Autor Tema: Rapidshare, Megaupload, HF... - diskusije  (Posjeta: 101131 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bojan92

  • Član
  • ***
  • Postova: 637
  • Spol: Muški
Re: rapidshare
« Odgovor #120 : 18.08.2010. 14:52:51 »
Jel to za ADSL i jel to ima neke veze?JA imam wireless,Nanostation loco 5.
They should name a hurricane after her
A typhoon, a mountain in africa
A monsoon, I'm a junkie just after her
She'll leave but I'll run right back after her

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Re: rapidshare
« Odgovor #121 : 18.08.2010. 15:23:42 »
Jel to za ADSL i jel to ima neke veze?JA imam wireless,Nanostation loco 5.

Ja imam ADSL... Ne znam da li može za wireless...

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Re: rapidshare
« Odgovor #122 : 20.08.2010. 11:41:10 »
Ovaj tekst je prekopiran sa stranice "Logosoft" Sarajevo, providera za Rapidshare za Bosnu i Hercegovinu.

Od 1. jula 2010.godine Rapidshare AG je promijenio svoju ponudu i cijene uvođenjem nove mjerne jedinice "Rapid" koja se može kupiti umjesto paketa od 1, 3, 6 i 12 mjeseci. RapidShare je na ovaj način ukinuo vremensko ograničenje za Premium accounte i uveo novi, jeftiniji model usluga. Od sada cijena RapidShare accounta više nije povezana sa vremenskim periodom i plaća se novom valutom zvanom „Rapid“.

Rapidi se mogu nabaviti u sljedećim paketima:

400 Rapida                     12,00 KM
1.000 Rapida                  24,00 KM
2.000 Rapida                  48,00 KM
5.000 Rapida                120,00 KM
20.000 Rapida              460,00 KM



Postojeći Premium acconti se više ne brišu nakon isteka perioda važenja, već se mogu „dopuniti“ pomoću Rapida.

Šta će ce desiti sa preostalim danima Premium accounta i TrafficShare iznosima?
Postojeći korisnici u startu imaju Rapide na svojim accountima jer se preostali dani u postojećim Premium accountima i neiskorišteni TrafficShare automatski konvertuju u Rapide. Za svaki preostali dan, korisnik dobiva 20 Rapida. Svaki GB TrafficShare je konvertovan u 5 Rapida.

Svi sakupljeni Free i Premium poeni su konvertovani u Rapide. Tako npr. 5000 Free Rapid poena i 5000 Premium Rapid poena iznosi 600 Rapida, ili drugi primjer 50000 Free Rapid poena i 50000 Premium Rapid poena iznosi 6000 Rapida.

Maksimum 50000 Rapida se može dobiti konvertovanjem postojećih Rapid poena, Traffic Share-a ili preostalog vremena na Premium accountu.

Koliko paketa postoji u ponudi?
Uz vec postojeće Premium Account-e, postoji samo jedan paket za sve korisnike:

RapidPro.
Za 99 Rapid-a svi korisnici odmah dobivaju 30 GB prometa i 10 GB za pohranu podataka koji traju 30 dana. Cijena RapidPro paketa iznosi 4,00 KM.

Ukoliko Vam je potrebno više prostora za pohranu podataka, kupovinom novih Rapida možete obezbijediti dodatni volumen za smještaj željenog sadržaja. Svaki dodatni 1 GB prostora za pohranu košta 2 Rapid-a za 30 dana. Dodatni promet od 5 GB se naplaćuje samo 14 Rapid-a.
Iznos download-a može biti akumuliran do maksimalnih 100 GB koji nikada ne ističu.

Koje opcije nudi paket RapidPro?
Svim korisnicima RapidPro paketa stoje na raspologanju sljedeće opcije:
 

Keep files forever - Ova opcija nije aktivirana u zadanim postavkama. To znači da ukoliko korisnik prekorači  limit prostora za smještaj podataka, datoteke koje nisu bile preuzete (skidane) u roku od 60 dana automatski će biti izbrisane.
 

Automatic purchase of traffic - Ova opcija je aktivirana u zadanim postavkama. Ukoliko korisnik dostigne granice mjesečnog prometa, automatski će se generisati kupovina dodatnog prometa (dodatne količine prometa za preuzimanje datoteka).


Automatic RapidPro Extension - Ova opcija je aktivirana u zadanim postavkama. RapidPro-paketi će se automatski produžiti nakon 30 dana ako korisnik ima dovoljno Rapid-a na svom account-u.
Svi korisnici mogu mijenjati navedene opcije u bilo koje doba unutar postavki na accountu.
« Zadnja izmjena: 20.08.2010. 11:47:55 Almin »
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline bojan92

  • Član
  • ***
  • Postova: 637
  • Spol: Muški
Re: rapidshare
« Odgovor #123 : 20.08.2010. 20:05:09 »
Jbt. juce mi je download preko J down-a na rapidu isao i do 370 kb/s!!!A do sada mi brzina DL-a nikada nije prelazila 210 kb/s!Cuden stvari se desavaju sa rapidom... ;D
They should name a hurricane after her
A typhoon, a mountain in africa
A monsoon, I'm a junkie just after her
She'll leave but I'll run right back after her

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Re: rapidshare
« Odgovor #124 : 16.09.2010. 13:00:15 »
Ja bih vas zamolio da meni glupom objasnite neke stvari. Meni se sve izmješalo i nemam pojma kako sada ovaj RS funkcioniše.
1. Koliko sam skužio, ja bih sada trebao sa Premium accounta se isključiti i prebaciti na Free, ili nešto tako. Gdje se to nalazi? Sve sam pretražio, ali to nigdje ne mogu naći.
2. Trenutno imam 853 Rapida, 18 dana 10 sati i 16 minuta do isteka trenutnog RapidPro accounta i 6.031 MB prometa za korištenje. U ovih 6.031 MB spada i download i upload, je li tako?
- Shvatio sam da je glavna fora u ovome svemu imati što više Rapida. Oni se više ne mogu zarađivati kada neko downloaduje fajlove koje sam uploadovao, je li tako? A na koji način se onda mogu zarađivati? Ili ne mogu više nikako osim kupovinom?
- Ako želim proširiti Traffic za 5 GB, onda mi od postojećih Rapida koje imam oduzima 14 Rapida. Koliko vremena traje tih naknadno kupljenih 5 GB? Ako ih ne iskoristim za 24 sata, da li ostaju i dalje ili mi ih oduzme i smanji Traffic na postojeći standardni? I koliki je standardni? Ovo me naročito buni.
- Kada mi istekne ovih 18 dana, hoće li mi on automatski produžiti još mjesec dana oduzevši mi 99 Rapida ili ja to moram sam uraditi? Koliko ću onda imati Traffica za korištenje?

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Diesel986

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1634
  • Spol: Muški
Re: rapidshare
« Odgovor #125 : 16.09.2010. 13:39:58 »
Ne trebaš ništa prebacivati, više nema dobivenih bodova za skinuti file, nego rapidse možeš samo kupiti. Mjesečna cijena (30 dana) korištenja rapidsharea je 99 rapidsa i za to dobiješ 30gb za download, možeš uploadati koliko god želiš, samo pod settings isključi opciju KEEP FILES FOREWER ako ti je uključena (to ti uzima još više rapidsa, jer tebe košta ako hoćeš da ti svi fileovi budu zaštićeni i da se ne mogu obrisati). Nakon što ti istekne tih 30 dana (kod tebe jos 18 dana i 10 sati) automatski ti oduzima 99 bodova i dobijaš 30gb za download, ako to ne želiš, već hoćeš pauzirati jer nećeš koristiti acc, možeš isključiti tu opciju u settingsima ako isključiš stavku "Automatic RapidPro Extension". Ako ti ostane gba, nisi stigao potrošiti ne brini, kad ti dodaju novih 30gb ovo što ti je ostalo ne brišu, nego se zbroji. Isto vrijedi i kad sam uzmeš još 5gb za 14 rapidsa, mogu trajat dok ih ne potrošiš, preporučio bih ti da isključiš u settings stavku "Automatic Traffic Extension" da ti oni sami ne bi dodali dodatnih 5gb, ovako sam kontroliraš koliko imaš gba, i kad želiš da uzmeš tih 5gb za 14 rapidsa.
"We ride together, We die together, Bad Boys for life!"

Offline Draavid

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 83
  • Spol: Muški
Re: rapidshare
« Odgovor #126 : 28.09.2010. 15:05:44 »
kada skidam file sa rapida sve ide normalno do nekih 99% skidanja, znaci do samog kraja, a tada brzina padne skroz na nulu i nece da ga skine do kraja. kada krenem ispocetka skidat opet sve radi normalno do pred kraj i onda opet prekine.
to mi se desava vec 2 dana zaredom pa me zanima da li netko ima isti problem?
btw. onaj rapid pro(neko novo sranje) mi nije jos istekao, a traffica imam 100gb

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Re: rapidshare
« Odgovor #127 : 28.09.2010. 15:06:52 »
I opet su sve promjenili.
     500 Rapida = 5,99 EUR
  1.000 Rapida = 9,95 EUR
  2.000 Rapida = 19,90 EUR
  6.000 Rapida = 59,70 EUR
20.000 Rapida = 199,00 EUR

- Produženje RS accounta na mjesec dana košta 495 Rapida, odnosno 6 EUR-a! Do sada je bilo 99 Rapida.
- Produženje na godinu dana košta 5499 Rapida (59,70 EUR) i dobije se nekakav VIP status.
Drugih opcija za produženje accounta nema, dakle samo mjesec ili godina.
- Sada je najmanji promet od 100 GB i on košta 280 Rapida, 200 GB košta 560 Rapida, 300 GB košta 840 Rapida i sve tako do 1.000 GB koji koštaju 2.800 Rapida i ujedno je to najveći promet koji se može zakupiti.

Trenutno imam 797 Rapida, account mi trenutno traje do 04.10. i kada kliknem da ga produžim za postojeće Rapide, izbacuje mi ove dvije opcije na mjesec i 495 Rapida ili godinu 5499 Rapida. Imam još za skinuti 4,6 GB prometa a kada kliknem da ga kupim za postojeće Rapide, najmanja opcija koju mi nudi da zakupim je 100 GB za 280 Rapida. U Settings sam uključio da mi se i vremenski period i promet automatski ažurira od njih, pa ćemo vidjeti na čemu sam i ovdje ću vam javiti.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline deejaysale

  • Novi član
  • *
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
Re: rapidshare
« Odgovor #128 : 28.09.2010. 19:53:09 »
JUčer i danas sve sta pokusam skinut sa rapida linkovi su mrtvi?? Što se to dešava?? Zbilja su poludili,je li to i vama tako?
www.facebook.com/deejaysale4love
www.deejaysale4love.com
Besplatno downloadanje mojih promo mixeva

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Re: rapidshare
« Odgovor #129 : 28.09.2010. 21:41:02 »
Ja sam danas skinuo 12. epizodu Warehouse 13. Ja koristim jDownloader za skidanje.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Diesel986

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1634
  • Spol: Muški
Re: rapidshare
« Odgovor #130 : 28.09.2010. 21:54:08 »
Sve blize i blize mi je prelazak na MU ;D
"We ride together, We die together, Bad Boys for life!"

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Re: rapidshare
« Odgovor #131 : 28.09.2010. 22:49:14 »
To sam to odavno uradio, sad jos zezaju po ceo dan, kao nema slobodnih slotova za besplatne korisnike. MU rules  smileyNO1

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Re: rapidshare
« Odgovor #132 : 29.09.2010. 01:52:30 »
JUčer i danas sve sta pokusam skinut sa rapida linkovi su mrtvi?? Što se to dešava?? Zbilja su poludili,je li to i vama tako?

uloguj se na svoj acc preko rapidshare.com i idi u My Rapidshare, settings i stavi na ON Direct downloads i probaj onda.

opet su ga ukenjali, taman sam mislila da ne moze gore od prethodnog ... 5 puta skuplje koriscenje, ali 5 puta veci mesecni limit - 150 giga. Nema happyhour-a naravno vise ... daboda im se serveri zapalili.

Necu namerno da prelazim ni na sta drugo, hocu bas da vidim dokle ide ova glupost .. za par dana uzimam 2k rapida pa da vidimo sta ce sledece da izmisle ... dobra vest je jedino sto nema gasenja acc-a zbog neproduzivanja naloga, mada i to je fuckin nebitno u stvari ...
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Re: rapidshare
« Odgovor #133 : 29.09.2010. 12:55:42 »
anniani - Nešto kontam, možda su ovo uveli da srede nas stare korisnike koji smo automatski upali u ovaj novi sistem jer smo već bili uplatili određeni period po starom sistemu. Ja sam u martu produžio account na 6 mjeseci, dakle trebao mi je isteći sada u septembru. Novim sistemom od jula sam dobio oko 1.000 Rapida i po početnim uslovima novog načina sa 99 Rapida za mjesec i produžavanja prometa na 5 GB za 14 Rapida sam mogao do iza Nove godine pičiti bez problema. Meni je to potpuno odgovaralo, jer mjesečni limit kod BH Telecoma mi je 20 GB downloada. Sve preko ako skinem dodatno plaćam. Faktički bih 6 mjeseci besplatno koristio Rapidshare, a kad se sračuna koliko je ovakvih korisnika kao ja, onda se zaključuje i logično je da je RS u gubitku. Svako od nas može trpiti rodbinu kada iz inostranstva dođe u posjetu na godišnji i 4 dana ih hraniti, ali peti dan oni odu sami u grad i kupe namirnice za kuću i niko se od nas ne buni, zar ne? Da se razumijemo, ne branim ja ovdje Rapidshare, ni meni ovo ne odgovara, ali tako je kako je. Ekonomska računica je na prvom mjestu, pa onda sve ostalo.
Najviše mi je žao što nisam prekjuče produžio account za 3-4 mjeseca dok je još bilo po 99 Rapida. Najgluplje mi je to što nisu stavili još neki period osim mjesec i godinu i zato da Bog da im se serveri zapalili. Zamjeram im i to što nisu napisali za koji period se zakupljuju Rapidi, jer ako sada kupim 2.000 Rapida, koliko vremena će mi to trajati? Ima li tu vremenskog ograničenja?
Uglavnom, u Settings sam ostavio promet i vremensko ograničenje na automatsko produžavanje, pa ćemo vidjeti 04.10. šta će oni uraditi i koliko će mi Rapida za to dvoje oduzeti. Javim vam ovdje.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Re: rapidshare
« Odgovor #134 : 29.09.2010. 13:27:51 »
Najviše mi je žao što nisam prekjuče produžio account za 3-4 mjeseca dok je još bilo po 99 Rapida.
Isto i kod mene. Od onih 501 r. koje sam imao, mogao sam praviti 5 mjeseci naloge po 30GB, a ovako mogu jedan mjesec 150GB.

Propašće oni... Ili bar neće zarađivati koliko su nekada, kad je sve stavljano na rapid. Sad rijetko ko postavlja jer nema podsticaja, za razliku od MU, HF, NL i drugih.

Offline deejaysale

  • Novi član
  • *
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
Re: rapidshare
« Odgovor #135 : 29.09.2010. 19:00:29 »
Fala anniani,bilo je izgleda do toga,ali bas me nerviraju sa tim promjenama svakih mjesec-dva
www.facebook.com/deejaysale4love
www.deejaysale4love.com
Besplatno downloadanje mojih promo mixeva

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Re: rapidshare
« Odgovor #136 : 29.09.2010. 23:23:30 »
Najgluplje mi je to što nisu stavili još neki period osim mjesec i godinu i zato da Bog da im se serveri zapalili. Zamjeram im i to što nisu napisali za koji period se zakupljuju Rapidi, jer ako sada kupim 2.000 Rapida, koliko vremena će mi to trajati? Ima li tu vremenskog ograničenja?
Uglavnom, u Settings sam ostavio promet i vremensko ograničenje na automatsko produžavanje, pa ćemo vidjeti 04.10. šta će oni uraditi i koliko će mi Rapida za to dvoje oduzeti. Javim vam ovdje.

Pa stavili su samo mesec i godinu jer kad kupis rapida recimo 2000 onda kliknes na "produzi za mesec" i skine ti 500, pa ako zelis mozes odmah da kliknes da produzis za jos jedan mesec ili dva ili 3. A ova opcija za godinu dana postoji za korisnike koji zele da postanu VIP.

Dakle 2k rapida ne moze da ti traje duze od 4 meseca, moze da ti traje krace ako prekoracujes mesecni limit od 150 giga.
Nadam se da sam uspela da objasnim kako sam ja skapirala princip :)
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline BlackMaja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 432
  • Spol: Ženski
Re: rapidshare
« Odgovor #137 : 03.10.2010. 23:43:53 »
ima li jos neko problem sa  rapidom osim mene.. Tacnije skinem part ali kada dodje do finaliziranja onaj poslednji kb on stane,i nece..  :-\

Poludela sam pre neko vece,ostavila sam da mi skida sve nove epizode serija koje gledam i ustala ti ja ujutru,zavrsila obaveze,zavalila se u fotelju i sva happy planiram da utrosim ceo dan na gledanje kad ono prc,nije ni prvi part skinuo....  ajde glupi zmaju ruskirulet

rapid je puko skroz,korak me deli od prelaska na MU
« Zadnja izmjena: 03.10.2010. 23:48:18 BlackMaja »

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Re: rapidshare
« Odgovor #138 : 04.10.2010. 00:13:35 »
ima li jos neko problem sa  rapidom osim mene.. Tacnije skinem part ali kada dodje do finaliziranja onaj poslednji kb on stane,i nece..  :-\

Poludela sam pre neko vece,ostavila sam da mi skida sve nove epizode serija koje gledam i ustala ti ja ujutru,zavrsila obaveze,zavalila se u fotelju i sva happy planiram da utrosim ceo dan na gledanje kad ono prc,nije ni prvi part skinuo....  ajde glupi zmaju ruskirulet

rapid je puko skroz,korak me deli od prelaska na MU

Ponekad i mene zeza, ja koristim jDownloader zbog rekonekcije, a kada hoću nešto da stavim na DL, a neću biti pored kompa narednih par sati uzmem MU linkove i sve je ok, mogu se baciti na gledanje...

Offline Draavid

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 83
  • Spol: Muški
Re: rapidshare
« Odgovor #139 : 04.10.2010. 00:32:47 »
@maja
ja sam imao isti problem do jucer
uglavnom, ja sam to rijesio tako da sam reinstalirao IDM pa ako kojim slucajem njega koristis za download probaj tako

Offline BlackMaja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 432
  • Spol: Ženski
Re: rapidshare
« Odgovor #140 : 04.10.2010. 00:34:39 »
ma i ja stavim MU na Jdownloader ali mi ni to nije resenje.. ima par stvari koje nikako ne nadjem na MU a ima na rapidu... A na kraju krajeva ko ih jebe,necu da im poklanjam nista ima sve da spucam sto su mi udelili kad mi maznuli silne poene  ;D
Sta bi moglo da bude to...

Offline BlackMaja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 432
  • Spol: Ženski
Re: rapidshare
« Odgovor #141 : 04.10.2010. 00:35:30 »
@maja
ja sam imao isti problem do jucer
uglavnom, ja sam to rijesio tako da sam reinstalirao IDM pa ako kojim slucajem njega koristis za download probaj tako

da,da.. njega koristim.. Oke,to cu i uraditi... Pa javljam...Hvala u svakom slucaju mnoogo  smileyNO1


Ma jok..nece... Sad nece ni da pokrene download,uff opasno me nervira
« Zadnja izmjena: 04.10.2010. 00:48:04 BlackMaja »

Offline elys

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 277
Re: rapidshare
« Odgovor #142 : 04.10.2010. 00:40:40 »
Ma odavno presao na druge hostove,nema drugog rijesenja :samcro:

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Re: rapidshare
« Odgovor #143 : 04.10.2010. 01:40:18 »
Sve nove stvari ima na milon mesta, za dž i velikom brzinom. Problem su starije stvari, a nekih od njih ni na torentima nema. Samo na fucking rapidu.

Ako nastave ovako mrtvi su za godinu dana najviše. Sve je više dl sajtova koji uopšte više ne dižu stvari na rapid. Gruvaju hotfile, mu, mediafire, fileserve... Pogledajte samo npr. RLSLOG, nekad nisi mogao da nađeš linkove ka nečem drugom sem rapida, a sad ga skoro i nema tamo.

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Re: rapidshare
« Odgovor #144 : 04.10.2010. 06:08:44 »
meni radi sjajno preko jDownloader-a ... samo cemo da vidimo sutra ujutru sta su uradili za isticanje rapid pro-a ljudima koji su imali stare rapide ... uplatila sam jos 2k rapida a i dalje pise da je rapid pro validan do 4.10. Kapiram da obracunava na mesec dana i da ce da skine 500 rapida automatski jer je tako podeseno ... tacnije nadam se... inace cu nekome da skacem po lobanji ...
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline BlackMaja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 432
  • Spol: Ženski
Re: rapidshare
« Odgovor #145 : 05.10.2010. 11:44:47 »
sta im bre znaci ovo da mi istekao jebeni rapid pro..znaci posandrcacu  bejzbol1 ShotGun5

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Re: rapidshare
« Odgovor #146 : 05.10.2010. 12:00:00 »
rapid pro je bio aktivan do danas svima koji su imali stare rapide od ovog proslog sistema.

Ne znam koliko rapida imas sada, ali ako imas manje od 495 rapida, ne mozes da produzis rapidpro za jos jedan mesec i moras da dokupis rapide.
Ako imas vise od 495 rapida a nije ti se automatski produzio rapidpro, onda idi u settings i stavi na ON Automatic extension of RapidPro. Odmah ce ti obracunati mesec dana i skinuti rapide sa lagera.
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline BlackMaja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 432
  • Spol: Ženski
Re: rapidshare
« Odgovor #147 : 05.10.2010. 12:02:37 »
rapid pro je bio aktivan do danas svima koji su imali stare rapide od ovog proslog sistema.

Ne znam koliko rapida imas sada, ali ako imas manje od 495 rapida, ne mozes da produzis rapidpro za jos jedan mesec i moras da dokupis rapide.
Ako imas vise od 495 rapida a nije ti se automatski produzio rapidpro, onda idi u settings i stavi na ON Automatic extension of RapidPro. Odmah ce ti obracunati mesec dana i skinuti rapide sa lagera.

ej hvala ti mnogo... imam rapidsa skoro 6.000..Znaci od njih cu da odlepim,sve cu da utrosim i otkacim se jer su pukli skroz... Smajlicvece

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Re: rapidshare
« Odgovor #148 : 05.10.2010. 14:32:57 »
Nema frke ;) ma prebacicemo se svi na nesto drugo, samo je razlika u tome kome ce kad da prekipi ... evo meni polako kofer sve puniji i puniji ;D
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Re: rapidshare
« Odgovor #149 : 05.10.2010. 21:33:56 »
ja sam ih sada odj....

Nakon što sam godinama trošio oko 60eur godišnje i malo malo se prilagođavao izmišljotinama sad je dosta.

Već mjesecima vozim MU platinum, a RS od sada samo free pa kad god JDownloader skine (uz to što mi se samo jednom IP mijenja u 24h)

jedino bi svi koji su ih otepli to im trebali i napisati u par rečenica emajla pa neka zbrajaju pozitivne učinke "izlaženja u susret korisnicima" (kakva laž)

May the Plasma be with you!

Tags: