Općenito > Pomoć

titlovi i verzije?

(1/2) > >>

dee:
Kako mogu znati za koju verziju filma/ser je rađen titl?
Pitanje je možda glupo, ali fluorescentno sam zelena u svijetu brzog downloada, divx-a i titlova, so plz don't bite my head off.
Unaprijed zahvaljujem svima koji se smiluju i odgovore mi.

Veleno:
Pa obično naslov titla bude: ime.serije.hdtv.lol... ili ime.serije.dvdrip.saints... ili dvdrip.fov... i sl.
Po tom se možeš obično orijentirati. Dakle postoje HDTV Ripovi i DVD ripovi. HDTV u pravilu izlazi prije DVD ripa tako da ako je serija tek prikazana možeš očekivati HDTV rip i titl.
Poz.

dee:
hvala do neba i nazad! sad su mi neke stvari puno jasnije. *duboko se klanja*

dee:
mogu opet biti malo glupa? skinula sam heroes, i sve epizode mi izgledaju ovako slično: heroes.s02e01.hdtv.xvid-fqm - jel bi mi onda pasali ovi xvid titlovi koje sam skinula, ili baš moraju imati to fqm da bi mi odgovarali (ne želim upropastiti savršeno dobar dvd da bih otkrila da sam krivi titl spržila na njega, pa onda malo gnjavim vas. :) a vi ste dobri ljudi pa ćete ljubazno upititi neznalicu, zar ne? *trep-trep*)

pejafor3:
Da. Ti titlovi ce ti odgovarati.

heroes.(Ime serije)s02e01.(Sezona/Epizoda/)hdtv(Vrsta ripa).xvid-fqm(Grupa koja je prva izbacila na scenu)

sledeci primer

heroes.(Ime serije)s02e01.(Sezona/Epizoda/)DVDRip(Vrsta ripa)Saints(Grupa koja je prva izbacila na scenu)

ZNACI....

FQM je samo ime grupe koja je prva izbacila seriju na scenu tog dana.

Dok budes skidala epizode, nailazices i na....
heroes.s02e01.hdtv.xvid-LOL
heroes.s02e01.hdtv.xvid-XOR
i tako dalje...

Vazno ti je ovo HDTV.XVID

NAravno proveri sve titlove pre narezivanja.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju