Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 658798 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

simac

  • Gost
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #150 : 10.09.2008. 22:59:44 »
A nego zbog cega ce drugog bit nego zbog jebenog crvenog i to nepostojeceg,
e sudac majka nek ti cuva glavu kad te Šimac vidi... >:( >:( >:(

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #151 : 11.09.2008. 07:43:10 »
E nas su ostetili za postojeci penal nad Joveticem, a brdo prekrsaja koje nije dosudio u korist nas  :( E da si vidio sto smo radili Ircima to nije bilo zdravo  ;D Mislim da ce nas sad kladionice itekako svatit ozbiljno :D
Pzite se Italijani !

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #152 : 11.09.2008. 14:28:10 »
Mi izgubismo od Francuza, ali to i nije neka novost! Tako nam i treba, kad nam igra ona konjina, Pantelic! Ali ako je za utehu mlada nam repka dobila Švedjane, a cik pogodite ko je dao gol!  ;D 8) :\)
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2008&mm=09&dd=10&nav_id=318063

P.S. Goya, jesi li bio na stadionu da gledaš ove tvoje metiljave Montenegrine (opet me izradiše na kladionici)!? >:( ??? :\)


Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #153 : 11.09.2008. 15:07:13 »
Sto si to igra ? Da nije mozda 2 jer bilo je itekako daleko od dvojke ! Ma pregazli smo Irce samo da ih nije spasavo Given bilo bi svasta ;D ali me onaj nas Poleksic nervira sto ce on....... >:(.......
Na utakmicu nijesam bio nazalost  :( A bila je bolja od utakmice sa Bugarskom takoo da..... Eto ipak sam gledao na RTCG.Jesi gledao ?

A kada Bugari i Irci idu na pobjedu protiv azura ne vidim razlog zasto nebismo i mi  8)

Vidim i pored toga sto je igrao samo pola sata dao gol ! Adem Ljajić,bice nesto od njega  :)

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #154 : 11.09.2008. 15:48:12 »
Sto si to igra ? Da nije mozda 2 jer bilo je itekako daleko od dvojke !
Igrao da daju jedan gol u prvom poluvremenu, rekoh nisu dali Bugarima, dace ovima, ali se ne da ...

P.S. Bosna sa Blaževicem pravi boom, a gle cuda to juce niko koga znam nije igrao, koliko da se ne valja, a oni razvališe Estonce, pa im ne dadoše da placu! :\)

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #155 : 11.09.2008. 16:12:59 »
A nema Bosanci kako su krenuli  :\) Spanci ih jedva dobise a oni Estonce sad  7:0........
@ PFC kako ti se cini trenutna igra Crne Gore sa obzirom da smo je stvorili prije godinu i  nesto  :\) a da ne pominjem koko nas ima ;D
« Zadnja izmjena: 11.09.2008. 16:15:04 Goya »

simac

  • Gost
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #156 : 11.09.2008. 20:03:26 »
Sto cine ovi Bosanci dobise Estoniju 7:0 !!!

A kako nece kad ih vodi nas Miroslav Ćiro Blažević koji je na nasem predstavljanju na 1.svjetskom prvenstvu odma bia 3. :o :o :o

A danas cujen kaze ovako posli utakmice:
Za ruckom sam rekao - Jebo majku dat cemo im 5 komada,
a oni sta su dali 6. i 7. pogodak naknadno ce odgovarati AHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!! :D

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #157 : 11.09.2008. 22:12:31 »
E Simac ja bih reako da su veliki kandidati i za 1 mjesto u grupi ! Jesi gledao utakmicu protiv Spanije,na neke jade ih dobise  :D Blažević umije sa reprezetacijama izgleda........

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #158 : 11.09.2008. 22:16:02 »
E Simac ja bih reako da su veliki kandidati i za 1 mjesto u grupi ! Jesi gledao utakmicu protiv Spanije,na neke jade ih dobise  :D Blažević umije sa reprezetacijama izgleda........

Bez brige, pobrinuce se sudije da tako ne bude. Džaba i Ciro i sve, zna se ko je ko danas! :( :( :(

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #159 : 11.09.2008. 22:17:43 »
Pa tu si iupravu uvijek su i sudije bile naklonjeni zapadu  :(

simac

  • Gost
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #160 : 11.09.2008. 22:20:48 »
A jebiga ljudi, lova je u pitanju i vi da ste sudac i ponudu vam brdo, sta bi vi ??? hehe odgovor znam

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #161 : 11.09.2008. 22:24:36 »
Cast je cast,obraz je obraz !!! A za  njih ti je stidi se guzice kada obraza nemas  ;D zapadnjacke....

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #162 : 11.09.2008. 22:42:11 »
Šimi jesi li video tabelu naše fudbalske lige? :\) :\) :\)
E naša draga komšinica je stvarno rešila da se maksimalno angažuje na popularisanju fudbala u Srbiji. Sledece godine ce ici na gostovanja po 2. ligi, pa ce gradjani Sevojna, KG, Pirota, Celareva...imat priliku da ih gaze. Gledaj kakvog su trenera doveli, nije u karijeri uspeo ni petlice neke da trenira: http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2008&mm=09&dd=11&nav_id=318201

P.S. Ali jbg, važno je da oni imaju najboljui travu i najbolji stadion!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

simac

  • Gost
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #163 : 11.09.2008. 22:46:21 »
Šimi jesi li video tabelu naše fudbalske lige? :\) :\) :\)
E naša draga komšinica je stvarno rešila da se maksimalno angažuje na popularisanju fudbala u Srbiji. Sledece godine ce ici na gostovanja po 2. ligi, pa ce gradjani Sevojna, KG, Pirota, Celareva...imat priliku da ih gaze. Gledaj kakvog su trenera doveli, nije u karijeri uspeo ni petlice neke da trenira: http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2008&mm=09&dd=11&nav_id=318201

P.S. Ali jbg, važno je da oni imaju najboljui travu i najbolji stadion!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 :D

Eeee trava i stadion su najvazniji, dok tatini sinovi po njoj gaze bit ce i trave i stadiona,
vec ako se krene drugin putem, eee tu nastaju problemi, to se buni to se tuce to se tuzi... :\)

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #164 : 12.09.2008. 10:54:19 »
P.S. Ali jbg, važno je da oni imaju najboljui travu i najbolji stadion!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Brate nemoj da izostavljas neke stvari.
Imaju, najveci stadion, najvecu i NAJDUZU atletsku stazu, najvece tribine, najveci teren, najveci semafor, WC na severu je najlepsi u regiJonu, najkompleksniji sajt, najveci su srbi, делије синце 1389.... ma bre oni su NAJ.

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #165 : 12.09.2008. 11:27:22 »
Brate nemoj da izostavljas neke stvari.
Imaju, najveci stadion, najvecu i NAJDUZU atletsku stazu, najvece tribine, najveci teren, najveci semafor, WC na severu je najlepsi u regiJonu, najkompleksniji sajt, najveci su srbi, делије синце 1389.... ma bre oni su NAJ.

Da. da. sve to! Ali trebamo možda imati razumevanja za njih ipak su se oni okrenuli novoj filozofiji fudbala, a to je da se fudbal ne igra zbog golova i da nije važno dati gol, nego ga promašiti, zato su oni jedini tim koji nije dao gol dosad! Svaka cast, ovo su stvarno korenite promene! ;D

Offline goxi1982

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 71
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #166 : 12.09.2008. 13:48:14 »
Brate nemoj da izostavljas neke stvari.
Imaju, najveci stadion, najvecu i NAJDUZU atletsku stazu, najvece tribine, najveci teren, najveci semafor, WC na severu je najlepsi u regiJonu, najkompleksniji sajt, najveci su srbi, делије синце 1389.... ma bre oni su NAJ.

Zaboravili ste da smo i najlepsi  ;D
Ali najbitnije je da smo u lopovima i mafijasima izjednaceni  ;)

Ja sam do pre jedno 9 godina navijao za zvezdu i odem da gledam tekmu sa Sartidom u Smederevo i negde na pocetku 2 pol rezultat 0:0 i onda jedan igrac zvezde krikne Jaoooo i nevesto padne!!!! (Nikoga nema na 1,5m od njega,[da budemo fer, mozda ga je neko popreko pogledao], sudija na 2m od njega okrenut ledjima, pomocni lepo vidi da niceg nije bilo i glavni se okrece i da 2 crvena Sartidu.  Jedan najboljem igracu Bogdanovicu). BTW zvezdi trebalo za titulu... Ja se lepo pokupim i odem kuci i od tad pojma nemam ni kakva je tabela ni ko ima kakve igrace ni kad je "derbi" ni koji je rezultat "derbija" itd itd.. Nema poente gledati domaci fudbal, lepo odes kuci, upalis tv i gledas jake lige.
« Zadnja izmjena: 12.09.2008. 13:51:09 goxi1982 »
I`m just a regular everyday normal motherfucker...

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #167 : 12.09.2008. 15:31:28 »
Za mene je Italijanska zakon ! A kad bih gledao nase klubove to bi bilo jedino kad bi se ujedinila ona stara liga ex-yu u kojoj je svaka utakmica derbi ! Ovo sad nema smisla gledati pogotovo ovu moju ligu da ne pricamo :P
U Crnoj Gori je sudjenje za cistu 1 !!!

Offline Commandoguru

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1112
  • Spol: Muški
  • Smotani
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #168 : 12.09.2008. 15:52:16 »
Za mene je Italijanska zakon ! A kad bih gledao nase klubove to bi bilo jedino kad bi se ujedinila ona stara liga ex-yu u kojoj je svaka utakmica derbi ! Ovo sad nema smisla gledati pogotovo ovu moju ligu da ne pricamo :P
U Crnoj Gori je sudjenje za cistu 1 !!!

To bi kaj se nogometa tiće bilo super, ali mislim da nema teorije još bar 10-tak godina.
Strasti su jo uvijek prejake. A onda se postavlja pitanje što s nacionalnim ligama i europskim kupovima...

Da bi bilo super, bi... Zamislite da se može bar 30% igraća vratit igrat doma, jer bi bio veći interes pa posljedićno i lova koje klubovi imaju na raspolaganju...

Mrak!

Nekaj slično ko Vaterpolo. To bi začas bila super liga...
A guy with a BIG fuckin gun is not more dangerous than a guy with a club... It's only a matter of range and reach... :D

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #169 : 12.09.2008. 17:06:22 »
To se nikada nece desiti. Mislim ja bih voleo, ali nista od toga. Jaoj, gostovanje u Splitu....

simac

  • Gost
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #170 : 12.09.2008. 17:07:34 »
Sta ti je Split tako napet?

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #171 : 12.09.2008. 17:09:08 »
citat-Commandoguru
To bi kaj se nogometa tiće bilo super, ali mislim da nema teorije još bar 10-tak godina.
Strasti su jo uvijek prejake. A onda se postavlja pitanje što s nacionalnim ligama i europskim kupovima...

Da bi bilo super, bi... Zamislite da se može bar 30% igraća vratit igrat doma, jer bi bio veći interes pa posljedićno i lova koje klubovi imaju na raspolaganju...

Mrak!

Nekaj slično ko Vaterpolo. To bi začas bila super liga...
[/quote]
                                                   Boze moj da bude liga u kojoj bismo imali sta da vidimo :\)
Ja sam cuo da je trenutno UEFA VEOMA zainteresovana da ostvari plan u vezi stvaranje Balkanske lige ! Platini je kazao da smatra da bi to bio pun pogodak.......
Eeee.... zamsli da je na svakoj utakmici stadijon pun do kraja :D A svaka utakmica tvrdi orah  ! E kako bih voleo jednu takvu ligu  :\) ma NA svaku bi utakmicu isao a ne samo kada igra Buducnost,Zeta,Mogren i Rudar.




Offline goxi1982

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 71
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #172 : 12.09.2008. 17:26:13 »
Ma da. Sve bi to bilo lepo i slatko. A sad realnost...
Kako bi se ponasali navijaci? Sta mislite? Na svakoj utakmici bi bilo incidenta, lomljena stolica, kamenovanje autobusa. Ne iskljucujem ni uletanje na teren. Jes da niko od njih ne bi znao sto lomi sve te stolice, al nema veze.

To je onaj fazon: Caleta i kevu zabole ..... za mene, devojku nemam (ni jedna me nece), u skoli sam tropa, prave prijatelje mogu samo da sanjam. ZNAM!!! Postacu navijac i ziveti za subotu da odem u neki grad i napravim sranje, derem se Heskiju da je majmun itd. Sad citam da su englezi izjavili da su videli kako je i hrvatskim igracima bilo glupo sta im rade navijaci.

U nasim ligama kad igraju RAD i Kragujevac (mislim), Zvezda i Partizan non stop sranje.
U hrvatskim mislim da Dinamo i Hajduk non stop prave sranja.
Ne sumnjam ni da u CG ima toga kad igra ekipa iz recimo Niksica i Podgorice.

Mozete da zamislite sta bi bilo kad bi se osnovala ta "balkan liga".
Dobilo bi se na kvalitetu bez sumnje, ali ne bi ta liga bila izvodljiva. Bar ne dok ne izbijemo neizivljenost iz sebe i budemo u mogucnosti da odemo sa devojkom, decom itd na stadion da gledamo fudbal a ne 10000 budala koje ispaljuju rakete jedni na druge, pisaju po policajcima i spremaju palice za posle utakmice.
I`m just a regular everyday normal motherfucker...

simac

  • Gost
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #173 : 12.09.2008. 17:30:15 »
Ma da. Sve bi to bilo lepo i slatko. A sad realnost...
Kako bi se ponasali navijaci? Sta mislite? Na svakoj utakmici bi bilo incidenta, lomljena stolica, kamenovanje autobusa. Ne iskljucujem ni uletanje na teren. Jes da niko od njih ne bi znao sto lomi sve te stolice, al nema veze.

To je onaj fazon: Caleta i kevu zabole ..... za mene, devojku nemam (ni jedna me nece), u skoli sam tropa, prave prijatelje mogu samo da sanjam. ZNAM!!! Postacu navijac i ziveti za subotu da odem u neki grad i napravim sranje, derem se Heskiju da je majmun itd. Sad citam da su englezi izjavili da su videli kako je i hrvatskim igracima bilo glupo sta im rade navijaci.

U nasim ligama kad igraju RAD i Kragujevac (mislim), Zvezda i Partizan non stop sranje.
U hrvatskim mislim da Dinamo i Hajduk non stop prave sranja.
Ne sumnjam ni da u CG ima toga kad igra ekipa iz recimo Niksica i Podgorice.

Mozete da zamislite sta bi bilo kad bi se osnovala ta "balkan liga".
Dobilo bi se na kvalitetu bez sumnje, ali ne bi ta liga bila izvodljiva. Bar ne dok ne izbijemo neizivljenost iz sebe i budemo u mogucnosti da odemo sa devojkom, decom itd na stadion da gledamo fudbal a ne 10000 budala koje ispaljuju rakete jedni na druge, pisaju po policajcima i spremaju palice za posle utakmice.

Taaaaaaaakoooooooo je, bravo goxi kralju!!! ;)

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #174 : 12.09.2008. 17:36:35 »
Zato druze moj sto su navikli na to da ih zakon ne kaznjava ! E uvedi ti zakon kakav je Engleskoj pa ces vidjet koce iskakat na terenu i slicna sranja ! E znasi kakvu bi bananu dobili c_ _ r
Ljudi,stoka je de se bije ! A sta zelim ja i ostali ljubitelji fudbala, utakmicu o kojoj cemo da pricamo cijele nedelje,utakmicu u kojoj cemo da vidimo pravi fubal a ne par amatera i utakmicu u kojoj znamo zasto smo dali tih 10e  :\)

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #175 : 12.09.2008. 17:53:21 »
To je onaj fazon: Caleta i kevu zabole ..... za mene, devojku nemam (ni jedna me nece), u skoli sam tropa, prave prijatelje mogu samo da sanjam. ZNAM!!! Postacu navijac i ziveti za subotu da odem u neki grad i napravim sranje, derem se Heskiju da je majmun itd.
Kol`ko ti ne znas....


Zato druze moj sto su navikli na to da ih zakon ne kaznjava ! E uvedi ti zakon kakav je Engleskoj pa ces vidjet koce iskakat na terenu i slicna sranja ! E znasi kakvu bi bananu dobili c_ _ r
Ljudi,stoka je de se bije ! A sta zelim ja i ostali ljubitelji fudbala, utakmicu o kojoj cemo da pricamo cijele nedelje,utakmicu u kojoj cemo da vidimo pravi fubal a ne par amatera i utakmicu u kojoj znamo zasto smo dali tih 10e  :\)
Pa na stadionima je mirno, ali sta mislis sta se desava napolju?!?! I dalje su najveci i najbolji huligani!!!


Sta ti je Split tako napet?
Ne razumem ovo pitanje. Da li je to neki sarkazam ili sta?


Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #176 : 12.09.2008. 18:11:59 »
Fino je sve ovo Goxi napisao. Realno je da fudbal nije košarka, a još manje je vaterpolo. Isto tako stadion nije dvorana, niti je plivaliište i tu je stvari mnogo teže kanalisati, a i zna se da je u fudbalu najviše mafijaša i kojekakvih bogatih skorojevica. A sem toga i danas je ostalo jako malo pravih navijaca, koji na pravi nacin vole svoj klub, onih koji se tuku pesnicama pre i tokom tekme, a posle svega toga, sve zajedno sa masnicama, glavama u calmama svi zajedno odemo pa se naguramo piva ko guzice! No danas su u modi štangle, motke, boksevi i klinci od 15-ak godina sa noževima i pištoljima, koji ce te bez imalo razmišljanja sašit u sekundi!  >:( ???

Ja bih voleo tu ligu, ali dok se za to ne steknu uslovi pojavice se hiljade novih serija, mi cemo ih verovatno kompletno prevest.  :\) 8)

Zato druze moj sto su navikli na to da ih zakon ne kaznjava ! E uvedi ti zakon kakav je Engleskoj pa ces vidjet koce iskakat na terenu i slicna sranja ! E znasi kakvu bi bananu dobili c_ _ r
Ljudi,stoka je de se bije ! A sta zelim ja i ostali ljubitelji fudbala, utakmicu o kojoj cemo da pricamo cijele nedelje,utakmicu u kojoj cemo da vidimo pravi fubal a ne par amatera i utakmicu u kojoj znamo zasto smo dali tih 10e  :\)

Nemoj zajebavat života ti! Kaka je to utakmica i nedelja popodne bez bitke. Pa ja znam ljude koji su nedeljom išli na tekme samo da se biju, kako bi u ponedeljak došli na posao za razbijenom glavom i zavrnuli šefa za 3 meseca placenog odsustva! Isto koliko bi radrad voleo u Split na noge Bilima, ja bih voleo u Sarajevo na Koševo da se peglamo sa Pitarima, a posle toga zajedno sa našim drugarima, Željinim Manijacima odemo pa se razvalimo od sarajevskih cevapcica, jer ko iste nije jeo u Sarajevu nema pojma šta su cevapi! :\) :P

P.S. Kako stvari stoje, je se ne bih smeo nakanit da odem na neku tekmu u Montenegro, jer po prirodi imaju puno repro-materijala (kamenja) za gadjanje, pa bi nam porazbiojali tintare! ;D  ;D
« Zadnja izmjena: 12.09.2008. 18:13:46 PFC »

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #177 : 12.09.2008. 18:18:22 »
P.S. Kako stvari stoje, je se ne bih smeo nakanit da odem na neku tekmu u Montenegro, jer po prirodi imaju puno repro-materijala (kamenja) za gadjanje, pa bi nam porazbiojali tintare! ;D  ;D

Izvini Goya, ali ovo sam morao napisat. Bilo je stronger den mi, a i šta cu kad vas je svevišnji tako izvajao! Ha-ha-ha-ha-ha!  ;D ;D ;D

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #178 : 12.09.2008. 18:24:38 »
Jesmo stoka nema sto  ;D
@ PFC sto mi rusis snove  :\)! pa ja zelim jednu normalnu ligu u kojim nece biti "grdjanskog rata" ispred stadijona,e sad ka na svaku utakmicu mora ispanut jedna normalna tuca,a ne sad tuce onih razmjera u kojima nebi mogla da fukcijonise liga :)
goxi1982 je ispricao trenutnu realnost ja to nesporim !

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #179 : 12.09.2008. 18:33:15 »
Ima DOSTA obrazovanih i inteligentnih ljudi na (konkretno) severu I Jugu! Kada se desilo da je nekome nesto falilo na istoku i zapadu? Zasto svima smeta ako se pobiju navijaci izmedju sebe? Biju se oni koji to hoce, a ne oni koji to nece!

Tags: