Autor Tema: The Sopranos  (Posjeta: 37698 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bojanc

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 57
Re: The Sopranos
« Odgovor #30 : 18.08.2010. 18:57:50 »
Jel ima neko da je radio mozda sync za 6. sezonu epizode 13-21 DVDRip?

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Re: The Sopranos
« Odgovor #31 : 18.08.2010. 19:02:16 »
Čini mi se da ja jesam, aj provericu samo da iskopam diskove.



Evo imam ove, pa javi ako ti odgovaraju. I javi za koji tačno onda dvdrip odgovaraju (ne pišem na diskovima koja je verzija) pa da može i da se okači na sajt.


http://www.sendspace.com/file/8bnnen
« Zadnja izmjena: 18.08.2010. 19:13:59 Dacia »

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Re: The Sopranos
« Odgovor #32 : 18.08.2010. 19:34:46 »
Ljudi da li je bolje skinuti (po kvalitetu slike i zvuka) the.sopranos.s01.ws.ac3.dvdrip.xvid-saints ili the.sopranos.s01.dvdrip.xvid-xg?

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Re: The Sopranos
« Odgovor #33 : 18.08.2010. 20:12:49 »
ja sam za te epizode 6. sezone skidao epizode od po 450mb i pase titl

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: The Sopranos
« Odgovor #34 : 03.12.2010. 02:04:39 »
Je li Made in America sve sto se tice sopranosa? Mislim da nema neka dopunska epizoda na original DVD-ima , ili da se mozda ne sprema neki film?

Offline Sarabi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 363
  • Spol: Ženski
  • The Bunk is strictly a suit-and-tie motherfucker.
Odg: The Sopranos
« Odgovor #35 : 04.12.2010. 17:04:38 »
Je li Made in America sve sto se tice sopranosa? Mislim da nema neka dopunska epizoda na original DVD-ima , ili da se mozda ne sprema neki film?

O filmu se ništa ne priča (za sad), a na Vikipediji piše da postoji dvd dodatak - Supper with The Sopranos: Two sit-down dinners with the cast and crew of the show as they discuss the series finale. Ali koliko sam shvatila, kreator serije ni pod razno neće da pojasni poslednju scenu.

A juče je na RTSu bila poslednja epizoda. Kakav kraj...  :)

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: The Sopranos
« Odgovor #36 : 04.12.2010. 19:32:41 »
Znam, gledao sam sve na Rts-u. Doduse prije sam gledao 2 zadnje sezone ali povremeno. Ali sad sam gledao od pocetka, osim prvih par epizoda. Kraj je fenomenalan i zato sam sinoc skontao da od filma nema nista jer su ih je sve pobili  :) Mada sa Amerikancima se nikad ne zna. Kad im zafali para mozda snime film i kazu da je Toni po 23. put prezivio sto niko ne bi. ;D
P. S. Nemaju sta objasnjavati zadnju scenu Toni, Karmela i A J su sigurno ubijeni.
1) Toni je sigurno ubijen jer je nastupilo ono crnilo i tako je iskolacio oci u zadnjoj sceni........... plus sto je prezivljavao nemoguce situacije, a i da je prezivio bio bi uhapsen i osudjen. (ja vjerujem da  ih je cak sve Poli pobio koliko god to cudno bilo, ali znas da se premisljao dan dva oko Tonijeve ponude da preuzme ekipu za gradjevinske poslove i kad ga je Toni kao ubjedio da ih preuzme da mu je Poli rekao : "kralju, moj zivot je da sluzim vama". A znas da su kraljeve ubijali najblizi.)
2) Karmela ,predpostavljam da je ubijena, jer koliko god stremila moralu i crkvi, u pozadini i ona je bila negativac sa moralnog aspekta jer je znala od cega zivi i uvjek je pravdala Tonija
3) A J je ubijen jer je pored svih napora da ga izvedu na pravi put, njegov put sigurno isao ka tome da bude Tonijev nasljednik (ne zaboravi da je i Toni kao klinac bio debil). I da je mali bio cisti egoista i papak. Pa sve njegove depresije, unutrasnje borbe i ostalo vodilo je samo do toga da ostvari svoje ciljeve na bilo koji nacin. Znas da je htio u vojsku da se bori za bolji zivot arapa a da je sve to palo u vodu kad su mu ponudili da radi u shoubiznisu i kupili mu BMW M3 ili 5, ne sjecam se.
4) Jedino mislim da je od njih Medou prezivjela jer je bila koliko toliko pozitivna u porodici (sa aspekta moralnosti), + ono parkiranje prije ulaska u restoran i kasnjenje prije zadnje scene.
5) I jos nesto. Nisam siguran ali mislim da je poslije zadnje scene, kad je nastupila tisina i crnilo na ekranu, i kad je poslije minut krenula odjavna spica u pozadini se cula skripa guma auta. E sad ili se to culo u seriji ili kod mene gdje ja zivim bas u tom trenutku  ;D , nisam bas siguran. A ako se desilo u seriji znaci da su ih sigurno pobili i da je onda bila bjezanija  ;D
6) Mozda ja u ovome svemu grijesim, i mozda je to sve plod moje bujne maste :)
« Zadnja izmjena: 04.12.2010. 19:59:20 dark horse »

Offline Sarabi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 363
  • Spol: Ženski
  • The Bunk is strictly a suit-and-tie motherfucker.
Odg: The Sopranos
« Odgovor #37 : 04.12.2010. 20:46:17 »
Sve je to moguće, ali moguće je i da su svi preživeli. :) Zato mi se i dopada kraj, jer Čejs (kreator) nije nametnuo svoje viđenje, već je gledaocima ostavio da zamisle kraj po svojoj želji, i naravno, da neiscrpno polemišu o tome. :P
I ja nisam čula nikakvu škripu guma. :D

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The Sopranos
« Odgovor #38 : 26.04.2011. 00:11:06 »
I ako sam davio sa gledanjem ove serije napokon sam je odgledao i to veceras zadnju epizodu. Odlicna mi je serija ali sam je po prilicno neredovno gledao. Kraj mi je bio cudan jer sam pomislio da nisam bas zadnju epizodu nabavio sa nekim defektom gde je izostala zadnja scena :). Posto sam video da ipak ima odjavna spica dosao sam sada ovde da procitam i da vidim sta ste pisali povodom kraja serije.
Propustio sam u gledanju tu scenu kada Toni i Bobi pricaju sto navodi ka onome sto ste napisali u postovima iznad.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: The Sopranos
« Odgovor #39 : 21.06.2011. 13:25:53 »
Jel' su ovde urađeni sync za sve sezone The Sopranos Season 1-2-3-4-5-6 Complete 720p Bluray HDTV x264 jer planiram ih ovo leto kupiti i pogledati još jednom. Ako šta nije, napišite, da uradim sync onda.. Hvala..
iShare, noProfit


Offline KornjacaNS

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 231
  • Spol: Muški
Odg: The Sopranos
« Odgovor #40 : 24.06.2011. 17:10:24 »
ja nikako da nadjem odgovarajuce prevode za drugu sezonu...
The.Sopranos.S02.devederiip.XviD-RGL
stvarno ne znam koju verziju da skinem, ako bi neko ko ima ovu seriju u kolekciji da kaze za koju je verziju skidao epizode koje pasu uz prevode na sajtu
hvala

Ako kojim slucajem nisi nasao odgovarajuce prevode ili ih ustelovao poslacu ti ja jer sam ja bas za tu verziju skinuo prevode i super su sinhronizovani!

Evo linka do druge sezone za titlove one koje trazis: http://www.sendspace.com/file/712z7r mada nerazumem kako ti ne odgovaraju ovi sa sajta to su ti isti samo su ovde obrisane suvisne stavri po meni (ko je preveo epizodu i sve ostale suvisne stavri ako su prisutne) jer ja to ne snimam na diskove.
« Zadnja izmjena: 24.06.2011. 23:47:22 KornjacaNS »

Offline alexru

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 71
  • Spol: Muški
Odg: The Sopranos
« Odgovor #41 : 26.06.2011. 10:22:56 »
Jel' su ovde urađeni sync za sve sezone The Sopranos Season 1-2-3-4-5-6 Complete 720p Bluray HDTV x264 jer planiram ih ovo leto kupiti i pogledati još jednom. Ako šta nije, napišite, da uradim sync onda.. Hvala..

Aj kad budes kupovao, sibni i meni linkove na pm.  Smajlicvece

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: The Sopranos
« Odgovor #42 : 26.06.2011. 12:41:11 »
Poslao sam ti.
Nego sad da pitam, jel' to u 720p. izdanju u trećoj sezoni fale tri epizode u 720p. gde god okrenem nigde nema.. jel' to stvarno nema gde za kupiti il to nije nikad grupa-e snimile.. ajd ako ima negde il može da mi se pošalje na pm, pa da kupim..
Hvala..
iShare, noProfit


Offline KornjacaNS

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 231
  • Spol: Muški
Odg: The Sopranos
« Odgovor #43 : 26.06.2011. 19:36:45 »
Poslao sam ti.
Nego sad da pitam, jel' to u 720p. izdanju u trećoj sezoni fale tri epizode u 720p. gde god okrenem nigde nema.. jel' to stvarno nema gde za kupiti il to nije nikad grupa-e snimile.. ajd ako ima negde il može da mi se pošalje na pm, pa da kupim..
Hvala..

Posalji mi koje ti epizode trebaju pa cemo nesto naci!

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The Sopranos
« Odgovor #44 : 05.09.2011. 14:51:25 »
ja sam krenuo da skidam The.Sopranos.S01.WS.AC3.DVDRip.XviD-SAiNTS  za prvu ep mi se poklopio titl.ako ima ko da zna za koje su ripove radjeni titlovi ostalih sezona ne bilo mu naredjeno neka postuje odje.veliko hvala ;)
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: The Sopranos
« Odgovor #45 : 05.09.2011. 15:10:27 »
Od večeras, svake večeri na RTS2 od 21:50.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The Sopranos
« Odgovor #46 : 05.09.2011. 15:16:05 »
bolje 'kupit'  :P no pratit na tv.odvika sam se od toga davno :)
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Sopranos
« Odgovor #47 : 05.09.2011. 15:44:51 »
Ah, Sopranosi  :)

Ne znam kojeg bi lika izdvojio, svi su ostavili dubok dojam na mene. Savršeno karakterna serija, Paulie možda i najbolji lik, Tony također...

Serija je toliko dobro napravljena sa psihološke strane da bi se moglo učiti na fakultetima o tom dijelu. Recimo jedan primjer koji se provlači kroz cijelu seriju

Spoiler for Hiden:
Kada budu razgovori između Silva ili Tonya, Tonya ili Paulie, Chrisa, nevezano. Kada počne Tony govoriti ima za svoje probleme, oni ga većinom ne slušaju već trube po svome, oni govore o svojim problemima pa kada gledaš te scene, te razgovore, sve se čini razbacano, a ustvai to je realan prikaz stvarnosti. Oni su mafijaši sa brdo problema i svatko trubi po svome. Takve scene su mi bile omiljene. Pa onda recimo njihovi pogledi bez ikakve rečenice, točno znaš na što je koji lik mislio

Moram i spomenut doktoricu melfi koja je jako bitna za ovu seriju, možda i najbitniji ženski lik, bitniji i od Tonyeve žene. Da nje nema, Tonyev lik ne bio bio tako kompleksan, ranjiv, karakterno savršen. Bez nje ne bi se sami mi gledatelji suočili sa njim, ne bi nas privukao kao lik.

Paulie - kako volim tog lika  ;D def. najluđi mafijaš od svih njih, lude ideje, luda ubojstva, pravi psihopat. A pazie njegovu karakterizaciju i psihologiju. Čovjek je hvalisavac koji kada govori neke fore među njima tipa ide se rugat Silvu kao što je u jednoj sceni napravio  ;D i kaže mu
Spoiler for Hiden:
"Silv, sjećaš li se svog prvog pušenja?" Silv odgovara pozitivno, a Paulie "je li on brzo svršio"  rofl i onda on tu foru PONAVLJA Tonyu da ga svi ponovno čuju, a Tony sjedi do njega  ;D

Nevjerojatno karakterizacije likova, toiko duboke, psihološke naravi. Kraj serija smatram jednim od najboljih  smileyNO1

A ako netko želi NAJBOLJE objašnjenje kraja na netu, ovdje ga može naći http://masterofsopranos.wordpress.com/the-sopranos-definitive-explanation-of-the-end/

Poprilično je dugačko, ali sve je opisano u detalje

Bila su to lijepa vremena kada se pratila ova serija, baš zbog tih nezaboravnih likova koje moraš zavoljeti makar znaš u sebi da u stvarnosti takve likove NE MOŽEŠ ni u kojem ludilu zavoljeti ako imaš moral





Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: The Sopranos
« Odgovor #48 : 05.09.2011. 17:36:27 »
Ono što Mulder hoće da kaže (ja ću vam objasnit ukratko) Jeste da svi ljube Tonijevu veliku bulju, i gledaju način da mu se uližu. Kratko i jasno. Mulderu, oduži ga da jebe majku :P

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Sopranos
« Odgovor #49 : 05.09.2011. 17:40:36 »
Nisam to htio reći, a bome nema ni naznake za to :)

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: The Sopranos
« Odgovor #50 : 05.09.2011. 17:48:54 »
Ovo je bila šala, ali ima istine. Gdje si vidio da mu se nisu ulizivali. Sledeće svi briže za svoje probleme, naravno, ko ne.
Spoiler for Hiden:
Sjeti se one scene kad Paulie kupi aparat za kafu Toniju od 2k dolara, reci da to nije ulizivanje gazdi?

Inače, Toni Soprano najveći smrad u seriji. Ima karakter prosječnog tovnog pileta, jedina mu je želja da izjebe što više, da se prenajeda, i da mu se svi klanjaju.
Spoiler for Hiden:
Što mu je Kris jednom prilikom rekao, i zato je završio kako je završio.

U ovoj seriji ne bih mogao izabrati najboljeg lika. Čak šta više većina mi se gadi, klinac koji pada u depresiju, debelo krme, plačljivi kuvar, narkoman i alkos, cinkaroši, ludaci, manijaci i kakvi ne.

Možda, ali možda, kad bih morao birati to bio on Ujak 'Jun.

Ali to nije razlog da serija mi ne ulazi u definitivno top 10.  Mislim da je ovdje najbolje opisano pravo stanje kriminala.

btw
Spoiler for Hiden:
Ona priča koju je prosipao Toni da je želio Krisu da pomogne, je čisto preseravanje. Nigdje to djelom nije pokazao. Ona scena sa pićem kada je Kris bio na odvikivanju sve govori.

HBO RULES
« Zadnja izmjena: 05.09.2011. 17:56:06 Red Dragon »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Sopranos
« Odgovor #51 : 05.09.2011. 17:56:38 »
Naravno da mu se ulizuju, ali ja u svom gornjem postu nisam ni spominjao to već nešto sasvim drugo no nevažno sada...  smileyNO1

Ma svi su ograničeni na neki način, a Tony zna ponavljat rečenice, savjete od doktorice Melfi  ;D

Vidiš, ovo je prvi put da čujem da netko ne voli likove u ovoj seriji. Meni je najdovratniji lik def. Tonyeva sestra Janice  ;D :o i onaj Richie Aprile koji se pojavio u drugoj sezoni. Stric Jun mi je odličan, on u paru sa Tonyevom majkom su dva najlukavija lika u seriji.

Spoiler for Hiden:
A Chrisova smrt me tad dobro potresla, baš to nisam očekivao. Ne bi ni on umro da mu Chris prije te saobraćajke rekao da se ponovon poćeo drogirati, ali da je kao čist. I baš se vidjelo na Tonyevoj faci kada mu je začepio nos, da više nema ljubavi prema njemu, ništa, samo crnilo

Tebi u top 10, meni u top 5  ;D

HBO RULES  smileyNO1

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The Sopranos
« Odgovor #52 : 05.09.2011. 21:21:46 »
Mulderu, sta pise tamo u onom dugom opisu za kraj serije? Aj samo u par crta ako si bio procitao. Citao sam pre misljenja drugih ali me zanima da li je ovde nesto novo.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Sopranos
« Odgovor #53 : 05.09.2011. 22:38:50 »
Misliš na drugu stranicu?

Teško je objasniti no evo ukratko
Spoiler for Hiden:
kroz tu drugu stranicu se provlači Bacala odgovor na Tonyevo pitanje o smrti u mafiji i Bacal mu kaže “You probably don’t even hear it when it happens, right?”. Onda ona scena u restoranu kada Silvio ruča i Gerry bude ubijen piše... Silvio “never hears it”: watch the scene referenced by Chase as connected to the ending:

Spoiler for Hiden:
Onda Phil kada je ubijen također nije ništa čuo

Uglavnom, ne mogu ti tako dobro objasniti kako je na ovoj stranici, zbilja se isplati pročitati jer to sve povezano kroz sezone. Baš SIMBOLIČNO i kada se vraćaš nekim scenama, sve ti sjeda na mjesto. Pa toliko ni LOST nije imao simbolike  ;D

4. stranica je bitna http://masterofsopranos.wordpress.com/page-4/

Spoiler for Hiden:
Tony je ubijen, a ubojica je MOG (Members Only Guy)

Baš je savršeno objašnjeno za tu scenu, za sve likove koji su sjedili u tom kafiću, za sve poveznice kroz sve sezone. Chase je i sam rekao da je imao već u glavi kako će završiti seriju i kombinirao je završetak sa svim sezonama, tako je vidljivo kako je pazio na te sitnice. Chase je i sam dosta puta nagovještao da je
Spoiler for Hiden:
Tony uistinu ubijen

I bazi kako se Chase poigrava s nama, gledateljima

Spoiler for Hiden:
Question:Are they wasting their time? Is there a puzzle to be solved? [to the end]

Chase: There are no esoteric clues in there. No Da Vinci Code. Everything that pertains to that episode was in that episode. And it was in the episode before that and the one before that and seasons before this one and so on. There had been indications of what the end is like. Remember when Jerry Torciano was killed? Silvio was not aware that the gun had been fired until after Jerry was on his way down to the floor. That’s the way things happen: It’s already going on by the time you even notice it.

Question: Are you saying…?

Chase: I’m not saying anything. I’m not trying to be coy. It’s just that I think that to explain it would diminish it.

Also, from as “Air America” radio interview of David Chase conducted by Richard Belzer on April 14, 2008:

Richard Belzer: I was working with Steve Schirripa [Bacala] recently, we were judging “Last Coming Standing” for NBC and we were talking about a lot of things and he was saying he heard all of these theories for the show that had nothing to do with your intention and wasn’t anything the actors thought, like little hints along the way, like a word, like when Tony and Steve are on the boat at the lake and they say “‘you never know its gonna happen” or “you never know its gonna hit you”

David Chase: That was part of the ending.

Richard Belzer: Oh, it was? see, what do I know? Were there other things in previous episodes that were hints towards it?

David Chase: There was that and there was a shooting in which Silvio was a witness, well he wasn’t a witness, he was eating dinner with a couple of hookers and with some other guy who got hit and there was some visual stuff that went on there which sort of amplified Tony’s remark to Bacala about you know “you don’t know its happened” or “you won’t know it happened when it hits you”. That’s about it.

Evo još jedna zanimljivost, taj zadnji nastavak serije. Sjećaš se kada je
Spoiler for Hiden:
Tony ubio Chrisa i njegova slika je bila obješena u njegovom uredu, tamo di se okupljaju. Došla je mačka i gledala u sliku, a Chris je mrtav. E onda u zadnjoj epizodi, zadnja scena sa Tonyem i Pauliem, sjede vani, nešto pričaju i Tony odlazi. Ostaje scena sa Pauliem gdje dolazi ta ista mačka te gleda u njega. S time nam je nagovjestio da Pauliea čeka uskoro smrt

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The Sopranos
« Odgovor #54 : 05.09.2011. 23:04:22 »
Jako je dugacko ono, volim sazeto :). Ovo sam skapirao za sam kraj jos kada sam je gledao tj ovo sto si napisao je isto ono sto ste diskutovali na prethodnim stranama i sa vasim misljenjem sam shatio da se sigurno tako zavrsilo kako si i sada napisao. U svakom slucaju hvala sto si se potrudio da opises  smileyNO1

Offline projepro

  • Banned
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 359
  • Spol: Muški
Odg: The Sopranos
« Odgovor #55 : 17.05.2012. 01:08:40 »


 ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Sopranos
« Odgovor #56 : 17.05.2012. 01:15:56 »
Iskreno, ja ne mogu tako gledati  ;D moram pogledati cijelu scenu i svaki puta se naježim  clapp

« Zadnja izmjena: 17.05.2012. 01:17:49 Mulder »

Offline projepro

  • Banned
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 359
  • Spol: Muški
Odg: The Sopranos
« Odgovor #57 : 17.05.2012. 01:21:24 »
to stoji  ;D, doduse gore u klipu koji sam ostavio , na kraju ima 2 pucnja iz pistolja kao to je original koji nisu istekli producenti ,  , a mozda je neko ubacio  :P

Offline projepro

  • Banned
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 359
  • Spol: Muški
Odg: The Sopranos
« Odgovor #58 : 20.06.2012. 22:08:29 »
Nema link ka imdb u opsiju serije na sajtu kao i na forumu

Offline danny75

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1908
  • Spol: Ženski
Odg: The Sopranos
« Odgovor #59 : 20.06.2012. 22:13:40 »
Nema link ka imdb u opsiju serije na sajtu kao i na forumu

Nije ni obavezno da ima baš link prema IMDb, ali je ubačen, ako je nekome teško da potraži seriju  :).

Tags: