Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 658838 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

simac

  • Gost
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #60 : 27.06.2008. 13:34:05 »
E jbg, izgubiše Rusi...  :( Šimac, jesi li siguran da se igra utakmica za treće mesto? Meni neko reče da na EU nema te utakmice, samo finale..

LOL, a je tako je, ajme jesan matun u pic** mater***. :D :D :D

Offline _Cox

  • VIP
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 301
  • Spol: Muški
    • 24 Fan Site
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #61 : 27.06.2008. 15:28:07 »
E jbg, izgubiše Rusi...  :( Šimac, jesi li siguran da se igra utakmica za treće mesto? Meni neko reče da na EU nema te utakmice, samo finale..
Dobro ti je rekla ta osoba. :D

Offline MoVies4eVer

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
  • Spol: Muški
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #62 : 27.06.2008. 15:48:59 »
Finale u nedelju....moj favorit Spanija....mislim da mogu iznenaditi i da imaju šansu da pobede ;D

Ali ni Nemci nisu na bacanje....Ali ipak su popustili...

P.S. Obavezno pogledajte finale!!!! :) :) :)

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #63 : 27.06.2008. 22:24:13 »
Otkad je Italija ispala, meni je postalo svejedno ko ce da osvoji.

P.S. Vratio se najbolji coach Marcello Lippi! Sad ce Montenegrini u kvalifikacijama dobit po ušima!  ;D ;D ;D

Offline butterfly_741

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 397
  • Spol: Ženski
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #64 : 28.06.2008. 09:14:49 »
Citat:
Otkad je Italija ispala, meni je postalo svejedno ko ce da osvoji.

takodje :( ipak ne bih da osvoji Spanija, mada ni Nemci mi nisu nista drazi...

Citat:
P.S. Vratio se najbolji coach Marcello Lippi! Sad ce Montenegrini u kvalifikacijama dobit po ušima!   

Totototootoooooo!!!   :D
}:I:{                   ''He doesn't need Saint Bridget,
                           he has Father Dexter''

simac

  • Gost
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #65 : 28.06.2008. 09:45:33 »
Ja bi volija da osvoje Njemci jer se onda mozemo pofalit da smo
satrali Engleze dva puta i Europske prvake i to sve u godinu dana! :D 8) :P

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #66 : 28.06.2008. 22:33:49 »
Otkad je Italija ispala, meni je postalo svejedno ko ce da osvoji.

P.S. Vratio se najbolji coach Marcello Lippi! Sad ce Montenegrini u kvalifikacijama dobit po ušima!  ;D ;D ;D
Alo postuj CRNOGORCE jesmo mali ali smo i te kako opasni pa to po usima cemo vidjet sad ne znam mozemoli dobiti Italijane ali otom potom...
I mislim da kao ti bi trebalo malo da pogledas kakvi je igracki kadar >:(
Mislim da uz trio kakav je Jovetic,Vucinic,Simon Vukcevic nece sigurno nikom biti lako!!! , a tu su jos Burzanovic,Stjepanovic(po mene igrac koji lako moze da eksplodira igra u Partizanu),Drincic .......
Ipak iz CRNE GORE izasle su svetske klase kao sto su Savicevic i Mijatovic
I sa DRUGIM sastavom protiv Norvezana 3:1 a njima su igrali svi prvotimci pa sta da gazem bez da sacekamo pa da vidimo dali smo reprezetacija da primamo po usima ili stoli vec!!!

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #67 : 29.06.2008. 11:55:12 »
Otkad je Italija ispala, meni je postalo svejedno ko ce da osvoji.

P.S. Vratio se najbolji coach Marcello Lippi! Sad ce Montenegrini u kvalifikacijama dobit po ušima!  ;D ;D ;D
Alo postuj CRNOGORCE jesmo mali ali smo i te kako opasni pa to po usima cemo vidjet sad ne znam mozemoli dobiti Italijane ali otom potom...
I mislim da kao ti bi trebalo malo da pogledas kakvi je igracki kadar >:(
Mislim da uz trio kakav je Jovetic,Vucinic,Simon Vukcevic nece sigurno nikom biti lako!!! , a tu su jos Burzanovic,Stjepanovic(po mene igrac koji lako moze da eksplodira igra u Partizanu),Drincic .......
Ipak iz CRNE GORE izasle su svetske klase kao sto su Savicevic i Mijatovic
I sa DRUGIM sastavom protiv Norvezana 3:1 a njima su igrali svi prvotimci pa sta da gazem bez da sacekamo pa da vidimo dali smo reprezetacija da primamo po usima ili stoli vec!!!

Goya, nisam ja mislio ništa loše! Više sam se zezao. Što se tice kvalifikacija realno je da se na SP2010 od republika bivše SFRJ plasira samo Hrvatska. Opet realno je da je Srbija u grupi tek treca po kvalitetu, iza Rumunije (vama dali 4 komada za 20 min) i Francuske (verovatno ce po odlasku Domenecha procvetat), dok u vašoj grupi Italija je "numero uno", pa posle njih su Bugari (uglavnom dobro igraju kvalifikacije), a vi ste na trecem mestu zajedno sa R. Irskom (Trapattoni  je to). Što se tice vaše repke, imate extra napad (Vucinic, Jovetic, Vukcevic) i jednog potencijalno kvalitetnog golmana - Mladena Božovica. Ne znam šta ce biti sa Nenom Brnovicem, voleo bih da bude onaj stari, ostalo sve je "drvna gradja"! Mani se tih "kvazi" igraca tipa Burzanovic, Stjepanovic, Purovic, Lakic,... Od njih teško šta dobro može ispast! 8)

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #68 : 29.06.2008. 19:49:00 »
Otkad je Italija ispala, meni je postalo svejedno ko ce da osvoji.

P.S. Vratio se najbolji coach Marcello Lippi! Sad ce Montenegrini u kvalifikacijama dobit po ušima!  ;D ;D ;D
Alo postuj CRNOGORCE jesmo mali ali smo i te kako opasni pa to po usima cemo vidjet sad ne znam mozemoli dobiti Italijane ali otom potom...
I mislim da kao ti bi trebalo malo da pogledas kakvi je igracki kadar >:(
Mislim da uz trio kakav je Jovetic,Vucinic,Simon Vukcevic nece sigurno nikom biti lako!!! , a tu su jos Burzanovic,Stjepanovic(po mene igrac koji lako moze da eksplodira igra u Partizanu),Drincic .......
Ipak iz CRNE GORE izasle su svetske klase kao sto su Savicevic i Mijatovic
I sa DRUGIM sastavom protiv Norvezana 3:1 a njima su igrali svi prvotimci pa sta da gazem bez da sacekamo pa da vidimo dali smo reprezetacija da primamo po usima ili stoli vec!!!

Goya, nisam ja mislio ništa loše! Više sam se zezao. Što se tice kvalifikacija realno je da se na SP2010 od republika bivše SFRJ plasira samo Hrvatska. Opet realno je da je Srbija u grupi tek treca po kvalitetu, iza Rumunije (vama dali 4 komada za 20 min) i Francuske (verovatno ce po odlasku Domenecha procvetat), dok u vašoj grupi Italija je "numero uno", pa posle njih su Bugari (uglavnom dobro igraju kvalifikacije), a vi ste na trecem mestu zajedno sa R. Irskom (Trapattoni  je to). Što se tice vaše repke, imate extra napad (Vucinic, Jovetic, Vukcevic) i jednog potencijalno kvalitetnog golmana - Mladena Božovica. Ne znam šta ce biti sa Nenom Brnovicem, voleo bih da bude onaj stari, ostalo sve je "drvna gradja"! Mani se tih "kvazi" igraca tipa Burzanovic, Stjepanovic, Purovic, Lakic,... Od njih teško šta dobro može ispast! 8)
Razumijem ja to u potpunosti! Veliki sam optimista sto se tice nase reprezetacije :\)
A sto se tice Stjepanovica nljega muce cesto povrede sto mu u Partizanu nije dalo prostora da pokaze kakav je na polju realizatora igre,taj momak je na utakmicu sa Rendjersom(kvalifikacije za ligu sampiona) prosipao citavu odbranu i alan hutton(reprezativac skotske) zaradio crveni karton bio je prosto ne uhvatljiv!!! e sad zasto nijesmo pobijedili vec primili 2 najmutavija  golaaa u istoriji lige sampiona stvarno ne znam tu cu staviti (.)
Vidjeces da ce iduce godine Stjepanovic biti kljucni igrac Partizana zapamti sto sam ti reko!
Sto se tice gore postavljenog u donekle se slazem sa tobom sto se tice sta je sad  to trenutno realno :) i normalno nema ljutnje  ;)

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #69 : 29.06.2008. 21:05:41 »
Baš ste se dali u citiranje. Kad je post za postom, citiranje je najčešće nepotrebno. Samo predlažem, ništa drugo. Uživajte. ;)

simac

  • Gost
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #70 : 29.06.2008. 23:01:24 »
Bas mi je drago sta su Spanjolci osvojili euro, odlicno su odigrali! 8)

Offline Nagy

  • Ja
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 395
  • Spol: Muški
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #71 : 30.06.2008. 00:01:30 »
Fala k...u da su i oni napokon nešto osvojili!!  ;D Zakon velikih brojeva je opet došao na svoje! ;D
Citat: bugmenot11 - 14. 10. 2008 u 21:48:55
Mirko_Pevac je u pravu, koji kurac prijevod jos nije gotov ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #72 : 30.06.2008. 11:18:39 »
E otac ih španski j...! >:( >:( >:(

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #73 : 30.06.2008. 11:40:06 »
Nemoj tako PFC Njemacka nije pokazala ama bas nista i mislim da je Spanija zasluzeno osvojila prvenstvo i blistala na svakoj utakmici postizavsi u prosjeku po 3 gola na utakmicama a sinoc Njemcima pokazali da su najaci tehnicari u evropi i da imaju pakleno dobar vezni red :\)

Offline Parazit

  • MasterBlaster
  • Član
  • ***
  • Postova: 709
  • Spol: Muški
  • Živio!
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #74 : 30.06.2008. 14:24:28 »
Nemoj tako PFC Njemacka nije pokazala ama bas nista i mislim da je Spanija zasluzeno osvojila prvenstvo i blistala na svakoj utakmici postizavsi u prosjeku po 3 gola na utakmicama a sinoc Njemcima pokazali da su najaci tehnicari u evropi i da imaju pakleno dobar vezni red :\)
Španjolci su zasluženo uzeli prvenstvo- najkonstantnija reprezentacija na Euru
Kad jedan Fabregas sjedi na klupi onda je sve jasno koliko im je dobar vezni red,
a što se tiče najbolji tehničari u Europi tu su u rangu s: Luka Modrić, Niko Kranjčar, Ivan Rakitić i Dario Srna - 2 najbolji vezni red u Europi

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #75 : 30.06.2008. 19:08:09 »
Pa mogli bismo reci da Modric i Rakitic spadaju medju najvecim mladim talentima evrope a sad dali Hrvatska igraci na polju tehnicara mogu da se porede sa Spanskim tehnicarima nijesam siguran jer su Spanci prakticno usetali u finale jedino su se namucili sa Italijanima a ostale su dobijali u prosjeku 3 gola!
A sto se tice Modrica mislim da je Hrvatski Ronaldinjo ima takvu tehniku i drb. da moze preci lagano pola tima(dokaz na utakmici protiv Turaka) a sad Spanci takvih igraca imaju na pretek primjer Fabregas klupa(najbolji igrac Arsenala) pa sad sta da kazem vise.I jos nesto zao mi je sto finale nije bilo Hrvatska-Spanija mislim da bi pruzili mnogo bolji fudbal od nljemaca koje inace ne simpatisem nesto posebno  :)
« Zadnja izmjena: 30.06.2008. 19:09:53 Goya »

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #76 : 07.08.2008. 23:45:44 »
Fener stiže u BG! Shakhtar stiže u ZG! E sad ce biti, šta ce biti...

P.S. Pošto je EURO odavno ad acta, a dolaze LŠ, valifikacije za SP i još štošta, pa cemo imat materijala za tupljavinu, onda i ovom topicu možemo menjat ime. Moj predlog da se preimenuje u Fudbal, nogomet i još ponešto, ko onaj super dokumentarac što je išao na B92. Slaže li se ko?

simac

  • Gost
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #77 : 07.08.2008. 23:52:07 »
Fener stiže u BG! Shakhtar stiže u ZG! E sad ce biti, šta ce biti...


U Split stiže Deportivo! 8)

P.S. Pošto je EURO odavno ad acta, a dolaze LŠ, valifikacije za SP i još štošta, pa cemo imat materijala za tupljavinu, onda i ovom topicu možemo menjat ime. Moj predlog da se preimenuje u Fudbal, nogomet i još ponešto, ko onaj super dokumentarac što je išao na B92. Slaže li se ko?

evo ga...
« Zadnja izmjena: 07.08.2008. 23:55:06 Šimac »

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #78 : 08.08.2008. 00:29:56 »
U Split stiže Deportivo! 8)

Ja sam na to totalno zaboravio. Nadam se da su Bili konacno složili neku dobru ekipicu (cuo sam da su dobili Napolija) i da ih konacno mogu pocet stavljat na tiket, jer bojkotujem ih vec koju godinu, još od kad su na Poljudu pukli od onih Madjara i nacisto me sjebali! :\) ???

simac

  • Gost
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #79 : 08.08.2008. 00:34:26 »
i da ih konacno mogu pocet stavljat na tiket

Ne preporučujem. ;D


Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #80 : 13.08.2008. 23:16:34 »
Partizan - Fenerbahce 2:2 (2:1); Shakhtar - Dinamo 2:0 (2:0). >:( :( >:( :(

E sudija majku li ti škotlandjansku što nas pokrade! Kako ta UEFA uvek delegira neke levake, koji po obicaju izmišljaju penale, pa ovo veceras je bila sramota!

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #81 : 14.08.2008. 07:43:12 »
Partizan - Fenerbahce 2:2 (2:1); Shakhtar - Dinamo 2:0 (2:0). >:( :( >:( :(

E sudija majku li ti škotlandjansku što nas pokrade! Kako ta UEFA uvek delegira neke levake, koji po obicaju izmišljaju penale, pa ovo veceras je bila sramota!
Pa to ti je to sudije sa zapada uvijek znaju da dobro ostete ex-yu ekipe :( Evo Zeta prosle godine protiv Rendjersa,nece covjek da da penal bez ako je slucaj bas onako da su mu pri startu pukle obadvije noge!
E nama je sudio Italijan mene se cini.

simac

  • Gost
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #82 : 14.08.2008. 22:46:27 »

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #83 : 15.08.2008. 00:56:55 »
Sudija pedercinooooooo, dabogda slomio kolena!!!

Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #84 : 15.08.2008. 01:48:16 »
Zna san da smo 5, al isprid Brazila :o :o :o
http://www.fifa.com/worldfootball/ranking/lastranking/gender=m/fullranking.html

Pitanje koliko su bili pijani ti sto su pravili listu :)
Pa vidi gde je Srbija, na 34-om mestu... pre smo za 340-o.

In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #85 : 15.08.2008. 08:04:49 »
Zna san da smo 5, al isprid Brazila :o :o :o
http://www.fifa.com/worldfootball/ranking/lastranking/gender=m/fullranking.html
I Argetine lol!
Sta da kazem bez cestitke!

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #86 : 18.08.2008. 11:35:45 »
Sudija pedercinooooooo, dabogda slomio kolena!!!

Bambi sinoc zabi, e kako mi drago! Sad nek Ðukela crkne! :D ;D

P.S. Ako na forumu ima neko od firmaša, VELIKO HVALA za onaj jucerašnji fenomenalni docek u srpski fudbal tom poznatom evropskom treneru, Z. Zemanu! ;D 8)

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #87 : 19.08.2008. 22:10:00 »
Jbt život mi selektore menjamo ko slicice! ;D ;D ;D
Evo dolazi Antic (konacno neko ko je nešto osvojio)! :D 8) :\)

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2008&mm=08&dd=19&nav_id=314374

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #88 : 19.08.2008. 22:15:53 »
Jbt život mi selektore menjamo ko slicice! ;D ;D ;D
Evo dolazi Antic (konacno neko ko je nešto osvojio)! :D 8) :\)

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2008&mm=08&dd=19&nav_id=314374
Bogami dobar ste posao obavili  :D! Covjek je vodio 3 najace Spanske ekipe,nije mala stvar!

simac

  • Gost
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #89 : 19.08.2008. 22:17:41 »
Nas trener nije nikoga vodija pa pogledaj sta je sve ostvarija, jebote 5 smo na svitu!!!
nema tu pravila... :\)

Tags: