Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 659352 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1290 : 08.05.2010. 22:49:31 »


 :P
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1291 : 08.05.2010. 22:54:57 »
Fags! ;D
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1293 : 08.05.2010. 23:21:41 »
Koji su  grobari slepci nemam reci. Besplatna reklama za pedere , svaka vam cast na nivou ste 1.osnovne.
Lepo ste naseli na pedersku podmetacinu. Ceka vas pederas azeljkovic na final foru u parizu
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1294 : 08.05.2010. 23:29:20 »
http://www.youtube.com/watch?v=OV49c5wxxj8

http://www.youtube.com/watch?v=XXboW5SUVtU&feature=related

A niko da prokomentarise njihovu nepismenost...

Radovane, ako ništa ovaj tvoj link se isplati pogledati
zbog njenih dobrih nogu, znači dečki samo isključite ton.  ;D

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1295 : 08.05.2010. 23:36:01 »
Koji su  grobari slepci nemam reci. Besplatna reklama za pedere , svaka vam cast na nivou ste 1.osnovne.
Lepo ste naseli na pedersku podmetacinu. Ceka vas pederas azeljkovic na final foru u parizu

Da imas i malo navijacke svesti ne bi tako komentarisao.

Negoli. Sto se tice derbija. Totalna dominacija na oba terena.

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1296 : 08.05.2010. 23:40:55 »
Ajde ti mi reci sta je navijacka svest? Jesi li uopste bio na utakmici ne ovoj nego uopste , ili onako lupetas? Ako je navijacka svest da ti dosta ljudi popada po raznim zatvorima zbog tih istih pedera i onda uradis nesto ovako? Ili je navijacka svest reci moj tada ima duzi od tvoga i da se svi smejemo?
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1297 : 08.05.2010. 23:46:22 »
Ma jok brate. Nemam ja mnogo gostovanja.

Kao sto ste ceo zivot preokretali pricu na svoju stranu tako cete i ovo sad.
A ako zaista ocekujes definiciju "navijacke svesti" onda vise nikada ne trebas nista da napises o navijacima. Ostatak pitanja zaista nisam razumeo.

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1298 : 08.05.2010. 23:50:58 »
Drago mi je zbog tebe, mozda smo se i sreli onda nekad...
Ne znam kako mi to okrecemo na svoju stranu? Ocigledno vas je zabolelo sto je prosli derbi na marakani jug bio dekorisan specijalno za vas, pa ste i vi sad uzeli da farbate ulaz na svoj stadion ali ovoga puta  u dugine boje. Mastovito nema sta. Ali da ne duzim tj da ne budem internet huligan , zavrasavam sa ovim.
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1299 : 09.05.2010. 01:21:09 »

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1300 : 09.05.2010. 01:29:37 »
http://www.youtube.com/watch?v=OV49c5wxxj8

http://www.youtube.com/watch?v=XXboW5SUVtU&feature=related

A niko da prokomentarise njihovu nepismenost...

hhahahahaha nisam znao za ovo hahaha... ako ništa ova slađana ristić, ko god da je ona, je dobra riba za ono vreme  ;D

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1301 : 09.05.2010. 01:41:27 »
Drago mi je zbog tebe, mozda smo se i sreli onda nekad...
Ne znam kako mi to okrecemo na svoju stranu? Ocigledno vas je zabolelo sto je prosli derbi na marakani jug bio dekorisan specijalno za vas, pa ste i vi sad uzeli da farbate ulaz na svoj stadion ali ovoga puta  u dugine boje. Mastovito nema sta. Ali da ne duzim tj da ne budem internet huligan , zavrasavam sa ovim.

Ti izgleda i ne kapiras zasto su ove parole i zastava...
http://www.gayecho.com/vesti.aspx?id=10565 Da li ti je sad jasnije?


A i ove price oko internet huliganstva su mi najjace. Pa danas covek preko neta nista ne moze da kaze a da mu ne nabaci da je internet huligan. Strasno...

Negoli, je l` onakav font ili je slucajna greska sa LJ? Ili ste to videli negde u nekim starosrbskim knjigama i starosrbskom pismu?

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1302 : 09.05.2010. 01:45:00 »
Spoiler for Hiden:

Gorece u paklu zbog toga...

A i na Lekicevom dresu nema 2344

Offline giza

  • Old staff
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 497
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1303 : 09.05.2010. 12:58:06 »
malo sam čitao kaj se pisalo o utakmici dinamo-hajduk...tj. neredima za vrijemei nakon nje....
smiješno je da o tome pričaju ljudi koji nisu bili na njoj...i ljudi koji ne idu na utakmice pod izlikom "bojimo se huligana"...
malo edukacije ne bi nikome škodilo...europa je puna huliganizma, od "svete" engleske nadalje....i to nikog ne spriječava da puni stadione...kao i kod nas na nekoj bitnijoj utakmici....arsenal, werder, stuttgart, shahktar, ajax....uvijek pun stadion...
pitanje je: gdje nestaje taj strah od huligana? ili se samo pojavljuje razlog za dolazak: a to je bolji nogomet...
također je smiješno da se ljudi boje doć na slaven, rijeku, karlovac, sesvete, inter....utakmice koje uopće nisu rizične...ali je nogomet u qrcu...

neredi na maximiru započeli su isključivo zbog nesposobnosti lijepog našeg mup-a....
ali ovo nije forum na kojem treba pisati o tome....jer ovdje ljudi nisu u doticaju s nogometm nit navijaštvom....
i na sve gledaju kroz prizmu kako mediji pokazuju navijače....
npr. ranjeni kugla je prije samo mjesec dana sudjelovao u humanitarnoj akciji....zajedno s mojoj malenkosti....
prije toga i u par akcija dobrovoljnog davanja krvi....
ništa nije crno bijelo....kako izgleda....
i molio bih da se svi koji nisu upučeni u navijaštvo i nogomet ne javljaju na ovakve teme o kojima znaju samo preko medija....koji začudo prenose samo jednu "istinu".....
hvala na razumijevanju svima koji će shvatit poantu ovog posta....i hvala na zaobilaženju ovakvih tema ako niste upučeni u tijek događaja i drugu stranu istine....




Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1304 : 09.05.2010. 13:13:26 »

ništa nije crno bijelo....kako izgleda....



u pravu si!

crveno belo zauvek!  :P




Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Captain America

  • Novi član
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1305 : 09.05.2010. 16:36:58 »
Ali je li moguce da je Zvezda u tako ocajnom stanju da nema ni iste dresove za sve igrace!
Pa to je stvarno zalosno.




A meni je najsmesnija statistika posle utakmice bila. Zvetda nije imala nijedan sut u okvir gola, a omer poseda lopte je bio 70:30 % za Partizan. Pa ja sa mojim dedom da igram PES, on bi imao vise od 30 %.

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1306 : 09.05.2010. 17:44:34 »
Prejako  rofl
A takođe imena igrača su sjebali. Svima je pisalo ćitilicom (stub srpstva), a lazetiću latinicom.
A pogledaj ovo http://www.mondo.rs/s169232/Fudbal/ZVEZDA-_Brutalno_smo_pokradeni.html
Pa ne znam kako imaju obraza ovakve stvari pisati, kako ih nije sramota. Dva derbija, dve lake pobjede Partizana, a oni su zaslužili titulu  ??? ???

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1307 : 09.05.2010. 18:11:16 »
@ Captain

A deda cepa Pes, a ?  ;D

@ Djdusko

Najjace je u tom saopstenju sto nece da saopstavaju ovo ono a sve to naveli u saopstenju  rofl rofl Jbga, jesam Partizanovac, ali Zvezda stvarno nista nije uradila na utakmici, dve prilike i to je to ... Lekic i Jeftic se nisu videli, Lazetic nista, a to su sve igraci od kojih se najvise ocekuje.. Samo su zuvali lopte, ne bi li ih usrala onako neka akcija kao protiv Vojvodine kad je Ninkov ocajnicki izbio, i Kadu (cini mi se) finisirao. Ruku na srce, nije ni Partizan imao neke sanse niti je igrao nesto lepo (osim onih driblinga Lomica), ali opet nije izlazio iz Zvezdinog sesnaesterca, narocito zadnjih pola sata. Ako se Zvezda nadala da ce posle prvog ulaska u Partizanov sesnaesterac dobiti (nepostojeci) penal, jebem ti onda takav tim, koji usput juri titulu. Da su oni stvarali prilike, igrali nesto, pa da se bune nego placu i pickecu za svaku sitnicu, samo traze dlaku u jajetu. Neregularnost, sto im utakmica nije pomerena za nedelju? A nije bila neregularnost kada je 6 igraca iz Partizana otislo da igra neku glupavu utakmicu protiv Japana, i kada su trazili pomeranje utakmice sa Jagodinom, a ista ta Zvezda se bunila protiv toga? Necu da duzim dalje, ionako sam otisao predaleko, poenta je u tome sto sve hoce na guzove da prodju, i svi drug krivi a nisu krivi oni sami sto se ne trude i sto nemaju pojma...  

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1308 : 09.05.2010. 20:00:50 »
Iako rekoh da necu samo za radrad

Naravno da znam zasto ste nam uprilicili parole, izvaljeni ste jos ranije zato vam je i spremljen prigodan transparent. Ti ocigledno ne razumes da ste se upecali na saopstenje pedera. Mada je i tom prilikom palo vase klasicno kopiranje


2007.godina


www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1309 : 09.05.2010. 20:19:34 »
Ako je to kopiranje onda stvarno i treba da nas je sramota, Delijo...

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1310 : 09.05.2010. 20:19:43 »
Kad god cigani krenu priču sa kopiranjem, treba da vide ovu zastavu...



Doviđenja prijatno.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1311 : 09.05.2010. 20:25:31 »
I nemoj molim te one price da je to zastava iz 1990. kada ovde, na ovom forumu, ima ljudi koji su je gledali i ranijih godina, pre 1989....

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1312 : 09.05.2010. 20:29:57 »
Ajde kralju pojasni malo, cisto da cujem tvoju verziju price tj. onu koju su vam ispricali. Gde si je ti to npr video?
Ja cu ti cak i poslati sliku posto si mogao samo na jednoj utakmici da je vidis
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1313 : 09.05.2010. 20:37:48 »
To sto vam generalstab i ostala ekipa pune glavu i prave istoriju kakvu ste hteli, a niste mogli da imate, to ostavi za druge stvari. Ja je licno nisam video nikada uzivo jer nemam dovoljno godina. A meni licno je pricano jos jedno dve tri godine pre utakmice kada je izbacena na derbiju o toj zastavi i kada se pojavljivala. I kada je bila u Splitu, Cak sam i dobio potvrdu da je to istina za ranije godine i Split. To sto nema slike i nema snimaka na youtube to je druga stvar. Mada, kao sto je uradjen snimak sa autokomande, kao sto je napisana prica i takodje uradjen snimak sa Juga kada se "isteruju" Grobari, tako bi mozda moglo i da se to uradi. Ali cemu to...

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1314 : 09.05.2010. 20:51:20 »
Lepo sto kao i svi grobari pratis nas forum, vidi se da si redovan. Ti nista nisi video, nesto si cuo i tvrdis da si u pravu. Mislim da nema smisla raspravljati onda o tome. Jedini put je zastava zabelezena u martu 89.to je cinjenica. Sve ostalo su nagadjanja, moze neko iz hrvatske sad da se javi da su oni imali zastavu grobari jos 45-te ali nisu imali tada fotoaparat. Da ima jos neka starija slika ubedjen sam da bi  je tvoji "drugovi'" sa tribine  vec odavno iskopali
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1315 : 09.05.2010. 20:55:30 »
Pa nego sta nego se prati. Pa gde bih jos mogao da procitam ovakvu poruku, " što to? nesme se nositi stvari naših braća ili zbog fantomkama?"?! Ali kao sto kazes, prica oko zastave delije je skroz nepotrebna jer ona nema kraja. Mislim da se nikada nece saznati istina, ili sta je istina...

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1316 : 09.05.2010. 21:01:32 »
Ma znaju dobro stariji cigani šta je istina, ali se prave ludi i pune glavu ovim klincima kako su oni to ime furali još od 1389 godine....
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1317 : 09.05.2010. 21:03:17 »
Mislim da se nikada nece saznati istina, ili sta je istina...
Eto da se i slozimo oko neke recenice
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline Captain America

  • Novi član
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1318 : 09.05.2010. 21:08:10 »
@ Captain

A deda cepa Pes, a ?  ;D

@ Djdusko

Najjace je u tom saopstenju sto nece da saopstavaju ovo ono a sve to naveli u saopstenju  rofl rofl Jbga, jesam Partizanovac, ali Zvezda stvarno nista nije uradila na utakmici, dve prilike i to je to ... Lekic i Jeftic se nisu videli, Lazetic nista, a to su sve igraci od kojih se najvise ocekuje.. Samo su zuvali lopte, ne bi li ih usrala onako neka akcija kao protiv Vojvodine kad je Ninkov ocajnicki izbio, i Kadu (cini mi se) finisirao. Ruku na srce, nije ni Partizan imao neke sanse niti je igrao nesto lepo (osim onih driblinga Lomica), ali opet nije izlazio iz Zvezdinog sesnaesterca, narocito zadnjih pola sata. Ako se Zvezda nadala da ce posle prvog ulaska u Partizanov sesnaesterac dobiti (nepostojeci) penal, jebem ti onda takav tim, koji usput juri titulu. Da su oni stvarali prilike, igrali nesto, pa da se bune nego placu i pickecu za svaku sitnicu, samo traze dlaku u jajetu. Neregularnost, sto im utakmica nije pomerena za nedelju? A nije bila neregularnost kada je 6 igraca iz Partizana otislo da igra neku glupavu utakmicu protiv Japana, i kada su trazili pomeranje utakmice sa Jagodinom, a ista ta Zvezda se bunila protiv toga? Necu da duzim dalje, ionako sam otisao predaleko, poenta je u tome sto sve hoce na guzove da prodju, i svi drug krivi a nisu krivi oni sami sto se ne trude i sto nemaju pojma...  
Nismo igrali PES, ali me u voznjama nekoliko puta zestoko iscepao.

A sto se tice ovog Zvezdinog saopstenja, pa to je neverovatno. Kakve gluposti, kao da ljudi sirom zemlje nisu gledali utakmicu. Oni hoce da pobede, a nemaju nijedan sut u okvir gola. To isto ko da vozac Formule 1 se zali da mu je ukradena pobeda, a njemu se bolid pokvario u krugu za zagravanje. A najsmesniji mi je ovaj deo kad kazu da je Zvezda ostecena jer su njenim funkcionerima data losa mesta u lozi. Jedino ako im promaja duvala, pa ih uhvatila ledja.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1319 : 10.05.2010. 00:42:03 »
Deda ti je lik, mogu ti reci  ;D A za saopstenje se slazem sa tobom, i necu da komentarisem to vise uopste...

Tags: