Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 658829 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Parazit

  • MasterBlaster
  • Član
  • ***
  • Postova: 709
  • Spol: Muški
  • Živio!
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #30 : 16.06.2008. 20:10:24 »
Za pola sata POLJSKA
Od prve postave Pranjić i Rakitić
Dovoljan je RAKETA

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #31 : 17.06.2008. 12:46:44 »
Kakav gol dade onaj Balack!!! Iste onakve ja dajem na sony! Mora da me je negde špijunirao! ;D ;D ;D

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #32 : 19.06.2008. 12:57:39 »
Hrvatska i Holandija su za mene favoriti broj 1.
Inace jos od kada je pocelo ovo evropsko navijam za Hrvate tako da i tipujem na Hrvate da ce ga i osvojiti!
A sto se tice onoga Rakitica mislim da je na putu da bude velika zvijezda isto kao i nas Jovetic.

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #33 : 19.06.2008. 15:25:47 »
Hrvatska i Holandija su za mene favoriti broj 1.
Inace jos od kada je pocelo ovo evropsko navijam za Hrvate tako da i tipujem na Hrvate da ce ga i osvojiti!
A sto se tice onoga Rakitica mislim da je na putu da bude velika zvijezda isto kao i nas Jovetic.

Montenegrino, zaboravio si Squadru Azzurru! Jes' da nece igrat Pirlo i Gatusso, ali tipujem da ce Luca Toni konacno proradit i torpedovat ljigave Špance! ;D ;D ;D

Offline goxi1982

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 71
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #34 : 19.06.2008. 16:22:31 »
Italijani 100%. Imaju nekakav napaljeni mentalitet i pomoc sudija.
Posto Spanci imaju jednaku pomoc sudija, sad kad ih prodju idu do kraja.
Takvi su ti zabari.  >:(
Pirlo i gatuzo i nisu neki nedostatak. (narocito pirlo)
I`m just a regular everyday normal motherfucker...

simac

  • Gost
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #35 : 19.06.2008. 20:53:32 »
Pirlo i gatuzo i nisu neki nedostatak. (narocito pirlo)

Da da, samo svaki balun koji ide na Tonia upucuje Pirlo. Bravo! ;)

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #36 : 19.06.2008. 21:52:02 »
Mislim da su im Holadjani i te kako ocitali lekciju(Italijani) i da protiv Spanaca tesko da mogu proc !
A sto se tice Hrvata definitivno igraju timski i imaju par sjajnih igraca sto su pokazali i protiv Engleza i Nljemaca i ne vidim zasto nebi isto tako odigrali protiv tih Italijana,Spanaca i Portugalaca!


simac

  • Gost
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #37 : 19.06.2008. 22:05:48 »
Mislim da su im Holadjani i te kako ocitali lekciju(Italijani) i da protiv Spanaca tesko da mogu proc !
A sto se tice Hrvata definitivno igraju timski i imaju par sjajnih igraca sto su pokazali i protiv Engleza i Nljemaca i ne vidim zasto nebi isto tako odigrali protiv tih Italijana,Spanaca i Portugalaca!



E tako je, i jos jedan plus - talijani nas nikad nisu dobili na velikom prvenstvu - prosli put kad smo igrali skupa bilo je 2:1 za Hrvate 2002g.

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #38 : 19.06.2008. 22:39:57 »
To i ja kazem i italijani ipak i nemaju bas srece sa ex-Yu ekipapama primjer Slovenci,Srbija i Crna Gora,to sto ti kazes Hrvatska!
 Bas mi je zao ove Portugalce  :(
Sto se tice italijana nemogu proc Spance.

Offline Nagy

  • Ja
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 395
  • Spol: Muški
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #39 : 20.06.2008. 00:06:23 »
Ovaj Portugal nema mentalitet pobjednika (uostalom, kad im je najveća zvijezda pičkica (C. Ronaldo). A Njemci - ima sam osjećaj da će proći dalje, ali da će ovako razbiti Portugalce, to se nisam nadao. Inače - moje viđenje - finale Hrvatska - Rusija.  ;D
Citat: bugmenot11 - 14. 10. 2008 u 21:48:55
Mirko_Pevac je u pravu, koji kurac prijevod jos nije gotov ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



simac

  • Gost
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #40 : 20.06.2008. 07:59:38 »
Inače - moje viđenje - finale Hrvatska - Rusija.  ;D

 :D
To je i meni palo na pamet, zbog nas su dosli na euro, jos ce nas i dobit u finalu. :D ;D :D

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #41 : 20.06.2008. 11:22:17 »
Nejmojte ljudi molim vas kakva Rusija ;D
Ma Holadjani ima da ih pociste
« Zadnja izmjena: 20.06.2008. 11:24:53 Goya »

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #42 : 20.06.2008. 11:46:02 »
Ovaj Portugal nema mentalitet pobjednika (uostalom, kad im je najveća zvijezda pičkica (C. Ronaldo). A Njemci - ima sam osjećaj da će proći dalje, ali da će ovako razbiti Portugalce, to se nisam nadao. Inače - moje viđenje - finale Hrvatska - Rusija.  ;D

Da bi fudbaler bio dobar, osnovni preduslov je da bude dobar covek! C. Ronaldo (pravo si ga castio sa "pičkica") je možda odlican fudbaler, ali je gnjida od coveka! Nikad on ne može biti u rangu sa jednim Kakom! ;D ;D ;D

Offline Nagy

  • Ja
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 395
  • Spol: Muški
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #43 : 20.06.2008. 13:10:58 »
Nejmojte ljudi molim vas kakva Rusija ;D
Ma Holadjani ima da ih pociste

Ovi Rusi su ludi, kad zagrizu Nizozemce, neće im biti lagano... Još ako im daju vodke malo (Rusima, naravno), pa pomest će Oranje s terena :D
Citat: bugmenot11 - 14. 10. 2008 u 21:48:55
Mirko_Pevac je u pravu, koji kurac prijevod jos nije gotov ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



Offline butterfly_741

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 397
  • Spol: Ženski
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #44 : 20.06.2008. 13:44:36 »
to ce biti ruska votka vs holandska vutra  ;D
}:I:{                   ''He doesn't need Saint Bridget,
                           he has Father Dexter''

Offline Parazit

  • MasterBlaster
  • Član
  • ***
  • Postova: 709
  • Spol: Muški
  • Živio!
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #45 : 20.06.2008. 15:23:57 »
Dobili smo Tursku 2:0
Ko nije gleda utakmicu ima snimku večeras u 20:45

simac

  • Gost
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #46 : 20.06.2008. 15:31:43 »
Dobili smo Tursku 2:0
Ko nije gleda utakmicu ima snimku večeras u 20:45

 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #47 : 20.06.2008. 18:12:38 »
Dobili smo Tursku 2:0
Ko nije gleda utakmicu ima snimku večeras u 20:45

Meni nestalo kablovske na poluvremenu! Da nije bilo Ceška posla na kraju??? ;D ;D ;D

simac

  • Gost
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #48 : 20.06.2008. 19:10:01 »
Pribili Hrvati turke, ima nas 200.000 ko nam sta moze! :D 8)

Evo video:
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/hrvati-se-sele-u-bec.html

Hrvatski su navijači potom bocama gađali 50 policajaca koji su štitili turske navijače.
Na glavnom se trgu pale i baklje.
Stoga se austrijska policija, po prvi put na prvenstvu, našla pod punom zaštitom.

Zbog kritične situacije, Turke su nakon desetak minuta ispratili sa Stephansplatza. ;D ;D ;D

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #49 : 21.06.2008. 07:53:11 »
Zao mi je Hrvata :( mogli su ispucat tu loptu u samom kraju meca ali sta ces takva ih je sreca spala!
Sto se tice Modric mali je stvarno Hrvatski Ronaldinljo :o

Offline dreambett

  • Old staff
  • Član
  • *****
  • Postova: 654
  • Spol: Muški
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #50 : 21.06.2008. 08:18:12 »
10 godina čekamo da prođemo skupinu i konačno prođemo i ispadnemo od .... Bolje da smo došli na Portugal, specijalisti smo za velike repke. Jbg ljudi biće bolje na svjetskom  :-[. Naši će sad malo razmislit, doć k sebi i 10.9. nas čeka Engleska i nove kvalifikacije. (J...š Europsko, Svjetsko je bolje)
« Zadnja izmjena: 21.06.2008. 08:21:34 dreambett »

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #51 : 21.06.2008. 12:05:37 »
Dobili smo Tursku 2:0
Ko nije gleda utakmicu ima snimku večeras u 20:45

Meni nestalo kablovske na poluvremenu! Da nije bilo Ceška posla na kraju??? ;D ;D ;D

Jbg, ja ko da doslutih! Stvarno mi je žao Hrvatske i dokazalo se po ko zna koji put da taj SFRJ mentalitet ne pali na penalima. Seca li se neko 1/4 finala sa Maradoninom Argentinom u Italiji 1990? To je prvo što mi je sinoc prošlo kroz glavu! :'(

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #52 : 21.06.2008. 13:10:47 »
10 godina čekamo da prođemo skupinu i konačno prođemo i ispadnemo od .... Bolje da smo došli na Portugal, specijalisti smo za velike repke. Jbg ljudi biće bolje na svjetskom  :-[. Naši će sad malo razmislit, doć k sebi i 10.9. nas čeka Engleska i nove kvalifikacije. (J...š Europsko, Svjetsko je bolje)
Mislim da je ovo pocetak jedne jake generacije (MODRIC!!! kakva igracina!!!).
Sada i Crna Gora pocinlje kv. za svetsko pa cemo vidjeti dali valja sto ;D. Imamo Zabare i Bugare u grupi nece biti lako :\) ipak dobili smo Norvezane sa drugom postavom sa 3:1 ;D

Offline lopov

  • Novi član
  • *
  • Postova: 36
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #53 : 21.06.2008. 16:08:09 »
Hrvatska je zaista zasluzila prolaz, ali tako je to... Ne pobjedjuje uvijek bolji. Mislim da je Bilic pogrijesio sto nije odredio da penale prvo izvode iskusniji igraci. Modric i Rakitic zaista jesu talenti kakvih je malo u svijetu, ali oni su svoje karijere tek poceli i za njih je ovo bio prevelik pritisak koji im je nametnut bez potrebe i koji im nista dobro nece donijeti. Sve u svemu, zao mi je zbog ispadanja... Vise srece naredni put.

Offline Nagy

  • Ja
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 395
  • Spol: Muški
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #54 : 22.06.2008. 00:08:05 »
Nejmojte ljudi molim vas kakva Rusija ;D
Ma Holadjani ima da ih pociste

Ovi Rusi su ludi, kad zagrizu Nizozemce, neće im biti lagano... Još ako im daju vodke malo (Rusima, naravno), pa pomest će Oranje s terena :D

A što sam rekao?? Ovi Rusi su hit!  ;D Turci nadiru s jugoistoka, Rusi sa istoka, crvena boja se susreće u finalu...
Citat: bugmenot11 - 14. 10. 2008 u 21:48:55
Mirko_Pevac je u pravu, koji kurac prijevod jos nije gotov ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #55 : 22.06.2008. 23:57:36 »
Nejmojte ljudi molim vas kakva Rusija ;D
Ma Holadjani ima da ih pociste

Ovi Rusi su ludi, kad zagrizu Nizozemce, neće im biti lagano... Još ako im daju vodke malo (Rusima, naravno), pa pomest će Oranje s terena :D

A što sam rekao?? Ovi Rusi su hit!  ;D Turci nadiru s jugoistoka, Rusi sa istoka, crvena boja se susreće u finalu...
Mislim da sam ostao bez teksta!!!
Onaka izbaciti Holandiju mislim sto reci vise posle 3:1

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #56 : 24.06.2008. 11:35:12 »
Kada sam drugarima pričao da će Rusi biti hit na prvenstvu, smejali su mi se. Sad smo došli u situaciju da navijaju i oni za Ruse. Mislim da se svi slažu da Rusi nisu nista ekipa bez Aršavina. Dečko je lud, svaka mu čast kako igra. Da igra i Pogrebnjak, koji se povredio, tek bi onda mleli, ali i ovako su strašni. Nadam se da će proći u finale, a kasnije ga i osvojiti.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #57 : 25.06.2008. 09:30:54 »
Kada sam drugarima pričao da će Rusi biti hit na prvenstvu, smejali su mi se. Sad smo došli u situaciju da navijaju i oni za Ruse. Mislim da se svi slažu da Rusi nisu nista ekipa bez Aršavina. Dečko je lud, svaka mu čast kako igra. Da igra i Pogrebnjak, koji se povredio, tek bi onda mleli, ali i ovako su strašni. Nadam se da će proći u finale, a kasnije ga i osvojiti.
Mislim da je posle ovakvih iznandjenja apsulutno sve moguce svaka ekipa igra dobar fudbal i autsajdera nema!!!
U to smo se uvjerili kad je prosla Turske u zadlju stotinku gol i prolaz na penale sta da ti gazem bez da je sve moguce.
I jos nesto nema vise favorita broj 1 u Evropi to smo se uvjerili i u ligi sampiona i evro prvenstvima :\)

simac

  • Gost
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #58 : 26.06.2008. 22:37:19 »
Kad su izgubili Hrvati od Turaka pala je kod mene prognoza da ce
finale bit Njemacka-Spanjolska a za 3.mj. Turska -Rusija i da ce Njemci bit prvaci a Turci treci.

Eto pogodeno:
Finale:
Njemacka-Spanjolska
Za 3.mj.
Turska-Rusija

Jos samo triba pogodit:
1. Njemacka
2. Spanjolska
3. Turska
4. Rusija

 ;D ;D ;D

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Ko osvaja EURO '08???
« Odgovor #59 : 27.06.2008. 12:14:50 »
E jbg, izgubiše Rusi...  :( Šimac, jesi li siguran da se igra utakmica za treće mesto? Meni neko reče da na EU nema te utakmice, samo finale..
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Tags: