Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 658912 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #840 : 10.09.2009. 00:49:51 »
Što reći cry1

Srića da ima dobrog crnog drinkdrink
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline vekyizveky

  • Herojuša iz strasti
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 877
  • Spol: Ženski
  • Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #841 : 10.09.2009. 09:34:09 »
Rakije, rakije amo,
jer utjehe nema u vodi... cry1

S obzirom na obzir da je moj obzir obzirniji od tvog obzira, tvoj obzir ne dolazi u obzir.

Offline hmmmmm

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #842 : 10.09.2009. 18:51:37 »
strava i uzas... boli skoro koliko i onaj gol turske u 123. minuti :(. ali nije sve tako crno bilo jucer. dvije dobre vijesti su dosle. prva je dakako ocita da ukrajinci nisu uspjeli pokupiti vise od jednog boda iz bjerlorusije, pa samim time smo mi zicer drugi ako ih englezi dobiju ili odigraju x. da su dobili ubila bi nas gol razlika. a druga manje ocita ali isto toliko vazna je to sto su nizozemci dobili skote u gostima u zadnjoj kolu 9. skupine. clapp jer ako niste znali postojala je opasna sansa da je hrvatska mogla biti ono nesretno 9. drugo mjesto.ali sad smo i to rijesili :). sad onako ironicno ovisimo o englezima, koji iako su osvetoljubljivi, vise od toga vole pobjedivati, tako da vjerujem da ce dobit ukrajinu, ili makar x odigrat. a i cappelo je trener ;). sad jos da je imati srece sa zdrijebom u doigravanju i izbjeci ovih par sila, ponajprije ne bi htio ruse( ili nijemce). francuze bi takoder izbjego iako nisu jako uvjerljivi. skupinu a isto tako, svedska ili portugal, svejedno ne valja ;)

Offline vekyizveky

  • Herojuša iz strasti
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 877
  • Spol: Ženski
  • Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #843 : 10.09.2009. 22:40:31 »
Jesi baš morao spomenuti Tursku,
ta rana još mi nije zarasla cry1.
A što se tiče Engleza tu si u pravu,
oni su previše bahati da bi namjerno izgubili.
A sad ponovo odo patit u tišini  cry1
S obzirom na obzir da je moj obzir obzirniji od tvog obzira, tvoj obzir ne dolazi u obzir.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #844 : 20.09.2009. 16:23:53 »
mančester si tiiii takav sam i jaaaaa  clapp


3 - 3

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #845 : 20.09.2009. 16:29:09 »
e do qurca....

4-3

 u_jeeeeeeeeee

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #846 : 20.09.2009. 18:09:45 »
Kakva utakmca j.te.
Nisam gledao fudbal 127 godina pre Srb-Fra, a onda sam pogrešio i odgledao tu utakmicu.
Ali ova danas Manč- Manč je bila brutalna. Posle toga pogledaš meč domaće lige i kao da gledaš usporen snimak nekih degenerika.

In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #847 : 21.09.2009. 13:28:25 »
Duel 22. kola ruskog šampionata između Saturna i Spartaka obeležio je navijač gostujuće ekipe koji je prilikom izvođenja jedanaesterca za tim iz Moskve utrčao na teren, prišao penaltiku i poput iskusnog strelca plasirao loptu u mrežu zatečenog golmana domaćih.

Obezbeđenje verovatno nije bilo spremno da odmah reaguje jer nisu sumnjali da će čovek u zrelim godinama, pristojno odeven poželeti da pomogne svom timu da se u Moskvu vrati sa pobedom.
Erste banka (sport)
Srećom pa taj potez nije zbunio Brazilca Aleksa, koji je kao i navijač precizno šutirao izjednačivši na 1:1. Međutim, navijač ipak nije imao razloga da slavi budući da je Saturn na kraju pobedio sa 2:1, dok je on završio u policijskoj stanici.

http://www.youtube.com/watch?v=KcQg80Ze3ws&feature=player_embedded

Blic

Offline hmmmmm

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #848 : 21.09.2009. 23:53:41 »

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #849 : 21.09.2009. 23:58:19 »
možda je priznat ali mislim da su mu razbili njušku

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Mujo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #850 : 23.09.2009. 12:13:32 »
možda je priznat ali mislim da su mu razbili njušku

sve za pobijedu :)

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #851 : 26.09.2009. 14:27:06 »
evociram uspomene, sećate li se ovoga?


http://www.youtube.com/watch?v=IrA0vGuDXac&feature=related

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #852 : 26.09.2009. 14:56:17 »
Tu se lik i navuko na lobe. ;D

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #853 : 29.09.2009. 11:43:15 »
Umro Bris Taton

Povređeni francuski navijač Bris Taton (28) preminuo je danas u 1o časova Urgentnom centru.

Tatonu je u petak, 18. septembra operisana grudna aorta, a sutradan je ponovo intervenisano zbog krvarenja i intervencija na mozgu, preneo je konzilijum lekara Kliničkog centra Srbije gde je povređeni navijač bio smešten.
Francuz je teško povređen 17. septembra neposredno pred početak fudbalske utakmice Partizan -Tuluz u bašti kafića "Ajriš pab" na Obilićevom vencu, kada je grupa huligana napala francuske navijače.
Policija je dva dana kasnije uhapsila 11 osoba osumnjičenih za napad na francuskog državljanina.
Desetorici osumnjičenih za brutalan i svirep napad na francuske turiste određen je pritvor do 30 dana zbog sumnje da su izvršili krivčno delo teško ubistvo u pokušaju, dok je jedan osumnjičeni pušten da se brani sa slobode.

MUP je ranije saopštio da su zbog sumnje da su pokušali da ubiju državljanina Francuske uhapšeni Stefan V. (21), Milan T. (19), Dragan T. (20), Jovan K. (19) svi iz Beograda, Bojan M. (19) iz Batajnice. Lisice su stavljene i osumnjičenima Branimiru Č. (22) i Vladanu S. (21) iz Nove Pazove, Milanu V. (19) iz Pančeva, Vladimiru B. (18) i Ivanu G. (27) iz Sremčice.
Navijači francuskog kluba su pretučeni pred početak utakmice između Partizana i Tuluza. U tuči su dvojica simpatizera Tuluza lakše povređena. Taton je najgore prošao, jer su ga huligani, naoružani bejzbol palicama, šipkama i bakljama, izdvojili iz grupe i počeli da ga tuku. Pokušao je da pobegne, i sa visine od šest metara, preko ograde pao na pločnik. Prilikom pada, ali i od silnih udaraca huligana, zadobio je prelom karlice, ozbiljne povrede aorte i glave.
Odmah posle napada na simpatizere Tuluza, reagovao je i državni vrh, izražavajući žaljenje ali i zahtevajući da se huligani uhapse i drastično kazne. I Ministarstvo spoljnih poslova Francuske takođe je zatražilo kažnjavanje osumnjičenih.

Blic

R.I.P.

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #854 : 29.09.2009. 11:57:05 »
Sad skotovima koji su ga ubili po 40 godina robije! Strašno, jadan momak...
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #855 : 29.09.2009. 12:21:19 »
I još nešto: očekujem da igrači Partizana sad izađu na teren sa majicama na kojima piše "PRAVDA ZA BRISA TATONA", po ugledu na svoje suparnike koji su sa takvim majicama izašli da podrže čoveka koji je pokušao da ubije policajca.
Ne mogi više ni da pišem o ovome koliko sam užasnut...
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #856 : 29.09.2009. 12:46:49 »
ne mogu da verujem al stvarno kakva smo gamad! treba nas iskljuciti iz svih tih evropskih takmičnja na 10 god!

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #857 : 29.09.2009. 16:50:36 »
ne mogu da verujem al stvarno kakva smo gamad! treba nas iskljuciti iz svih tih evropskih takmičnja na 10 god!
Ma nije Sloba kriv, mi smo govna!  :(

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #858 : 29.09.2009. 16:59:01 »
^^ Citat iz filma Profesionalac.
:)

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #859 : 30.09.2009. 13:38:04 »
Radovane, idete li u Tuluz, imas li muda?

Debili, sta 40, po 50 godina robije za svakog!!! Pa neka posle i neko drugi ubije, sve kazne x2 da povecaju, za svaku sitnicu 5 godina zatvora, pa da vidimo sta bi posle bilo! Stoka razbija grad za cije sredjivanje posle ja, tj narod daje pare, voleo ili ne Novaka, Anu, Jelenu...oni su jedna od najpozitivnijih stvari u promovisanju zemlje, i to sto oni grade godinama, nekoliko idiota za par trenutaka moze sve da srusi! STRASNO!


Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #860 : 30.09.2009. 14:00:14 »
Ako ima imalo pravde u ovoj zemlji, svi koji su učestvovali u ovome treba da dobiju bar po 40 godina.

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #861 : 30.09.2009. 14:06:41 »
bar po 40 godina.
Nažalost, ne može više od toga.
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #862 : 30.09.2009. 15:12:16 »
Ma to su sve sinovi tajkuna, mater him je.em.
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #863 : 30.09.2009. 15:23:50 »
Dvojica kolovođa će dobiti 10-15 godina, ostali će proći sa 1-3 godine, a tipove iz Alcatraza niko neće ni taći! Poznajem naše pravosuđe!  :(

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #864 : 30.09.2009. 15:25:30 »
Ma to su sve sinovi tajkuna, mater him je.em.

Šta li ti ovo znači?! ???
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #865 : 30.09.2009. 16:47:39 »
Ma to su sve sinovi tajkuna, mater him je.em.

Šta li ti ovo znači?! ???
Mislim na te što rade šta hoće i na kraju se izvuču.
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #866 : 30.09.2009. 17:58:00 »
Tajkun je:

   1. Bogat i moćan poslovni čovek ili industrijalac; magnat
   2. U prošlosti korišćen kao naziv za Japanskog Šoguna

Kod nas je u poslednje vreme preko nekih političkih stranaka koje vole da ga eksploatišu, taj termin postao uobičajen, pa ga ljudi koriste i kad ne znaju njegovo pravo značenje.
Deca tajkuna idu u privatne škole, a posle časova ih čekaju vozači u vozilima sa zatamnjenim staklima. Zaštićena su maksimalno, jer se njihovi roditelji boje da bi neko mogao da ih ucenjuje preko dece. Dakle, teško da takva deca vitlaju bejzbol palicama po ulici (ona su problematična na drugačiji način). Ovo su, mahom, deca nekih šljakera koji nisu mogli da im priušte domaće vaspitanje, jer ga ni sami nemaju. Ta deca su, verovatno i sama bila često maltretirana kod kuće, što kad se sabere sa atmosferom u društvu, gde je nasilje potuno poželjno kao izraz neslaganja sa nečijim stavom, daje kao proizvod krvoločne dvadesetogodišnjeke koji su spremni da ubiju iz zabave.
Nisu oni samo njega ubili, ubili su i sebe. Kad budu izašli iz zatvora biće već starci koji nemaju prošlost, nemaju ništa. Takvima se i ne isplati da izlaze iz zatvora.
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #867 : 30.09.2009. 19:46:48 »
Ja sam samo dao primer, ne moras da filozofiras ;D
Da li je Miskovic tajkun?
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #868 : 30.09.2009. 19:53:11 »
Kako pišete svašta. 40 godina je smišljeno samo zbog jednog čoveka rofl u_jeeeeeeeeee
Ova buranija će dobiti po najviše 10-ak godina i uz dobro vladanje eto ih napolju za 5-6. Hoće biti starci sa 25-26-27 godina?
Pa onaj lik što je ubio 8 (slovima: OSMORO) ljudi u Loungeu dobio je 12 godina. On će biti napolju kada februar sledeći put bude imao 29 dana.

igniss
kad kaže sinovi tajkuna misli na novopečene bogataše i moćnike koji su došli do para na način na koji su došli, otimanjem, ucenama, prevarama i ubistvima, tako da su pravi uzor svojoj deci i ta deca upravo to i nose kao kućno vaspitanje. A pošto si i sam rekao da su tajkuni bogataši i moćnici, onda ovo jesu, u našim okvirima, deca tajkuna.

In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #869 : 30.09.2009. 20:08:14 »
Ja sam samo dao primer, ne moras da filozofiras ;D
Da li je Miskovic tajkun?

Ne filozofiram, nego imam tu boljku da stvari budu precizne. Kad nešto kažeš/napišeš treba da to nešto i znači i da potpuno stojiš iza toga. ;) Mišković bi, po ovim merilima, verovatno bio tajkun. Misliš li da njegova deca idu unaokolo i mlate strance po Bg? Teško. Imao sam prilike da upoznam decu nekih koje zovu tajkunima i znam kako to otprilike izgleda.

Kako pišete svašta. 40 godina je smišljeno samo zbog jednog čoveka rofl u_jeeeeeeeeee
Ova buranija će dobiti po najviše 10-ak godina i uz dobro vladanje eto ih napolju za 5-6. Hoće biti starci sa 25-26-27 godina?
Pa onaj lik što je ubio 8 (slovima: OSMORO) ljudi u Loungeu dobio je 12 godina. On će biti napolju kada februar sledeći put bude imao 29 dana.

igniss
kad kaže sinovi tajkuna misli na novopečene bogataše i moćnike koji su došli do para na način na koji su došli, otimanjem, ucenama, prevarama i ubistvima, tako da su pravi uzor svojoj deci i ta deca upravo to i nose kao kućno vaspitanje. A pošto si i sam rekao da su tajkuni bogataši i moćnici, onda ovo jesu, u našim okvirima, deca tajkuna.

Ja se ne bih kladio da će dobiti 10 godina, s obzirom da je Uroš Mišić dobio toliko, a dobiće ih, verujem, i na ponovljenom suđenju (ovo što se desilo Francuzu mu ne ide naruku). Pošto se krivično delo za koje su optuženi zove "teško ubistvo", za to je predviđeno NAJMANJE 10 godina. Pošto treba da služe kao primer, neće im dati minimalnu kaznu, to je sigurno.
Kod nas se pojam "tajkun" zloupotrebljava u političke svrhe da etiketira bogate pojedince iz suparničke stranke. Zbog pravila foruma neću reći koja stranka prednjači u tom etiketiranju, ali to nije ni potrebno. Ono o čemu ti govoriš pre se zove "kontroverzni biznismen". Tajkuni su koristili političke veze da bi postali to što jesu, ne toliko "otimanje, ucene, prevare i ubistva".
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Tags: