Razno > Sport

Fudbal, nogomet i još ponešto

<< < (3/1368) > >>

Almin:
Narode, ja bih stvarno i iskreno želio da Hrvatska osvoji EP ove godine zato što su od svih reprezentacija koje su se plasirale pokazali najviše truda, zalaganja, odličnu igru, plasirali su se među prvim reprezentacijama u kvalifikacijama, izbacili su zemlju koja je kolijevka nogometa Englesku i tako dalje. Međutim, ne znam zašto, ali u meni je sve jača bojazan da će ih na putu do finala ili u samom finalu zeznuti Italija.

POZDRAV

EROS:
Ok. Malo sam se uplašio zbog povrede Cannavara, pogotovu jer nema Neste,
ali opet, znamo ko je na golu - jedan jedini - nocna mora svih napadaca - Don Gigi Buffon.

FORZA          ITALIA   :D :D :D :D :D

simac:

--- Citat: Nimla - 06.06.2008. 22:42:34 ---Narode, ja bih stvarno i iskreno želio da Hrvatska osvoji EP ove godine zato što su od svih reprezentacija koje su se plasirale pokazali najviše truda, zalaganja, odličnu igru, plasirali su se među prvim reprezentacijama u kvalifikacijama, izbacili su zemlju koja je kolijevka nogometa Englesku i tako dalje. Međutim, ne znam zašto, ali u meni je sve jača bojazan da će ih na putu do finala ili u samom finalu zeznuti Italija.

POZDRAV

--- Kraj citata ---

Talijani nas nikad nisu dobili na prvenstvu, nikaaaad, pa nece ni ovaj put... 8)



--- Citat: PFC - 06.06.2008. 23:19:42 ---znamo ko je na golu - jedan jedini - nocna mora svih napadaca - Don Gigi Buffon.


--- Kraj citata ---

Meni najdrazi golman vec 8 godina! 8)
FORZA JUVE!!! :D

Al na pretproslom prvenstvu je primija 2 komada od Hrvata... ;D

EROS:

--- Citat: Šimac - 07.06.2008. 09:26:03 ---
--- Citat: Nimla - 06.06.2008. 22:42:34 ---Narode, ja bih stvarno i iskreno želio da Hrvatska osvoji EP ove godine zato što su od svih reprezentacija koje su se plasirale pokazali najviše truda, zalaganja, odličnu igru, plasirali su se među prvim reprezentacijama u kvalifikacijama, izbacili su zemlju koja je kolijevka nogometa Englesku i tako dalje. Međutim, ne znam zašto, ali u meni je sve jača bojazan da će ih na putu do finala ili u samom finalu zeznuti Italija.

POZDRAV

--- Kraj citata ---

Talijani nas nikad nisu dobili na prvenstvu, nikaaaad, pa nece ni ovaj put... 8)



--- Citat: PFC - 06.06.2008. 23:19:42 ---znamo ko je na golu - jedan jedini - nocna mora svih napadaca - Don Gigi Buffon.


--- Kraj citata ---

Meni najdrazi golman vec 8 godina! 8)
FORZA JUVE!!! :D

Al na pretproslom prvenstvu je primija 2 komada od Hrvata... ;D

--- Kraj citata ---

Ako je verovati ovom scheduleu, onda Italija i Hrvatska mogu zaigrati tek u finalu. ??? ??? ???

http://www.euro2008.uefa.com/tournament/matches/index.html

dreambett:

--- Citat: PFC - 07.06.2008. 12:27:27 ---
--- Citat: Šimac - 07.06.2008. 09:26:03 ---
--- Citat: Nimla - 06.06.2008. 22:42:34 ---Narode, ja bih stvarno i iskreno želio da Hrvatska osvoji EP ove godine zato što su od svih reprezentacija koje su se plasirale pokazali najviše truda, zalaganja, odličnu igru, plasirali su se među prvim reprezentacijama u kvalifikacijama, izbacili su zemlju koja je kolijevka nogometa Englesku i tako dalje. Međutim, ne znam zašto, ali u meni je sve jača bojazan da će ih na putu do finala ili u samom finalu zeznuti Italija.

POZDRAV

--- Kraj citata ---

Talijani nas nikad nisu dobili na prvenstvu, nikaaaad, pa nece ni ovaj put... 8)



--- Citat: PFC - 06.06.2008. 23:19:42 ---znamo ko je na golu - jedan jedini - nocna mora svih napadaca - Don Gigi Buffon.


--- Kraj citata ---

Meni najdrazi golman vec 8 godina! 8)
FORZA JUVE!!! :D

Al na pretproslom prvenstvu je primija 2 komada od Hrvata... ;D

--- Kraj citata ---

Ako je verovati ovom scheduleu, onda Italija i Hrvatska mogu zaigrati tek u finalu. ??? ??? ???

http://www.euro2008.uefa.com/tournament/matches/index.html

--- Kraj citata ---

Prije bi rekao da će se Hrvatska sama zeznut. Šimunić kad počne s ultimate fightom u šesnaestercu to nikad nije dobro, a i rukometna smo nacija pa nismo neskloni ni takvim incidentima (Tomas)  ;D Al vidjet ćemo sretno im bilo...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju