Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 659987 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #750 : 08.08.2009. 18:09:40 »
Jebi ga, spali smo u evropi na vas nivo...

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #751 : 11.08.2009. 11:16:14 »
Jbg, ali ako porediš ti naš i vaš tim i pri tome igramo u istom rangu u Evropi, to je smešno za vas. Vi ste bukvalno trebali da se prošetate do LŠ ove godine. Em imate dobar tim, em ste imali status povlašćene ekipe u žrebu. Moje mišljenje je da je Jokanović smešan trener, a koliko je loš, najbolje se videlo sad, protiv APOEL-a. Da je bio neki drugi trener sa ovakvim timom, garant bi igrali LŠ.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #752 : 11.08.2009. 12:50:29 »
Trebalo je da se proseta, ali moje misljenje je da Jokan treba da ostane trener, ali zbog drugih stvari, zec, bik... Mislim da je problem bio u igracima.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #753 : 11.08.2009. 17:15:33 »
Moje mišljenje je da će ekipa da vam se raspadne ako ne uđete u Ligu Evrope. Mada, mislim da će neko sigurno otići i pre početka LE, pre svega Diara, mada me ne bi iznenadilo i kada bi Gavrančić otišao, jer je Herta zainteresovana za njega (koliko sam video po novinama). Mada, novine su novine. Videćemo, ali imate jako dobar tim, koji je trebao da bude pojačan sa Kleom, Krstajićem...
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #755 : 14.08.2009. 11:35:50 »
...ali moje misljenje je da Jokan treba da ostane trener...
I ja sam za Jokanov ostanak. Tim je dobro selektiran (mi i sa rezervnim timom smo opet prvi favoriti u Srbiji), ali falilo je možda malo fizičke spreme i iskustvo Krstajića u odbrani i šta sad da se radi, ispali, pa ispali, nije smak sveta! A većina tih navijača koji danas na sva zvona pljuju Jokana su oni isti koji su pre koju godinu isto to radili i Duletu Vujoševiću, a sad im je on Bog! Potrebno je strpljenja, jer ništa se ne dešava preko noći. I Mirčea Lučesku je u Šahtjoru imao sve pare sveta, pa mu je trebalo nekoliko godina da isti uvede u CL, a ove godine je taj isti Šahtjor osvojio UEFA Cup, a ispao u trećem kolu kvalifikacija za CL. Mislim, fudbal je to, danas ga svi igraju.  ;)

Moje mišljenje je da je Jokanović smešan trener, a koliko je loš, najbolje se videlo sad, protiv APOEL-a.
Taj isti smešni trener je prošle godine bez pola tima održao javni čas fudbala Luisu Aragonesu (da nije bilo sudijske krađe...), koji se nedugo pre toga sa Španijom prošetao do titule prvaka Evrope, a danas ga smenjuju isti ti stručnjaci koji su ga samo pre godinu dana kovali u zvezde, ali to je Srbija, nije začudo!  >:(

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #756 : 14.08.2009. 12:01:59 »
Taj isti smešni trener je imao godinu dana da pripremi tim za kvalifikacije za LŠ. I šta je uradio? Ništa. Ispali ste od APOEL-a, kao i mi prošle godine, mada ne treba zaboraviti da smo imali retarde u ekipi. A kakav tim vi imate? Za naše uslove, drim tim, za Evropu tim iznad proseka. Tim koji u pola dana, pola noći može da uđe u LŠ. Kurčili ste se posle pobede nad Rilom 8:0? A šta je bilo sad? Sad vas nema nigde. Ja samo kažem da je za mene Jokanović loš trener i da je on glavni krivac za ispadanje.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #757 : 14.08.2009. 12:43:53 »
Poenta celog smenjivanja i agitovanja da se smeni Jokan jeste ta da bik hoce svog coveka za trenera.

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #758 : 14.08.2009. 13:28:18 »
Jokanović je po neni nikakav trener. Đukić je bio bolji.
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #759 : 14.08.2009. 17:46:14 »
E, Coa, kakav si ti to Kragujevčanin i Šumadinac kad nisi u Crvenim đavolima? ;D
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #760 : 14.08.2009. 17:53:12 »
Ma ae, samo mi treba da budem preletač kao svi oni. ;D
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #761 : 14.08.2009. 17:56:48 »
Imao sam utisak da su navijači Radničkog jedni od organizovanijih i najodanijih grupa u Srbiji. Sećam se, kada je pre nekoliko godina Radnički bio u Prvoj ligi, na Čika Dači je bilo stalno po 30.000 navijača.
« Zadnja izmjena: 14.08.2009. 18:39:05 igniss »
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #762 : 14.08.2009. 18:32:42 »
Da, sve to stoji, ali njihove vođe su do 1989 (kada je zvanično osnovana navijačka grupa) bili pripadnici drugih navijačkih grupa. Delije, Grobari... E posle toga su odlučili da su oni u stvari lokalne patriote i počeli da navijaju za Radnički. E sad, ne znam koliko je to istinito, ali sam čuo da su neki Đavoli bili viđeniji ljudi na južnoj tribini. Sad kad bi Radnički ušao u prvu ligu bilo bi oko 15-20 hiljada, jer je stadion sređivan, urađene su stolice, pa je smanjen kapacitet. Iskreno se nadam da će radrad ili PFC da nam kažu kako je bilo na gostovanju u KG-u, pošto ove polusezone Metalac GM igra utakmice kao domaćin na stadionu Čika Dača.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #763 : 14.08.2009. 18:56:07 »
E posle toga su odlučili da su oni u stvari lokalne patriote i počeli da navijaju za Radnički.

Ali, ja to razumem. Verovatno su negde u dubini duše oduvek i navijali za Radnički, ali im to nije bilo zanimljivo dok je igrao u nižim ligama. Kad su ušli u prvu ligu, konačno su mogli da budu iskreni prema sebi. Kad te neko pita: "Za koga navijaš?" očekuje samo dva moguća odgovora. Čini mi se i da je to osnovni problem u našem fudbalu. Postoji centralizacija, kao i u svim drugim oblastima. Jedno vreme je u prvoj ligi bilo 15-ak beogradskih klubova + Vojvodina. Umesto da svaki veći grad u Srbiji i ma svog prvoligaša, nama klubovi iz Kragujevca, Niša, Subotice, Užica, Kraljeva igraju po tamo nekim zonama. Nekad se na utakmice, za vreme SFRJ, išlo avionom, a jedno vreme, posle toga, moglo je da se ide tramvajem. ;D
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #764 : 14.08.2009. 19:09:30 »
Stoji. Ali... Ja sam počeo da navijam za Zvezdu. Navijam od malih nogu za nju. Imam i drugare sa tribine. Mislim da ne bi bilo fer ni prema njima, ni prema mom klubu, ni prema navijačima Radničkog, ni prema klubu Radnički da počnem sad kao da navijam za njih, jer to nikad nisam radio. Niko ne voli kada se menjaju navijačke strane. To je meni nepoštovanje kluba za koji navijaš.

Što se tiče naše lige... Kada se završavala sezona imao sam pomešana osećanja. Nisam znao da li bi mi bilo draže da ispadne OFK Beograd (kako bi se smanjio broj timova iz Beograda) ili da navijam da ispadne Banat (jer su kurvinski ostali u prvoj ligi, iako je Smederevo trebalo da ostane). Na kraju, bilo mi je svejedno, ali opet, taj OFK je u prvoj ligi dugo, a Banat tavori. Dalje... Čini mi se da se naša liga napokon razvija na druge gradove, ali opet, to je posledica ulaganja u fudbal u tim gradovima. Napokon, posle ko zna koliko vremena, u ligi imamo 10-11 timova van Beograda, tako da će biti lepih gostovanja ove sezone. Po meni, u ovoj našoj ligi je potrebno samo da u prvu ligu uđu Radnički Kragujevac/Niš, Sloga Kraljevo, a da iz prve lige ispadne Čukarički i još jedan tim iz Beograda, kao npr. BSK Borča, ili da stalno ispada jedan tim van Beograda, ali da se vrši zamena klubova iz Beograda, da nam liga opet ne bi bila "u krugu dvojke".
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #765 : 14.08.2009. 19:24:50 »
Nemoj da misliš da te ubeđujem da promeniš klub, to je bila mala šala.;D Da, slažem se da više liga nije beogradska, ali i kad klubovi van Beograda odu u Evropu, prođu, eventualno, prvo kolo kad igraju protiv timova sa Malte, Lihtenštajna, San Marina, Andore i sl. To govori o realnom kvalitetu našeg fudbala. Kako je neko odlučio da odbijka u Kragujevcu bude dobra, zašto neko ne odluči da i fudbal napravi da valja? Ako ne može sa Radničkim, zašto ne Šumadija? Pa taj klub je osnovan 1903!
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #766 : 14.08.2009. 19:31:16 »
Gradonačelnik je na polusezoni dao 800000e Radničkom, jer su u tom trenutku bili drugi i govorili kako imaju zatvorenu poziciju za ulaz u Prvu ligu (tj. drugu). U poslednjem kolu su se borili za opstanak. U upravu je došao neki lik, neki Nedić, koji je zastupao neke Ruse, pičke materine, i on je prodao ovu polusezonu. Sad je na mesto predsednika došao Lekić (bivši umalo kandidat za predsednika Crvene zvezde). Obećao je da će za 2-3 godine Radnički igrati prvu ligu, a za 5 će biti šampioni (?!). E sad, to je nerealno, naročito za naše uslove, ali dobro, ne bavim se toliko njima, nego me je drugar zatrpavao ovim informacijama, jer je "navijač" Radničkog, a navijao je za CZ sve do poraza od Arisa 3:0 u Solunu i onda je odlučio da će početi da navija za Radnički. Iako je u tom trenutku imao 20 godina. Neki drugari, koji su u Radničkom od ranije su me zvali da pređem, ali sam im objasnio da neću i zašto neću i oni i poštuju moj stav.

Znam da me ne ubeđuješ, nego samo obrazlažem svoje razmišljanje o promeni kluba u nekim kasnijim godinama. :)
« Zadnja izmjena: 14.08.2009. 19:32:50 Цоа »
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #767 : 14.08.2009. 22:02:46 »
Pa neka uloze pare u klub i igrace u "najboljoj" ligi.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #768 : 14.08.2009. 22:17:46 »
Citat:
Muškarac koji menja žene - to je oprostivo, ali muškarac koji menja fudbalski klub za koji navija...to je čist nedostatak karaktera. To je muškarac koji je potpuno izgubio osećaj za vrednosti u životu.

Negoli, ne znam kakav je stadion Cika Daca, ali meni se mnogo svidja Jezero. Joj Boze, kako su tamo strme tribine ;D

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #769 : 14.08.2009. 23:40:24 »
Da, da, ono je cirkus. ;D No, biće prilike da nam javiš kakav je Čika Dača, mislim da gostujete vrlo rano ovde.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #770 : 14.08.2009. 23:48:29 »
Radovane, dođi da ti pokažem mog čika Daču  ;D


Coa, pominješ radnički Niš u prvoj ligi... to će biti nikada... Meraklije imaju sada dobrog predsednika kluba, čovek se stvarno trudi, juri da dovede ljude, ali niko od fudbalera neće da dođe da igra za Radnički i bre niko neće da dođe da bude trener, Tim se bukvalno raspada, a igrači iz prvog tima rade na trafikama, kod vulkanizera.... znaš ono, kad treba da se igra kao da treba da se skupe iza zgrade da igraju... beda živa, a taj radnički je igrao valjda sa Mančesterom svojevremeno... moj ćale je bio fudbaler Radničkog i onda prejebo meniskus i zajebao...

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #771 : 14.08.2009. 23:57:48 »
Dex, jbg, ali to su fudbalski centi u Srbiji. Mislim da je smešno da jedno selo poput Sevojna bude član prve lige, da igra u Evropi (iako se nisu obrukali) a da Niš, Kragujevac nemaju prvoligaša.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #772 : 15.08.2009. 00:41:43 »
Predstavljena FK Šumadija Radnički
U Kragujevcu je u sredu i zvanično predstavljen koncept FK Šumadija Radnički 1923.

Zbog teške materijalne situacije, u Srpskoj ligi grupa Zapad ove sezone će se takmičiti ekipa Šumadija – Radnički 1923. Klub će svoje utakmice igrati na stadionu ’Čika Dača’ u crvenim dresovima, sa novim grbom. Novi trener je Dragan Kanatlarovski, bivši fudbaler Vardara i trener nacionalne selekcije Makedonije.

Na skupštini je prvo usvojna odluka o izmeni imena kluba, a zatim je izabran i novi predsednik Skupštine kluba, bivši golman Radničkog Vlada Vučković, dok će potpredsednik biti Nenad Vasiljević.

Za predsednika kluba je izabran Dragoljub Lekić, koji je bio kandidat i za predsednika Crvene zvezde.

Gradonačelnik Kragujevca Veroljub Stevanović rekao je da grad apsolutno stoji uz FK Šumadiju - Radnički 1923.

"Želim da osmišljeno i ciljano, napravimo izuzetno organizovan, jak, klub. Grad stoji iza svega ovoga, mogu ovom prilikom da najavim jedan krajnje dručačiji pristup vođenja poslova u vezi sa klubom, ali i uopšte koncet koji je u principu poslovan, sa jasno definisanim obavezama. Mislim da je na pomolu nešto što Srbija nije imala do sada, a veliki broj okupljenih pokazuje da su svi oni prepoznali jednu viziviju, koja bi trebalo da nas svrsta uz rame najvećih srpskih klubova i u evropske visine", rekao je Stevanović.

Novi trener biće Dragan Kanatlarovski, bivši fudbaler Vardara, Crvene zvezde i Deportiva iz La Korunje. U trenerskoj karijeri, Kanatlarovski je vodio nacionalni tim Makedonije, Belasicu, Kumanovo, Pobedu, Vardar i prošle sezone Lokomotivu iz Plovdiva.


Ovo nađoh negde. Ko zna...
« Zadnja izmjena: 15.08.2009. 00:43:21 igniss »
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #773 : 15.08.2009. 09:00:58 »
pa taj Drndkovski je bio u Nišu, bio trener Radničkog iz Niša nekih 36 sati.

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #774 : 15.08.2009. 09:11:14 »
Fudbalski klub "Radnički" Niš osnovan je 24.aprila 1923.godine u Kraljevini Srba, Hrvata i Slovenaca. Te godine, postaje član Loptačkog podsaveza i igra svoje prve kvalifikacione i prijateljske utakmice, a prvi put u zvaničnom prvenstvu nastupa 1925/26, u okviru lige Moravske fudbalske župe.
Početkom rata, 1941.godine, klub prestaje sa aktivnostima da bi ih obnovio 1945.godine. "Radnički" je u stalnom usponu, godine 1962. izborio je plasman u Prvu Saveznu ligu. 1975. pobednik je Balkanskog kupa i osvaja prvi trofej međunarodnog značaja.
Juna 1980.godine, kao trećeplasirana ekipa u nacionalnom prvenstvu, prvi put "Radnički" stiče pravo učešća u Kupu UEFA, u kome će, veoma uspešno nastupati još dva puta, odigravši širom Evrope 22 utakmice sa renomiranim klubovima poput Hamburgera, Napolija, Dandi Junajteda, Grashopersa, Fejenorda i drugih, da bi 1982.godine ostvario svoj najveći uspeh - stigavši do polufinala ovog značajnog evropskog takmičenja.
U svojoj osamdesetogodišnjoj istroriji "Radnički" je dao nekoliko desetina reprezentativaca u svim republičkim i saveznim selekcijama. Pečat Radničkom je dao i veliki broj fudbalera koju su odigrali preko 200 utakmica, provodeći i više od deset godina u klubu. Ne malo ih je koji su uspešno nastavili karijeru u inostranstvu – kao Dragan Stojković – Piksi, Dragan Pantelić, Dejan Petković ...
Bitan segment kluba je i omladinska škola osnovana 1963.godine, u kojoj su ponikli i neki od niških reprezentativaca. Među njima, sa neskrivenim ponosom, treba pomenuti Dragan Stojkovića – Piksija koji se rangira u sam vrh najboljih fudbalera Jugoslavije svih vremena. Polaznici ove škole ostvarili su niz dobrih rezultata, od osvajanja prvog mesta 1966.godine na međunarodnom turniru u Parizu, do osvajanja titule prvaka države u prvenstvu Jugoslaviju 1991.godine.
Svi ovi uspesi, ostvareni na zelenom terenu, stvorili su kod Nišlija veliku ljubav prema klubu, a sam grad Niš dobrim delom postaje prepoznatljiv u zemlji i inostranstvu po "Radničkom". To je doprinelo da privredni potencijal Niša i okoline, a i neke poznate svetske firme, pronadju svoj interes i stanu uz klub, što je doprinelo njegovom bržem usponu i prelasku iz amaterskog u profesionalni status sa svim neophodnim segmentima profesionalnog fudbala. U nekoliko poslednjih godina, iz raznih objektivnih, ali delom i subjektivnih razloga, klub je posustao, najpre u takmičarskom delu, što treba u najkraćem roku prevazici i vratiti ga u krug naših najelitnijih fudbalskih klubova, gde je on godinama bio svrstan.


izvor:
http://www.fcradnicki-nis.com/index.php

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #775 : 15.08.2009. 09:19:44 »
A gde ste sad? Tuga...
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #776 : 15.08.2009. 09:36:02 »
bruka i sramota...

sad baš čitam istorijat...

Tovari gostiju bili su nemilosrdno punjeni: Rekli smo, već, Crvena zvezda je primila 3 gola, Vojvodina 5, Partizan 4, Velež 5, Sutjeska 3, Trešnjevka 6 ... Na “lagani prtljag” od jednog, pa i dva gola, rivali Radničkog su računali još pri polasku za Niš.

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #777 : 15.08.2009. 09:39:12 »
U znak sećanja na tragično nastradalog, velikog talenta ne samo niškog fudbala Ivana Krstića Belog, Fudbalska škola Radničkog nosi njegovo ime. Tragično nastradali Ivan Krstić Beli, zakoračio je na Čair sa devet godina, prošao školu Radničkog, ustalio se u prvom timu i postao kapiten. Na pragu svoje velike fudbalske karijere tragično je izgubio život na treningu od udara groma, na pomoćnom terenu, pored same škole. Zauvek će ostati uspomena na njega, na njegov talenat i biće primer budućim generacijama koje dolaze.

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #778 : 15.08.2009. 09:42:47 »
1964. zvezda 3, 1977. partizan 4 1978. velez 5...

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #779 : 15.08.2009. 09:46:55 »
eto... ajd sad kurči se nad radničkim koji je ispao u AH1N1 ligu  ;D
pravi si grobar...  :P


Juna 1980.godine, kao trećeplasirana ekipa u nacionalnom prvenstvu, prvi put "Radnički" stiče pravo učešća u Kupu UEFA, u kome će, veoma uspešno nastupati još dva puta, odigravši širom Evrope 22 utakmice sa renomiranim klubovima poput Hamburgera, Napolija, Dandi Junajteda, Grashopersa, Fejenorda i drugih, da bi 1982.godine ostvario svoj najveći uspeh - stigavši do polufinala ovog značajnog evropskog takmičenja.

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Tags: