Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 659563 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #180 : 12.09.2008. 18:46:49 »
Ima DOSTA obrazovanih i inteligentnih ljudi na (konkretno) severu I Jugu! Kada se desilo da je nekome nesto falilo na istoku i zapadu? Zasto svima smeta ako se pobiju navijaci izmedju sebe? Biju se oni koji to hoce, a ne oni koji to nece!

Toooooooooo brate moj Topalovicu! :D :D :D

@Goya

Buraz, jesi li ti uopšte citao šta sam ja gore baljezgao. Ja nigde nisam napisao da bih išao na tekme da ih prekidam! Jednostavno peglanje je sastavni deo fudbala, uvek bilo, bice i ostace! :\) ;D :D

Offline goxi1982

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 71
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #181 : 12.09.2008. 18:55:20 »
Ima DOSTA obrazovanih i inteligentnih ljudi na (konkretno) severu I Jugu! Kada se desilo da je nekome nesto falilo na istoku i zapadu? Zasto svima smeta ako se pobiju navijaci izmedju sebe? Biju se oni koji to hoce, a ne oni koji to nece!

Obrazovane ne sporim, naravno da ima i pametnih i normalnih na svim stranama. Nisam ni rekao nesto tipa "SVAKO KO IDE NA UTAKMICU TAJ JE KRETEN I KLOSAR". Daleko od toga.
E sad, cekam ja da udjem na stadion pre mnoooogooo godina (na zapad Marakane) kad odjednom brdo flasa i ostalih sranja pocelo da dolece. Kako to da objasnimo? Nisam dosao da se bijem, a mogao sam da dobijem flasu u glavu :D.

E sad pitanje za tebe. Kad ides na derbi jel opusteno stavis svoja obelezja na auto, na sebe? Ili pravis taktiku kretanja i skrivanja shala dok ne dodjes medju svoje? I sve to da ne bi naleteo na trideset napaljenih klinaca od 15 godina koji pojma nemaju ni sta je zvezda ni sta je partizan, ali zato osete pripadnost grupi ako te opleve zato sto nosis drugi shal. Jes da bi se 1 na 1 usrali u gace kad bi te videli posle 10 dana al nema veze  ;)

A sem toga i danas je ostalo jako malo pravih navijaca, koji na pravi nacin vole svoj klub, onih koji se tuku pesnicama pre i tokom tekme, a posle svega toga, sve zajedno sa masnicama, glavama u calmama svi zajedno odemo pa se naguramo piva ko guzice! No danas su u modi štangle, motke, boksevi i klinci od 15-ak godina sa noževima i pištoljima, koji ce te bez imalo razmišljanja sašit u sekundi!  >:( ???

+1
I`m just a regular everyday normal motherfucker...

Offline goxi1982

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 71
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #182 : 12.09.2008. 19:11:24 »
A da! sto se ove "stare garde" tice, moj cale inace nekadasnji veliki navijac partizana i dan danas sa ponosom prica kako je dosao sa pocepanom glavom i sa gostovanja u Nisu i u Rijeci! Svim tim ljudima iz nekog "poluviteskog - mini klosarsko - pobunjenickog- voli svoj klub svim srcem" vremena max RESPECT!! ;D ;D ;D
I`m just a regular everyday normal motherfucker...

simac

  • Gost
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #183 : 12.09.2008. 20:15:07 »
Sta ti je Split tako napet?
Ne razumem ovo pitanje. Da li je to neki sarkazam ili sta?



Ma kakvi sarkazam, pitam bezveze zasto Split, zasto ne Zg ili neko drugi?

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #184 : 12.09.2008. 20:56:03 »
Veoma gotivim i postujem Torcidu... A i da vidim koliki su huligani...

simac

  • Gost
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #185 : 12.09.2008. 21:06:35 »
Aha tako znaci, ocito nemate vi huligani pametnijeg posla nego se doc lemat.
A dobro vas izbor, bolje da ste isli razbijat glavu kako zaradit za kruv u zivotu
nego se bavili pizdarijama...

Zamisli one bogatune lipo zaradili za svoj zivot piju pice na havajima imaju hotele picke svaki dan,
a vi ka redikuli samo razmisljate ajme da mi je pribit torcidasa, ajme da mi je pribit bbb-a i kad
dodete u starije godine svatite u sto ste zivot potrosili, i kazete aaaa ja bi u ameriku na plazicu lipo ispijat koktelcic...

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #186 : 12.09.2008. 21:18:34 »
Ti to nikada neces shvatiti...

simac

  • Gost
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #187 : 12.09.2008. 21:29:19 »
Ma ni ne zelin...

Ajde ljudi zamolija bi vas da se vratite prevodenju ili gledanju serija ipak je ovo sajt o tome a ne o huliganima...
Zahvaljujem!

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #188 : 12.09.2008. 22:14:11 »
Šimi, da ne znaš šta su to Torcidaši skoro napali ucesnike neke regate ili slicno? Nešto sam nacuo za to, ali nisam nigde uspeo da pokupim vest, vec se ubajatila kad sam ja cuo o tome? :o ???

Veoma gotivim i postujem Torcidu... A i da vidim koliki su huligani...

I ja isto tako. Za mene smo mi (Grobari), Torcida i Manijaci navijacka aristokratija, a BBB, Pitari i 'gani vašarska seljadija. Kad ne ratujemo medjusobno, onda se možemo barabar peglat sa seljacinama!  8) :o

A da, dobro smo promenili ime topica, jer ovo sve o cemu smo danas besedili je upravo to ponešto, što ide kao satavni deo fudbala! :D :P

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC

Offline sale1504

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #190 : 12.09.2008. 23:53:15 »
samo mi nije jasno zasto se navijaci partizana toliko bave Crvenom Zvezdom to ono kompleks veceg? ovde niko ne spominje Zvezdu sem navijaca partizana...

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #191 : 13.09.2008. 16:14:28 »
PFC Nijesime razumo,ali nema veze  :\)
@ PFC Jeli kakav igrac onaj Knezevic iz Partizana  :)

Ahahaha interesatno :-[

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #192 : 13.09.2008. 21:42:39 »
PFC Nijesime razumo,ali nema veze  :\)
@ PFC Jeli kakav igrac onaj Knezevic iz Partizana  :)

Ahahaha interesatno :-[

Srdja Kneževic ti je nešto poput Johna Terrya, doduše ne tako kvalitetan, ali ima mentalitet pobednika, a i ratoboran je do mile. Jedina mana mu je možda ta naopaka narav koju ima, ali iskreno taj na terenu nikome ne ostane dužan. Cujem da ga tražite za reprezentaciju i realno je da bi vam on bio bolji štoper od ovih koje trenutno imate! :\) 8)

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #193 : 13.09.2008. 22:18:36 »
Super obradovao si me  :D Jos ovaj Vujadinovic koji je presao u Udineze  :-\ a Fatica prebacili u A selekciju :\) Nebi tako odbrana izgledala lose ! Ali me Poleksic nervira,jos kad bi njega otpisali iz startnih ! E zamisli ti te pamet  ??? on igra za prosjecni klub Debrecin iz Madjarske i prima u prosjeku 3 gola po utakmici a Bozovic igra za sampiona Srbije koji je i medju kljucnim igracima ! E kako dobi Filipovic tu matematiku da je Poleksic najbolji golman reprezetacije  ???  >:( >:( >:(  E kao me ta stvar nervira kad VIDIM, da Bozovic grije klupu,dok ova RUPA od golmana brani,stvarno da iz bijesa covjek pusti i po neku  :'(.................................
« Zadnja izmjena: 13.09.2008. 22:20:12 Goya »

Offline goxi1982

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 71
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #194 : 14.09.2008. 02:14:42 »
@Goya
Pa video si (ako si slucajno gledao Insider ili vesti o hapsenjima  ;D) kako se selektuju (su se selektovali) igraci Srbije. Ne zovu se najbolji, nego neki koji imaju neko "zaledje", neki "veci" interes, bolje "agente".
Jebi ga, mozda sam i paranoican, ali nista im vise ne verujem. Po meni, kriminal je (nazalost) suvise upleten u fudbal. Trust No One  ;D
I`m just a regular everyday normal motherfucker...

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #195 : 14.09.2008. 15:14:55 »
Zalosno nema sta  :(
Pa to ti je ono tipa ubaci ga da igra ili da ja nebi tebe lepo polomio noge i jos stosta !
Ili jednostavno dobar je sa ovom poznatom "Crnogorskom FAMILIJOM" i ta sitovacija je vec rijesena !
 :( ??? :'( zalosno !

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #196 : 15.09.2008. 23:50:55 »
Novo kolo, pa i nova tabela. I gle cuda, naša draga komšinica nije više poslednja. Cestitamo! :P :P :P

Tabela:

Partizan 4 4 0 0 9:1 12   :D :D :D
__________________________

Vojvodina 4 3 0 1 5:2 9
Hajduk 4 2 2 0 3:0 8
Javor 4 2 1 1 3:2 7
OFK Beograd 4 2 1 1 2:3 7
Čukarički 4 1 2 1 5:5 5
Jagodina 4 1 1 1 2:3 4
Banat 4 1 1 2 2:3 4
Napredak 4 1 0 3 3:5 3
Borac 4 0 3 1 1:3 3
____________________________
Crvena Zvezda 4 0 2 2 2:6 2   :-* :-* :-*
Rad 4 0 1 3 1:5 1


 :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #197 : 18.09.2008. 23:56:36 »
Temišvar - Partizan 1:2 (1:1) - laganica iz X-a!
Znam da znate, ali opet da javnem, dobismo u Rumuniji! He-he ovaj naš Bambi se baš zainatio sa ovim slobodnjacima!  :'( :'( :'(

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #198 : 19.09.2008. 08:52:58 »
Bravo  :'( Jos da se zainatite pa osvojite sve sto se moze osvojit ..............  ove godine ste uzeli domacu ligu,tu nema ko da vam zaprijeti :) Zvezda otpisana a Vojvodina moze da se bije jedino  sa ovim OFK Beograd za drugo mjesto !

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #199 : 19.09.2008. 21:09:40 »
Ovakve slike na tribinama ne gledaju se svaki dan ;D, evo pogledajte !
http://www.cafemontenegro.cg.yu/index.php?group=17&news=46109

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #200 : 19.09.2008. 22:07:13 »
Ovakve slike na tribinama ne gledaju se svaki dan ;D, evo pogledajte !

Pa to je taj žandar (sa sve svojim službenim CZ-om) zbog kog su ovoga kretena osudili! Ne znam šta da mislim, s jedne mi ga strane žao, jer ima 19 god i svoje najbolje godine ce provest u prdekani, al' s druge mi ga i nije, jer jedino što je imao reci u svoju odbranu bilo je: "Nisam znao da je u pitanju policajac, vec sam mislio da je navijac Partizana!" 8) :P :(

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #201 : 19.09.2008. 22:13:25 »
Ovakva presuda je sramota i još jedan šamar navijačima, ne samo Crvene Zvezde, već i Partizana. Iskreno se nadam da ovakvu sudbinu neće imati nijedan navijač, ne samo Zvezdaš. A inače, sudski veštak je rekao da mu Uroš uopšte nije gurao baklju u usta, kao što stoka priča... Evo klasičnog primera zašto je odluka bruka i sramota za pravosudni sistem...

Citat:
PROKUPLJE - Maloletnici N.I. (17) i M.C. (17) iz Prokuplja, pravosnažnom presudom Vrhovnog suda Srbije osuđeni su na tri i po godine zatvora zbog pokušaja silovanja M.M. i njene ćerke G.M., koje su teško povredili. Njihov vršnjak P.V. zbog istih dela osuđen je na tri godine zatvora.



Quote:
BEOGRAD - Taksista Duško Selaković (51), zvani Božin, osuđen je u Okružnom sudu na tri i po godine zatvora zbog silovanja tada maloletne K. M. Do pravosnažnosti presude Selakoviću je produžen pritvor, u kojem se nalazi od 28. aprila 2006. godine.



Quote:
VALJEVO - Radojica Hadžić (25) iz Babine Luke kod Valjeva osuđen je juče pred Okružnim sudom u tom gradu na četiri godine zatvora zbog silovanja, razbojništva i teške krađe.



Quote:
VALJEVO - Krivično veće Okružnog suda u Valjevu osudilo je Radoja Petrovića (37) iz Beograda na deset i po godina zatvora zbog obljube sestara T. S. (17) i J. S. (12) iz okoline LJiga, kao i za krivična dela prevare.



Quote:
UŽICE - Mirsad Hukić (44) iz Ljubljane osuđen je pred Okružnim sudom u Užicu na pet godina zatvora jer je 16. aprila ove godine pokušao da iz Srbije u Sloveniju prokrijumčari skoro pet kilograma heroina.



Quote:
KRUŠEVAC - Dragutin Filipović Dacko (51), iz Velje Glave kod Aleksandrovca, osuđen je na tri i po godine zatvora za pokušaj ubistva četvorogodišnjeg Marka Filipovića


Quote:
BEOGRAD -Bivši inspektor SUP Beograd Slobodan Pažin osuđen je na 7,5 godina zatvora. On je oglašen krivim za neprijavljivanje krivičnih dela i pomoć učiniocima za ubistvo Srđana LJujića, braće Sredoja i Zorana Šljukića, Jovana Guzijana Cunera i Marka Petrovića Mamice.



Quote:
Jagodina – Porodica Nevenke Sarić (71) iz Jagodine, ni posle više od dve godine nije dočekala da razbojnike, koji su Nevenki, otimajući tašnu, oduzeli i život, stigne zaslužena kazna. Treća presuda Okružnog suda u Jagodini, kojom je Zoran Ramadani (22) osuđen na jedinstvenu kaznu zatvora od devet godina, Vladimir Marinković (24) na tri, a Boban Jovanović (24) na 3,5 godine zatvora nalazi se u Vrhovnom sudu u Beogradu, koji je već dva puta ukidao presude prvostepenog suda.



Quote:
Subotica -- Maloletni O.O. osuđen je na četiri i po godine za ubistvo koje se u aprilu desilo u dvorištu Srednje medicinske škole u Subotici.



Quote:
NOVI SAD - Mile Radosavljev (39) iz Gardinovaca osuđen je u Okružnom sudu u Novom Sadu na devet godine zatvora zbog ubistva supruge Smilje 6. januara 2007.
u porodičnoj kući u Gardinovcima


Quote:
JAGODINA - Vlasnik "M taksija" Aleksandar Milić iz Paraćina osuđen je na ukupnu kaznu zatvora od deset godina zbog ubistva Miroljuba Đorđevića, neovlašenog držanja oružja i nanošnja lakih telesnih povreda, potvrđeno je danas u Okružnom sudu u Jagodini.



Quote:
ZRENJANIN - Antal Skendžić (21) iz Banatskog, koji je učestvovao u prvom serijalu „Velikog brata“, osuđen je juče u Okružnom sudu u Zrenjaninu na deset godina zatvora zbog ubistva majke.



Quote:
NOVI SAD - Bivši novosadski policajac Milan Krasić, nosilac dva ordena za hrabrost, po drugi put je osuđen za dilovanje narkotika. Posle presude u specijalnom sudu za organizovani kriminal u Beogradu, Krasić, koji je uhapšen sa više od tri kilograma heroina u automobilu, juče je u novosadskom Okružnom sudu osuđen na pet godina zatvora.



Quote:
NOVI SAD - U Okružnom sudu u Novom Sadu danas je na pet godina zatvora osuđen Mladen Čabrilo iz Novog Sada zbog višestrukih pljački, posedovanja oružja bez dozvole i ugrožavanja života policijskom službeniku
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #202 : 19.09.2008. 22:39:29 »
Ovakva presuda je sramota i još jedan šamar navijačima, ne samo Crvene Zvezde, već i Partizana. Iskreno se nadam da ovakvu sudbinu neće imati nijedan navijač, ne samo Zvezdaš. A inače, sudski veštak je rekao da mu Uroš uopšte nije gurao baklju u usta, kao što stoka priča... Evo klasičnog primera zašto je odluka bruka i sramota za pravosudni sistem...

Pozzz za ovaj tekst, ali iskreno mene ipak tišti ova njegova izjava koju gore navedoh što ju je dao, ako ju je dao, ti valjda znaš bolje!? >:( >:(

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #203 : 19.09.2008. 23:16:05 »
Koliko sam ja čuo, on je to rekao, ali verujem da je to bila samo strategija odbrane. Mada, sumnjam da bi neki delija bolje prošao ako bi se pojavio na Jugu... Ispravi me ako grešim? :) To nikako nije ispravno, ali šta ćeš, teško ćemo se mi (delije) i vi (grobari) u nekoj budućnosti voleti... Mada, meni grobari ne smetaju uopšte, a i iako sam navijač, nisam u tolikoj meri da lomim grobare i slično... (ovo pričam da me ne bi pogrešno razumeo) Sve u svemu, kola su se na njemu polomila, nadam se da će Vrhovni Sud da mu smanji kaznu (pošto je u našoj zemlji neverovatno da se ukine kazna)... :(
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline goxi1982

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 71
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #204 : 19.09.2008. 23:24:34 »
Dzaba vadis ove primere u vezi silovanja, droga, ubistva itd...

Ovaj lik sluzi za primer.

To se radi u svim sudovima na svetu kad su u pitanju sudjenja koja dobiju veliku medijsku paznju. Ovaj jadov je poruka navijacima i nista vise.
Realno navijaci su sve gori i gori, policija sve gora i gora (koliko ja mogu da vidim po novinama svi su na kraju zivaca) i to moze samo da eskalira ako se i dalje budu delile packe nekome ko je gasio policajcu baklju u ustima.

Sad ce svako ko pomisli na neku egzibiciju tog tipa, imati na kraju pameti mogucu posledicu.
« Zadnja izmjena: 19.09.2008. 23:27:16 goxi1982 »
I`m just a regular everyday normal motherfucker...

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #205 : 19.09.2008. 23:36:27 »
Dzaba vadis ove primere u vezi silovanja, droga, ubistva itd...

Ovaj lik sluzi za primer.

To se radi u svim sudovima na svetu kad su u pitanju sudjenja koja dobiju veliku medijsku paznju. Ovaj jadov je poruka navijacima i nista vise.
Realno navijaci su sve gori i gori, policija sve gora i gora (koliko ja mogu da vidim po novinama svi su na kraju zivaca) i to moze samo da eskalira ako se i dalje budu delile packe nekome ko je gasio policajcu baklju u ustima.

Sad ce svako ko pomisli na neku egzibiciju tog tipa, imati na kraju pameti mogucu posledicu.

Brate, fazon je u tome što Uroš panduru nije gurao baklju u usta. To se lepo vidi na snimku. Udarao po leđima, da, šutirao, da, ali baklju mu nije gurao u usta. Još su rekli da pandur ima ubode oštrim predmetom, a svi koji su bili na Marakani znaju da su na ogradi šiljci, a on je preko njih preskočio go, bez odeće... Kao što rekoh, na njemu su se kola polomila, ali neće se ovo na ovome završiti. Evo, još jednog, tužnijeg primera, ali dobro, već smo ustanovili o čemu se radi ovde...

Citat:
NASILjE PRED SUDOM
NAVIJAČ Zvezde Velibor D. (22), osuđen je pre dve godine na 20 dana zatvora jer je na utakmici protiv Smedereva zapalio baklju na tribini. Pored toga, zabranjeno mu je da tri meseca ide na utakmice.
Najdrastičniji slučaj nasilja na stadionu desio se 30. oktobra 1999. godine, kad je na stadionu Partizana nastradao Aleksandar Radović (17) iz Opova. Zatvorske kazne od ukupno deset godina i sedam meseci osuđeno je osam osoba.

Iako je bilo drugo vreme, moramo a da se ne zapitamo zašto su teške povrede ovog pandura važnije od života jednog momka? Da li je razlog to što je ovaj navijač, pa je samim tim manje važan?
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #206 : 24.09.2008. 08:06:01 »
E Simac sada ces vidjeti kakav je igrac onaj nas Simon Vukcevic, jer je moguce da zaigra zajedno sa Modricem :D

Evo pogledaj sledeci tekst http://www.vijesti.cg.yu/index.php?id=282139

Dok PFC zna o cemu se radi  ;)

simac

  • Gost
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #207 : 24.09.2008. 15:58:07 »
Neka neka... ;)

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #208 : 27.09.2008. 13:01:46 »
Mislim da mi ovo samo stvara vecu sumnju(dali je zaboga cist),ipak kod nas su takvi ljudi najbezbedniji !
@Goxi1982 culi ti ovo  :D
http://www.cafemontenegro.com/index.php?group=17&news=46916

simac

  • Gost
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #209 : 01.10.2008. 23:47:39 »
Goya, evo prije 10minuti ti je izasa PES 09 demo, ja ga skidan...
Javin kakav je! ;)

Tags: