Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 659644 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1230 : 04.05.2010. 17:39:14 »
i kad takve seljačine policija tuče
I tu ti je problem.
Naša, haer policija neće tuć toga koji je izazvao nered već sve ostale do koji mogu doć. Žalosno i SRAMOTNO za policiju.

Također, što se tiče ovih zadnjih nereda trebali su privesti lika koji je zapalio baklju NAKON UTAKMICE i ne bi bilo problema.
Problematičnih ima i među navijačima (huligani) i među policajcima od koji je večina polupismena i ne zna svoje ovlasti (čast izuzecima).

Nama treba normalan zakon koji će huligana strpati u ZATVOR ne u pritvor. I što je najvažnije - taj zakon treba provoditi. Ne na način na koji se provodi ovaj (policijskim nasiljem).

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1231 : 04.05.2010. 18:02:58 »
i kad takve seljačine policija tuče
I tu ti je problem.
Naša, haer policija neće tuć toga koji je izazvao nered već sve ostale do koji mogu doć. Žalosno i SRAMOTNO za policiju.

Također, što se tiče ovih zadnjih nereda trebali su privesti lika koji je zapalio baklju NAKON UTAKMICE i ne bi bilo problema.
Problematičnih ima i među navijačima (huligani) i među policajcima od koji je večina polupismena i ne zna svoje ovlasti (čast izuzecima).

Nama treba normalan zakon koji će huligana strpati u ZATVOR ne u pritvor. I što je najvažnije - taj zakon treba provoditi. Ne na način na koji se provodi ovaj (policijskim nasiljem).

slažem se kolega :)

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1232 : 04.05.2010. 18:14:47 »
Upravo se o tome i radi. Ti si rekao ono što si čuo na TV-u, a nisi čuo drugu stranu. Nisi pratio suđenje, nisi pratio izlaganje Mišićevog branioca, izjave "oštećenog", ponašanje oštećenog posle tog incidenta na severnoj tribini Marakane. Njegove izjave su tipa "Moj život je upropašćen, ja više ne mogu da živim, imam noćne more zbog baklje i dalje sanjam kako me prži itd." Kako onda bilo ko može da objasni ovu sliku?

Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1233 : 04.05.2010. 19:17:37 »
Po faci mu vidiš da je neopevana seljačina.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1234 : 04.05.2010. 19:59:55 »
Upravo se o tome i radi. Ti si rekao ono što si čuo na TV-u, a nisi čuo drugu stranu. Nisi pratio suđenje, nisi pratio izlaganje Mišićevog branioca, izjave "oštećenog", ponašanje oštećenog posle tog incidenta na severnoj tribini Marakane. Njegove izjave su tipa "Moj život je upropašćen, ja više ne mogu da živim, imam noćne more zbog baklje i dalje sanjam kako me prži itd." Kako onda bilo ko može da objasni ovu sliku?
Ne znam dali se obraćaš meni, ako da možeš molim te malo pojasnit jer mi baš i nije jasno kaj hoćeš reć.
(btw., nisam iz Srbije pa nisam ni čitao što se pisalo o tome kad je policajca zapalio navijač)

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1235 : 04.05.2010. 20:08:57 »
Zapaliti nekoga i izgoreti nekoga je ogromna razlika. Zbog takvih stvari i preuvelicavanja ispadnu sranja...

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1236 : 04.05.2010. 20:11:56 »
Zapaliti nekoga i izgoreti nekoga je ogromna razlika.

ne kužim,zapaliti nekoga i izgorjeti nekoga? ???

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1237 : 04.05.2010. 20:44:01 »


Spoiler for Hiden:

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1238 : 04.05.2010. 21:15:06 »
aha,nisam te razumio..zapaliti nekoga,izgorjeti nekoga,pa nisam razumio...mislim da bi bila bolja riječ opeći..

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1240 : 04.05.2010. 22:26:19 »
Ja nisam upucen u to sta se desavalo na maksimiru osim iz medija, medjutim dovoljno mi je bilo da vidim insert iz neke emisje(latinica ili tako nesto)   gde se neki pandur obraca jednom od navijaca:" ja sam nacelnik a ti samo obican gradjanin tako da sam ja u pravu u svakom slucaju". E po tom principu se i svi ostali slucajevi resavaju  uz naravno ogromnu podrsku medija koji ljudima ispiraju mozak. Istina je  da svaka medalja ima dve strane ali po vecini medija ispada da su svi navijaci zombiji koji idu ulicama u potrazi za svezom krvlju.
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1241 : 04.05.2010. 23:15:01 »
Upravo se o tome i radi. Ti si rekao ono što si čuo na TV-u, a nisi čuo drugu stranu. Nisi pratio suđenje, nisi pratio izlaganje Mišićevog branioca, izjave "oštećenog", ponašanje oštećenog posle tog incidenta na severnoj tribini Marakane. Njegove izjave su tipa "Moj život je upropašćen, ja više ne mogu da živim, imam noćne more zbog baklje i dalje sanjam kako me prži itd." Kako onda bilo ko može da objasni ovu sliku?
Ne znam dali se obraćaš meni, ako da možeš molim te malo pojasnit jer mi baš i nije jasno kaj hoćeš reć.
(btw., nisam iz Srbije pa nisam ni čitao što se pisalo o tome kad je policajca zapalio navijač)

Obratio sam se helleru.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1242 : 04.05.2010. 23:37:54 »
Upravo se o tome i radi. Ti si rekao ono što si čuo na TV-u, a nisi čuo drugu stranu. Nisi pratio suđenje, nisi pratio izlaganje Mišićevog branioca, izjave "oštećenog", ponašanje oštećenog posle tog incidenta na severnoj tribini Marakane. Njegove izjave su tipa "Moj život je upropašćen, ja više ne mogu da živim, imam noćne more zbog baklje i dalje sanjam kako me prži itd." Kako onda bilo ko može da objasni ovu sliku?
Ne znam dali se obraćaš meni, ako da možeš molim te malo pojasnit jer mi baš i nije jasno kaj hoćeš reć.
(btw., nisam iz Srbije pa nisam ni čitao što se pisalo o tome kad je policajca zapalio navijač)

Obratio sam se helleru.

Pratio sam sve sa mnogo strana, i to nije mnogo bitno, pa ni da li mu je gurao baklju u usta ili ne. Stadion je tu zbog sporta, i nebitan je motiv ko i koga zašto napada, jednostavno tome nema mesta u sportu.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški

Offline Draavid

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 83
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1244 : 05.05.2010. 03:01:15 »
http://www.youtube.com/watch?v=kk_d-EFywPY&feature=player_embedded

koliko sam procitao na forumu di sam ovo nasao, policajac koji je izgubio oko javlja se na scenu oko 2:42
ne opravdavam huligane, o njima sve najgore... ocita je razlika izmedju navijaca i huligana da ne bi netko krivo shvatio... ali samo zelim reci da ni policajci nisu bas nevini macici kakvima ih se prikazuje, sto video i dokazuje...
kad vidim kako policajac dodje do covjeka koji sjedi mirno na stolici i grune ga pendrekom ne znam sta da kazem... stvarno nevjerojatno, al oni to izgleda smiju, ipak oni provode "zakon"

od mene samo toliko :)

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1245 : 05.05.2010. 13:26:37 »
Posle ovakvog snimka mogu samo da kazem, smrt policiji.

I na svojoj kozi sam doziveo izivljavanje policije bez ikakvog razloga. Samo zato sto sam imao navijacku majicu na sebi.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1247 : 05.05.2010. 15:40:53 »
Aj ovako da pokusam da objasnim. Znaci, navijaci ni malo nisu cvecke. Ali, u 80% ovakvih slucajeva sama policija je kriva. Oni izazovu ovakve stvari. Konkretno kod BBB i vaseg derbija. Policija je mogla da saceka kraj utakmice i da privede osobu koja je zapalila baklju. Ima milion kamera oko tribine koja snima sve i ako ne bi uspeli da ga uhapse imali bi ga snimljenog i priveli bi ga kasnije. To se ne desava samo kod vas, vec je mnogo takvih sranja bilo i kod nas zbog namere policije da izazove nerede. Kao takav primer je Misic. Necu da ulazim u to da li je on osudjen koliko treba, da li je debil sto je to uradio, da li je pokusao da ubije kera, ali oni su poslali jednu osobu medju 3 000 ljudi da ga uhapsi. Mislim, gde tu ima logike...

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1248 : 05.05.2010. 16:55:15 »
ok..nisam ni rekao da su svi navijači seljačine...rekao sam da od njih 2000,njih 200 uvijek rade probleme...i jedini problem je što se tih 200-tinjak huligana ne strpa u zatvor,i nek tamo rade probleme..nije policija ušla među navijače  da uzme baklju, već redar,i svi su krenuli tući redara,što opet nije bilo potrebe,isto kao što nije bilo potrebe da redar uđe po baklju...tu se slažem sa tobom,trebali su pričekati kraj tekme,i onda tog koji je palio baklju kazniti...ali nema opravdanja za ono što su napravili policajcu koji će ostatak života provesti bez oka...također u beču kad su BBB uništili praktički cijeli grad,tu nema nikakvih isprika,i tu ne možeš reći da je policija kriva,već su oni bili pjani,nadrogirani štagod...a kad je torcida išla u slovačku i krenula raditit nerede,policajci su ih tako natukli da im više neće pasti napamet takvo što tamo ponovit,možda ih se jedino tako može naučiti ponašanju...opet ponavljam,govorim o huliganima,ološu,seljačinama,kakogod...prave navijače poštujem smileyNO1...
« Zadnja izmjena: 05.05.2010. 16:57:00 outside »

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1249 : 05.05.2010. 17:29:19 »
Nasilje radja nasilje.

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1250 : 05.05.2010. 17:53:17 »
već redar,i svi su krenuli tući redara
Prema priči koju sam čuo niko nije TUKAO redara već se ovaj došao bahatiti na tribinu i svi su ga ismijavali. Nakon toga došao je sa petoricom kolega i njih su također ismijavali i najvjerojatnije polili pivom i nakon toga - policija.

Nitko ne odobrava čovjeka koji je napao policajca, ali isto tako ne bi trebalo niti opravdavati policajca koji je ranio onog dečka (koji se, btw., bori za život).

Pitanje: koliko ste puta vidjeli da se BBB-i i policija razgovara i ima sastanke uoći utakmice? Nikada. Nije ni čudo da ima takvih sranja kad nitko ne žali ništa napraviti.
I onda će se pojavljivati razne Đurđe koje će u sve novine razglasiti da će maknuti huligane sa stadiona, ići će u Englesku pogledati njihov zakon, stadione i na kraju će shvatiti da bi se najprije trebali urediti stadioni po uzoru na one u Engleskoj kako bi mogli imati te zakone. A obzirom da uređenje stadiona košta od "engleskog zakona" neće biti ništa.
I baš se problem s huliganima pojavi kada država ima puno važnijih problema (npr. nezaposlenost).
« Zadnja izmjena: 05.05.2010. 17:58:58 Doki »

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1251 : 05.05.2010. 22:00:32 »
Pratio sam sve sa mnogo strana, i to nije mnogo bitno, pa ni da li mu je gurao baklju u usta ili ne. Stadion je tu zbog sporta, i nebitan je motiv ko i koga zašto napada, jednostavno tome nema mesta u sportu.

Ovo je po meni razmišljanje odraslog čovjeka. Kad vidim da počnu kidati one sjedalice i bacati ih i onda mi trebamo plaćati zbog njihove frustracije i agresivnosti, ne bih ga više nikada sređivala i popravljala, a njih poslala na Goli i otok pa radi i tucaj kamen mamicu ti, pa iskoristi to nasilje i tu snagu.
Sport je nešto lijepo i to bi trebalo ostati.

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1252 : 05.05.2010. 22:40:19 »
Crvenoj zvezdi 23. Kup Srbije!

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1253 : 05.05.2010. 22:41:58 »
Crvenoj zvezdi 23. Kup Srbije!
Nameštaljka. ;D

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1254 : 05.05.2010. 23:34:15 »
preseo vam dabogda :D

Ovo je po meni razmišljanje odraslog čovjeka. Kad vidim da počnu kidati one sjedalice i bacati ih i onda mi trebamo plaćati zbog njihove frustracije i agresivnosti, ne bih ga više nikada sređivala i popravljala, a njih poslala na Goli i otok pa radi i tucaj kamen mamicu ti, pa iskoristi to nasilje i tu snagu.
Sport je nešto lijepo i to bi trebalo ostati.

Cato moja draga, nema to veze sa frustracijama, agresivnoscu... To je nesto se ne moze objasniti i svaka dalja prica oko toga je po malo glupa. Mada nista nije glupo dok traje u normalnim granicama...

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1255 : 05.05.2010. 23:39:23 »
ma nema smisla više o navijanju...

nego tottenheam je pobijedio i ide u ligu prvaka,tooo clapp

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1256 : 06.05.2010. 00:15:36 »

nego tottenheam je pobijedio i ide u ligu prvaka,tooo clapp
E jebem ga. Ja igro keca na Man City, puče mi tiket za 25E.
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1257 : 06.05.2010. 00:36:00 »
evo što su "navijači" dinama nosili na NOGOMETNU utakmicu...

http://www.24sata.hr/news/majka-navijaca-u-snu-sam-molila-da-mi-ne-ubiju-sina-/171767/

a najjači komentar njegove mame je: ''Dečki s kojima se druži prekrasni su ljudi.'' ???


Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1258 : 06.05.2010. 00:44:49 »
Citat:
U policijskim postajama u Zagrebu trenutno je 10 ljudi koje ispituju o neredima na Maksimiru. Policija je dobila sudski nalog te su pretresli stanove izgrednika koji su u postaji. Pronašli su jedan malokalibarski pištolj, dva pištolja nalik na plinske, jedan signalni pištolj, dimne kutije, baklje, bokseri i raznu pirotehniku. Policija još uvijek traži ostale izgrednike s fotografija koje su objavili na internetskoj stranici. Na fotografijama koje su izolirali sa službenog videa, policija je posebno zaokružila navijače koje sumnjiče da su sudjelovali u neredima na stadionu.

Ajmo procitati opet tekst. Dovoljno je samo ovo podebljano.

Citat:
U Istražni centar Županijskog suda u Zagrebu policija je prepratila Nijaza Tadžića Hadžiosmanagića (34). Tvrde da je Nijaz otvorio vozačeva vrata na policijskom autu te tukao policajca.

hahahahahahahahaaha

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #1259 : 06.05.2010. 00:49:00 »
šta je smješno.... ???

Tags: