Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226124 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline djole001

  • Novi član
  • *
  • Postova: 19
    • BATRacer
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #30 : 13.03.2011. 21:36:33 »
Izabrao si pravu sezonu za prevod. Drago mi je da će više ljudi videti šta je Survivor i kako treba da izgleda.. u Srbiji je bitno ko će da pokaže guzicu.. u Americi Survivor je pravi porodični Survivor... a sezona 19.. je epska.. baš kao i sezona 20 (Heroes vs Villans).

Takođe preporučujem Vam da čitate blogove Jeffa Probsta (voditelja) i posetite njegov kanal na youtube: http://www.youtube.com/user/jeffprobstTV
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Caz


Shameless, Perception, Gossip Girl(:) ), Survivor,  Rules of Engagement,  Web therapy, Office US,  Parenthood,  Desperate Housewives, House M.D., Modern Family

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #31 : 24.09.2011. 23:30:59 »
Da li neko gleda ovo čudo??? Ja sam pogledao par sezona, i mogu reći da kvalitet sezona varira, ali dobro, koncept je dobar i čini mi se da je ovaj format od 13 epizoda bolji od našeg kao i da su takmičari bolje izabrani za takmičenje. I do sada ubedljivo najbolji lik Boston Rob, koji je učestvovao 4 puta, čak je i ženu našao na Survivoru... :o

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #32 : 25.09.2011. 18:07:32 »
Da li neko gleda ovo čudo??? Ja sam pogledao par sezona, i mogu reći da kvalitet sezona varira, ali dobro, koncept je dobar i čini mi se da je ovaj format od 13 epizoda bolji od našeg kao i da su takmičari bolje izabrani za takmičenje. I do sada ubedljivo najbolji lik Boston Rob, koji je učestvovao 4 puta, čak je i ženu našao na Survivoru... :o

Gledam ja, odgledao sve sezone do sada i sad pratim ovu tekucu  ;D pratim bez titlova ... prvih 15 sezona sam odgledao relativno brzo jer su vec bile emitovane sve kad sam ja poceo gledat ... a od 16. sezone pratim epizode kako izlaze u USA ... nas survivor je za ovaj "mala maca"  rofl
Ima mnogo likova legendarnih ... Rasel, Coach: The Dragon Slayer, Boston Rob, Rendi ... svaka sezona imala je svojih likova  rofl

Medjutim "Dragon Slayer" je neprevazidjen  rofl

Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #33 : 25.09.2011. 18:30:21 »
Ma dobar je on, samo mislim da će ga ovaj mali Hantz zeznuti ove sezone. Možda mi je najveći favorit ove sezone Ozzy, nekako mi je najiskusniji i ima najnaivnije pleme, dok Coach možda izleti u sledećih par emisija...

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #34 : 25.09.2011. 18:35:24 »
Vrlo je moguce da ove sezone Ozi pobjedi, a "Choach" je dobar za gledanje i smijanje  rofl tek je pocetak sezone i ko zna sta moze da se desi do kraja, mozda Kokran pobjedi  rofl
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #35 : 25.09.2011. 19:02:15 »
meni je najbolji bio onaj veliki s grivom, liči na Hagrida. boston rob mi je jako antipatičan u šou.

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #36 : 25.09.2011. 19:36:01 »
Pa dobro ukusi su različiti, meni se dopao njegov stil, pošto sam gledao onu sezonu kada se upoznao sa svojom sadašnjom ženom, i bilo je ludo... A lik je igrao 4 puta i tek iz 4-og puta osvojio milionče  :) Meni je recimo Russell totalno antipatičan, ali ne mogu da osporim da je znao šta radi i da je veliki manipulator...

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #37 : 25.09.2011. 22:09:39 »
hm, russell - jel to onaj mali ćelavi što je tražio idole bez traga? onaj mali, jaki. ako je, ni meni se nije sviđao, ali odma je reko da ide po milijun i da će gazit preko mrtvih da dohvati milju i to cijenim. isto kao i onaj gej iz prve sezone.

btw, mislim da su roditelji robove žene hrvati ili srbi, nisam sad siguran. davno sam to gledao. a i sudjelovali su u par sezona the amazing race.

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #38 : 25.09.2011. 22:58:53 »
Da mislim da se njeni prezivaju Brkic, tako da je verovatno sa naših prostora... Ma vidi se da ima naše krvi čim može tako lagati i spletkariti  ;D a Rasel je baš taj mali jaki i nikako mi se nije dopao iako je bio iskren... Usput da pitam ima li neko linkove svih sezona, ili bar onih najboljih??? Ja imam 3-4 sezone, ali mi se glada još...  :)

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #39 : 25.09.2011. 23:26:06 »
Da mislim da se njeni prezivaju Brkic, tako da je verovatno sa naših prostora... Ma vidi se da ima naše krvi čim može tako lagati i spletkariti  ;D a Rasel je baš taj mali jaki i nikako mi se nije dopao iako je bio iskren... Usput da pitam ima li neko linkove svih sezona, ili bar onih najboljih??? Ja imam 3-4 sezone, ali mi se glada još...  :)

Pre je bilo na jednom forumu ali se ugasio ... ja mislim da imas sve na youtube. Samo trebas naci ... 99% tamo ima sve sezone ... ja sam tamo cak gledao i australiski survivor, pa survivor Juzna Afrika ... jako je tesko naci ali ima ima sigurno ...
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline panc

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 345
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #40 : 25.09.2011. 23:37:51 »
ima da se nadju sve sezone,samo treba kopati
ja sam nasao pre,pa kome treba nek se javi :)

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #41 : 29.09.2011. 14:23:25 »
Da li je neko gledao S23E03???
Spoiler for Hiden:
Ove čarke između Brandona i Mikayle su mi zanimljive, mada mi je malo žao ove ženske, pošto mi se čini sasvim ok, tj. nije nešto loša ni što se tiče izgleda, izazova te da se trebaju okrenuti nečemu drugom, pošto će ih ovo razdvojiti... A Coach... rofl rofl rofl kakva je to naivčina, pa stvarno ne mogu da verujem da je on neka super zvezda Survivora...
« Zadnja izmjena: 29.09.2011. 22:09:31 DJOXXXA »

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #42 : 29.09.2011. 15:01:21 »
Vidim da hvalite ovo, pa rekoh da pogledam... :)

Ajd nek mi netko baci linkove na pm od 19-te sezone...Ne mogu nigdje naći...

edit: riješeno, hvala svima na linkovima smileyNO1
« Zadnja izmjena: 29.09.2011. 15:55:52 outside »

Offline strahinjaworld

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 812
  • Spol: Muški
  • ER ekspert
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #43 : 29.09.2011. 15:20:51 »
Da li je neko gledao S23E03??? Ove čarke između Brandona i Mikayle su mi zanimljive, mada mi je malo žao ove ženske, pošto mi se čini sasvim ok, tj. nije nešto loša ni što se tiče izgleda, izazova te da se trebaju okrenuti nečemu drugom, pošto će ih ovo razdvojiti... A Coach... rofl rofl rofl kakva je to naivčina, pa stvarno ne mogu da verujem da je on neka super zvezda Survivora...

Ja mislim da bi i u ovom slucaju, kao sto je slucaj sa serijama, bilo najbolje da sadrzaj epizoda kao njeni zanimljivi delovi idu u spoiler, jer ima ljudi koji ne stignu da odgledaju isti dan kad izadje epizoda. ;)

Offline Tamara101

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 644
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #44 : 29.09.2011. 15:56:17 »
Ne znam kako mi je promakla ova tema...

Dosad sam pogledala 10-tak sezona (dosad su
mi najzanimljivije bile Heroes vs. Villains i Gabon,
i možda Kina), a trenutno pratim Fans vs. Favorites i s23.

A Russell... koji je to kralj  rofl
Toliko je bio ljigav da mi je na kraju
postao simpatičan  rofl
Čak mi je bilo žao kako je prošao u Redemption Islandu.

Baš se spremam pogledati s23e03 da vidim
što će biti s malim Hantzom (koji frik  :o )

Za one koji traže prošle sezone, ima ih na
youtube kanalima (jawsfan6, balatonszarszo...)
Valjda se to smije napisati  ???
Ako ne, ispričavam se.

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #45 : 29.09.2011. 16:20:45 »
Da li je neko gledao S23E03??? Ove čarke između Brandona i Mikayle su mi zanimljive, mada mi je malo žao ove ženske, pošto mi se čini sasvim ok, tj. nije nešto loša ni što se tiče izgleda, izazova te da se trebaju okrenuti nečemu drugom, pošto će ih ovo razdvojiti... A Coach... rofl rofl rofl kakva je to naivčina, pa stvarno ne mogu da verujem da je on neka super zvezda Survivora...

Ja mislim da bi i u ovom slucaju, kao sto je slucaj sa serijama, bilo najbolje da sadrzaj epizoda kao njeni zanimljivi delovi idu u spoiler, jer ima ljudi koji ne stignu da odgledaju isti dan kad izadje epizoda. ;)

Jao ja se svima izvinjavam, smetnuo sam sa uma da neko možda nije gledao epizodu, neće se više ponoviti ovakav propust...  :)

Offline ivan204

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1224
  • Spol: Muški
  • Primadona
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #46 : 29.09.2011. 16:48:09 »
Baš se spremam pogledati s23e03 da vidim
što će biti s malim Hantzom (koji frik  :o )

i nakon 22 sezone uspiju naći takve luđake...:)

iskreno meni su stare sezone puno bolje kada su bila dva natjecanja
po epizodi (želim jedenje groznih stvari i aukciju!), kada je starim natjecateljima
mjesto bilo u all stars sezonama (sada se sve vrti samo oko njih dvojice) i
kada svako natjecanje nije slijedilo isti šablon trči-donesi-sastavi...

Offline Tamara101

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 644
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #47 : 29.09.2011. 17:48:22 »
Baš se spremam pogledati s23e03 da vidim
što će biti s malim Hantzom (koji frik  :o )

i nakon 22 sezone uspiju naći takve luđake...:)

iskreno meni su stare sezone puno bolje kada su bila dva natjecanja
po epizodi (želim jedenje groznih stvari i aukciju!), kada je starim natjecateljima
mjesto bilo u all stars sezonama (sada se sve vrti samo oko njih dvojice) i
kada svako natjecanje nije slijedilo isti šablon trči-donesi-sastavi...

Evo upravo sam pogledala s23e03 i upravo to mi je palo na pamet;
zašto nisu odvojili reward challenge i imunity challenge, kao što je to
bilo prije.
A što se tiče onih izazova s jedenjem egzotične hrane, sjetim se gledanja
Survivor China i kako nisam mogla doći k sebi kad je Amanda smazala
one kornjačice  :o :o

Tijekom gledanja prošle sezone nekako mi je izgledalo kao da je
cijela sezona ''skrojena'' za Roba (i zato mi je to jedna od dosadnijih
i predvidljivijih), samo se nadam da ovaj put neće biti tako s Ozzyjem.

Uglavnom, nova epizoda zanimljiva ( i predvidljivo plemensko vijeće)
Tko će sad dočekati iduću  :dash

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #48 : 29.09.2011. 20:19:36 »
Spoiler for Hiden:
Pa da se ono pleme nije ujedinilo i izbacilo Russella, ko zna šta bi bilo kada su se plemena ujedinila... Ovako Rob je imao prelak zadatak, pošto su ga njegovi iz plemena poštovali kao Boga, i još je ušao sa brojčanom prednosti u spajanje, tako da bi svako mogao to da pretvori u milion dolara... Mada je jedina opasnost bila da ga žiri opet zezne i glasa za drugog kandidata, ali ipak ne može se reći da Rob nije znao šta radi  :)
« Zadnja izmjena: 29.09.2011. 22:17:33 DJOXXXA »

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #49 : 29.09.2011. 22:06:18 »
Daj molim vas stavljajte spoilere...Danas sam krenuo gledati ovaj serijal, i evo sad ušao u temu i slučajno pročitao prvu rečenicu od @DJOXXXA i već znam što će biti s jednim kandidatom :(...Imajte razumijevanja, neki tek kreću gledati ovaj serijal....

Inače krenuo sam s 19-om sezonom...I jako mi se svidjelo...Veselim se gledanju ovog realityja...
« Zadnja izmjena: 29.09.2011. 22:08:02 outside »

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #50 : 29.09.2011. 22:10:18 »
Daj molim vas stavljajte spoilere...Danas sam krenuo gledati ovaj serijal, i evo sad ušao u temu i slučajno pročitao prvu rečenicu od @DJOXXXA i već znam što će biti s jednim kandidatom :(...Imajte razumijevanja, neki tek kreću gledati ovaj serijal....

Inače krenuo sam s 19-om sezonom...I jako mi se svidjelo...Veselim se gledanju ovog realityja...

Ja sam se već izvinio, međutim evo i tebi se lično izvinjavam, stvarno mi je žao što sam ti pokvario ugođaj  :-[

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #51 : 29.09.2011. 22:16:03 »
Ma dobro nema veze, pokušat ću izbrisati tu informaciju iz mozga drinks...Ja sam pročitao ovaj tvoj zadnji post u vezi Russella..Ajde samo sad te svoje postove stavi u spoilere, da ne bi netko drugi pročitao smileyNO1

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #52 : 29.09.2011. 22:19:00 »
Evo malo sam prepravio, pa se nadam da je u redu... Neko je načeo temu pa sam morao da odgovorim... I ako može jedan savet, budi pažljiv, mene je Survivor tako privukao, da sam za 3 noći uspeo pogledati 5 sezona... ;D tako da raščisti raspored u sledećih pra dana, jer kad kreneš, nećeš moći da staneš  :)

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #53 : 29.09.2011. 22:24:35 »
Super je sad smileyNO1

Ma znam...Tako mi je i s The Amazing Race...kad krenem ne mogu stati....

Danas sam pogledao 2 nastavka, i sad ću pogledati 4-5 nastavka u komadu ;D pa na spavanje pa opet ujutro gledati rofl
Odlično je, baš mi se svidjelo.. :)

Krenuo sam s 19-om sezonom, slučajnim odabirom.... Sad kad pogledam 19-tu, koju preporučuješ za sljedeću?....Jesu sve sezone zanimljive, ili ima i dosadnih?

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #54 : 29.09.2011. 22:31:24 »
Pa 19 je jedna od najboljih, ali sezone variraju, što zbog lošijeg izbora učesnika, što zbog loših izazova. Meni je jedna od najboljih osma sezona, a tamo se desilo nešto jako zanimljivo, ali ti to ne bih rekao, pošto je veliki spoiler, mada ako si gledao Amazing Race, onda možda i znaš (radi se o Boston Robu), i sezona 20 gde se sučeljavaju Dobrice vs Zloće (Heroes vs Villains), tj. kao neka vrsta All-Stara, i to je zanimljivo sa društvene strane, pošto su učestvovali iskusni igrači koji se manje-više poznaju i bilo je ludo  :) E da, zaboravih i 16, gde su igrali Fanovi protiv Favorita, gde je bilo jako zanimljivo videti fanove serije kako primenjuju znanje iz prethodnih serijala
« Zadnja izmjena: 29.09.2011. 22:32:56 DJOXXXA »

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #55 : 29.09.2011. 22:42:37 »
E hvala, sad imam puno materijala za gledati kokicekola

Pogledat ću i 8. sezonu... Da, vidio  sam neke scene te sezone gledajući TAR, ali nema veze... ma da se baš i ne sjećam...

Odoh započeti maraton gledanja ;D

Offline panc

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 345
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #56 : 29.09.2011. 23:03:35 »
najbolje je da se gleda od prve sezone jer se neki ucesnici pojavljuju u par sezona
pa cisto da se ne spojlerise,i da se lepo upoznas sa svim likovima  :)

sto se tice aktuelne sezone,ne svidja mi se sto opet vracaju stare likove pa se cela sezona vrti oko njih
sva sreca pa su u prosloj sezoni izbacili ''onog'' odma'  ;D nisam mogao vise da ga gledam
« Zadnja izmjena: 29.09.2011. 23:05:47 panc »

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #57 : 29.09.2011. 23:05:27 »
Pa ako imaš mesec dana slobodnog vremena, onda možeš početi od početka...  :P

Offline panc

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 345
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #58 : 29.09.2011. 23:06:10 »
sad ce zima,pa taman  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #59 : 29.09.2011. 23:08:39 »
Ja sam gledao prve 3 sezone kada su išli kod nas na tv-u. Sad sam pokušao skinuti od 4. sezone pa na dalje, ali nema dovoljno seedersa, leechersa pa me znaima da li netko ima link (može na PM) gdje se može brzo skinuti, zahvaljujem  :)

E da, našao sam sve sezone u kompletu preko 20 GB, ali ne da mi se čekat toliko

Tags: