Filmovi > Općenito o filmovima

Preporučite mi film

(1/261) > >>

Prijevodi Online:
Predložite film.
Tražite da vam neko predloži film koji bi mogao da vam se svidi.

EROS:
Svima koji nisu gledali od srca preporucujem koreanski film Tae Guk Gi (The Brotherhood of War), kod nas preveden kao Braca rata ili Zastava.

http://www.imdb.com/title/tt0386064/
http://www.youtube.com/watch?v=zS47Qwl9jnI

Ja sam ovaj film gledao tri puta i prvi put sam prosto ostao "bez daha", a sledeca dva puta sam se oduševljavao iznova i iznova! Rec je zaista o fenomenalnom filmu, koji na najbolji nacin pokazuje šta u stvari znaci "porodica", a i ratne scene u filmu su sjajno odradjene, za razliku od nekih americkih filmova gde se sve prepusti efektima, pa onda ispadne prebudženo.

krbo:

--- Citat: PFC - 04.06.2008. 21:53:45 ---Svima koji nisu gledali od srca preporucujem koreanski film Tae Guk Gi (The Brotherhood of War), kod nas preveden kao Braca rata ili Zastava.


--- Kraj citata ---

hm, mislim da to imam u planu već dugo.

Inače jako volim pogledati ponešto iz tih , za nas, neobičnih krajeva eto baš tipa Koreja, Tajvan, Vijetnam, Iran...

i onda gledam ono što redatelj niti ne pretpostavlja - što je uobičajeno, što rade obični ljudi na ulici, kafiću - oni iz pozadine, ono što nije dio scenarija nego standardnog života tamo gdje se radnja odvija.

primjer: 2 koreanca dolaze u birc i naručuju pivo, konobarica im donosi i otvara dvije boce na stolu i odmah prekriva vrhove salvetama. E to nećete vidjeti u zapadnoj kulturi,a to je njima nešto prirodno i normalno da su baš tako i prikazali, a meni jako zanimljivo.

Normalno, ponekad frustiran svim poskupljenjima benzina, struje, memorija i procesora uživam i u Holywood "ubij sve i vrati se sam" zbivanjima.

:)

EROS:
Joj Šimac! Sinoc mi ispade Italija sa EURA i ja se smorih, pa rekoh da gledam nešto od onogo što si mi preporucivao da se oraspoložim. Pocnem da gledam Burn Notice, i posle dve epizode još više sam se smorio, tako da definitvno bataljujem sa njom. Po meni serija previše ušminkana.
Preporuka za Traveler stoji, samo mi se ne svidja što ima malo epizoda, pogledao sam je za dva dana. The Kill Point sam pripremio za skidanje, pa pošto idem sutra u BG da gledam The Police, kad se vratim, verovatno ce biti skinuto, a onda cu i pogledat.
Što se tice filmova pogledao sam Street Kings :-X i definitivno mi nije ispunio ocekivanja (nije ni blizu The Black Dahlia , a pogotovu L.A. Confidential ), ali me zato oduševio film 21 (Kevin Spacey)  :D i svima savet za gledanje!

simac:

--- Citat: PFC - 23.06.2008. 17:50:51 ---Joj Šimac! Sinoc mi ispade Italija sa EURA i ja se smorih, pa rekoh da gledam nešto od onogo što si mi preporucivao da se oraspoložim. Pocnem da gledam Burn Notice, i posle dve epizode još više sam se smorio, tako da definitvno bataljujem sa njom. Po meni serija previše ušminkana.
Preporuka za Traveler stoji, samo mi se ne svidja što ima malo epizoda, pogledao sam je za dva dana. The Kill Point sam pripremio za skidanje, pa pošto idem sutra u BG da gledam The Police, kad se vratim, verovatno ce biti skinuto, a onda cu i pogledat.
Što se tice filmova pogledao sam Street Kings :-X i definitivno mi nije ispunio ocekivanja (nije ni blizu The Black Dahlia , a pogotovu L.A. Confidential ), ali me zato oduševio film 21 (Kevin Spacey)  :D i svima savet za gledanje!

--- Kraj citata ---

Street Kings - meni fenomenalan film,
a 21 - da negovorin odlicno napravljen prica glumci sve totalno zanimljivo!!!

p.s. - ako imas priliku pogledaj malo vise od dvi epizode burn noticea serija je odlicna!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju