Filmovi > Općenito o filmovima

Koji film ste gledali najviše puta?

<< < (12/16) > >>

tejma:
LOTR i Indiana Jones-a ( 5+ puta ), Top Gun 10+ puta ;D

ima još dosta filmova koje sam odgledao po par puta... ;)

Mulder:
Baš sam si malo razmišljao koje sam filmove najviše puta gledao. Uglavnom su to iz djetinjstva pa sam ih kasnije dosta puta ponavljao

BTTF, gremlini, alien, stand by me, goonies, IT, terminator, batman (1989), prince of darkness, ghostbusters, flight of the navigator, rambo, silver bullet, the lost boys. To su uglavnom oni nostalgični filmovi, mogu ih nabrajat do sutra. Ima ih stvarno dosta, a svaki je pogledan najmanje 5 puta. Takvi će uvijek ostati u posebnom sjećanju

tejma:
Spoiler for Hiden:
--- Citat: Mulder - 03.11.2011. 17:57:13 ---Baš sam si malo razmišljao koje sam filmove najviše puta gledao. Uglavnom su to iz djetinjstva pa sam ih kasnije dosta puta ponavljao

BTTF, gremlini, alien, stand by me, goonies, IT, terminator, batman (1989), prince of darkness, ghostbusters, flight of the navigator, rambo, silver bullet, the lost boys. To su uglavnom oni nostalgični filmovi, mogu ih nabrajat do sutra. Ima ih stvarno dosta, a svaki je pogledan najmanje 5 puta. Takvi će uvijek ostati u posebnom sjećanju

--- Kraj citata ---

kako li sam samo zaboravio Gooniese  u_jeeeeeeeeee, pa taj film sam pogledao valjda sto puta  ;D i da naravno Hook ( aka Peter Pan )  smileyNO1

Omar_Little:
The Great Escape ubedljivo najvise sam ga gledao...kao klinac s tatom jer je veliki fan McQueena...a posle jos nebrojano puta.  ;D

Mnogo puta sam gledao i ove domace Varljivo Leto, Munje, Kengur, Zikinu Dinastiju  ;D...a od stranih Home Alone 1 i 2(bez njega nema nove godine i bozica ;D), Air Bud  ;D, Die Hard 1, Slap Shot, Grease, Taxi, Casablanca, The Godfather, Goodfellas... :)

Dark_Princess:
Kao klinka definitivno E.T. The Extra-Terrestrial i American Ninja. Secam se da sam terorisala ljude sa tim kasetama. Joj, kakva su to vremena bila kad se samo setim... rofl rofl rofl
Kasnije Harry Potter i Lord of the Rings. Mislim da znam svaki detalj napamet iz svih delova. ;D
U poslednje vreme nisam bas neki movie addict. :ne-zna

EDIT: Sad se setih i Ghostbusters-a i Porky's-a  rofl

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju