Razno > Offtopic

NERVIRA ME...

<< < (2/82) > >>

delrey:

--- Citat: ---smileyNO1 i mene bome
--- Kraj citata ---
Šta misliš, hoće li sleteti Gus Hiddink?

mijau:
... sve živo i pol toga mrtvog. Nešto sam nadr.an ovih dana.

igniss:

--- Citat: EROS - 02.01.2010. 23:40:04 ---U ovom topicu pišite šta vas to trenutno nervira...


Mene ovih dana (a i uopšte kad je praznični period) užasno nervira kad mi neko pošalje čestitku, a ono bude neka od onih šablonskih poruka (da ti snežna pahulja ovo, da ti more sreće ono), pa ispadne ko da čitam O klasje moje.

A u materinu, takve odmah brišem! Više volim, jednu prostoproširenu rečenicu, nego te zaglupljujuće poruke koje idu u krug! Jer čim mi neko/neka pošalje takvu poruku, ja mislim da nije iskrena i od srca, već da mi je poslata čisto da me skine sa dnevnog reda, jer sam njemu/njoj nekad valjao u životu!


Ima li još neko isti problem?  :(

--- Kraj citata ---

Kad meni stigne takva poruka, odgovorim:"Hvala, i tebi!" Ljudi misle da će sa forvardom takve poruke koju su već od nekoga dobili, učiniti da  izgleda kao da su se potrudili. Upravo je obrnuto. Juče je mojoj ženi stigla takva poetska poruka sa potpisom "Maja sa Draganom i Lidijom". Smešno je što se njena prijateljica zove Vesna. ;D

slaven7:

--- Citat: SuperSerb - 02.01.2010. 23:41:54 ---Haha, kad sam video naslov teme odma' sam pomislio da je ovo neki novi besni član koji nije uspeo da nađe prevode za svoju seriju. rofl

--- Kraj citata ---
i ja :)

taman vidjeh onog lika što se čudi kako nema prijevoda za The Office... i to još onako odlučno sa velikim slovima, i onda vidim ovo, isto velikim slovima, i pomislim: šta je sad ovaj zbudaleso  rofl

stefan87:

--- Citat: mijau - 03.01.2010. 00:58:39 ---... sve živo i pol toga mrtvog. Nešto sam nadr.an ovih dana.

--- Kraj citata ---
ma to je zbog prsta, pa si se mucio i sa prevodjenjem. bice sve ok nemoj da brines :)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju