Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 659951 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #240 : 03.10.2008. 22:30:04 »
Za sada ne jos :-\ Ali zdogovorio sam se sa jednim kompom da kupim taj original(cesto kazem da je glupost davati 60 evra za igricu ali jbg to je pes) posto kazu da moze da se iskoriste 3 koda za online............  Da ti pravo kazem ja ze te pare mogu kupiti ako nista barem 30kg u plocama za tegove koje ce mi koristit mnogo duze od PES-a :) :D
 Zbog malo slobodnog vremena (radim) najverovatnije cu uzeti taj original da bih igra sa jednim kompom koji je ludak za pes(dobija me u zadnje vrijeme :-\) pa bi nam najbolja varijanta bila da igramo online pa bilo to 11 uvece !



simac

  • Gost
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #241 : 03.10.2008. 22:35:40 »
Odlicno brate dogovorit cemo se nas troje ...

p.s. u novom pesu ima da mozes izabrat jednog igraca i vodit ga kroz karijeru to ce bit dozvoljeno i online
i mozes do 4 izabrat pa mozemo nas troje vodit tako po jednoga a ostali nas tim je kompjuter i igramo protiv drugih ...

MA LUDILO!

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #242 : 05.10.2008. 21:55:15 »
Crvena Zvezda - Partizan     0:2

Kakav surov trijumf snage i kvaliteta!
 

 
:'( :'( :'(


@ Цоа

Ako ti treba, imam ja jednu TA pec viška, a i radrad (brat Topalovic) pominja da ima dve-tri grejalice koje mu ne trebaju, jer -13 nikako nije za zajebanciju, te nemoj da se igraš! Nemoj se sramit, vec slobodno traži! 8) >:dj :P

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #243 : 05.10.2008. 22:11:23 »
A kad ste prije današnjeg derbija pobijedili na Marakani?

Evo jedan kopi/pejst dobro poznatog vica
-Igraju tekmu Partizan i Borac a na jug dosao tip sa malim buldogom u grobarskom dresu! I odjednom dade Partizan gol! Iz cista mira mali buldog krene da skace, kida, rezi, urla... ma glavna atrakcija na jugu, i tako svaki put kad Partizan da gol!
Pitaju tipa ostali grobari:
- Brate super ti je ker kako si ga samo dresirao da skace na svaki gol?
- Ma nije to nista...
- Ma sta nista kako tek urla kad damo gol Zvezdi ako se ovako raduje za Borac!!! Jel pravio tako sou na Marakani?
- Nije, imam ga tek 5 godina!!!

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #244 : 05.10.2008. 23:04:49 »
Aj ti reci kada smo pobedili poslednji put na marakani pre danasnjeg derbija! I reci koji su rezultati bili! I usput se nadovezi na to kada ste vi poslednji put pobedili u kosarci!

Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #245 : 06.10.2008. 00:43:09 »
Kada smo "mi" pobedili i kada ste "vi" pobedili?
Nisam znao da fudbaleri i košarkaši po ceo dan vise pred kompovima i prevode da bi kačili prevode na prijevode-online....

In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #246 : 06.10.2008. 01:00:14 »
Kada smo "mi" pobedili i kada ste "vi" pobedili?
Nisam znao da fudbaleri i košarkaši po ceo dan vise pred kompovima i prevode da bi kačili prevode na prijevode-online....
Ja pred svaku utakmicu, kad sam nervozan, uzmem neku epizodu da prevedem, da mi vrijeme brže prođe. :D :D :D

Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #247 : 06.10.2008. 01:53:47 »
Ja pred svaku utakmicu, kad sam nervozan, uzmem neku epizodu da prevedem, da mi vrijeme brže prođe. :D :D :D

Upravo tako...
+ Izvršiš dva-tri presađivanja srca, poradiš na leku protiv side koji btw. uspešno razvijaš i onda kad ti je dan skoro potpuno ispunjen, sav radostan istrčiš ne teren da ga kompletiraš tako što ćeš dati sve od sebe da onim p*d**skim protivnicima zakucaš bar 4 gola, polomiš 3 noge i 2 stative  ;)

Da, i ja sam takav...  O0

Mislim, poštujem ja to pripadnost i ta s*anja, ali likovanje kao da si našao lek protiv raka kad onaj kljakavi brban jedva šutne loptu, koju šupljo-glavo-ruki golman normalno ne može da stigne... mislim... gluposti. A i onako je sve namešteno... Pa ne držim ja fudbalske klubove... samo se setite arkan/obilić... Mišković/Zvezda... Vojvodina/Bata Kan-Kan treba li dalje pričati?

"Pobedićemo mi", ali ne u ovom životu.  8)

In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #248 : 06.10.2008. 02:09:47 »
To ti je to. U zadnje vrijeme i ne gledam utakmice. Od sporta samo tenis iako znam da on i one igraju za sebe, ali ja bar uživam i odmaram se gledajući. A fudbal - radije surfam po netu (ili na vodi :) )

Offline sale1504

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #249 : 06.10.2008. 11:05:01 »
A kad ste prije današnjeg derbija pobijedili na Marakani?


a onaj period kad su dobili licnu kartu? 19 godina bez pobede tek je tad bilo viceva...

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #250 : 06.10.2008. 14:51:28 »
A kad ste prije današnjeg derbija pobijedili na Marakani...
Milane, stari druže, ja znam da ti je Ogi Koroman zemljak, ali nije valjda da ste u rodu, jer ovoliko gluposti u samo nekoliko redova može izlupat samo on, ili ne!? Vidi se da gledaš tenis i da nemaš pojma o fudbalu, za košarku da ne pricam, jer za tvoju informaciju 'gane smo na njihovoj rupcagi dobili ove godine u polufinalu kupa 3:2, a u prvenstvu smo ih prošle godine (tad nas je još vodio Ðukela) prosto odrali sa 4:2 (trebalo je da im damo 10), pri cemu smo im održali javni cas fudbala. Mi kad dobijamo, onda demoliramo, pa ne damo da placu, a oni kad dobijaju, onda je to vecito iz poklonjenih penala (nama ga u derbiju nisu svirali od '95-te) ili nekih šugavih prekida! Na tom derbiju je Lola Smiljanic hteo da obriše patos svlacionica rupcage sa tvojim Ogijem, ali se ovaj snaš'o, pa se sakrio iza novinara ko svaka pi****a!  8)

Nadam se da sam te sa ovime malko prosvetlio, a ako nisam evo jedan linkic za tebe, tek da shvatiš pravo znacenje one cuvene replike iz Maratonaca koju izgovara stari grobar deda Aksentije Topalovic: "E tako se to radi!"

http://www.youtube.com/watch?v=M4p5NJXsnl0&eurl=http://www.truveo.com/Partizan/id/43280021

Ali nema veze, jer vi i dalje imate najjjjjjjjj stadion i najjjjjjjjj travu, mada ju je juce PARNI VALJAK propisno izgazio!  >:dj


Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #251 : 06.10.2008. 15:25:41 »
Mislim da su samo dve bakljade bile bolje od ove, Partizan - Inter Milano 1985(mislim da se tada igrala ta utakmica). Zapaljene baklje na ogradi oko celog stadiona. I bakljada na 100. derbiju, tada je samo u jednoj od mnogo torbi uneseno preko 100 tifo baklji.

simac

  • Gost
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #252 : 06.10.2008. 15:39:17 »
Da da, aj pogledaj cili ovaj video pa ces vidit sta je bakljada, svako malo imas bakljadu nemoj odustat nakon po minute ;D

http://www.youtube.com/watch?v=GRTpbBHllcA

simac

  • Gost
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #253 : 06.10.2008. 15:45:08 »
p.s. 1995: Četvrtfinale Lige prvaka: HAJDUK - AJAX 0:0, 0:3
Ajax je tad osvojia ligu prvaka, znaci nismo uzalud ispali al cetvrtfinale uuuu

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #254 : 06.10.2008. 17:25:22 »
Ima bolja bakljada od te. Nisam siguran da li je krajem prosle ili ove godine, Hajduk - dinamo, kada je bio prekid od 10, 15 minuta.

A pogledaj ovu bakljadu!
http://www.youtube.com/v/p170mCnL0mM&hl=en&fs=1

EDIT: da ne bude zabune
« Zadnja izmjena: 06.10.2008. 23:07:01 radrad »

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #255 : 09.10.2008. 16:50:32 »
@ Цоа

Ako ti treba, imam ja jednu TA pec viška, a i radrad (brat Topalovic) pominja da ima dve-tri grejalice koje mu ne trebaju, jer -13 nikako nije za zajebanciju, te nemoj da se igraš! Nemoj se sramit, vec slobodno traži! 8) >:dj :P

Hvala na ponudi, ali nije toliko hladno.. :)

Aj ti reci kada smo pobedili poslednji put na marakani pre danasnjeg derbija! I reci koji su rezultati bili! I usput se nadovezi na to kada ste vi poslednji put pobedili u kosarci!


Koja je Partizanova najbolja banka? Marakana. Daju 1, dobiju 4. Tad smo poslednji put na Marakani pobedili, rekao sam ti i rezultat. Prva Jokanovićeva utakmica na klupi Partizana. U odnosu na Đukića, Jokan je jedna velika 0. Mislim da se veliki deo ljudi slaže sa tim.. U basketu pre 2 godine, u finalu plej-ofa (mogu da kažem u dve utakmice, jer su nas sudije pokrale kad je Drobnjak dao trojku iz auta, mislim da se sećaš toga). Elem, zvanično jednu. Na "vašem" terenu, Pioniru, prva utakmica (drugu sam opisao u prethodnoj zagradi). Mislim da nisam pomešao utakmice..

Rezime: Igrali smo i mi kao vi, kad su nam u timu bili Kovačević, Janković, Žigić i kompanija. Kad je bio Zenga. Posle toga smo surovo propali, ali dobro, biće bolje. Ove sezone ne, ali zato sledeće će biti zanimljivo.. :)

Svaka čast za ove bakljade. A što se tiče mojih, možda najbolja bakljada ikada na Marakani 1991 protiv Bajerna polufinale Kupa Šampiona. Oko 280 baklji je upaljeno tad...

http://www.youtube.com/watch?v=7gpfHmyHsIE
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #256 : 09.10.2008. 17:29:39 »
Znas li ti da i Miodrag Jesic jos uvek ne priznaje izgubljenu utakmicu od OFKe?! Negoli, sad malo realnosti. Koliki je skor u poslednjih 13 utakmica u kossarci? Kada je poslednji put sviran penal Partizanu u derbijim1? Da li se ti secas utakmica koje je sudio Babarogic, Radoman, pomocni sudija SAVIJA... Da li treba da spominjem i ovaj poslednji derbi gde je Partizan i pored pobede od 2:0 OSTECEN?!?!?!

EDIT: Pitao sam kada je poslednji put Partizan pobedio u rupi pre ovog poslednjeg derbia?
« Zadnja izmjena: 09.10.2008. 17:35:48 radrad »

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #257 : 09.10.2008. 18:12:19 »
Ma opušteno, samo sam to pomenuo. Ne računam to, ali ono je bila očigledna krađa. Što se tiče Ješića, ne znam, ne pratim vaše utakmice, samo svoje.. ;) Gde je oštećen? Što nije svirao penal? Izvini, lopta je bila u gol autu. ;) Ako grešim, onda jbg. Pre ovoga ste dobili u polufinalu derbija, kad nas je sudija pokrao, kad je sudio Milijašu ofsajd pri rezultatu 2:2, iako je bio u liniji 16 metara kad je lopta upućena. Znači, tad ste pobedili poslednji put, pre toga ona utakmica kad je Đukić vodio Partizan, bilo je 4:2.

A kad ste pobedili na vašem stadionu? ;)

Ako gledamo sudijske krađe, dugačak je spisak. I nas su krali i vas, to ne treba računati.

Rezime: U basketu, naša poslednja pobeda pre 2 godine u finalu plej-ofa. Vaša, u fudbalu, pre ovoga, derbi 3:2...
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #258 : 09.10.2008. 21:01:31 »
Matori, priznajem da je sudija pogresio kod tog ofsajda, ali nemoj da pricas o kradjama pobeda!!! Kada smo se uhvatili ovog poslednjeg derbija, lopta NIJE bila u gola autu! Pogledaj malo youtube, loptu je uzeo golman. Evo malo izjava posle derbija od strane informativnih kuca
Prvo je Moreira, inace poznat kao prgav igrac (izvor: sos) od pocetka utakmice konstantno provocirao protivnicke igrace (izvor: sos), da bi onda namerno sapleo geja (izvor: mondo) inace poznatog kao igraca blage naravi (izvor: mondo) i time prouzrokovao njegovu reakciju. Gej je spontano krenuo ka Moreiri (nije ga uhvatio za vrat, samo je krenuo ka njemu – izvor: sos) a onda se Mo branio tako sto mu je gurnuo prste u oci (izvor: sos)! Na kraju su obojica opravdano iskljucena (izvor: rts), da bi zatim Partizanova klupa nepotrebno isprovocirala geja (izvor: sos) na sta je on normalno morao da odreaguje.

Koroman nije dobio drugi zuti zbog onog brutalnog starta nad Djordevicem. Petkovic koji izjavljuje Raci "Ali, juce si se ispiljio, a danas si dosao na marakanu". Poenta, od kako ja znam za sebe i za Partizana, u 80% slucajeva Partizan je bio pokraden i uvek se protiv njega pricalo!

Skor u poslednjih 13 utakmica u kosarci je 12 pobeda Partizan i 1(slovima jedna) zvezde! Ali moram ti i reci, glupa je cela prica kada je ko poslednji put pobedio!
« Zadnja izmjena: 09.10.2008. 21:03:41 radrad »

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #259 : 09.10.2008. 21:03:56 »
Onda sam ja pogrešio oko ove situacije. Za ostale ne znam, ja pričam o poslednjih par derbija. Odluke sudija, na bilo čiju štetu, su sve učestalije...
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #260 : 09.10.2008. 22:09:11 »
Tu tekmu u kosarci koju ste dobili u finalu PLAYOFF-a, dobili ste jer su nasi kosarkasi izasli na teren da slave titulu, a ne da igraju, fino je to DULE posle objasnio i rekao da su dosli ko na svadbu! Vec u sledecoj tekmi je sve doslo na svoje mesto. 8)
A i sad ste se popalili sa Pesicem, te bice ovo, te bice ono, a ja samo jedva cekam tekmu, pa da vidimo da Pesic nije carobnjak! >:dj

http://www.youtube.com/watch?v=H1nVg0MM5y4
Na ovom derbiju sam bio, kakva je to milina bila!  :'(

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #261 : 09.10.2008. 22:16:47 »
Jebi ga, realno, ubijate u basketu, ali fazon je što ste i vi kao i mi ove godine napravili skroz nov tim. Šta će biti u derbiju ne znam, ali, mislim da će biti prilično zanimljiv i neizvestan...
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #262 : 09.10.2008. 23:17:51 »
Bice zanimljivo i neizvesno samo Duletu :)
Salu na stranu, srecan sam da posle mnogo vremena mogu da gledam pravi derbi!

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #263 : 09.10.2008. 23:20:38 »
Ja ne kažem ništa, FMP smo dobili na mišiće, ali smo zato silovali Krku, a vi ste se sa njom mučili. Ono što je realnost, to je da smo mi, a i vi, na početku sklapanja tima. Derbi je u novembru, nadam se da će biti neizvestan kao onaj kad je Drobnjak postigao trojku za pobedu :)
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline pejafor3

  • VIP
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #264 : 10.10.2008. 19:59:51 »
Jaaaa nemam nikave veze sa ovim i sa ovom temom.
Ja sam slaninar.....
ali moram ovo da stavim
Shave the Cheerleader, Shave the world!

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #265 : 10.10.2008. 20:52:54 »
Jaaaa nemam nikave veze sa ovim i sa ovom temom.
Ja sam slaninar.....
ali moram ovo da stavim

Poštovanje za staru gardu Novosadjana!  :P

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #266 : 11.10.2008. 22:02:53 »
Srbija dobila Litvaniju 3:0. Ja -> zadovoljan. :D

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #267 : 11.10.2008. 23:44:17 »
Srbija dobila Litvaniju 3:0. Ja -> zadovoljan. :D
I ja, mada nisam gledao. :)
Gledao sam Turska-Bosna, fenomenalna tekma, dodje iz 2 u 1, a posle toga sam gledao Rumunija-Francuska, na kraju ipak zasluženo bi nerešeno, mada bih više voleo da su dobili Rumuni. >:(

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #268 : 15.10.2008. 16:27:55 »
Veceras utakmica svih utakmica  :'( Crna Gora - Italija  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #269 : 15.10.2008. 17:07:05 »
PFC rekoh ti ja da nece mnogo ostat u Partizan  :)
http://www.cafemontenegro.com/index.php?group=16&news=49123

Tags: