Autor Tema: Becker  (Posjeta: 7641 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ixenio

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 117
  • Spol: Muški
Becker
« : 03.11.2009. 09:09:42 »

Opis:
Liječnik Becker (Ted Danson), arogantan, prepotentan i uzvišen tip, pušač, vječiti cinik i mrgud, drži malu praksu u nekoj zabiti New Yorka. U ordinaciji mu pomažu sposobna i oštra Margaret i glupa i naivna Linda. Najbolji prijatelj mu je slijepi crnac koji prodaje novine u lokalnom kafiću, gdje vrijeme provodi Bob, koji kao da se zaustavio u vremenu od svojeg najvećeg životnog uspjeha, statiranja u filmu Briljantin.

Žanr: Komedija

IMDb
Wikipedia

Titlovi

Pripremio: Peter_Petrelli
« Zadnja izmjena: 16.12.2012. 19:53:44 mijau »
Bibere humanum est, ergo bibamus - Piti je ljudski, zato pijmo

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Re: Becker
« Odgovor #1 : 03.11.2009. 09:56:22 »


Odlican sitcom!
Eng. titlovi ne postoje, trazio sam odavno...

Offline Ziledin

  • Pretender
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2751
  • Spol: Muški
  • GET TO DA CHOPPA!
Re: Becker
« Odgovor #2 : 03.11.2009. 11:41:56 »
Gledao sam ranije... ok serija za ubijanje vremena.
Kod nas se davala na nekoj šlj TV stanici... valjda Košava... :-\

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Re: Becker
« Odgovor #3 : 03.11.2009. 12:18:23 »
I meni se čini da je Košava. Tu je bilo ranije dobrih serija. Becker, Coupling, Angel, Buffy...
Sad slabo šta ima zanimljivo na TV-u... Sve neka kriminalistika, i jedno te isto...


Ja sam razmišljao odavno da skinem ovu seriju,
ali sam prvo potražio eng. tilove i kad sam shvatio da ih nema - odustao...
A rado bih je prevodio, samo ne znam kako bi mi išlo na sluh...

Offline inamay

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Ženski
Odg: Becker
« Odgovor #4 : 03.02.2011. 07:50:56 »
Znam da je stara tema ali budući da sam krenula s prevođenjem ove serije... samo sam htjela pitati ako je još netko našao bilo kakve titlove, dio prve sezone imam, kao i treću sezonu, ne moraju biti na engleskom (ako ništa drugo bar zbog tajminga)? Ako znate za kakve, molim link ili da mi pošaljete na PP. Hvala! :)
« Zadnja izmjena: 04.02.2011. 09:44:18 inamay »

Offline Kosava

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 53
Odg: Becker
« Odgovor #5 : 04.02.2011. 20:50:04 »
Gledao sam ovu seriju odlična je

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Becker
« Odgovor #6 : 04.02.2011. 21:18:26 »
HRT2 je prikazao nešto malo, možda jednu sezonu.
Kad bi ponovo prikazao ili nastavio - bilo bi odlično (i pogodno za prevode). :)

Offline inamay

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Ženski
Odg: Becker
« Odgovor #7 : 08.02.2011. 23:27:21 »
Da dobra je serija. Gledala sam je davno kad je bila prikazivana na televiziji ali do nedavno nisam znala da je imala 6 sezona. Točno je da je na televiziji je prikazan mali dio, ali svidjela mi se i likovi su bili dobri za sitcom. Lik Beckera me sad malo podsjeća na Housea, tu su negdje i po ponašanju, iako bi ga House sigurno pobjedio što se tiče medicine. Ali verbalni sukob, e to bi bilo pravo natjecanje. ;D

Serija je taman za opustiti se i uživam u prevođenju, ali nažalost samo kad stignem uz toliko obaveza.

Offline inamay

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Ženski
Odg: Becker
« Odgovor #8 : 10.02.2011. 08:18:11 »
Ako netko možda zna gdje se može nabaviti 4-6 sezona, molim javite na PP. Hvala. :)

Offline inamay

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Ženski
Odg: Becker
« Odgovor #9 : 20.02.2011. 17:10:45 »
Gotov je prijevod prve epizode, pa molim samo da mi kažete gdje da uploadam. Hvala! :)

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Odg: Becker
« Odgovor #10 : 20.02.2011. 17:40:46 »
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline inamay

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Ženski
Odg: Becker
« Odgovor #11 : 20.02.2011. 18:23:37 »
Hvala! Prijevod je postavljen. Usput htjela bih zahvaliti Dbeloguzom Diktatoru na pomoći kod nabavke engleskih titlova i na prvoj epizodi. Veliko hvala. drinks Također hvala svima koji su mi slali linkove na ostale sezone. smileyNO1 Pozdravljam sve koji gledaju i javite ako imate kakvu konstruktivnu kritiku.
« Zadnja izmjena: 20.02.2011. 18:30:27 inamay »

Offline ixenio

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 117
  • Spol: Muški
Odg: Becker
« Odgovor #12 : 21.02.2011. 00:23:10 »
 clapp
hvala na prijevodu!
Bibere humanum est, ergo bibamus - Piti je ljudski, zato pijmo

Offline bossanova

  • Član
  • ***
  • Postova: 790
  • Spol: Ženski
Odg: Becker
« Odgovor #13 : 21.02.2011. 09:06:23 »
Hvala!
Ted Danson je moja stara simpatija jos od Kafica Uzdravlje, 3 Muskarca i Pacurlija itd  do Bez odusevljenja, Molim i Bored to Death. U ovoj potonjoj je prejak,  :) Damages mi nikad nije sjela bas.
Na Beckera skoro zaboravih. Bit cu lijena i pohvaliti prijevode kad se skupi jos koja epizoda. Sjecam se da je bio nesto nadrndan...ma jedva cekam :)
Sretno, i ne opterecuj se brzinom  :mjuza

Offline inamay

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Ženski
Odg: Becker
« Odgovor #14 : 21.02.2011. 09:15:39 »
Hvala vama na komentarima! :) Da nažalost ići će polako, ali ako gledate s druge strane, što polaganije budem prevodila, to bi prijevod trebao biti kvalitetniji. ;) Što se tiče Dansona, da i meni je bio simpatičan još od Kafića uzdravlje (kojeg i sad gledam i jedva čekam da se bacim na prevođenje pete sezone) i mislim da mu je ovo od tada bila najbolja uloga. Ja njegov lik zovem "House prije Housea". :P Još jednom hvala na komentarima i nemojte se ustručavati dati i pokoju konstruktivnu kritiku, ako je potrebno, ali razumijem ako hoćete čekati da cijela sezona bude prevedena. Eh kad bih imala više vremena...
« Zadnja izmjena: 21.02.2011. 09:19:06 inamay »

Offline Debeloguzi Diktator

  • U mirovini...
  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 575
  • mag.ing.silv
Odg: Becker
« Odgovor #15 : 21.02.2011. 23:13:51 »
Usput htjela bih zahvaliti Dbeloguzom Diktatoru na pomoći kod nabavke engleskih titlova i na prvoj epizodi. Veliko hvala.

nema problema, pripremio sam ti kompletno prve dvije sezone, tako da se ne moraš
brinuti da će ti sfalit titlova  ;D.  ionako je vrijeme da mene netko zamijeni...

 pionir

Pravilo:"Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje prijevoda sa sa stranice prijevodi-online. Ukoliko želite neki prijevod sa PO-a prenijeti na vašu stranicu, prvo se obratite autoru prijevoda i tražite dopuštenje. U slučaju obrade na neki drugi jezik ne smijete brisati ime originalnog prevoditelja. Vaš potpis smijete dodati iza linije imena prevoditelja s napomenom da je prijevod uređen.

Offline inamay

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Ženski
Odg: Becker
« Odgovor #16 : 21.02.2011. 23:33:00 »
Odlično! Hvala ti još jednom, dobro će doći svakako. Još ćemo se dogovoriti. Teško da ću dostojno zamijeniti majstora. smileyNO1 Hajde ako nađeš vremena, baci pogled na buduće titlove pa mi javi što ne valja, jer sigurno nešto neće valjati. :D Lijepo i krasno je kad ti se zahvale ali dobro bi došla i koja kritika.

Offline Armati

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 348
  • Spol: Muški
  • Komedije 80-90-tih
Odg: Becker
« Odgovor #17 : 29.11.2013. 10:44:55 »
Jedna od najboljih serija koje sam gledao. Nazalost nema mnogo sezona ali doktor Beker svidjao mi se, imali smo monogo zajednickih osobina. :P
Gledao sam nekoliko epizoda.

Zahvaljujem na prevodu druge epizode.
Pozdrav iz Kosova! :)
Ljubitelj humorističnih serija

Tags: