Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226482 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1950 : 09.12.2017. 02:06:48 »
Mike moze dobiti samo ako ostali budu glasali protiv ostalih finalista, mada kapiram da bi Mike od svojih healersa imao ta minimum 3 glasa u finalu.

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1951 : 09.12.2017. 11:58:19 »
znaci, ako su u prosloj epizodi svi pokazali da su inteligentni igraci, ova epizoda je bukvalno...



ajme, koliko glupih poteza.

Offline AbrahamSetrakian

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1952 : 11.12.2017. 01:40:03 »
Igraci nisu glupi ali su nemarni.

Osim Mike-a :D On je lud kao struja.

Rajan i Krisi glasali za Bena iskljucivo jer su znali sta je Mike na kraju odlucio i nisu smeli da rizikuju da ostanu u manjini.

@Novak, Mike nije mogao da sacuva HII za sebe, kad je imao samo polovinu.

Rajan je postao totalno nevidljiv, mislim da ce imati krompir u finalu, dok ce Krisi da pobedi Majka jedno 5-3 :D

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1953 : 14.12.2017. 17:25:16 »
Igraci su glupi, to je cinjenica.


Razmisljaju samo Ben, Chrissy i donekle Devon. Ostali su naivni idioti. I zao mi je osobe koja je ispala, ali sama je kriva.

Offline AbrahamSetrakian

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1954 : 14.12.2017. 21:55:43 »
Kakvi tutubani, Ben pa Ben, napravise od njega veliku pretnju i stvorise favorita.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1955 : 14.12.2017. 23:33:05 »
Ono što treba naglasiti da je 8 jebenih idola nađeno  :facepalm ovo je stvarno pretjerivanje. Gubi se ona stara igra da bi se olakšala pojedinim igračima. Tri idola najviše i samim time bi se više trudili oko strategije. Ovako samo puno pričaju, a malo daju kao Devon. Lik je ok, ali ono ovu epizodu je napravio iznimno glupe poteze.

Izazovi su mi boli odlični, zanimljivi i napeti. Chrissy ih je pojela u ovoj epizodi sve joj se poklopilo. I opet imunitet, drugi ove sezone te izvrsni strateški potezi ALI ja sam sad siguran da ne pobjeđuje. Opert se vraćam da je nitko ne voli. Joe, Lauren svi seru joj iza leđa u exit intervjujima. Sad i ovaj zadnji igrač koji je izašao isto to govori. Dakle, Chrissy iako najbolje igra, neće pobijediti zbog jebene bitter jury. Već vidim Lauren kako dolazi i zaslijepljena sa mržnjom prema njoj umjesto da racionalno gleda kako je igrala, a umjesto toga će joj srati ovo ono.

Ja se bojim da na kraju Mike neće pobijedit. Ne znam, cijelo vrijeme je tu i nije se nikome zamjerio osim Lauren iako igra najlošije ali zbog bitter jury on moguće da pobijedi. Naravno, ako će biti bitter jury jer smo ih imali ali su ipak razmišljali racionalno, ali nemojmo zaboraviti da smo imali bitter jury koji nisu razmišljali racionalno kao 8. sezona i All Stars.

Devon kažem ok, ali ovu epizodu iznimno glupe poteze. Opet je Chrissy pokazala da ju svi slušaju. Ryan nema šanse. Za mene su Ben i Chrissy pobjednici ove sezone. Sad, hoće li biti rekao sam bitter jury i sve propada. Onda je moguće i da Mike pobijedi  u_jeeeeeeeeee

Na kraju zbog editinga mislim da Devon pobjeđuje.

I veliki spoiler sa zadnjim intervjujom Probsta
Spoiler for Hiden:
pitali su ga što misli o F5 i rekao je za Chrissy da ima najviše argumenata za pobjedu. I onda na idućem pitanju je rekao da je finale jako iznenađujuće što sam ja nekako shvatio Mike ne znam.

Evo recapa.


Evo i Pandarose
Spoiler for Hiden:


Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1956 : 15.12.2017. 07:26:52 »
@Mulder - Sve si napisao što i ja mislim.

Spoiler for Hiden:
Apsolutno ne kapiram zašto niko nije pratio Bena da ne nađe idola. Meni je bilo neverovatno s kolikim ubeđenjem je Mike rekao da Ben neće naći idola jer je on pretražio sve. Pa, Ben je išao s tim da je idol vraćen u igru jer je odigran na plemencu, što je istina u većini slučajeva i većini prethodnih sezona Survivora. Jedino je Chrissy, iako igrajući sa skrivenim motivom da izbaci Ashley, uzela u obzir i tu mogućnost.

Kad pominješ bitter jury, uvek razmišljam o tome koliko glasova je odlučeno kad se izbaci neko od takvih likova koji su bitter i koliko svojom pričom utiču na odluku sledećih likova koji dolaze na Ponderosu. Kao recimo Scot  i Jason u Kaoh Rong koji nisu mogli to da sakriju koliko im je krivo što ih je Aubrey izbacila. U tom smislu uvek volim igrače koji poštuju igru kao što je bio, recimo, Jay u Millennials vs. Gen X.

Offline AbrahamSetrakian

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1957 : 20.12.2017. 15:36:54 »
Novak Vujović, član ovog foruma je pre 2 dana nakon 2 meseca teške borbe postao Sole Survivor 6. sezone regionalnog Virtualnog Survivora i ja mu ovom prilikom čestitam.  clapp

Drugi član sa ovog foruma Pejko nije uspeo da izvrši tu misiju.  :)

Malo lepih vesti dok čekamo finale. Go Chrisy  :bokser

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1958 : 20.12.2017. 15:50:33 »
Hvala puno Abrahame :D.Bilo je zanimljivo,uzbudljivo od samog pocetka pa do kraja a jos plus sam pobjedio :D,osjecaj je bio taman kao da igras u pravom survivoru :)  drinks

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1959 : 20.12.2017. 19:16:31 »
Bravo Novake. Možda te uvedem u strani online Survivor gdje ja godinama igram i gdje se igra s igračima diljem svijeta  smileyNO1

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1960 : 20.12.2017. 19:27:13 »
Hvala :D To zvuci zanimljivo,definitivno bih pokusao :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1961 : 21.12.2017. 11:54:35 »
Razmišljao sam kako ću doći ovdje i napisati o jednom od najboljih završnih izazova ikada o kojem će svakako biti riječi. O jednom od najboljih Survivor rivalstava kojemu sam svjedočio, onome između Ben i Chrissy. Razmišljao sam o svemu tome, ali nakon ovoga nažalost ne mogu o tome govoriti.

Pogledate li strane forume, cijeli internet a da se tiče Survivora naići ćete na riječi robbed, čitavi niz rant fanova o najvećoj krađi ikada viđenoj. Sad, nakon svake sezone ima nezadovoljnih to je razumljivo, ali pratim ovo od samih početaka i nikad nije bilo ovakvih rantova i ovakvih optužbi gdje su praktički svi složni
Spoiler for Hiden:
da su Chrissy ili Devon kako god hoćete pokradeni.

Po prvi puta produkcija ima ruke u ovome. Čak ne mislim da je tu Jeff Probst kriv jer za razliku od prošlih sezona ovu nije tako uzbuđeno najavljivao jer nije htio imati svoj udio u svemu tome, ali je morao odraditi.

Što reći, Chrissy je fantastična. Četiri jebena imuniteta, rekord. Kad je bilo najpotrebnije, tu je bila. Sa druge strane serem se na njihove skrivene idole o kojima imam sve gore i gore mišljenje. 9 jebenih idola pa dajte me nemojte jebati. Osvojiti imunitet protiv protivnika je teže nego naći idol. Samo pogledajte ovaj zadnji izazov što je to bilo.

Sad sve ostalo u spoileru
Spoiler for Hiden:
Ben je dobar igrač i drag mi je bez obzira što je postao malo arogantan, ali jebena bitter jury. Moraju sve upropastiti. Dakle, Chrissy je strateški/izazovi razorila. Imala je najbolji završni govor na FTC-u i ovako me samo još jednom bolilo zbog nepravde, a to je Osma sezona i All Stars kad je Robfather trebao osvojiti. Baš me zanima kako bi Ben prošao u takvoj sezoni bez idola. Da pogađate,
 ne bi prošao.

I onda onaj završni twist koji samo dokazuje da je Ben morao pobijediti. Pogledajte samo taj rant po netu zbog ove nepravde.

https://www.youtube.com/watch?v=UBe3EnOE04E

Pa malo komentara

Citat:
I would like to point out that he won not by explaining his game, oh no, we all saw how one-dimensional it was, but by his life story. What happened to the days when your game won you the title of Sole Survivor? I mean, look at Natalie White. Arguably the most hated winner of the game and while I don't consider her the worst, many others do. She at least had a game, a strategy to win, and had a Final Tribal Council performance that helped seal the deal. Did Ben do that? No. He talked about his life struggles to garner sympathy. There's no honor in doing that. It's pathetic. I mention Natalie White because even though she had very little screen time, it was still apparent from what we did see that she did have a social game that helped get the Foa Foa Four to the finale. In addition, she had a game that more perceptive watchers looking on in retrospect, like me, could see on a subsequent viewing. I look at Ben's game and he basically vivisected his own social game in favor of creating chaos and "blowing up" tribal council. A real winner stays in control of the votes for at least the majority of the game. If they don't they are likely the last part of an alliance and need immunity to stay alive, like Mike Holloway or Bob Crowley. Ben didn't do that either. I've been analyzing the games of many previous winners to see what lead to their success. I'll most definitely ignore Ben, the man who won because of a rigged twist and his sob story to get sympathy and the million rather than explain why he deserved it.



Nevjerojatno mi je da se zamjera Chrissy na tom nekom ponašanju, a ne recimo Benu. Možda zato što je muško pa eto to mu prolazi. Svašta. I svaka čast Devonu na šestom čulu. Jeben potez. I na kraju ispao vrlo dobar igrač. Njega i Chrissy želim još jednom vidjeti.

Citat:
Worst winner ever. Had to rely on idols. No social game. Would have been 4th place if it wasn't for that stupid "twist" that completely ruined Devon's amazing game. And that montage of him at the reunion was PATHETIC. Would not have won on any other season. I am salty af.

Citat:
Chrissy was robbed so bad. Chrissy was on the bottom in the beginning convinced Ben to work with her. She then convinced Allen. Then convinced ryan to work with her as a minority on her new tribe. Got him to vote off 1 of his closest allies in Ally. He even liked Roark and went with Chrissy over her.  She went into the merge without numbers. Orchestrated votes and contolled people. Was in the minority with ryan against a strong 4. Convinced them to target Ben and implode. She won 4 immunities and a secret advantage. Killed the questions and speech at f3 blowing the other two out of the water and she still didn't get her credit where it was due? Really? Like at one point she controlled Ben, Allen, Ryan, Devin, JP, Ashley, Dr. Mike, and Ally. She was calculated, manipulative, and cunning.

All Ben did the last 3 tribals was use his idol. He didn't control anyone and couldn't convince anyone to work with him for such a long time. He is so overhyped and only a decent player not even good. People hated Tai even though he found just as many idols, yet everyone adores Ben, c'mon.

I actually choked when Cole and Mike were critiquing Chrissy social gameplay. They were both in la la land on that one. Mike especially sounded delusional saying Ben was one of the best players. I think a lot of people didn' listen to Chrissy at f3 and already made up their minds which makes me mad.

She had one of the best ftc speeches and answers I've ever heard she took everything Ben and Ryan said and flipped it in her favor. I was in awe of her game the whole season. My opinion she was one of the best players ever. So sad #RobbedQueen .

Oh and I wish Devin had made f3. He had such good instincts and deserved to be there with Chrissy.
I actually liked the seasons but this is one of the worst finales ever and the reunion show was terrible. Can't believe they introduced an idol and a secret advantage in the last episode. And I wonder why they had to show every move Ben made in the game? Oh yeah to try and convince us them rigging it for him was good. Well, it didn't work on me. What a let down.

Citat:
Hated this season, hated this finale, and not happy at all about the winner and this new fire making "twist." Both Devon and Chrissy were robbed, and I didn't even like Chrissy all season.

Citat:
I don't know about anybody else, but I am tired of the sad stories they tell about contestants. Death, health problems (ie. ptsd), bad luck, whatever, is something that EVERYBODY is affected by. Why are we always strangled with someone's story. Why didn't we hear about how hard it is for Lauren,trying to raise her daughter alone? They can tell a story about contestants without manipulating us.

Citat:
No shit it was rigged.  Anyone who thinks it wasn't is delusional or a new fan to the show.  Things like all of those idols and a Secret Advantage just don't happen all the time.

Citat:
Yes. It was obvious that production wanted Ben to win in that finale. The twist just so happens to be something that helps give Ben a chance when in any other season he would be the final boot? Yeah. Guarantee you that had he not found the idol at the 5, the twist would have never happened. This finale was more fixed for Ben to win than the camera was on Russell in Samoa.

Citat:
Parvati : "Cannot believe how many times Ben is being saved in this episode! All of these idols and advantages are suspect IMO #Survivorfinale"

Gordon Holmes : "Gah...You can't push yourself as the ultimate social experiment and then let someone gimmick their way to the end. #SurvivorFinale"

Andy Herren from BB: "Queens of playing the best game of the season yet ultimately getting second place because we live in a cruel, unfair world. #SurvivorFinale"

Janelle Pierzina from BB: "I was totally rooting for Ben, but this feels a little rigged. 😟 is he really that deserving to win? Im conflicted on this. #SurvivorFinale"

Na kraju ne mislim da je namješteno NAMJEŠTENO, ali definitivno se išlo na ruku Benu i on je to uhvatio. Neka polunamještaljka.

Citat:
How can you call ben a great winner when the second half of his game was a about finding idols??! No strategy! No immunity wins! No social game! Literally nothing. Chrissy and Devon had much better stats and moves. So rigged just for the personal story he had

Citat:
PLANTED IDOLS.
RIGGED TWIST.
ROBBED RUNNER UP.

Citat:
I love Ben and kudos to him. But I think #Survivor has gone overboard with advantages and all now. Honestly this is probably the last season I will watch.

Citat:
I mean, if u all believe they had the idea of this “secret advantage” at the final four before the game started-you’re all stupid. This season was rigged for Ben to win when Production knew his back was against the wall

Citat:
Jeff wanted Chrissy to win bc Jeff loves superfans and challenge beasts and record breakers and things like that and Ben wasn't a superfan or challenge beast!. but production rigged it for Ben so Jeff was pissed at last season's reunion. I remember in his first hype video for the season he lit up and gushed over Chrissy for like 2 minutes and for Ben he said "America will love Ben" very stonefaced.

Spoiler for Hiden:
I think, not living in America, you are missing vital context. Production has to balance catering to all demographics for ratings. After Zekegate, production needed to get Trumpmerica back on board. Editing Sarah as the focal point of S34, and rigging this endgame for the vet with PTSD, was CBS’ longgame to secure a fickle but sizable demo.

Jeff Probst cums whiter and milkier volcanoes for alpha white males than even Alison Grodner.

Čak i Survivor igrači govore neke stvari. Oh  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1962 : 21.12.2017. 12:02:47 »
Ok, ovo je zanimljivo i definitivno ima logike.

Spoiler for Hiden:
The last three people eliminated from the game - the players who spent the most time on the island and understood things better - all voted for Chrissy or Ryan. Mike and Ashley voted for Chrissy; Devon voted for Ryan.

If Ryan were in the jury, he'd have voted for Chrissy also.

The other five, who mostly only saw tribal councils towards the end with Ben's flashy idol plays and the rigged F4 twist voted for Ben. They also were in Ponderosa much longer and probably decided together to vote a certain way based on limited info.

I don't think it's a co-incidence that there's such a clear time-based division. Conclusion is that flashy idols and twists can win over the (early) jury over more subtle gameplay (or even immunity challenges!). Another reason we need a more clean Survivor season.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1963 : 21.12.2017. 16:28:39 »
Ulazim se istom temom da napisem, ali Mulder je obradio. Zaista sam navijao da


Spoiler for Hiden:
Ben pobedi jer je igrao sam protiv svih


ali brate, previse je providno bilo...


Spoiler for Hiden:
3 HII u nizu, bukvalni su mu ih crtali... Jebo ih lobi. Ratni veteran sa svim problemima, moraju napraviti pricu. Podseca me na Adama, ali ni iz bliza ovako, bas ni iz bliza. Njemu se vise poklopilo na kraju. Ovo je sramota za Survivor, bukvalno je produkcija ovo izgurala do kraja. Cak i svi ti HII na stranu, ono u F4 je bas, ali bas sramota. Znajuci da je ratni veteran, u igri sa paljenjem vatre, mislim jadno i smesno... Meni je drago zbog coveka, ali ni iz bliza nije toliko dobar igrac kao Chrissy koja je ovo zasluzila.

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1964 : 21.12.2017. 16:49:33 »
Smorio sam se kad sam vidio ko je pobjedio!  :facepalm

Svaka cast na svemu, ali ne podnosim ove "pobjednike/pobjednice" iz sazaljenja sto dobijaju glasove ... jos par puta se ovako nesto desilo u prethodnim sezonama i ostavlja ogavan utisak na cijelu sezonu.  :ban!

Spoiler for Hiden:
Ono sa "Ben bombom" je uradio super, ali ovo u zadnjih 4 je trebao letiti napolje! Kakvi jebeni celendz sa vatrom  :ccc:  ???
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline AbrahamSetrakian

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1965 : 21.12.2017. 17:33:18 »
Totalno sam razočaran, Ben pobedio isključivo pomoću produkcije, ne kažem da ne bi zaslužio da je ušao u finale časno.

Produkcija se popišala po survivor istoriji, prvo sa tom glupošću sa 10 tajnih imuniteta, koji se samo misteriozno radjaju na ostrvu, čak i u final5. Druga taj novi twist, pa nisu ovo ninja ratnici da isključivo igre odlučuju ko će u finale.

Krisi ih je ubila na plemenskom savetu, ali opet pobedjuje patetika i ta čuvena američka glupost sa njihovim herojskim veteranina, na čiju temu ne bih dalje išao.

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1966 : 21.12.2017. 19:17:25 »
Isto razocarana... Taj twist je bio ubacen da se Benu da jos jedna sansa da dodje do finala.

Offline DJ DEDO

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • Call me if you need me :D
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1967 : 23.12.2017. 17:50:36 »
Ja se ne  slažem sa vama..
Spoiler for Hiden:
Ben je zasluzeno pobjedio. Sam protiv svih dugo vremena... Imuniteti su mi bili bas super i drago mi je sto ih ima toliko. To je jedan od nacina kojima ce npr. ponistiti neke dogovor ljudi..npr samo mladi u timu i izbacuju starije.. ili obrnuto..


Ps ma mogli su Chrissy i ostali takodjer trazit idole..al jbg imaju pameti i vise glasova pa misle da ne trebaju..
Za zavrsni twist i paljenje vatre.. olicno.. to nitko nije ocekivao..a i jeff je rekao da ce pobjednik borbe dobiti nekakvu prednost.. Sad chrissy nije morala Devona bacit da se bori sa Benom.. mogla se odrec idola i sama palit vatru ili Ryan.. On nezna palit vatru nakon 40 tamo.. i takav u finalu..
Ben je uzeo sto je ponudjeno.


Jedino lose je konstantno umetanje toga da je veteran iz rata.. da ima ptsp.. itd..
Spoiler for Hiden:




Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1968 : 25.12.2017. 12:59:06 »
Fire challenge je Jeff branio u intervjuima kao nešto što je on predložio jer mu je smetalo što troje mogu da se dogovore da izbace jakog igrača nadomak finala.
Ali zar to nije Survivor? Da neko igra podjednako jaku igru na sva tri fronta, ubedi igrače u igri da ga ne izglasaju i one u čijem je izbacivanju učestvovao da mu daju pare?
Čak ni fire challenge nije rešenje koje je idealno jer, ako je ideja da na tom nivou svima budu izjednačene šanse, zašto se onda  njih četvoro ne bori za tri mesta u finalu na poslednjem izazovu? Što reče Sophie, Ben je od underdoga za kojeg navijaš odjednom postao overdog- premoćan, prezaštićen s više šansi za život nego mačka.

Meni se dopada šta je doctor Mike rekao o twistu:

You’re a big fan. Taking out the result and what happened and whom it happened to: What do you think philosophically about the new fire-making at final four twist?

I think it’s great. I think you do need to know how to make fire. The concept that you wouldn’t train to make fire? Yeah, I do think it should be a rite of passage. I really do. But that being said, I believe there should be one vote in there where you actually need to play the game of Survivor where you can’t have an immunity idol. So if you’re going to do fire at four, I think you need to have immunity idols end at six. And I think that fits. So there’s one vote in there that people have an ability to get out somebody like Ben without Ben just being able to idol himself to the finals. And you sort of want to know the rules going in because that’s going to change the way you play.


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1969 : 28.02.2018. 23:20:13 »


Najveća zaraza svih vremena se vraća. Jesmooo li spremni?!?!?!?!


Samo da bude što manje idola i bit će bolje ali znam daće opet pretjerat s idolima.



Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1970 : 01.03.2018. 21:15:47 »
Spremni, nego šta.
Odgledala duplu epizodu kojom startuje nova sezona i još uvek mi neko nešto posebno ne iskače kao neko za kog bih potencijalno navijala.

Random thoughts o epizodi:

- ok, mislim da sad već može upisati kao pravilo da lik koji je pripadnik tipične radničke klase i kaže da je došao u Survivor da zaradi pare za porodicu igra najozbiljniju igru.
- Survivor voli da gura narativ kako neke likove celo iskustvo preporodi, a la Dave iz Gen X v Mill.
Spoiler for Hiden:
Mislim da to furaju s Donathanom, ali bukvalno je lik samo zaronio, ne kapiram šta su se primili na to toliko.
-Koncept sezone je objašnjen jedno 5 puta i ja i dalje nisam ubeđena zašto past mistakes zaslužuju posebnu sezonu:
1) prvo zato što po meni najveća greška u Survivoru pripada Colbyju koji je izabrao Tinu u final 2,
2) više mi deluje kao podsetnik koji bi eventualno nove gledaoce ponukao da pogleda prošle sezone
i 3)ono što sam videla dosad gotovo garantuje da će u igri biti opet previše prednosti i idola.


Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1971 : 02.03.2018. 00:31:40 »
Može meni na pp link za epizodu, iz nekog razloga ne mogu da pronađem ni na jednom torrent sajtu. 36. sezona ovo beše?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1972 : 02.03.2018. 01:55:32 »
Pogledane prve dvije  :)

Meni bile baš dobre epizode. Čak i taj koncept ghost islanda mi je dobar. Nisam za toliko idola, ali zasad imamo legacy advanced, i još par nađenih idola ako se ne varam. Ima igrača koji su se nešto izdvojili. Al zanimljivo je kako uvijek u prvim epizodama vidiš sve iste greške koje su se radile i od prve sezone. Dok je to još razumljivo u prvoj sezoni tek se uči, ali sad u 36. sezoni i opet postoje igrači koji su preslika nekih prijašnjih igrača.


Spoiler for Hiden:
Mislim da to furaju s Donathanom, ali bukvalno je lik samo zaronio, ne kapiram šta su se primili na to toliko.


A gle, lik je hillbilly iz Kentuckyija i još je gay. Mislim da je vrlo jasno zašto je tolika zvijezda  ;D samo da ga ne forsiraju jer mi se ne sluša taj naglasak. Još mu samo fali pećeni pilići i bit će pravi. A znaš na koga me podsjeća. E isti su. Na oča Dougala iz Father Teda  rofl rofl
Spoiler for Hiden:

PLEME NAVITI
Domenick - prvi put kad sam ga čuo činio mi se debilom, ali malo više minutaže i čini se ok.
Spoiler for Hiden:
Ne znam koliko mu je pametno pokazati idol pogotovo jer ovaj drugi sumnja

Desirre -

Kellyn - nikakav dojam

Wendell - čini se neiskvaren

Bradley - nevidljiv

Chris - bit će borbe između njega i Domenicka.

Sebastian - vrlo iritantan. Klon onog bullyija iz druge sezone stranger thingsa
Spoiler for Hiden:

Angela - nevidljiva

Morgan - legacy. Mislim da ćemo nju viđati često.

Chelsea - nevidljiva

Uglavnom pleme nevidljivh trenutno nekako očekivano jer su i pobijedili. Domenick i Chris se izdvajaju.

PLEME MALOLO
Jenna - slatkiš i vidim je daleko ako će se držati uz Stephenie koja je vrh zasad.

Stephanie - moj favorit trenutno. Pokazal je već mnogo. Vrlo manipulativna i okuplja dobre ljude oko sebe.

Jacob - zanimljiv ali...

Gonzalez - zanimljiva ali...

Donathan - heroj svih gay hillbillyija.

Laurel - nezanimljiva.

James - nadao sam se novom Yulu ali nije ni 5% Yula.

Brendan - moj drugi favorit koji je protivnik Stepheni po svemu sudeći. Vrlo autorativan i drago mi je da i ova sezona ima ovakvog old schoo igrača kao vođu takav mi se čini.

Libby - nevidljiva

Michael - ok

Cesterninov recap.


Inače jako lijepa lokacija. Neka je samo dosta izazova na vodi.

 srcesmajli

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1973 : 02.03.2018. 08:38:57 »

Domenick - prvi put kad sam ga čuo činio mi se debilom, ali malo više minutaže i čini se ok.
Spoiler for Hiden:
Ne znam koliko mu je pametno pokazati idol pogotovo jer ovaj drugi sumnja

Spoiler for Hiden:
Videh ovo na redditu:

Domenick is on whole another level...



 rofl  rofl

Re: Donathan

Spoiler for Hiden:
ALi lik je samo zaronio!!! Celo tapšanje i 'you can do this, buddy!' ohrabrivanje mi je bilo smešno jer je lik... samo zaronio! tačno da je bio na plemencu, Jeff bi ga pitao: "How did you feel at that moment?" "what does that mean to you personally?" 

 :P

« Zadnja izmjena: 02.03.2018. 08:47:35 LeeLoo »

Offline AbrahamSetrakian

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1974 : 04.03.2018. 00:22:29 »
Svidja mi se twist i to podsecanje na ranije sezone.

I ja sam primetio to furanje Donatana, nesto slicno kao Dave, Ben, Zeke klasicna fake prica za publiku.

Dominik mi je delovao opasno dok se nije ispalio i pricao o idolu samo pola dana nakon sto je rekao da ga nije nasao.

Ne mogu jos uvek da komentarisem celu ekipu, pogotovo jer dosta njih nisu imali prostora na skrinu za sad, ali mislim da ce biti zanimljivo.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1975 : 16.03.2018. 07:40:14 »
Pogledana treća i četvrta  :)

PLEME MALOLO
Brendan - pokušao je ali jebiga šteta prjavljivao se 16 godina

Desiree - sad se pokazala kao dosta umišljena i presigurna

Kellyn - nevidljiva

Jenna - i dalje slatkiš. Nadam se da će uskoro početi igrati

Stephanie - i dalje mi najdraža trenutno. U trećoj epizodi odlična.

Bradley - ok, jedan od najiritantnijih osoba koje su ikad igrale Survivor. Uspoređuje se sa Robfatherom i Kim  :facepalm vidim da ga i drugdje svi pljuju hahaha. Joj kako mi je žao zbog onog.

Chelsea - šteta, imala je priliku

Sebastian - glupson

Michael - 18 godina ljudi moji i mali je odigrao tako zrelo ovu četvrtu epizodu. Svaka čast. Da, nije uspjelo, ali je bio logičan i dobar potez. Nevjerojatno je bio miran i stvarno je imao dobar govor. Pokušao je. Želim mu svu sreću u daljnoj igri.

NAVITI PLEME
Domenick - jako dobar ove dvije epizode i drago mi je da su mu oni prišli. Dobar će biti u kombi sa Wendellom jer mu on očito vjeruje. Uz njega do kraja.

Morgan -šteta za jebozovnu

Wendell - može daleko kao sidekick i također uz nejga do kraja

Donathan - nije ga bilo puno i drago mi je ali izgleda da će imati u idućoj epizodi crush na Chrisa pa će vrlo vjerojatno sve uprskati.

Laurel - nezanimljiva

Chris - pun sebe, ali ne igra loše trenutno. Čak ima i solidan editing.

James - blah

Angela - nevidljiva

Libby - nevidljiva

Izazovi bili dobri, pogotovo drugi sa kovčegkom. Jeben comeback.


Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1976 : 16.03.2018. 22:16:37 »
Michael je umalo perfektno odigrao 4. epizodu, pre svega
Spoiler for Hiden:


Uspeo je da vadjenjem HIIa poveca sanse sa 25% na 33%. Znao je da na njega nece ici. Jedina greska je sto nije uspeo procitati njihove face, kad je rekao da ga koristi za sebe i Brendana, morao je uhvatiti neciju uplasenu facu. Jbg. Steta, bilo bi zanimljivije, ali sjajna prica da vredi HII za 2 osobe, onoga se ni ja ne bih setio odmah.  ;D

Offline AbrahamSetrakian

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1977 : 29.03.2018. 17:07:39 »

James i Death stare  rofl


Losa podela plemena, svi smo ocekivali da se Majklu konacno posreci ali opet prc Mislim da je Angela odluku bazirala zbog igre na duze staze i sto ce najverovatnije Naviti da ima veliku vecinu u ujedinjenju. Jedini problem sto ce najverovatnije njihove pleme nonstop da visi na plemenskim savetima  ;D

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1978 : 12.04.2018. 21:12:22 »
Svakakvi debili i glupani su igrali ovu igru, ali ovaj je sampion.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1979 : 14.04.2018. 02:13:28 »
Pogledao ove zadnje epizode taman se skupilo. Ma što reći. Imali smo dva egocentrika. Bradleya i Chrisa. Bradley je za razliku od Chrisa ipak pametniji, ali ima isti problem kao Chris. Čovjek šizo. Umislio si da to mora biti tako i ne gleda kako će drugi gledati na to što radi. Potpuno nije svjestan okoline. Chris s druge strane je jednostavno glup.

Michael me i dalje oduševljava. Opet, mali ima 18 godina i on je potencijalni GOAT. Ima potencijala da to postane. Ovo mu je prva sezona, a realno može igrati godinama. Vidim da ga vraćaju pa čak i da pobijedi ali nekako mislim da neće. No, iskustvo će skupiti. Ostali nezanimljivi osim Dominica i Wendela. Odličan su par i odlično surađuju. Wendel je bio jako smiješan u zadnjoj epizpodi kad je napisao ime egocentrika i gvoorio da ne zna repat  rofl rofl

Libby treba izbacit. Kak se pravi nevina, ali je opasnija od svih.

I napokon koliko vidim iduću epizodu vraćaju izazov da se jedu odvratne stvari. Ajde, barem malo old school Survivora.

Tags: