Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226545 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mak

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1920 : 24.08.2017. 15:00:16 »
Australija 4. sezona odlična za sada, u duhu najboljih USA sezona. Dodatan plus su dve epizode nedeljno, a i sama igra traje duže - 55 dana. Prošla sezona iste dužine je imala 26 epizoda, verovatno će tako biti i sad. Do danas izašlo 9. Nagrada i nije mala - 500k AUS$ što mu dođe 400k US$. Preporuka za sve fanove, nema greške.

Novi Zeland razočarao po pitanju zabavnosti, jednostavno ljudi nemaju mentalitet za uzbudljivu igru i jake poteze što je i pohvalno za kulturu koju predstavljaju, ali nije zabavno za gledanje :)
Sometimes we take for granted, the little things like food, like freedom.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1921 : 21.09.2017. 23:48:17 »
Nakon katastrofalnog/katastrofalne pobjednika/pobjednice prošle sezone, okrećemo se novoj sezoni Survivora. Za 6 dana počinje.

Najbolji transitioni Jeff Probsta  ;D fali mi taj old school način kako je znao prije.



 ;D


 :drugari http://ew.com/tv/reasons-to-love-survivor/35-reasons-to-love-survivor-in-honor-of-the-35th-season?utm_campaign=entertainmentweekly&utm_source=facebook.com&utm_medium=social&xid=socialflow_facebook_entertainmentweekly

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1922 : 29.09.2017. 02:05:07 »
Napokon se vratio najbolji Survivor.

Početak solidan sa nekoliko zanimljivih igrača. Ryan je najzanimljiviji, odmah se vidi da je strateg. Iz tog hustler plemena nitko drugi mi se ne čini pretjerano zanimljiv. Od Heroja imamo ludog crnca o jebote  rofl rofl koja paranoja. Ostali Chrissy mi se sviđa. Drago mi je
Spoiler for Hiden:
da nije iskoristila idol. Samo bi napravila pomutnju, isplatit će joj se to. Sad je praktički između dva power couplea, a povijest nas uči da ona neće biti zibačena ako njezino pleme bude na TC-u. I još ima taj idol. Ej, ona može fejkat taj idol i kao slučajno negdje stavit da netko nađe. Izgleda kao idol i to je idol, ali više ne vrijedi hahahha.

Od Healersa Joe je lud ko šiba. Podsjeća na Tonija, ali niti blizu tako zabavan. Mike bi mogao daleko budemo vidjeli.

 rofl rofl
https://peopledotcom.files.wordpress.com/2017/09/survivor-11.jpg?w=660

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1923 : 06.10.2017. 20:28:30 »
Pogledana druga  :)

Primijetio sam u prvoj, a i sad u drugoj epizodi izazovi sve bolji i bolji. Popravljaju se na tom polju. Chrissy je moj favorit trenutno. Em je seksi, je malo starija ali hej ljubav ne pita za godine  ;D em je pametna, a pametno je seksi. Sviđa mi se njezina strategije. I nije loše pleme heroja.

Ustvari, svako pleme mi je sad više nego ok. Healersi imaju ludog Joea haha kako je glup frajer, ali barem prizna da mu treba pomoć. Hustleri imaju Patricka. Ryan se malo previše trudi, ali nije glup. Potpuno neloše zasad. Poslije mergea malo dulje analize.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1924 : 07.10.2017. 00:03:55 »
Pogledao i ja prve dvije.Za sad sam veoma zadovoljan,dosta zanimljivih likova kao sto su Joe,Mike,Ryan,Alan.Ovi ostali takoodje nisu losi.Ovo dvoje sto su ispali relativno su najslabiji bili tako da mi nece nedostajati.
Druga sezona Australian Survivora je odlicna ove nedelje ce kraj,jedina mana cini mi se ovoga Survivora je sto je predug i zbog toga ispadaju najjaci igraci rano kao sto su Sarah,Henry i naravno AK za koga sam navijao.Od ovih sto su ostali nadam se da ce Jericho da pobjedi.

Offline AbrahamSetrakian

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1925 : 09.10.2017. 17:41:57 »
1. epizoda HHH mi je bila jedna od smesnijih ikada.

Za pocetak Mike koji kaze da deca misle da ce da umre. Pa onda Joe koji izjavi da je strateski bolji nego svi zajedno a onda krene da "bully" ljude haha

Alan je definitvno lud, onakvu paranoju ne moze odglumiti niko. Ubija power couple iz svog saveza u prvoj epizodi  rofl

I nikako mi se ne svidjaju ove overpowered nagrade u zadnjim sezonama. Tipa super idol, legacy advantage i slicno...

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1926 : 12.10.2017. 19:49:47 »
Nevena  Smajlicvece

Offline AbrahamSetrakian

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1927 : 12.10.2017. 20:04:25 »
Sto bi kod nas rekli, nevina u lakat  8)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1928 : 12.10.2017. 22:03:17 »
Pogledana nova  :)

Sviđa mi se editing ove sezone. Svako pleme dobiva svoju priču i lijepo su napravili ovu epizodu koga bi svako pleme izbacilo ako bi išli na TC

Ryan nikad imao vezu, ova nevina. Dobro, religijski fanatik je sad kad ovaj sazna  ;D

Iduća epizoda
Spoiler for Hiden:
mješanje plemena. Vjerojatno dva plemena.

Offline AbrahamSetrakian

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1929 : 13.10.2017. 00:57:50 »
"Nevina" je itekako namazana i vidi se da zna sta je Survivor. Nije za dzaba rekla da je onaj prerano otkrio sve karte. Ako im ne ubace metu kao "power couple" i nju izbace a njega sacuvaju zbog challenga, predvidjam joj da daleko stigne.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1930 : 19.10.2017. 06:58:35 »
Pogledana upravo nova  :)

Napokon odlična epizoda. Uživao sam, ovo je epizoda koja je prekretnica za ovu sezonu. Izazov je bio lagan, pogotovo one prve puzle i ime sezone. Sviđa mi se kako ih je sudbina izmješala.

Sad je vrijeme za manje analize pa ću bit što kraći.

YAWA PLEME
Ben - sve mi je bolji. Jedan od najzaslužnijih za prvi izazov i drugi izazov. Pretvara se u pravog heroja i drago mi je da nakon dugo vremena imamo heroje koji to zbilja jesu po ponašanju, poštivanju. Mike me podsjeća na mix JT-a i Toma Westmana. I nije loš strateg, a ko bi rekao jer kad progovori kao da hillbilly priča.

Nevina - e Nevina moja sve si mi draža i slađa. Sad se ovu epizodu vidjelo da je Nevina ustvari jako pametna i mudra. I ona mi uopće ne spada pod healerse već pod heroje. Dobar je strateg i ono najvažnije, analitičar. Pa pogledajmo samo na TC-u što se dogodilo
Spoiler for Hiden:
predala je Devonu. Pa fantastičan potez jer je znala da će biti swing vote, tako nas povijest Survivora uči. Uvijek se tako jedan solo igrač nađe u sredini i mora birati stranu.
i odmah je otkrila Colea.

Cole - debilu, mogao si imati Nevinu, ovako sad Nevina ostaje Nevina. Cole je zbilja redikul teže vrste. Jedan od najglupljih poteza unazad nekoliko sezona. Vjerujem da nije ništa loše mislio, ali je jednostavno glup i tu nema pomoći.

Lauren - nebitna

Mike - tek primjećen.

SOKO PLEME
Ali - vidljiva prve tri epizode, ovu nevidljiva što me dovodi do editinga. Ovu epizodu stvarno ništa, a zašto su je onda prve tri prikazali tako dobro? Možda će ići daleko i biti važan kotačić u ovoj sezoni.

John - heroj koji se pokazuje jako dobar u izazovima. Nekako me podsjeća na Colbya, samo sa nula karizme.

Chrissy - moja najdraža trenutno. Sviđa mi se kod nje što se pokazuje kao kompletna igračica. Zasad jako dobar strateg i socijalan igrač. Voli flertovati, godine ne igraju problem i uz sebe sad još ima Ryana koji se čini tipičan igraž za žene.

Roark - nebitna

Ryan - vjerojatno najbolji story arc zasad. Nisu nam ga puno prikazali ove epizode, ali sasvim dovoljno jer je dobio jednu bitnu scenu u kojoj uvlači Chrissy i onda velikodušno prihvaća. Ispotavlja se da je pametan igrač, ali vidjet ćemo je li dovoljno.

LEVU PLEME
Alan - jebote, na kraju Alan nije tako glup kako se činilo. Je paranoičan i ne pripada socijalnoj igri, ali pokazao je da je brz u odgovorima i odgovori su mu bili logični što znači da ipak nekog vraga zna
Spoiler for Hiden:
ali na kraju ispao  ;D

Joe - i evo highlighta sezone. Lik je wannabe mix Tonija i Robfathera iz All Stars sezone. Kažem All Stars sezone jer je Robfather uvijek igrao drugačje svaku sezonu, a u All Starsu je bio Tony prije Tonija. Brutalno agresivna igra, danas od sutra. Pa da to malo objasnim iako sam već objašnjavao kad je Toni igrao svoju prvu sezonu. Toni i Robfather (samo All Stars Sezona) su bili igrači koji su zbog agresivne igre radili greške, ali na svaku tu jednu grešku ide dva izvrsna poteza. Ono što su oni igrali je vrlo riskantno i to ne može svako. Oni su to uspijeli. Meni se čini da Joe trenutno igra takvu igru. Jedina je razlika što Joe čini dvije greške i jedan izvrstan potez. Zasad ga to spašava. Ono što treba naglasiti kao po meni glavnu razliku je da su Toni i Robfather ZNALI da to mogu, a Joe MISLI da to može. To je jako bitno. oe je loš socijalan igrač i trenutno kao što smo vidjeli kad je raspravljao sa Alanom i ostalima prije TC-a ne može razmišljati unaprijed. No, na TC-u
Spoiler for Hiden:
je sve ispravio sa tim jednim potezom. Dobro je pročitao poker face i zadržao idol za sebe iako mu je ova govorila da - da njoj.

Ashley - ona me kao heroj podsjeća na legendarnu Stephenie  ;D ali je daleko iza nje. Simpa je, vidjet ćemo kako dalje.

Devon - on je definitivno solidan igrač, ali još nije pokazao svoj potencijal kojeg vidim, ali kao da ga nešto koči jer nije glup. Samo mi se čini da malčice sporije kopča, ali je dobar socijalan igrač.

Desi - samo naprijed.

Trenutno meni najdraži igrači Nevina i Chrissy. Uz njih do kraja, nadam se  srcesmajli

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1931 : 21.10.2017. 14:21:38 »
Steta za


Spoiler for Hiden:
Alana
Mislim da je materijal za "Second chance" sezonu ako nekada bude bila.

Offline AbrahamSetrakian

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1932 : 21.10.2017. 16:05:21 »
Postali su predvidljivi sa tom podelom plemena. Znao sam da ce show biti zagarantovan ako spoje Alana i Joa u istom plemenu.

Sto se Cole-a tice, nije on mislio nista lose, samo sto je izgleda jednostavno glup.

Za sad najjaci igraci Ryan, Christy i Nevina.

JP totalno nebitan lik

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1933 : 27.10.2017. 07:06:02 »
Odlicna epizoda.


Zaljubio sam se u Ali  srcesmajli srcesmajli


Najgluplja osoba sezone ispala. I dobar potez swing votea.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1934 : 28.10.2017. 02:12:38 »
Pogledana nova  :)

YAWA PLEME
Ben - baš mi ga je bilo žao kad se dogodio onaj pucanj. I svaka čast producentima što su napokon doveli pravog heroja, heroja koji jako podsjeća na one iz ranih sezona. Nadam se da će daleko.

Nevina - još jedna dobra epizoda za nju. Drago mi je da se malo makla od Colea i došla do Mikea. Mike mi se čini kao netko tko želi surađivati. Nevina je zasad pokazala jako dobre socijalne i strateške vještine.

Cole - glupson.

Lauren - ona me podsjeća na Sue, samo manje bahata.

Mike - vrijedi isto kao za Nevinu.

SOKO PLEME
Ali - nije vidjela da to dolazi. Mala umišljena. Tipičan primjer igrača koji misli da je dovoljno imati samo jednog igrača kraj sebe. Ne gleda široko, ali nije glupa. Sad će samo rasti nakon ove epizode.

John - bitan samo za izazove.

Chrissy - trenutno jedina prava kraljica ovogodišnjeg Survivora. Žena je osim što je karizmatično seksi, vrlo je pametna (zato i je seksi), nije joj strano zakuhati frku i svaka joj čast na strateškom potezu u ovoj epizodi. Volim te igrače koji od ničeg stvore kaos, ali ne kao Kaos Kass jer ta igračica nema pojma o igri već na ovoj razini kao što je to napravila Chrissy.

Roark - loool, kako loše.

Ryan - dobra odluka Ryana jer
Spoiler for Hiden:
nije da je morao birati između Ali i Chrissy već između Roark i Chrissy, a sa Chrissy je puno bolji. Da, Roark je bila uz Ali, ali (hehe ali ali) nije nju direktno izbacio već samo joj nije rekao i već vidim kako će ograničena Ali početi divljati na Ryana. Ryan ju treba smiriti i reći joj sve iskreno na ovaj način "gle, dao sam onaj idol Chrissy i kad smo se spojili, sa njom sam postao dobar. Ti si moj prvi saveznik, ali u Chrissy imamo jak trojac i nisam birao između tebe i Chrissy već između Roark i Chrissy iako si ti bila uz Roark" ako na taj način ne shvati, onda nije za Survivor jer bi to isto napravila da je bila na njegovom mjestu. Tipa da su Ryan i Chrissy na poziciji Ali i Roark i da je Ali swingvote. Siguran sam da bi spasila Roark jer je bila dobra sa njom kao što je Ryan dobar sa Chrissy.

LEVU PLEME
Joe - počet ću sa svaka čast. Izgleda da su očvrsnuli i napokon su počeli pkazivati nešto u izazovima.

Ashley - svaka čast. Iznenadila me ovu epizodu kako je bila odlučna.

Devon - svaka čast, izazovi jako dobri.

Desi - svaka čast i tebi.

Jako dobra epizoda. Još uvijek uz Ryana, Chrissy i Nevinu.


Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1935 : 03.11.2017. 05:43:00 »
Dobar editing, prevarili su me. Mislio sam da ce druga osoba ispasti.


E sad, sto se osobe koja je ispala tice:


Spoiler for Hiden:
Mislim da je dobar igrac i da ima perspektivu da je vidimo jos nekad u Survivoru. Jbg. sad se nje poklopilo, u biti nije igrala losu igru. U prvom plemenu je sve kontrolisala, resila se Patricka koji je bio njen najblizi ally tada jer je gledala siroko, ovde jbg. nije videla sta ce se desiti kad je Roark ispala. Doduse, malo je tu Ryan pogresio jer mislim da bi mu ona bila odaniji saigrac ali otom potom. Verujem da bi i ona glasala za Roark. Cak mislim da je Ryan i sada bio blize odluci da se ide na JTa, ali Chrissy ga je razoruzala pricom. I pametan potez Chrissy, zna da je JP siguran glas i neko ko nema mozga da preterano razmislja. Sigurno ce ici sa njom.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1936 : 09.11.2017. 04:07:40 »
Pogledao sam onu od prošlog tjedna pa da komentiram prije nego što izađe nova kroz sat vremena.


YAWA PLEME
Ben - i dalje na razini. Sad je sigurno vođa i nosi ih u izazovima.

Nevina - i dalje nevino neodoljiva, ali izgleda da joj je zbilja stalno do Colea, a Ben i Lauren to vide.

Cole - glupson

Lauren - možd ai najveće iznenđanje. Nekako se stabilizirala i stvarno nisam očekivao da će biti ovako sigurna. Kuži igru i uvijek daje dobre argumente samo jebiga nije atraktivna kao ona wannabe igračica Ali.

Mike - i on se diže

SOKO PLEME
Ali - ajme meni kakva wannabe strateška igračica. Kao što sam rekao u prošloj epizodi što se tiče njene reakcije i upravo se to dogodilo. Ne shvaća, a isto bi napravila da je morala spasiti Roark. I dokada više sa ovako glupavim argumentima oko igrača kao što je John i izazova. Pa dokada više. Stvarno se treba jebeno javno reći na TC-u ili na reunionu da je jako mali postotak igrača (Colby, Robfather, Ozzy) koji su dominirali izazovima. Jako mali i zašto uvijek ovako glupavim igračima padne napamet da spomenu kako će igrači poput Johna osvojiti sve izazove do kraja. Zato što je fizički najspremniji? Pa nisu izazovi samo fizikalija već i puzle kojih ima uvijek dosta već i ravnoteža (statistički najviše žene pobjeđuju) i ostalo. Kako me živcira taj argument jebeno nevjerojatno, a argument stvarno nema smisla jer je stvarno mali postotak igrača koji su dominirali izazovima od početka do kraja. Ne kažem da John neće dominirati, ali povijest nas uči da taj argument nije točan. Mislim, možda John sad zbilja sve izazove osvoji do kraja, ali vidjet ćemo. I to odmah u idućoj epizodi da vidim tko osvaja imunitet.

John - samo tako nastavi

Chrissy - uvjerljivo najpametnija. Ima Johna sa jedne strane koji joj je vjerni pas i Ryana s druge strane koji joj je vjerni pas. Pa zašto bi vukla wannabe Ali a ne vole se.

Ryan - dobro, nije mu u poroti  ;D

LEVU PLEME
Joe - svaka čast

Ashley - svaka čast

Devon - svaka čast

Desi - svaka čast

Levu pleme i pomalo neprimjetno zadnje dvije epizode, ali sad dolazi merge.

Offline AbrahamSetrakian

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1937 : 09.11.2017. 17:50:14 »
Ujedinjenje i desava se sve kao sto sam predvideo.

Ryan-ovi potezi su se konacno isplatili, jednostavno je morao imati heroje uz sebe da bi ih posle mogao spojiti sa Devonovim.

Nevina ispala kolateralna steta i ako je i sama po sebi opasnija od Cola barem duplo, nisu ni svesni kakvog su masterminda slucajno izbacili.




Offline Pejko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 184
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1938 : 10.11.2017. 18:05:11 »
Ono kad shvatis da nema nista od prevoda,i uzmes stvari u svoje ruke. :)



Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1939 : 11.11.2017. 03:56:26 »
Pogledana nova  :)

Kao što sam rekao oko izazova da u izazovima ravnoteže ženske najviše pobjede i što se dogodilo. Još jedan dokaz da ne vrijedi onaj glupi argument od Ali i da treba prestati koristiti te argumente. Izazov je bio odličan. Ne samo ravnoteža već i psihološki mindfuck.

No, ono što je ova fantastična epizoda dokazala je da nakon dugog vremena imamo fantastičnog igrača i ime joj je Chrissy. Chrissy kako trenutno igra, to je ljudi moji elitni level. Među Survivor zajednicom vlada nekakav konzensus da je najbolji first time winner (dakle, igrač koji je najbolje pobijedio iz prvog pokušaja) Kim, fantastična igračica. No, ako Chrissy ovako nastavi i ako pobijedi, onda sigurno ide na prvo mjesto.

Pazite, ona Ryana vrti oko malog prsta koji je kao neki strateg. Je, dobar je ali samo to - dobar. Ben, Desi, Mike svi su oni dobri, ali točno se vidi razlika između dobrog igrača i između igrača elitnog levela kao što je Chrissy. Ženska je starija verzja Parvati. Flerta sa svima, izvrsna socijalna i strateška igračica. I tko je opet zaslužan za plan u ovoj epizodi? Chrissy. Pa kakav mastermind. Sve je razotkrila. Tko je počep pričati da Joe možda ima idol? Chrissy. Tko je očeo govorit Cole ili Joe? Chrissy. I na kraju najbojli strateški potez sezone njezin plan B
Spoiler for Hiden:
da glasaju za Nevinu ako nešto iskrsne i tako je bilo.
jebote, sve je organizirala, a ovi je samo slušaju i klimaju glavom. I tko je odmah skužio kakva je igračica a nisu prije igrali zajedno jer su bili u odvojenim plemenima? Joe. I Joe pod njezinim pritiskom radi dvije OGROMNE pogreške
Spoiler for Hiden:
prije glasanja otkrije da ima idol. I ne samo to, iskorištava ga za sebe. To je ono što sam pričao. Joe je jedan od onih igrača koji će napraviti jedan loš potez, ali dva dobra. Ovdje je napravio dva loša poteza. Otkrio da ima idol i iskoristio ga za sebe. Naravno, nije mogao znati da će oni glasati Nevinu, ali isto tako Chrissy je točno znala da je on jedan od onih igrača koji iskorištavaju idole za sebe. Takav je to igrač, sebičan i egoističan.

Nevina me razočarala. Ipak je na kraju pala na Colea, a počela je tako dobro. Ben je pravedno postupio kao pravi heroj. Lauren mi nije jasna. Taman počela dobro i sad natrag na staro. Mike nešto pokušava ali ne može sam. Najbolja ženska igračica unazad 10-ak sezona. Mislim, kad gledam ženske igračice zadnjih 10-ak sezona, niti jedna nije elitni level. Naravno, ne ubrajam Sandru koja je igrala prvi put tamo u 7. sezoni tako da ovu njezinu genijalnu zadnju sezonu n računam pošto ju više smatram starom igračicom, ali gledajući nove ženske igračice unazad 12, 13 sezona jedino uistinu Kim se izdvaja. Andrea, Aubrey i slične su dobre, ali nisu napravile ništa da bi bile elitni level. Vidi se da kuže igru, ali nemaju tu surovost kao Chrissy i haldnokrvnost kao Kim.

https://twitter.com/therealchrissyh?lang=en  :)



Citat:
Crissy is sexy full stop. You gotta love a woman with the killer attitude and looks to match. I love how shes playing, cutthroat and dominating without being too obnoxious about it although next episode might do her in. She should be able to win with no idols imo so it was beneath her.

I to je još jedna bitna stavka. Igra old school kad se pobjeđivalo bez skrivenih idola. To je ta razlika. Čista elita.

Ooo da

 srcesmajli


Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1940 : 22.11.2017. 21:52:22 »
Pogledao sam i ja sve epizode do sada ali nisam imao vremena komentarisati,pa sad da nadoknadim.
Spoiler for Hiden:
Sto se tice trece epizode dobra je,solidan blindside i to je Patricka samo cekalo jer je bas cudak.
Cetvrta epizoda najbolja do sada,sjajni Joe odigrao tajni imunitet kako treba i ode Alan,steta za Alana jer je bio dobar igrac,mislim da ce igrati on opet,sto se tice Joe za njega navijam i nadam se da ce sto duze ostati.
Peta epizoda takoodje dobra Ryan je morao odluciti i na kraju odlucio je da bude sa Chrissy koja odlicno manipulise ali meni licno nije nesto draga ali volim gledati njenu igru.Izglasana Roark kaja i nije nesto pokazala.
Sesta epizoda solidna Ryan makao i Ali,morao je jer vise ne moze na nju da se osloni nakon galsa za Roark.
Sedma epizoda dobra,steta za Joea sto je odigrao imunitet,potpuno bespotrebno,steta za Jessicu imala je dosta potencijala.
U poslednjoj osmoj ode Desi solidna je igracica nece mi nedostajati,samo mi nije jasno zasto su Joa ostavili ali drago mi je jer ga zelim gledati sto duze.
Ben mi je gotivan lik i pratiti cu kako ce njegova igra teci,cekam da nesto uradi Dr Mike,sve u svemu za sada sam zadovoljan,billo je par dobrih scena kao ono ludacko trazenje idola a Ryan iznad njih stoji sa idolom u gacama.Cole  :facepalm

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1941 : 22.11.2017. 23:47:02 »
Ja zaboravio komati zadnju pa da komam prije nego što izađe za nekoliko sati nova epka.

Ben - bio paranoičan ovu epizodu, ali neka nije to ona lažna paranoja. Bio je s pravom. Čovjek je prošao rat i tko zna što je sve vidio. Već se vidjelo da ima PTSP, da ima tikove i samo respect ima od mene jer ono što mu je Joe rekao govore samo moralne nule.

Cole - glupson i dalje.

Lauren - ok bila. Žena me podsjeća na Chrisa iz 9. sezone. Tu je, shvaća igra i samo preostaje za vidjeti hoće li imati onakav finiš kakav je imao Chris, a kad pričamo o Chrisu, Chris je valjda najpodcjenjeniji igrač ikada.

Mike - i on se diže napisao za prošlu, ali sve mi se više čini da je on jedan od igrača koji će samo sotati na tom potencijalu ali ako iskoristi taj potencijal vidim ga u finalu.

John - i dalje samo živi za izazove i opet se pkazalo koliko je Ali bila u krivu da će sve osvojiti. Hahahaha.

Chrissy - i dalje jedina prava Kraljica. I ovu epizodu je sve zakuhala, ali bila je više po strani i siguran sam da je ona ta koja je rekla za koga glasati.

Ryan - bio dobar ovu epku. Smiješna scena s idolom.

Joe - psihopat. Sad je i službeno. Takvima nije mjesto u Survivoru. Razina psiha kao što je bio Russell. Onako se ponašati prema Benu koji je PTSP-ovac i ono izjaviti fuj.

Ashley - nevidljiva

Devon - uvijek dobar, ali fali mu taj zadnji korak da se izdvoji neku epizodu.

Desi - meni je potpuno razumljivo
Spoiler for Hiden:
zašto je ispala i nekako logičan slijed. Mislim, žena je jaka socijalna igračica i odlična u izazovima. Nikom se nije zamjerila. Pa nećeš nju voditi dalje jer da na krjau ostane, lako moguće da pobijedi. Ostavit ćeš psiha Joea jer za njega nitko neće glasati u finalu i nije se pokazao u izazovima.

Čista logika.




 rofl rofl



Offline AbrahamSetrakian

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1942 : 27.11.2017. 19:26:31 »
Mike nam je upravo pokazao sta trebamo da uradimo ako zelimo da samo bacimo HII u vodu  :dash

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1943 : 30.11.2017. 04:18:12 »
Što se uopće ima komentirati. Preloš potez Mikea. Ne znam, lik si je valjda u glavi zamislio da će to proći, ali vidi se da nije odličan strateg iako je dobar igrač to jest ima potencijal. I dalje ga neću otpisivati jer i dalje ima priliku pobijediti, ali ovo će sad biti ključna epizoda.

Nova epka izašla.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1944 : 30.11.2017. 11:31:38 »
Pogledana 10. i 11.  :)

Ovo su bile epizode zbog čega se gleda Survivor. Dvije najbolje epizode sezone koje spadaju u all time kategoriju. Nisam se dugo veselio ovakvom blindsideu. Stvarno je bio velik i plan je majko mila kakav plan. Sve se preokrenulo.

Ben - odlične epizode za njega. Ono sa secret agent je jebeno. Koliko god da je nekad paranoičan, kuži igru i uvijek je na oprezu. Jak strateg.

Lauren - wooow Lauren wooow. Znači, ona sada postaje ono što je Chrissy samo drugačiji tip igrača. Rekao sam već da me podsjeća na Chrisa iz 9. sezone. A kad je rekla da je ovo samo biznis za nju, podsjetila me na Briana iz 5. sezone + odlična under the radar igra kao Sandra. Tako bi i opisao njezinu igru. Sandra + Chris = Lauren. Oni nisu na prvi pogled simpatični igrači, jednostavno nisu good looking kak se kaže, ali s vremenom ih nekako zavoliš i Lauren želim da ide do kraja. Napravila odličan potez, ali ima jedan igrač u ove dvije epizode koji je bio još bolji.

Mike - kakav tikvan nevjerojatno. Jebote, niti jedan dobar potez nije napravio. Prevara od igrača. Najjače je kad on i Joe misle da su u nekoj igri, a ovi ih vrte oko malog prsta.

JP - loool

Chrissy - od potencijalnog pobjednika do goata u F3 ako uspije. Znači nevjerojatno niti jedan krivi potez nije napravila. Od početka igra odličnu igru, ali ove zadnje dvije epizode iako su je zaslijepili nije njezina krivica. Jednostavno se tako poklopilo i sad ako otiđe u F3, nažalost ne vidim da će pobijediti jer se mnogima zamjerila. Kad je rekla "that was an incredible tight alliance"  ;D

Ryan - slično, i
Spoiler for Hiden:
idol je razumljiv nije znao.

Joe - ajme meni psiho.

Ashley - nju ne kužim. Govori kako je napokon počela igrati opaku igru, ali ja to ne vidim. I dalje ništa ne govori o strategiji

Devon - a ovo je najbolji igrač ove dvije epizode. Jedini igrač koji je bio bolji od Lauren i nešto mi je sad nevjerojatno. Pokušajte se sjetiti njega na samom početku i njegove odnose sa drugima. Nikome se nije zamjerio pa čak ni Ryanu jer ga je Ryan prvi sjebao. Devon je izvrstan, a vjerojatno i najbolji socijalni igrač ove sezone. Svi mu jedu iz ruke. Lauren je ta koja ih je sve okupila i pokušala odrediti kako će ići glasovi, ali sve na kraju Devon. Sve što im govori, ovi mu jedu iz ruke i lijepo je objasnio svoje strateško poteze, a tek kako je Bena uvjerio da igra duplog agenta hahaha. Winner editing.

E sad, promo za iduću zanimljiv. Fake idol, Ben je skužio što ovi troje planiraju. Možda opet sa Chrissy i Ryanom a Mike u sredini. Uh, imam četiri igrača za koje želim da pobijede to jest ne bih imao ništa protiv. Chrissy, Devon, Ben i Lauren iako je to sad za Chrissy gotovo nemoguće. Nisam dugo imao toliko puno igrača a da je sezona pri kraju. Stvarno nevjerojatno, ali sva četiri igrača kroz sezonu su igrali od dobro do odlično.

Evo Cesterninovog podcasta



Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1945 : 01.12.2017. 20:56:57 »
Nije mi se dopala ova sezona Survivora, narocito jer sam odgledala zadnje dve Australijskog Survivora gde su ucesnici bili super (ko nije gledao, svaka preporuka, to su 3. i 4. ), ali mi je ova dupla epizoda promenila misljenje. Tajni agent i to sto ovi misle da su provalili, a tri su koraka iza glavnih igraca je bilo do jaja gledati.
Meni licno Devon favorit od starta, ovom epizodom samo zacementirao.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1946 : 07.12.2017. 18:14:40 »
Opet očajni igrači igraju ovo... Chrissy uzima lagao, ubeđen sam, ako se ne zajebe pa ne povede Devona sa sobom.


Spoiler for Hiden:
Mislim da je njoj upala sekira u med jer je Ben izvukao HII sada, a ispala Lauren. Pametna je i zna da za Bena niko neće glasati u finalu, znači vodiće njega i Ryana sa sobom, jer ni Ryan nije odigrao Bog zna kakvu igru do sada. Jedino bi greska bila voditi Devona ili Ashley jer se nikome nisu zamerili, a povukli su taj dobar potez u mergeu. Mike je nebitan igrac.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1947 : 08.12.2017. 09:13:51 »
Sad nakon ove epizode ovo je definitivno jedan od najglupljih castova ikada. Toliko loših poteza da je to strašno. Baš ih svi disaju na stranim forumima i socijalnim mrežama koliko je glupa ova sezona. Svakako atraktivna zadnjih nekoliko epizoda, ali atraktivnost se može dobiti i sa dobrom igrom i sa lošom. Ovi dobivaju sa lošom.

Ben - zakon ovu epizodu. Napravio je što je morao. Kužim zašto je mnogima postao antipatičan zadnjih par epizoda, ali samo je jako srčan i baš želi pobjedu i trudi se. To se cijeni.

Lauren - igrala je jako dobro, stvarno je raslo i onda je u ovoj epizodi napravila jedan od najglupljih poteza u povijesti Survivora.

Mike - postoje karikature Survivora. Imamo Coacha, imamo Philipa, imamo ih. Tu spada i Mike, samo što je Mike različita karikatura od recimo Philipa koji je u nekom svojem svijetu. Mike što je najbolje kuži igru ali je strašno naivan i jednostavno ima lošu sreću iz epizode u epizodu. Inspektor Cluso jebote. I sve se bojim da on ne pobijedi. Nekako kao da je anrator sezone.

Chrissy - Ben je u pravu kad kaže da reagira svaki put pretjerano, ali ne shvaća da s ostalima nije imala takav odnos kao sa njim i normalno je da tako reagira.

Ryan - zadnjih epizoda stoji.

Ashley - nevidljiva us trateškim potezima, ali sad dolazi do izražaja njezina socijalna igra. Likeable je.

Devon - isto kao Ashyel jak socijalan igrač i likeable, ali sa nekoliko dobrih strateških poteza. Stvarno me ne bi čudilo da netko od njih dvoje pobijedi.

Ma što je najgore ne bi me čudilo da bilo tko od preostalih igrača pobijedi osim moje miljenice Chrissy. Znači, najbolja igračica sezone po meni ima najmanje šanse da pobijedi. Možda je to nekakva moja paranoja, ali ako čitate intervjuje igrača to je suludo. Joe kaže da je ona kao Kaos Kass  :o ne mogu vjerovat pa Kaos Kass ima potpuno suludu igru. Lauren kaže da ju Chrissy nervira. Jednostavno ne znam mislim da 90% toga ne vidimo i bojim se da Chrissy ima jako male šanse za pobjedu. Ovo će biti bitter jury ako Chrissy dođe u F3 i morat će sve upotrijebiti da ih uvjere da zaslužuje pobjedu. Nevjerojatna je ta percepcija.

 ;D
Spoiler for Hiden:
Devon gives up Immunity and declares how close he is to Ashley???

Devon outs his alliance at Tribal Council???

Lauren finds an Idol clue...and TELLS someone about it???

Lauren gives half her Idol to another player?????

But Devon and Lauren weren't alone this week.

Ashley freaks when Devon outs his alliance???

Ashley confirms at TC that Ben is in trouble????

Chrissy goes off on Ben when the TC vote doesn't go her way, instead of pretending not to be so mad???

Chrissy keeps saying no when someone brings an idea to her???

Chrissy asks Lauren to forfeit her advantage???

Ben spills all of Lauren's secrets, apparently unaware that others will find out???

Dr. Mike trusts Ben again after being burned by him twice???

Dr. Mike throws away a possible Jury vote by throwing Lauren's Idol in the fire???

Ryan trusts Ben after being burned by him at the last TC???

I think this might be the dumbest collective cast ever!

I was iffy on whether or not this season had a top 50-caliber player. Then I thought Devon and Lauren were getting close. That's all blown out of the water now.

And no, I don't give Ben huge props for correctly playing his Idol. When dumb players spell it out like this group did, it was a no-brainer.

I just can't say it enough times -- An Idol is at its most powerful when nobody knows you have it! Ben just proved it again. Every single person who has had any kind of advantage in this game and told someone about it, has ended up getting burned. Even Joe who used one to bounce Alan had his secret exposed by Cole.

This was a frustrating episode to watch because I got confirmation that a smart player will not win Survivor this season.

I evo podcasta bio je live u Texasu. Cesterninu i Stephenu se pridružila jedna od najvećih igračica Kim. Pa je došao Mike Halloway, jako sličan igrač Benu. Bili su još neki, ali onda se pojavio najvažniji gost. Jedna od najvećih legendi Survivora. U tom trenutku najgledanije sezone u povijesti Survivora (Australia, druga sezona) postao je najpopularniji Survivor igrač i jedna od najprepoznatljivijih osoba u americi tada. Originalni Heroj Colby. Svi su se digli kad je došao na 44:52


Offline Mak

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1948 : 08.12.2017. 18:52:56 »
Htedoh da napišem ovo još pre par epizoda, imam neki čudan utisak da Majk urolog ima neki blesavi winners edit. Verovatno grešim, ali evo neka ostane zapisano pa ako pobedi častite me pivom.  ;D
Sometimes we take for granted, the little things like food, like freedom.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1949 : 08.12.2017. 20:46:33 »
Pogledano sve do sada

Spoiler for Hiden:
U devetoj konacno Cole izglasan,vrijeme je i bilo,Mike je usrao svoju igru u ovoj epizodi i bacio idol.
Sto se tice duple epizode fantasticne su,par igraca je izaslo kao apsolutni majstori ove igre kao sto su Devon,Lauren i Ben pa kako su ih sve samo izmanipulisali,presmijesno,nevjerovatno kako su Joe i Mike sve to previdjeli i Chrissy je takoodje izmanipulisana ali nije na to racunala jer je bila blizu sa Benom.
Sto se tice poslednje epizode meni se svidjela ali toliko losih poteza da je to smijesno,pa sacuvaj Lauren idol za sebe a Mike ga baca u vatru,haos totalni.TC je bio bas dobar na kraju Lauren blindsideovana od strane Bena,steta jer je imala potencijala.Ben je bio dobar ali previse ljudi je raspizdio.

Ja licno nisam razocaran ovom sezonom,bit ce iz ove sezone dosta igraca koji ce se vracati.Cekamo dalje :D

Tags: