia All Stars sezona...  :najbolja:

Ep. 3:


Offline Mak

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2008 : 17.02.2020. 17:23:53 »
Hej LeeLoo ostadosmo sami u praćenju Survivora  :) Krenuo da pratim ovu 40. sezonu sa 20 pobednika i naravno odmah u prvoj epizodi opšta ludnica  :) Nisam znao da je i Australija počela, odoh da skupljam polako epizode  smileyNO1


S40 W@W spojler!
Spoiler for Hiden:
Danni Boatwright srcesmajli :najbolja: :rose: 
8)
Sometimes we take for granted, the little things like food, like freedom.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #2009 : 17.02.2020. 17:28:49 »
Tu sam i ja ali mi mrsko da komentarisem,40 sezona Amerike je ludilo i rekao je Jeff sa je najbolja sezona ikad bilja i od HvV.A australija je isto vrhunska David je zlato za TV.Bit ce ja vjerujem samo bolje i bolje u obje sezone.

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока


Tags: