Autor Tema: Stargate Atlantis  (Posjeta: 69433 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rodney_McKay

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • glupost se ne moze izlijeciti!!
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #60 : 08.08.2008. 10:52:40 »
Molim one koji uzimaju srpske prevode i potpisuju ih kao svoje da to ne rade, a ako vec isto i rade
neka bar to propuste kroz word (btw. tek da se zna, nisam nacionalist) jer bedasto je raditi samo copy-past
i to potisati kao svoje i kao cro titl.

N to se ne odnosi na tebe...

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #61 : 08.08.2008. 11:59:46 »
ovdje slobodno budi precizan i navedi na što točno misliš. Admini znaju tko je što uploadao pa se mogu poduzeti mjere protiv takvih poteza. I mene nervira kada skinem jezično jasno označen titl, a u arhivi nešto sasvim drugo.
May the Plasma be with you!

simac

  • Gost
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #62 : 08.08.2008. 14:00:19 »
Molim one koji uzimaju srpske prevode i potpisuju ih kao svoje da to ne rade, a ako vec isto i rade
neka bar to propuste kroz word (btw. tek da se zna, nisam nacionalist) jer bedasto je raditi samo copy-past
i to potisati kao svoje i kao cro titl.

N to se ne odnosi na tebe...

Reci sta te muci, ispravit cemo!?

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #63 : 21.08.2008. 14:25:51 »
Citat:
UPDATE: MGM has advised us that an official press release will be issued Thursday, which will hopefully answer many questions. Stay tuned to GateWorld.

The SCI FI Channel is ending Stargate Atlantis after five seasons, Multichannel News reports.

The show will go on, though, with a 2-hour movie that will air on SCI FI in 2009, and be released on DVD by MGM. The film will be written by executive producers Joseph Mallozzi and Paul Mullie.

It's intended to be the first of an on-going series of Atlantis movies, according to the report. Stargate SG-1 has released two very successful movies direct-to-DVD this year (Stargate: The Ark of Truth and Stargate: Continuum), though neither has aired on U.S. television yet.

"The show will live on as a network franchise," the report also says. This could indicate that future Atlantis movies are a lock for SCI FI, or it may be a general statement about the cable network's commitment to the Stargate franchise.

Brad Wright and Robert C. Cooper, who created and executive produced Atlantis, pitched a third television series in the 11-year-old TV franchise to the network last year (story). While SCI FI has not yet announced a green light for that show, the end of Atlantis may clear the way -- the dollars available for original programming, that is -- for the next series.

Though Stargate Atlantis has been a solid ratings performer for SCI FI -- and was its highest-rated original program ever when it premiered in July 2004 -- in recent years series like Eureka have supplanted it in the "Live" ratings.

Atlantis remains an extremely strong performer in DVR-delayed viewing, though, often building as much as 25 to 30 percent on its premiere night audience.

Season Five will go out on a cliffhanger, with "Enemy At the Gate" expected to premiere in January. Expect the first Atlantis movie to wrap up that hanging storyline.

Stay tuned to GateWorld and the GateWorld Podcast for the latest developments and comments from the show's producers, and hopefully for some big Stargate Universe news in the weeks ahead. Discuss this story now at GateWorld Forum.

Stargate Atlantis airs Friday nights at 10 p.m. (9 Central) on SCI FI.

(Thanks to Michael and Becky for the tip)

Source: GateWorld - www.gateworld.net

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #64 : 21.08.2008. 21:27:44 »
odeeeee....
May the Plasma be with you!

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #65 : 22.08.2008. 02:02:03 »
I neka je. Samo se nadam da ce se ostvariti plan i biti serije o Drevnima....

EDIT:
I zvanicno, pocetkom 2009. godine pocinje da se prikazuje treca serija iz Stargate serijala. Serija ce se zvati Stargate Universe. Radnja ce se vise odvijati u svemiru na brody Destiny i trebalo bi da desavanja idu ovako: " U nemogucnosti da se vrati na Zemlju, posada mora da se brine o sebi unutar broda, koji je preprogramiran da ih vodi u daleke delove univerzuma".
« Zadnja izmjena: 22.08.2008. 15:19:39 radrad »

Offline Nagy

  • Ja
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 395
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #66 : 22.08.2008. 18:18:36 »
Ja se nadam da će ostati netko od stare ekipe u novoj seriji... McKay će mi nedostajati... :D A i ona ženska što su naletjeli par puta na nju, ona Shepperdova... Larrin  ;D ;D ;D
Citat: bugmenot11 - 14. 10. 2008 u 21:48:55
Mirko_Pevac je u pravu, koji kurac prijevod jos nije gotov ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #67 : 23.08.2008. 23:52:34 »
Radnja ce se vise odvijati u svemiru na brody Destiny i trebalo bi da desavanja idu ovako: " U nemogucnosti da se vrati na Zemlju, posada mora da se brine o sebi unutar broda, koji je preprogramiran da ih vodi u daleke delove univerzuma".

hm, netko je spomenuo Voyager ?

kako originalno,moža potraje i 6-7 epizoda.....

nakon gašenja SG-A i prejadnog drugog SG-1 filma meni ovo izgleda kao definitivni kraj franšize

ostaje da sačekamo blu-ray pa još jednom pošteno pogledamo komplet SG...

« Zadnja izmjena: 23.08.2008. 23:54:22 krbo »
May the Plasma be with you!

Offline jurbAs

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 638
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #68 : 24.08.2008. 18:25:59 »
nadam se da ovo nije kraj obozavam seriju i stvarno ce mi nedostajat.... ma samo neka daju neku novu seriju iz SG.a ja zadovoljan i mora biti dobro :D

Offline Parazit

  • MasterBlaster
  • Član
  • ***
  • Postova: 709
  • Spol: Muški
  • Živio!
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #69 : 24.08.2008. 18:30:37 »
Ja se nadam da će ostati netko od stare ekipe u novoj seriji... McKay će mi nedostajati... :D A i ona ženska što su naletjeli par puta na nju, ona Shepperdova... Larrin  ;D ;D ;D
Pusti McKay-a, Zelenka je zakon.
Nevirujen da će nekoga iz Atlantisa prebacit u novi serijal, prije bi moglo nekoga iz SG-1

Offline Nagy

  • Ja
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 395
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #70 : 24.08.2008. 18:49:03 »
Ja se nadam da će ostati netko od stare ekipe u novoj seriji... McKay će mi nedostajati... :D A i ona ženska što su naletjeli par puta na nju, ona Shepperdova... Larrin  ;D ;D ;D
Pusti McKay-a, Zelenka je zakon.
Nevirujen da će nekoga iz Atlantisa prebacit u novi serijal, prije bi moglo nekoga iz SG-1
Kad počne psovat na češkom...  ;D ;D Nekako sumnjam da će ići sve novi glumci, mislim da će nekoga prebaciti iz SG-1 ili SGA... O'Neill, Teal'c, Carter sigurno neće, Daniel također... Vala ne bi bilo loše... Ma zapravo, nek zaglavi Larrin s njima, nek makar nju prebace  ;D ;D ;D
Citat: bugmenot11 - 14. 10. 2008 u 21:48:55
Mirko_Pevac je u pravu, koji kurac prijevod jos nije gotov ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #71 : 24.08.2008. 21:12:15 »
Kada vec pricate o glumcima,

Citat:
The producers are reportedly looking to cast a known actor for one of the leading roles, and fresh faces to round out the cast. This would follow the pattern of SG-1, which earned a lot of marketability from leading man Richard Dean Anderson when it premiered in 1997, rather than the largely unknown cast of Atlantis.

Offline Nagy

  • Ja
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 395
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #72 : 24.08.2008. 21:17:55 »
Kada vec pricate o glumcima,

Citat:
The producers are reportedly looking to cast a known actor for one of the leading roles, and fresh faces to round out the cast. This would follow the pattern of SG-1, which earned a lot of marketability from leading man Richard Dean Anderson when it premiered in 1997, rather than the largely unknown cast of Atlantis.
Hmmmm Ja se nadam da neće staviti onog lika što je glumio u Andromedi...  ;D ;D
Citat: bugmenot11 - 14. 10. 2008 u 21:48:55
Mirko_Pevac je u pravu, koji kurac prijevod jos nije gotov ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



Offline Parazit

  • MasterBlaster
  • Član
  • ***
  • Postova: 709
  • Spol: Muški
  • Živio!
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #73 : 24.08.2008. 22:01:23 »
Najgori lik koji se pojavija u SF serijama ikad je NELIX iz Voyagera
Neprobavljiv

Offline Rodney_McKay

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • glupost se ne moze izlijeciti!!
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #74 : 25.08.2008. 01:08:53 »
SG Universe ce biti pushing i lizing.

Prvo radnja ce se odvijati na brodu. Pa nije to Star trek...

dva...ok mi je (to i sam tvrdim) da je BSG postavio nove standarde, no ne znam kako se se
SG svijet, protkan humorom i obiteljskom atmosferom uklopiti u kalupe BSG-a?
bojim se nikako....

i trece najzabrinjavajuce......mlađi karkateri......sto to znaci?
SF Beverly Hills - 90210???   mladi Tom  & Jerry su krivi za sve.....
ili jednostavno kopiraju ST foru sa ovim novim  filmom....

Kako god.....iako sam fan SG-1 i O Neilla
SG Atlantis je imao dva nenadjebiva lika McKaya i Zelenku....

da stvar bude jos gora.....suska se da bi Visnjic mogao dobiti jednu od uloga.....
blja, bljak...govno im pod nos....  :-X

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #75 : 25.08.2008. 01:47:23 »
Najgori lik koji se pojavija u SF serijama ikad je NELIX iz Voyagera
Neprobavljiv

gori i od Wesleya ??

Možda bi čak mogli i dijeliti prvo mjesto...

May the Plasma be with you!

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #76 : 25.08.2008. 03:03:54 »
Verovatno ce da bude sranje serija, ali da pogledamo i to cudo. I dalje stojim iza svojih reci da treba da naprave  serijal o Drevnima. To bi bio pun pogodak.

Offline Parazit

  • MasterBlaster
  • Član
  • ***
  • Postova: 709
  • Spol: Muški
  • Živio!
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #77 : 25.08.2008. 06:55:40 »
Govorili su da će Deep space 9 (Boldly stay where nobody stayed before) biti sranje, pa je (meni) ispa odličan.
Treba virovat da će bit dobra. U nadi je spas.

Wesley - ulazi u užu konkurenciju, ali NEELIX No1
« Zadnja izmjena: 25.08.2008. 07:36:01 Parazit »

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #78 : 25.08.2008. 18:57:13 »
mnogi su govorili i da ce atlantis biti sranje od serije, pa su ga u medjuvremenu manje vise svi zavoljeli. morat cemo se strpiti i nadati najboljem ;)

Offline -=QuadDamage=-

  • Prevodilac
  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1081
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #79 : 25.08.2008. 19:05:03 »
Ako budu napravilu neku varijantu drama-sf, biće sr*nje, mislim na one varijente da se sva radnja odvija na svemirskom brodu i ništa više (problemi članova posade, kvarovi na brodu i takve gluposti). A ako bude akcije, svemirske borbe + posete raznim planetama + otkrivanje raznih "svemirskih" fenomena, računam da će biti dobra serija. I naravno da ubace par aliena u posadu, bez toga ne sme  :P

Offline Parazit

  • MasterBlaster
  • Član
  • ***
  • Postova: 709
  • Spol: Muški
  • Živio!
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #80 : 25.08.2008. 19:11:02 »
Jebeš SF bez pravoga rata. Još pogotovo ako ratuju više vrsta/naroda između sebe

Offline Nagy

  • Ja
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 395
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #81 : 26.08.2008. 01:22:02 »
Citat:
Radnja Universea biti će smještena na ogromnom anicentskom brodu po imenu Destiny, milijune godina starijem od Atlantisa. Ancienti su milijunima godina prije izgradili navedeni brod kako bi pomoću njega proširili sustav Zvjezdanih vrata kroz mnogobrojne galaksije, sa drugim, pratećim brodom koji bi imao zadatak istraživati planete na kojima je Destiny posijao Vrata. Međutim, navedeni projekt nikad nije zaživio, a zbog zauzetosti Anciensta oko problema uzašašća na višu razinu postojanja.

Nakon što Stargate Stožer otkrije kako aktiviranjem dotada neotkrivenog devetog chevrona mogu doći direktno na Destiny, i tako si otvoriti mogućnost za istraživanje cijelog svemira, pada odluka o slanju tima kroz Vrata. Međutim, nedugo po prolasku kroz Vrata tim otkriva kako se ne mogu vratiti na Zemlju i moraju ostati na brodu, prateći njegovu programiranu rutu.

Posada će putovati u daleke kutke svemira, pronalazeći Vrata koja je posijao Destiny i na taj će način, umjesto Ancientsa, ispunjavati originalnu misiju broda. Budući da neće biti u stanju kontrolirati navigacijski slijed, članovi posade suočavati će se s opasnošću da zaglave u nepoznatom dijelu svemira ukoliko se navrijeme ne vrate na Destiny, i na taj način biti zauvijek izgubljeni.

Kako navodi Hollywood Reporter, Universe će sadržavati puno više akcije u svemiru negoli Stargate SG-1 i Atlantis. Isto tako, producenti navodno priželjkuju poznatog glumca u jednoj od glavnih uloga, i potpuno nove glumce. Iz navedenog se može naslutiti kako će Universe slijediti obrazac Stargatea SG-1, gdje je angažiran Richard Dean Anderson (MacGyver), a što je u početku pomoglo promociji serije.
Citat: bugmenot11 - 14. 10. 2008 u 21:48:55
Mirko_Pevac je u pravu, koji kurac prijevod jos nije gotov ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #82 : 26.08.2008. 01:34:54 »
Gde si to nasao????

Offline Nagy

  • Ja
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 395
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #83 : 26.08.2008. 01:38:32 »
Citat: bugmenot11 - 14. 10. 2008 u 21:48:55
Mirko_Pevac je u pravu, koji kurac prijevod jos nije gotov ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



Offline -=QuadDamage=-

  • Prevodilac
  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1081
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #84 : 26.08.2008. 13:18:47 »
Sounds good to me  :)

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #85 : 26.08.2008. 15:16:47 »
Ja ono sto sam pisao sam nasao na nekom domacem sajtu i samo kopirao ovde. Po oveme mi se cini da ce biti super.

Offline Rodney_McKay

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • glupost se ne moze izlijeciti!!
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #86 : 26.08.2008. 16:50:26 »
:)

ako imas 16 godina...biti ce mrak :)

Offline pizdun

  • Novi član
  • *
  • Postova: 15
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #87 : 04.09.2008. 19:50:06 »
ah.. moze bit super odlicno.. al ak nemaju o'neill-a (sa dva l) nece to bit to :)
hvala bogu sto ce radit sg1 filmove.. :D

Offline SDF1

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #88 : 13.09.2008. 21:02:13 »
Da li je "hdtv-0tv" jedini rip epizoda od 350MB, trenutno na netu?
Juce sam se vratio na ADSL posle mirovanja, i poceo sa skidanjem.
Skinuo sam za sada S05E02, pa me zanima da li ima neki rip sa manje TV oznaka po uglovima?

Offline -=QuadDamage=-

  • Prevodilac
  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1081
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #89 : 13.09.2008. 23:10:16 »
Mislim da sezonu 5 možeš za sada samo tako naći.

Tags: