Autor Tema: Gossip Girl - arhivirana tema. Postoji nova.  (Posjeta: 171003 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #690 : 09.02.2009. 23:02:53 »
А da, jedino što mi se ne sviđa u većini USA serija je to što često ističu gay populaciju, pa tako i u ovoj..
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline ndma11

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • http://www.tribe-balkan.co.nr/
    • TRIBE BALKAN!!!
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #691 : 09.02.2009. 23:12:05 »
To je deo svakog društva i normalno je da ih ima u serijama... Ne mislim da ih ističu i da je to nešto strašno, pogotovu u ovoj seriji...

What I'm Listening Now!!!

My last.fm page

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #692 : 09.02.2009. 23:16:48 »
Ma mislio sam na onaj deo oko S-inog brata i J-inog dečka. Ne znam, ne volim da to vidim na tvv-u, u serijama. Moje lično mišljenje je da oni ne treba da budu u javnosti i da je to sasvim pogrešno dozvoliti im. Ali, opet, to nije tema ovog topika, a ni ovog foruma..

EDIT: Do kad je pauza u emitovanju GG?
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline ndma11

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • http://www.tribe-balkan.co.nr/
    • TRIBE BALKAN!!!
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #693 : 09.02.2009. 23:21:04 »
Dobro, mišljenja su različita, ja na primer mislim da bez jednog takvog para nema dobre serije...
Evo sad videh na IMDB da je sledeća epizoda tek u Martu.....

What I'm Listening Now!!!

My last.fm page

Offline Noah

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 652
  • Spol: Muški
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #694 : 09.02.2009. 23:33:47 »
А da, jedino što mi se ne sviđa u većini USA serija je to što često ističu gay populaciju, pa tako i u ovoj..

U Gossip Girl ne ističu uopče gay populaciju  ;)
I ne kuzim sta bi tu uopce bilo lose, gay ljudi postoje i medu nama su, to su cinjenice
ne kuzim zasto bi ih se trebalo izbjegavati i praviti ih se ko da ih nema

Balkan    clapp

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #695 : 09.02.2009. 23:38:40 »
Da ne ode u druge teme, neću komentarisati. ;)
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Noah

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 652
  • Spol: Muški
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #696 : 10.02.2009. 00:36:01 »
poslano na mail, ndma11  :D

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #697 : 11.02.2009. 14:21:57 »
Jel može neko na pm da mi pošalje linkove za download Gossip Girl - 01x07 DVDRIP ? Na torrentu je mnogo slab protok, fazon 2-3 kb/s. Uhapred hvala.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline -=QuadDamage=-

  • Prevodilac
  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1081
  • Spol: Muški
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #698 : 11.02.2009. 20:02:29 »
Imaš PM.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #699 : 13.02.2009. 15:35:41 »
Jel zna neko nešto o nastavku Gossip Girl-a? Ima li govora o trećoj sezoni? Video sam da ova sezona ima 25 naručenih epizoda, pa me zanima šta će biti dalje.

EDIT:
CURRENT SEASON:
2 (25 episodes)

http://www.thefutoncritic.com/showatch.aspx?id=gossip_girl&view=listings
Ja sam našao da će ova sezona imati 24 epizode.

Citat:
Gossip Girl's ratings aren't the only thing growing this season. The CW has ordered two additional episodes of the show, extending Season 2 to 24 total! The move comes as the gap between Gossip Girl's hype and relatively modest ratings has narrowed. The teen soap is up double digits over last season.
« Zadnja izmjena: 13.02.2009. 15:53:03 Цоа »
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline ndma11

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • http://www.tribe-balkan.co.nr/
    • TRIBE BALKAN!!!
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #700 : 13.02.2009. 17:46:44 »
Ne znam na šta se odnosi prva rečenica u tekstu, ja sam našao da rating opada
(broj gledalaca po milionima)

2.01   Summer, Kind of Wonderful   3.38
2.02   Never Been Marcused           3.16
2.03   The Dark Night                   3.73
---------------------------------------- (zadnje tri epizode)
2.15   Gone With the Will           2.86
2.16   You've Got Yale!                   2.20
2.17   Carrnal Knowledge           2.27

Ako ovako nastave, ne verujem da će biti treće sezone....

What I'm Listening Now!!!

My last.fm page

Offline jurbAs

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 638
  • Spol: Muški
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #701 : 13.02.2009. 17:52:23 »
samo da kazem decki ndma11 i noha prijvod je odlican iznenaden sam samom kvalitetom prijevoda od vas svaka cast!! jedan od najboljih do sada koje sam vidio od vas....

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #702 : 13.02.2009. 18:25:54 »
Ja sam pogledao prvih 7 epizoda sezone 2 i izbrisao sam skinuti ostatak koji mi se nalazio na hddu, Mnogo je losija nego prva sezona... Ona Serena mi je usrala celu seriju... Toliko se toga vrti oko nje i muskarci padaju na nju, a jedino sto ima na sebi dobro su noge... Mada ja ne volim takve noge... Sve u svemu, drastican pad kvaliteta sezone 2!!!

Offline madness99

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 486
  • Spol: Muški
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #703 : 14.02.2009. 02:27:08 »
pa i mene strasno nervira Serena,svetica prava. Ajde zna ponekad biti slatka ali ipak preterase sa njom.Samo se nadam da se ova serija nece zavrsiti :(
Cata 13.11.2009. 15:31:03

Šta sve žene rade zbog tipa...

Offline Noah

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 652
  • Spol: Muški
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #704 : 14.02.2009. 03:16:21 »
samo da kazem decki ndma11 i noha prijvod je odlican iznenaden sam samom kvalitetom prijevoda od vas svaka cast!! jedan od najboljih do sada koje sam vidio od vas....

hvala ti  :)
ovo je prvi put da prevodim gossip girl, posto ta serija vec ima odlične prevodioce, al ako ce ikad jos trebat uskocit, tu sam

Offline madness99

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 486
  • Spol: Muški
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #705 : 14.02.2009. 20:27:47 »
Prevod je stvarno superiska :)

Meni je krivo sto sam se s''''' ali sledeci put sigurno prevodim :)
Cata 13.11.2009. 15:31:03

Šta sve žene rade zbog tipa...

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #706 : 14.02.2009. 20:52:21 »
Odgledao sam sve epizode koje su do sad izašle i mogu reći da je serija ok. Ništa preterano, ali me zanima šta će smisliti za nastavak, posebno za Dana i Serenu, pošto se stalno nešto svađaju, mire. U odnosu na početak serije, uloge su potpuno izmenjene, Dan je bad bay, a Serena good girl.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #707 : 14.02.2009. 21:07:11 »
Ja se više i ne sećam šta sam gledala. Znam da nisam odgledala zadnje 2-3 epizode, ali moraću da bacim pogled na ep guide da se podsetim onoga što sam gledala. Čekaću ja kraj sezone pa da odgledam sve u cugu, pošto imam selektivnu amneziju. :)

Ali da su smorili u drugoj sezoni - jesu...i to opasno.

E, kad je Chuck ispao najbolji hahaha.

Hvala na prevodima btw. ;)

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #708 : 14.02.2009. 21:27:45 »
Chuck = Logan :D

Logan je isto bio kao najgori, pa je na kraju bio dobrica. Kontam da će tako biti i sa Chuckom. Mada, u svim serijama loši momci sa početka postanu na kraju dobri. Samo se nadam da će izlaziti nedeljno epizode posle ove pauze, da neće praviti brda glupih pauza.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #709 : 14.02.2009. 22:03:14 »
Zaboravih da napišem moje lično viđenje poslednje epizode. Voleo bih da kraj bude kao svi su tu, okupljeni negde i ulazi Gossip Girl i kao  u fazonu "Hi. I'm Gossip Girl." To bi bilo prejako, jer ostavlja se tako može završiti serija, a i daje mogućnost za novu sezonu.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline ndma11

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • http://www.tribe-balkan.co.nr/
    • TRIBE BALKAN!!!
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #710 : 14.02.2009. 22:18:46 »
To će najverovatnije i biti na kraju... Ali opet to neće biti ništa specijalno, pošto će ta GG biti nama potpuno nepoznata ličnost, sem ako GG ne bude Jenny, Lily, Dorota (stvarno bi bilo ekstra da je Dorota gossip girl...) ili neko ko se već pojavljuje u seriji...
Btw. Ne mešajte Veronicu i gossip girl, nemaju ama baš ništa slično (u Veronici su malo detinjastiji)...

What I'm Listening Now!!!

My last.fm page

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #711 : 14.02.2009. 22:23:30 »
Ja bih voleo da se pojavi Kristen Bell, jer kad je ova već narator bilo bi zanimljivo da ona bude GG. Ali, to je previše predvidljivo, tako bi najbolje bilo da bude neko nepoznat. Jenny neće biti sigurno, jer je slala poruke na GG, tako da bi možda najbolje bilo da to bude neko ko je u centru njihovih života.

A što se tiče povezanosti GG i VM... Ja lično mislim da ima više nego dosta sličnosti, ali dobro, svako ima svoje mišljenje.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #712 : 15.02.2009. 00:32:57 »
Btw. Ne mešajte Veronicu i gossip girl, nemaju ama baš ništa slično (u Veronici su malo detinjastiji)...

Nema sličnosti, malo sutra. Mada, mene lično GG ipak malo više podseća na OC.
A reći za VM da je detinjasta....u odnosu na seriju koja se zove Gossip Girl, je, u najmanju ruku s-m-e-š-n-o. ???
OK, ne sviđa ti se VM, tvoje pravo...ali serija je sve, samo ne detinjasta.


I kada je next GG...16. marta tek?

Eto, CW, počinje da se sigra sa GG kao i sa VM....još jedna sličnost. ;D

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21893
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #713 : 15.02.2009. 00:35:30 »
ndma11 dirnuo si se u koprivu ;D
Meni je Veronica vrh vrhova.
Pozz Loki :-*

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline ndma11

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • http://www.tribe-balkan.co.nr/
    • TRIBE BALKAN!!!
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #714 : 15.02.2009. 09:52:07 »
Samo da kažem da gledam i VM, ali mi se ne sviđa koliko i GG... To što mislim da su detinjasti, iza toga i stojim, pre svega mislim da one testove čednosti, kada onaj Duncan u toku epizode deset puta baci onu tabletu i tek je na kraju popije (BIG DEAL???), i tako neke stvari kojih nema u Gossip Girl, i sem televizije na kojoj se prikazuju nema nikakve druge sličnosti...
Gossip Girl ima više sličnosti sa The O.C.
« Zadnja izmjena: 15.02.2009. 10:25:09 ndma11 »

What I'm Listening Now!!!

My last.fm page

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #715 : 15.02.2009. 09:56:13 »
Otvortio/la si pandorinu kutiju... ;D

Offline jurbAs

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 638
  • Spol: Muški
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #716 : 15.02.2009. 11:08:27 »
Samo da kažem da gledam i VM, ali mi se ne sviđa koliko i GG... To što mislim da su detinjasti, iza toga i stojim, pre svega mislim da one testove čednosti, kada onaj Duncan u toku epizode deset puta baci onu tabletu i tek je na kraju popije (BIG DEAL???), i tako neke stvari kojih nema u Gossip Girl, i sem televizije na kojoj se prikazuju nema nikakve druge sličnosti...
Gossip Girl ima više sličnosti sa The O.C.

kad je loki u blizini bolje ne razgovarat i usporedivat VM sa GG :) nema tu previse slicnosti iskreno meni je bolja VM nekako je zanimljivija ovo mi sve vise lici na neku spanjolsku sapunjaru nego na kvalitetnu seriju....

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #717 : 15.02.2009. 12:06:13 »
Jel ovaj CW pravi pauzu sa svim serijama? I One Tree Hill će tek u martu, pa je možda povezano.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #718 : 15.02.2009. 14:59:02 »
Jel ovaj CW pravi pauzu sa svim serijama? I One Tree Hill će tek u martu, pa je možda povezano.

Da, gledam sad njihov sajt...sve serije su im na pauzi, 90210 se vraća tek krajem marta...verovatno će sad ubaciti ANTM ili tako neki shit...

Čitam da hoće da naprave novi Melrose Place ....još se nisam oporavila od trauma od prve verzije. ;D ;D

Da ne kažu kako je off topic, napisaću da sam odgledala GG...stvarno su dosadili sa D&S...zapravo, sve se vrti u krug, kao da nemaju više ideja, čak i Chuck ima extra glup storyline...najbolji su Dorota i buldog. ;D


Ali najbolje je kako se odluke o upisu na Yale donose na konto najnovijeg trača od gossip girl. clapp clapp
« Zadnja izmjena: 15.02.2009. 15:02:30 Loki »

Offline Mislav29

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 120
  • Spol: Muški
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #719 : 15.02.2009. 22:57:44 »
Moram reći da me druga sezona skoro odbacila od serije, možda je i dobro da je pauza da se odmorim malo.

Tags: