Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226635 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1891 : 19.05.2017. 00:28:36 »
This is what happened. Sarah pointed out the non-transferrable. Here’s the deal. Sarah’s really smart. She told Cirie in the middle of the day that she would give Cirie that advantage. And then she didn’t give Cirie the advantage until moments before Tribal Council. That’s why Cirie never had a chance to open it or read it for herself. Sarah knew it was non-transferrable the whole time.

Sarah objasnjava  clapp  rofl   Polako postaje jedna od boljih zenskih igracica  :murija: :murija:


https://pbs.twimg.com/media/DAIM1qVXgAEVPjU.jpg

Ovo nisam ni primetio sto mu je koleno bilo povredjeno , dakle tolko su ove sezone isekli Troyzana u editu da to nije humano..





 rofl rofl rofl rofl rofl rofl
Cycling 4 life

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1892 : 21.05.2017. 11:03:05 »
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1893 : 22.05.2017. 04:31:11 »
Sledeci put Muldere svoje spekulacije pisi u spoilere, jer sam ti vec govorio da je taj forum i ranije pogodio ko kako ispada, meni si unistio zanimljivost finala, jer mogu da pretpostavim da ce Aubry ispasti sledeca, ali tu su je l' tako, samo spekulacije... Pa onda i peto i cetvrto mesto. Zajebi tu pricu u buducnosti.

Idemo još jednom da ti bude jasnije
https://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,6564.msg457346.html#msg457346

Citat:
Sve je to špekulacija.

Idemo još jednom. Špekulacija, špekulacija, špekulacija, špekulacija...

CBS, producenti, Jeff Probst, igrači - NITKO od njih to nije potvrdio. To je kao da se gleda neka serija u kojoj ima misterije i netko kaže taj i taj je ubojica, a nije DOKAZANO. Nema tu nikakve potvrde i govorio sam o winner editingu, a taj forum nije ništa dokazao osim da je trolerski i da u 34 sezone Survivora pogode tu i tam zbog zakon velikih brojeva i zbog editinga. To svako može. I ne sjećam se uopće da si govorio. Previše paranoje je u tebi, pusa.

Nova epizoda je bila dobra, pogotovo drugi TC  rofl rofl

Cirie je odigrala odlično i prvi i drugi TC. Pisao sam već o strateškim potezima koji ne uspiju, a odlični su. Cirie i njezin potez je povijesni
Spoiler for Hiden:
ono kako je skužila Taia, a nitko drugi mogu samo najveće igračice. A stvarno Tai svaki put dolazi do osoba kmoje su ranjene i skuplja bodove. To nitko ne vidi osim Cirie. A tek kak ose rasplakala pred Taiem da ga uvjeri  :neverovatno: clapp šteta što igra četvrti put i nitko ju ne želi u Finalu jer znaju da gube tako da uskoro oprost  :( ali nada još tinja.

Sarah igra zasad samo ok i to će joj možda osigurati pobjedu ako dođe do kraja. Samo ok igra. Na što je Survivor pao kad će možda takvi igrači osvajati ajmeeeee

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1894 : 22.05.2017. 17:33:11 »

Cirie je odigrala odlično i prvi i drugi TC. Pisao sam već o strateškim potezima koji ne uspiju, a odlični su. Cirie i njezin potez je povijesni
Sarah igra zasad samo ok i to će joj možda osigurati pobjedu ako dođe do kraja. Samo ok igra. Na što je Survivor pao kad će možda takvi igrači osvajati ajmeeeee
:facepalm
Sad ce jos da ispadne da je Cirin potez bio da joj Sara da advantage, a ova je namerno odigrala, iako je znala da ne moze.
Vrati se malo u realnost.
Prvo, sto bi Sari uzimala glas, kad je mogla Tai-ju.Drugo, mogla je da ispadne kao bela lala, citaj Mikejlin exit intervju, da je Cirie bila pominjana.
Izbacila bi je Sara kao dzak kukuruza, samo da je htela.
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1895 : 23.05.2017. 03:37:46 »
Ove teme postaju sve apsurdnije :-\
http://insidesurvivor.com/survivor-season-35-theme-and-title-revealed-27487

Deluju mi skroz promaseni tema , pogotovo igraci..nista novo za cbs i survivor, tonu iz godine u godinu
Cycling 4 life

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1896 : 23.05.2017. 04:11:00 »
Cycling 4 life

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1897 : 23.05.2017. 04:21:16 »

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1898 : 23.05.2017. 09:05:42 »
Sta radi ovaj covek? Kao vlasnik firme, milioner, a ne skida se sa Twittera, sad jos podcast.
Russell Hantz show/podcast

https://itunes.apple.com/us/podcast/the-russell-hantz-show/id1237472803?mt=2
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1899 : 23.05.2017. 14:58:17 »
Sta radi ovaj covek? Kao vlasnik firme, milioner, a ne skida se sa Twittera, sad jos podcast.
Russell Hantz show/podcast

https://itunes.apple.com/us/podcast/the-russell-hantz-show/id1237472803?mt=2

Moze mu se :D Angazovao je jednog producenta da mu radi tehnicke detalje oko podcasta.Bas je dosta pricao desavanja iza zavese Survivora,bas interesantno  ;D Reko je da ce biti 2-3 podcasta nedeljo razne teme,razne gosti,vec je podcast u top10 na Itunes :D
Cycling 4 life

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1900 : 23.05.2017. 15:56:31 »
Cycling 4 life

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1901 : 23.05.2017. 18:48:36 »
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Mak

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1902 : 24.05.2017. 11:22:33 »
Retko slušam podcast-e, ali ovaj je bio odličan. Držim ga za reč da će raditi i dalje.
Sometimes we take for granted, the little things like food, like freedom.

Offline Mak

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1903 : 25.05.2017. 00:01:22 »
Izbacio drugu:
https://soundcloud.com/user-557679735/thoughts-on-game-changers-ep-2

Citat:
On the day of the finale Russell drinks  a couple glasses of wine and breaks down the cast of Survivor Season 34: Game Changers.  Find out who he thinks deserves to be on the cast, who changed his mind, and which special Survivor player he'd like to square off in a duel of legends.
Sometimes we take for granted, the little things like food, like freedom.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1904 : 25.05.2017. 00:37:27 »
Pogledao poslednju

Spoiler for Hiden:
Odlicna epizoda.Prvi TC i nije bio toliko zanimljiv dok vec drugi je bio totalna ludnica.Andreu su izbacili jer je bila prevelika prijetnja definitivno,a sto se tice Michaele splet okolnosti je doveo do njenog izbacivanja.Cirie je pokusala da izvede vrhunski potez i mislio sam da ce uspjeti ali ono sa pravilima se isprijecilo i na kraju se to isplatilo Sari.Slazem se da Sara igra ok igru i to je to,vise bih volio da Brad osvoji,tako da za njega navijam.
Jeff je najavio da ce nocas biti napravljena istorija opet.

Gleda se uzivo nocas.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1905 : 25.05.2017. 02:55:44 »
prvo ispadanje..

Spoiler for Hiden:
onaj forum sto je lekovao informacije pogodili su da ce se igrati u jednoj epzodi 4 idola , to niko nije mogao da predpostavi, sto znaci da imaju informaciju od nekoga iz ove sezone.znaci takve informacije vise ne citam,garantj je tacan i final 3,a Tai je najveca budala koja je igrala igru zvanu survivor,sve u svemu istorijski momentat za survivor
Cycling 4 life

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1906 : 25.05.2017. 03:19:29 »
Drugo izbacivanje..
Spoiler for Hiden:
pa da ispala Aubry sve sto je spojlovano je tacno  :facepalm :facepalm  Dakle difinitivno Final 3 su Brad , Sarah i Troyzan , po meni samo Troyzan u finalu nema sansu za pobedu..
Cycling 4 life

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1907 : 25.05.2017. 03:46:26 »
Trece izbacivanje..
Spoiler for Hiden:
Voleo bih da Sarah pobedi ali mislim da ce Brad , nadam se da gresim  :)  Brad je trebao da izbaci Sarah da bi imao sigurnu pobedu , ovako Sarah ima sanse :D    Brad osvojio 5 imuniteta , sad mislim da su to uradele samo 7 osobe ako nisam lose izracunao :D  ali samo je Tery osvojio 5 zaredom  :mafija
Cycling 4 life

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1908 : 25.05.2017. 04:23:07 »
Spoiler for Hiden:
Pa da kao sto rekoh Troyzan nema sanse za pobedu , bravoo Sarah jedna od najzaluzenijih pobeda u poslednjih nekoliko godina  ti_si_Bog , nije losa ova nova promena na finalnom TC-u
Cycling 4 life

Offline Mak

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1909 : 25.05.2017. 12:30:45 »
U svakom slučaju odlična sezona, uživanje je bilo gledati. Vidim da su izbacili onaj deo kada finalna trojka ide na savet pred porotu, a pre toga se na tom putu priseća svakog izbačenog takmičara. Pametan potez, nema vremena za gubljenje, akcija na prvom mestu. I promene na savetu pred porotom su odlične, dinamilka dijaloga u prvom planu. Probst reče na reunion-u šta se radi kada se desi jednak broj glasova na finalnom savetu, zanimljiva informacija, moguće da ćemo videti takav scenario u budućnosti. Pauza do septembra, do tad slušamo Rasela i gledamo Survivor New Zealand ;)
Sometimes we take for granted, the little things like food, like freedom.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1910 : 25.05.2017. 17:25:03 »
To bi bilo to ,kucamo se mozda na jesen  :)
Cycling 4 life

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1911 : 25.05.2017. 18:42:53 »
S obzirom da je vecini ovde sjebano finale, hajde sledeci put spekulacije u spoilere pisite, jer sam ubedjen da ce ih biti i naredne sezone. Pa da se kasnije ne ubedjujemo da li oni pogadjaju ili ne.


Toliko nije tesko da se klikne oznaka SP...


Nisam zadovoljan pobednikom, navijao sam za vice-sampiona da dobije.

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1912 : 25.05.2017. 18:53:58 »
Totalno zasluzeno  :naklon:
Spoiler for Hiden:
Imala je dobroj ucitelja u Toniju i odigrala odlicno
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1913 : 25.05.2017. 20:35:10 »
To bi bilo to ,kucamo se mozda na jesen  :)
.
Sto na jesen, bice jos Russelovih podcasta, a ima i New Zealand, da se prekrati vreme
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1914 : 26.05.2017. 01:49:12 »
To bi bilo to ,kucamo se mozda na jesen  :)
.
Sto na jesen, bice jos Russelovih podcasta, a ima i New Zealand, da se prekrati vreme
;D  Zna li se kad ce nova sezona Australijskog survivora ?


Dosta toga nisu prikazali sto se tice Sarah koliko je dobro kontrolisala igru,naprimer ovo



ti_si_Bog



Negde sam proctitao da je uzela od Brada vencani prsten , a od Troyzana narukvicu kao znak uverenja da je nece izglasati , u slucaju da je izglasaju ona bi to ponela sa sobom  rofl
Cycling 4 life

Offline Mak

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1915 : 27.05.2017. 12:26:01 »
Što više posmatram ovu Saru sve me više izgledom podseća na likove iz The Simpsons  :)
Pratim Survivor New Zealand i prosto je neverovatno koliko su bledi likovi u odnosu na USA. Jednostavno nema igrača (ok, tek je počelo, ali na osnovu do sada odgledanog nešto sumnjam da će isplivati neki ozbiljan igrač). Odnos USA/NZ kao premijer liga i belgijska liga.

Rasel cepa svoj podkast, epizoda #3 sa kontroverznim nećakom Brandonom. Sat vremena priče, prva polovina rekapitulacija njegovog izbacivanja iz 26. sezone kad je puko posle sukoba sa Filipom (mada on to tumači drugačije ;)) i priča o 23. sezoni kada je lično sabotirao pobedu Kouča u finalu jer je bio deo porote (navodno je pobeda Kouča bila rešena stvar dok on nije krenuo u kampanju protiv njega; tu se i Rasel složio da se pobeda ostvaruje na Ponderosi, a ne u igri (zanimljiva perspektiva) ;)). Druga polovina podkasta je prilično zabavna analiza ljudi iz ove poslednje sezone (imaju veliki respekt prema Oziju, pogotovo Brandon koji priča o nezaboravnim kokainskim noćima sa njim u Las Vegasu  ;D ). Nije loš podkast, ko ima vremena za bacanje neka posluša :)
https://soundcloud.com/user-557679735/a-chat-with-brandon-hantz-ep-3

Epizoda #4 razgovor sa superfanom koji pokušava da se ubaci u show. Dosta zanimljivih informacija i analiza. Najkontroverznija priča je oko saveza koji se sklapaju između igrača PRE survivor-a (primer Sara i Toni gde je Sara to i pomenula na reunion-u (!!!), a Probst gutao knedle, zatim Brad i Trojzan koji su takođe formirali savez pre početka ove sezone, zatim Kokran koji je pobedio u 26. sezoni sa 10 starih igrača, a za koga kažu da je pre sezone zvao sve njih i nudio/sklapao saveze (u toj sezoni je bio i gorepomenuti Brandon Hantz).
https://soundcloud.com/user-557679735/russell-the-super-duper-fan-ep
Sometimes we take for granted, the little things like food, like freedom.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1916 : 27.05.2017. 18:36:25 »
Sad kad se razmislim ima smisla,trebalo bi ponderosa da budu svi u karantinu,a ne ovako pojedinci imaju i vise nego dovoljno vremena da huskaju ostale recimo da ne glasaju za nekog.To se najvise videlo u prvih 10tak godina survivora kada su bas bili "bitter juries" ko zna kakvog je sve ubedjivanja bilo u ponderosama..Najsveziji slucaj sezona 32 kada su Scott i Jason sve zive ubedjivali u ponderosi da glasaju za Michelle,ovako u karantinu i ono sto si video dok si bio u igri , eventualno na TCima i cao.Dobra je stvar sto su barem promenili nacin kako izgleda zavrsni TC,sada ce tesko do pobede dolaziti ljudi koji su recimo "igrali" low profil igru pa cak i dobri u challengeima , nadam se da ne gresim :) Samo su se bas dosta kasno setili da promene nesto povodom toga, jer su bas dosta igraca je ostalo zbog toga  bez pobede..Zamislite samo da je Russel pobedio 2puta i to 2puta u back2back sezonama pa to niko nikada ne bi oborio :) :mafija
Cycling 4 life

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1917 : 29.05.2017. 21:12:27 »
Sta reci o ovoj sezoni sem da je bilo svasta u njoj,od ludih TC-a do kontroverznih trenutaka.Cini mi se da je editing ove sezone nije bio bas najbolji jer nismo vidjeli sve te trenutke gdje Sarah zadobija povjerenje svih ovh ljudi.Ovaj klip gdje ona prica sa Troyzanom je jeziv,ali jednostavno ga nismo vidjeli na showu.Ludi TC kad je Cirie izasla ali previse prednosti u igri i sve je to odjednom ekslodiralo i ona je platila cijenu,da je prosla ovaj glas mozda bi i uzela ovu sezonu.Aubry je bila slicna kao i u 32.sezoni,mila mi je i mislim da cemo je gledati opet.Tai je bio isti kao u 32.sezoni nesto je kao drugacije pokusavao ali bez koristi.Sto se tice F3 Troyzan nije nista uradio ali je on meni mio igrac i volio bh opet da ga vidim sjaajn govor na kraju tu se tacno vidi koliko on voli ovu igru.Brad je bio dobar pre-merge a jedino sto je dobro za njega bilo post-merge su imuniteti,malo mu je socijalna igra falila i cini mi se da ga je i to kostalo.Sto se tice Sare koja je i pobjednica,bila je dobra odradila je stvarno nekoliko vrhunskih poteza i zasluzila je pobjedu.Ja njenu igru nisam nesto dozivio jer dosta toga nije billo prikazano,ali cu opet ovu sezonu gledati pa cemo vidjet sta ce biti na drugom gledanju.Bilo je dosta igraca sa pre-game saradnjama i cini mi se da je to dosta uticalo na igu u ovoj sezoni i mislim vise nego u bilo kojoj drugoj.Ujedno i cudna i dobra sezona.Nadam se da cemo neke igrace iz ove sezone opet gledati.Sto se tice 35.sezonu u previewu mozemo vidjeti nekoliko zanimljivih likova i jedva cekam novu sezonu.Ime Heroes vs Healers vs Hustlers mi ne smeta samo da budu dobri igraci.Ovu sezou sam ispratio sa Robovim podcastima,bukvalno svaki sam poslusao i od ove sezone sve slusam.

poceo sam da gledam Survivor SA pa akd ga zavrsim reci cu utiske,gledam i NZ i solidan je za sada nesto kao raniji US Survivor.

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1919 : 30.07.2017. 18:21:09 »
Poceo Australijski.Dosta zanimljivih likova, dobra epizoda, obecavajuci pocetak.
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Tags: