Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 659471 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #450 : 11.03.2009. 10:55:29 »
moje finale snova je Manchester - Bayern, i Manchester opet preokrene utakmicu sa 0:1 na 2:1 u 92. i 93 minuti kao 1998 ja mislim

1999, bilo je tad bombardovanje u Srbiji.

Finale iz snova, kao i Liverpool - Milan onomad u Carigradu...

Ole Gunnar Solskjaer ulazi u igru jedno 15 minuta pred kraj utakmicu i daje dva gola u nadoknadi vremena i preokrece se rezultat... Ja da sam navijac Bayerna bio tada ubio bih nekoga...

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #451 : 11.03.2009. 10:57:47 »
Jedan gol je dao Teddy Sheringham, a jedan Ole, ako se ja dobro sećam.

EDIT: Jeste Teddy dao prvi, a Solskjer drugi.

http://www.youtube.com/watch?v=JybopUgbvfE
« Zadnja izmjena: 11.03.2009. 11:01:14 Цоа »
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #452 : 11.03.2009. 11:05:34 »
A bio sam ubedjen da je on da dva gola.... Ovo je mozda i prvi put da vidim engleze sa bakljama na utakmici...

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #453 : 11.03.2009. 11:07:05 »
I ja sam mislio da je oba dao Solskjer, ali sam skoro na EuroSportu gledao reportažu, pa video ko su strelci. Ako nije bilo finale u Engleskoj, onda je razumljivo što su imali baklje.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #454 : 11.03.2009. 11:08:03 »
I u slavna vremena u Engleskoj oni to nisu koristili...

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #455 : 11.03.2009. 11:08:37 »
I mislim da se igralo u Edinburgu...

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #456 : 11.03.2009. 11:09:21 »
I posle kažu da se čuda ne događaju...
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #457 : 11.03.2009. 11:09:47 »
Lazem opet, Nou Kamp. Barselona je u pitanju...

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #458 : 11.03.2009. 11:55:46 »
Ove godine se najbolje videlo koliko je LŠ slaba kad u njoj ne igra AC Milan! Realno, to je jedina ekipa koja može da osvoji LŠ kad hoce! Secam se pre dve godine, u polufinalu 3 engleza i oni. Prvo razbiju ManU ko decu ispred zgrade. a onda u finalu Inzagi vrati Liverpulu sve sa kamatom!  ;)
Ali kako pirlo pogadja Inzagija, bukvalno u bradavicu!  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=0sTpKVDVbo4&feature=related


Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #459 : 11.03.2009. 12:17:47 »
Istina, ali to je bilo jednom. Milan hitno mora pomladiti momčad i zato mislim da su zasluženo u uefi. Ali jedini problem je što nemaju više prebijene pare, pa je berlusconi rekao da ove godine neće biti nijedno zvučno pojačanje, nego će uglavnom iz vlastite mladeži dolaziti igrači. a ronaldinho im stvarno nije trebao, on još samo igra radi para, jebe se njemu za nogomet, za milan i za sve ostalo, samo da partyja i ima hrpu žena oko sebe.

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #460 : 11.03.2009. 12:42:22 »
Istina, ali to je bilo jednom. Milan hitno mora pomladiti momčad i zato mislim da su zasluženo u uefi. Ali jedini problem je što nemaju više prebijene pare, pa je berlusconi rekao da ove godine neće biti nijedno zvučno pojačanje, nego će uglavnom iz vlastite mladeži dolaziti igrači. a ronaldinho im stvarno nije trebao, on još samo igra radi para, jebe se njemu za nogomet, za milan i za sve ostalo, samo da partyja i ima hrpu žena oko sebe.
Mislim da je to više samo prica, kako bi se ovi šeici iz Dubaija još više napalili i uleteli sa parama!  8)

Osnovni problem Milana je odbrana, gledao sam ih neki dan protiv Atalante. Pa Maldini sa 40 godina je napravio možda samo jednu grešku, ali zato Senderos i Bonera greše ko da igraju u petoj ligi! Ako uspeju da dovedu Vidica, uz oporavljenog Nestu, realno najjaci vezni red na svetu i možda najboljeg mladog napadaca (Pato), kao i sigurno najbolljeg starog napadaca (Inzagi), onda bi verovatno bili ponovo jaki ko zemlja!  ;)

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #461 : 11.03.2009. 12:44:11 »
Istina, ali to je bilo jednom. Milan hitno mora pomladiti momčad i zato mislim da su zasluženo u uefi. Ali jedini problem je što nemaju više prebijene pare, pa je berlusconi rekao da ove godine neće biti nijedno zvučno pojačanje, nego će uglavnom iz vlastite mladeži dolaziti igrači. a ronaldinho im stvarno nije trebao, on još samo igra radi para, jebe se njemu za nogomet, za milan i za sve ostalo, samo da partyja i ima hrpu žena oko sebe.

Misliš zasluženo je ispao iz uefe Milan. clapp2 Za mene je Milan najgori mogući tim. Igraju ko pičke, 1:0 i ćao zdravo. Mrš! Iskreno se nadam da Vidić neće preći u Milan. Ali, voleo bih da tamo pređe Bane Ivanović, jer bi 100% igrao tamo, za razliku od Chelsea gde nije ni na klupi.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #462 : 11.03.2009. 12:49:36 »
nadam se da ne misliš ozbiljno da se nadaš da će doći šeik s parama. ja koliko vidim svi klubovi koji se tako financiraju nisu ništa posebno jer igrači upravo dolaze radi para a ne radi nogometa.
najbolji klubovi u europi se sami financiraju, pogledaj jedan manchester, arsenal, liverpoo, barcelona, real pa čak i bayern. nemaju nikakovg šeika a imaju promet da nemožeš vjerovati i samo se financiraju i diktiraju tko koliko zarađuje. sada na ljeto svakako padaju sve cijene igrača i onda će upravo ovi klubovi pokupovati sve igrače jer im mogu plaćati plaću, a ovi ostali će gledati u tunel.
te šeikove i abramoviche treba izbaciti iz svijeta nogometa pod obavezno.

i ne možeš mi reći da jedan maldini može da zaustavi jednog, ronalda, juninho, villu, riberya koji su dosta brži od njega, nemoraju ga ni driblati, samo ga brzo zaobići. cijenim ga i bio je jedan od najboljih igrača svijeta, ali sa 40 godina u nogometu je već dosta ostario i vrijeme je za mjesto u menedžmentu.

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #463 : 11.03.2009. 13:59:01 »
i ne možeš mi reći da jedan maldini može da zaustavi jednog, ronalda, juninho, villu, riberya koji su dosta brži od njega, nemoraju ga ni driblati, samo ga brzo zaobići...
Brzina ti je tu relativan faktor, a glavna stvar je iskustvo i znati kako i kad da se postaviš! Isto su govorili kad je vodio duele sa O. Martinsom (koji je realno 3 puta brži od njega) pre koju godinu, pa ovaj nije mogao da ga prodje ni u ludilu!  ;)

Opet slicna stvar je bila kad je Zvezda igrala kvalifikacije sa Milanom i njihovi navijaci se zapalili kako ce Žigic da im da bar 3 komada, a ovamo dodje cika Kostakurta i stavi Žigica u džep! Covek nije umeo da opepelji, kolko da se ne valja! Pitaj Цоy, njemu se i dan danas verovatno Kostakurta prividja!  ;D

P.S. Je l' neko cuo kako je Maldini pre neki dan pokopao Murinja, apropo njegove izjave kako ne vidi svrhu zašto on još uvek igra kad je jasno da ne može da osvoji nijedan trofej!?  8)

"Murinju je bolje da ne prica o trofejima, jer na svaki njegov ja imam pet!" - RESPECTclapp

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #464 : 11.03.2009. 16:23:12 »
stvarno respect, taj mourinho mi ide stvarno na živac i kad god da komentar meni se ide na wc1

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #465 : 11.03.2009. 21:53:11 »
Cepaj ManU!   clapp clapp clapp 
Crkni Murinjo!  ;D ;D ;D

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #466 : 11.03.2009. 21:54:10 »
Jedan je Vidic Nemanja!!!!
 clapp clapp clapp clapp clapp clapp clapp

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #467 : 11.03.2009. 22:00:26 »
Ma neka ga da i Ferguson, samo da izgubi ovo pašce Murinjo! Ne mogu ga organski!  >:dj

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #468 : 11.03.2009. 22:41:28 »
Da Bog da ispao Arsenal! Produžeci u Rimu.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #469 : 11.03.2009. 22:42:11 »
Napred Arsenal! Mrzim Romu, samo zbog navijača. Jebem im mater, pičke, samo bodu nožem. Mada, najbolji tim je prošao, a to je ManUtd. 8)
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #470 : 11.03.2009. 22:50:20 »
Ma dajte vi "Man UUUUAAAA - ovci"  ;D ;) valjda ste svjesni da će vas zgaziti ili Barcelona ili Liverpool, zavisi koga vam izvuku.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #471 : 11.03.2009. 22:52:32 »
Važi, ali juče. ;D
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #472 : 13.03.2009. 13:26:39 »
coa

samo za tebe jedna slika ;D

« Zadnja izmjena: 13.03.2009. 13:29:42 radrad »

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #473 : 13.03.2009. 17:10:41 »
Hahahaha, kakav je taj degenerik! ;D
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #474 : 13.03.2009. 17:15:24 »
hahahahahahahahahahahaha

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #475 : 14.03.2009. 14:13:33 »
Manchester United - Liverpool 1-0

Cristiano Ronaldo 23' (pen.)

Napred Manchester United!!!

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #476 : 14.03.2009. 14:20:31 »
Jedan je Vidic Nemanja!!!!
 clapp clapp clapp clapp clapp clapp clapp


Da da, jedan je Nemanja Vidić. Kakva greška čovječe. Ali fakultetski ga je Tores zajebo  ;D

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #477 : 14.03.2009. 14:22:50 »
Meni se cini da ti gledas samo njeove neuspehe.
Uzmi odgledam Man Utd. - Inter pa onda daj komentar na njegovu igru.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #478 : 14.03.2009. 14:35:50 »
Pa i ja ga ne volim i ja gledam samo njegove greske!!!

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #479 : 14.03.2009. 14:38:41 »
Meni se cini da ti gledas samo njeove neuspehe.
Uzmi odgledam Man Utd. - Inter pa onda daj komentar na njegovu igru.

Totalno pogrešno. Navijač sam Liverpoola ima 20 godina, zar očekuješ da gotivim ikoga iz Manchestera? Ipak priznajem da je Vidić najbolji odbrambeni igrač na svijetu, ali moraš priznati da je napravio kardinalnu grešku. A Tores lisac kakav i jeste je to savršeno iskoristio, zajebo ga i zabio gol.

Tooooooooooooooooooooooooooooooooo majstoreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. 1-2 za Liverpool!

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Tags: