Autor Tema: Beta Upload - prijedlog  (Posjeta: 1961 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Beta Upload - prijedlog
« : 05.11.2009. 23:35:50 »

Dakle volio bih vidjeti još jedan tip uploada ovdje, nešto rezervirano za beta verzije titlova.

To bi bili oni koji su dotjerani, prerađeni, sinhronizirani, prebačeni iz lokalnog jezika u drugi,
a nisu još spremni za pravi upload i arhiviranje dok god onaj koji radi na njima to i ne odluči.
Roba bez jamstva  :)

Kako radim često SR->HR i syncove za 720p zna mi se dogoditi (kao sada sa ep6 FlashForwarda)
da odradim gotovo 90% posla no neću UL titl prije nego ga i pogledam te ispravim greške koje sam uočio.

Nažalost, ovisno o obvezama, to može potrajati danima dok ne uleti vrijeme za gledanje.

Da postoji taj drugi UL lijepo bih stavio odmah RC (release candidate) verziju pa tko hoće prihvatiti
moguće greške neka slobodno skine i koristi ili napravi neku drugu verziju na tom kosturu.

Pravo UL u Beta dio bi imali samo PO prevoditelji i Članovi+ (eventualno osobe novog statusa -
uploader kao i kod divx susjeda)

Pravo brisanja: svatko ono što je i poslao ili samo službena ekipa kada vidi gotov titl na release UL.
May the Plasma be with you!

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Beta Upload - prijedlog
« Odgovor #1 : 05.11.2009. 23:44:42 »
A zar ne moze isto kao i do sada? Ti uploadujes, mi ubacimo medju ostale. Kada ispravis sve sto si video da treba da ispravis ti opet uploadujes i mi taj konacni zamenimo sa RC.

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Re: Beta Upload - prijedlog
« Odgovor #2 : 06.11.2009. 10:32:10 »
Ne, ja sam jednim dijelom perfekcionist.

Nema objave polovičnih radova, tek kada prođu sve faze koje sam im namijenio onda mogu u javnost s mojim potpisom, inače bih se sramio grešaka koje sam mogao izbjeći
(i nakon svega će biti grešaka no tih me više nije sram - napravio sam sve, a ipak nije za novac)
May the Plasma be with you!

Tags: