Autor Tema: Hitler: The Rise of Evil  (Posjeta: 6553 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline splicanin84

  • Novi član
  • *
  • Postova: 15
Hitler: The Rise of Evil
« : 27.01.2010. 18:48:00 »

Opis:
Serija opisuje život Adolfa Hitlera od djetinjstva do zrelog doba i prikazuje kako je postao toliko moćan. Ona opisuje njegovo loše djetinjstvo u Austriji, Prvi svjetski rat iz njegove tačke gledišta, i kako je postao najjači čovjek u Njemačkoj. Serija nam pokazuje kako je Hitler od siromašnog vojnika postao vođa nacista, te kako je preživio pokušaj da ga ubiju. Prikazuje i Hitlerov odnos s ljubavnicom Evom Braun te njegovo vođenje Njemačke i Nacističke stranke.

Žanr: povijesna, drama, biografska

IMDb
TVDb

Titlovi

Pripremio: Red Dragon
« Zadnja izmjena: 23.07.2014. 13:25:04 maksi »

Offline dreambett

  • Old staff
  • Član
  • *****
  • Postova: 654
  • Spol: Muški
Re: Hitler: The Rise of Evil (2003)
« Odgovor #1 : 27.01.2010. 18:51:39 »

ULOGE: Robert Carlyle, Stockard Channing, Jena Malone, Julianna Margulies, Liev Schreiber, Peter O'Toole

The movie describes the life of Adolf Hitler from childhood to manhood, and how he became so powerful. It describes his poor childhood in Austria, it describes the first world war from his point of view, and how he became the strongest man in Germany. The movie show us how turned Hitler from a poor soldier into the leader of the Nazis, and how he survived the attempts to kill him. It describes his relationship with his mistress Eva Braun, and his decisions and enemies inside Germany and inside the Nazi party.

http://www.imdb.com/title/tt0346293/

prijevodi stavljeni na upload

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Re: Hitler: The Rise of Evil (2003)
« Odgovor #2 : 27.01.2010. 18:55:26 »
Ovo je mini-serija, ne film. Gledao sam je prije par godina na TV-u. Robert Carlyle je odličan. Preporuka svima. smileyNO1

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Re: Hitler: The Rise of Evil (2003)
« Odgovor #3 : 27.01.2010. 19:34:55 »
Ne bih rekao da je ovo serija. I odavno postoje prevodi na filmskim sajtovima za prevode. Dobar film ali serija iz dva dela, ne bih rekao.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Hitler: The Rise of Evil (2003)
« Odgovor #4 : 27.01.2010. 19:40:15 »

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Re: Hitler: The Rise of Evil (2003)
« Odgovor #5 : 27.01.2010. 19:58:51 »
U tv programu se ovaj film uvek stavljao u kategoriju Tv Film iz dva dela.

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Hitler: The Rise of Evil (2003)
« Odgovor #6 : 06.01.2012. 15:02:37 »
Odlična mini-serija, upravo sam završio sa gledanjem, glavni glumac je odlično odigrao ulogu. Usput sam uradio sync postojećih titlova sa sajta za verziju koju sam imao, pa sam uploadovao i to na sajt, hvala prevodiocu, koji nije bio potpisan u svojim originalnim titlovima.  clapp

Tags: